Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 12:02 pm

Nesrecan kraj ovakve serije bi bio blago receno morbidan. Cisto sumnjam da ce scenarista napraviti takvu glupost.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 12:07 pm

U pravu si.A i ne bi bilo lepo da ubiju Buraka ili Asli.Ionako je serija za opustanje,nije nikakva drama.

Od serija koje pratim jedino ne znam kakav bi kraj mogli da dobiju u Beni affet.Toliko su se zapetljali da bi najbolje bilo da ih sve pobiju i da zavrse.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 12:21 pm

Ta Beni Affet ima milion epzoda, ja to ne bih mogla da pratim. Ne znam otkud scenaristima inspiracija za toliko epizoda.

Jel gledas Kara Ekmek? Vidim da svi portali pisu da je Engin Hapileri napustio seriju.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 12:23 pm

Gledam.Njegov lik je doziveo nesrecu i nazalost je preminuo. placljivko
Mada,u poslednjim epizodama ga i nisam bas volela.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 12:25 pm

Cim Makbule Kosif (scenaristkinja) umesa svoje prste tu neki pokolj mora da se desi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 12:28 pm

Ajde sto on vise nije ziv ali  u poslednjoj sceni 27.epizode jedna ludaca skace sa bebom u more.To je nenormalno. tuzni
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 12:31 pm

Ta zena je nenormalna, njene serije zaobilazim u sirokom krugu. Nagledacete se vi jos gluposti. Uskoro ce se pojaviti i neka mafija ukoliko je vec nema, posto je to njena omiljena tema za pisanje.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 12:32 pm

Mafije jos nema,ali ludaka ima previse. rolleyes
Ne znam odakle joj takva inspiracija za pisanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 2:52 pm

Asli se duri pa odmah popusti. Ma ide mi na živce što ide s Volkanom i što ga sluša.

Nemoj me zezati. Shvatila sam da Erdem i Gonca ne mogu nikako pogoditi, ali da joj je tako rekao smeh. Ludi li su svi od reda.

Tako i ja računam, da im serija izdrži do kraja ove godine, tamo dok ne počne jedna od ostalih koje će Star prikazivati. Jer ima dosta serija već sad, baš sam to gledala i svima je više-manje rejting dobar.
Gledala sam ja kako stoje GS i KM i mogu reći da se ovi naši dobro drže. Em su upali u termin koji nije njihov, em je vjerojatno i publika ista.

I još nešto. Burak je divan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 2:54 pm

Ma, svuda je on odličan. :cereeeeek: Stvarno mi je otkrovenje u glumačkom smislu, prosto su retki baš toliko dobri glumci.

Ja sam odustala i od Poyraza i od KE.
Sve hoću da krenem, ali kad pomislim koliko imam zaostalih epizoda prosto nemam volje.
A, Poyraz me smara, ništa što dosad nismo videli ili ima neku svoju autentičnost.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:06 pm

Asli slusa Volkana kao da je Bog.Ona izgleda nema mozak. rolleyes

Trazila sam Stanislavove intervjue i pitala sam jednu devojku na fb koja ga prati ima li nesto,a ona kaze da ima ali je glupo.A nije mi dala linkove intervjua. :P

Od Kara ekmek ne zelim da odustanem ali bilo bi previse kad bi ubili bebu koju Asije trazi jos od kraja prve sezone. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:25 pm

Taj Volkan mi je očajan. Iako mi se čak čini da se zabrinuo za Buraka u fragiju.

Izlizala sam scenu igranja one igre pogađanja riječi. :cereeeeek: Volim takve igre. Ali Brad Pitt i reakcija mi je jedna od boljih njihovih scena otkako su zajedno. I kad kasnije ona dođe do njega da ga poljubi. Točno su mi Demet i Yusuf to.
Ne znam zašto ovo nisu izdvojili u poseban video.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:27 pm

To je najlepsa scena u celoj epizodi. srca

Imali su i u desetoj epizodi jednu lepu scenu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:29 pm

Ne znam koja je scena to. Idem vidjeti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:31 pm

Polijevanje vodom?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:32 pm

Ili poljubac? Ili?

Ta mi je inače epizoda super.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:33 pm

Polivanje vodom. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:33 pm

I meni je to. :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:34 pm

A lepe joj je reci rekao i na kraju. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:36 pm

Zato i je što valja. Inače samo polijevanje vodom kao djeca.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:39 pm

Ponasaju se kao deca.U seriji verovatno imaju oko 20 godina.Jeste malo neozbiljno ponasanje,ali nekad znaju da budu i slatki. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 3:46 pm

Pa i imaju tako nekako godina. Ako sam shvatila Asli je koju godinu mlađa od njega, svakako. Ako nije upisala faks lani, a kao trebala je, onda ima 19, 20 godina. On eto da je koju godinu stariji. Otprilike imaju godina skoro koliko i glumci sami. Zapravo, čak i mlađi.

A slatki su, djetinji, ali razmišljaju pametno. Iako ove igrice imaju opet nekako imaju i dozu ozbiljnosti, čvrstoće veze. Nekako, mogu reći da mi je simpatična njihova igra.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 5:41 pm

Pih što je bezobrazna, šta je koštalo da ti da te linkove.
Moraću sama da krenem u akciju. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 5:45 pm

Mozda ti nesto pronadjes.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 EmptySun Oct 18, 2015 5:48 pm

Ima onaj ruski sajt yandex.ru, možda tamo nešto iskopam o njemu, iako sam već probala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: