Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySat Oct 17, 2015 11:30 pm

E, meni vala ne, jedino oko svega toga što mi ne nedostaje su oni dosadni hejteri.
Ali, naše međusobne diskusije da, itekako.

I meni. Čim ustanem palim komp da vidim kakav im je rejting. kezz
Sad to ne praktikujem, jednostavno se ne setim.
A, pratim dosta serija, ali nijednu uživo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySat Oct 17, 2015 11:34 pm

Ja pratim sad ovu. I baš sam gledala koliko Star tv ima serija i sve s više-manje dobrim rejtingom. Ove sezone baš dosta serija njegovih.

Ma ne mislim na hejtere, nego na neke rasprave kvalitetne.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySat Oct 17, 2015 11:39 pm

Meni važno da u ovoj sezoni Ertugrul cepa sa rejtingom i za to me redovno obaveštava Slavica, a za ostale mi je manje važno.

To svakako nedostaje. Baš je bilo dosta dobrih diskusija i analiza, ma uživale smo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySat Oct 17, 2015 11:43 pm

To sam vidjela. Drago mi je.
Ti gledaš?

Bilo je, kad nismo samo pljuvali po Ece, šminkerima...

Ali kad pogledam, vidi se kvaliteta Ay yapima.

Evo danas CK, izgleda kao da neke scene su samo snimili, nisu ponavljali. Nekako kao da je sklepano. Nisu mi ni glumci na nivou. Jedan kao da mu je metla u guzici i kao lutka je.

Ali simpatični su.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySat Oct 17, 2015 11:46 pm

Gledam naravno, gde njega da ne gledam? :cereeeeek:
I moram da kažem da je serija odlična, nisam ovo očekivala.
Tako da mi je jako drago da mu ova serija dobro prolazi, zaslužio mi je.

O, da, kad se setim samo analiza oko YaMire, Sude, Sedef, Orkuna, prognoza kraja...

Drago mi je da ti prijaju. :)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySat Oct 17, 2015 11:51 pm

A ne znam, vidim da si Rusima okupirana i još američkim nekima.
Drago mi je zbog miljenika ti da mu ide sa serijom.
Eno i Burak je srijedom pa mu i nije tako nešto visok rejting.

Da, bili su to dobri osvrti i komentari...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySat Oct 17, 2015 11:53 pm

Pa, trenutno najviše svoje pažnje posvećujem Rusima, to je tačno. kezz
Tako da ovo gledam kad stignem, ali ionako sam od dosta serija odustala tako da su mi ostale samo AY i Ertugrul i onda uvek stignem da ih propratim.
A, Amere sam sad malo zapustila.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySat Oct 17, 2015 11:56 pm

Bitno je da odgledaš...

Ja sam ovo pratim bez prijevoda, malo turskog. Onda s prijevodom. :)
Čak i turske reklame. A nije da ih nema. facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySat Oct 17, 2015 11:59 pm

Pa, super, znači da su dobri i da drže pažnju čim možeš dva puta da gledaš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 12:02 am

Ma glavni su mi super, ovi ostali su za preskakanje, ali eto. Učim turski ako ništa. Karakteristični su po svojim rečenicama. Nakon epizode da ti netko kaže riječi možeš pogađati koji lik iz serije je to.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 12:03 am

Epizoda je imala dosta lepih scena, ali nisu lepo ukomponovane, nekako je sve s brda s dola.
Gani mi se na početku svideo, ali me je na kraju razočarao sa ovim 3 na 1. Kik bokser ne može da bije Buraka dok ga dvojica ne drže.
Naravno nismo saznali zašto su neprijatelji, samo da su pre bili bliski prijatelji i da niko osim njih dvojice ne zna zašto su se posvađali.
Scene u vikendici su bile dobre, ali treba da porade na Burakovoj i Aslinoj komunikaciji. Da imaju duži razgovor do pola minuta. Iako je bilo zanimljivo što su bili tu Gonca i Erdem, više bih volela da su bili samo njih dvoje i da je bila neka scena kao Emir i Feriha u planinskoj kući kad pričaju.
Hajde bar je Ede i ovih iz kuhinje bilo malo, ali je zato Basak bilo više nego što treba. Sinanova prosidba je predugo trajala.
Ona Sukran mi ide na živce, kao da ovo dvoje nemaju dovoljno njih koji su protiv, samo im je još ona falila.
I nije mi jasno kakav problem Selda odjednom ima sa Asli. Kada su se upoznala delovalo kao da joj se svidela i onda je odjednom počela da gaji neobjašnjiv animozitet prema njoj.
Generalno u epizodi se nije desilo ništa posebno osim što je došao Gani.

Ponchita, šta te interesuje da ti prevedem?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 12:03 am

E, pa baš lepo.
Em gledaš omiljeni par (msm iz serije omiljen, znam koji je inače) em učiš jezik. :)
Jel' vam još traje epizoda?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 12:05 am

Pitanje za Sparks - jel' znaš možda jel' ima negde na netu neki Stanislavov intervju ili reportaža sa njim? Nisam ništa uspela da nađem, a baš me zanima kakav je ovako van svojih uloga. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 12:07 am

A izašao je i fragman.
Što sad Cagla dođavola boravi kod njih u kući, koja glupost. Hajde bar ćemo malo da gledamo ljubomornu Asli.
Ipak nije bilo neke veće frke, odmah su se pomirili. Asli kao i obićno raskida sve dok ga ne vidi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 12:12 am

Sara, hvala. Mislim da si mi više-manje sve rekla. Najviše me zanimalo što je s Ganijem i Burakom. Ali eto, ispada da se ne zna.

Meni je isto epizoda imala dosta lijepih scena, neke su mi malčice uništene lošom montažom ili čime već. Scene Buraka i Asli kratko traju, imaju praznog hoda.
U onoj vikendici su mi zapravo super. Tek su na početku veze, možda malo djetinjasti, ali nisam ni očekivala nešto pretjerano kad su s njima i Gonca i Erdem.
Ono igranje društvenih igara u parovima mi je odlično, pa čak i gledanje filma. Ali želim ih bez priljepaka.

Sukran i meni ide na živce. Baš mi je drago što je Halil tu pa uskoči.


Oni na kiši su mi predivni. Nekako baš romantični s kišobranima. :cereeeeek:

Adminko, da, nedostaje mi turski. Baš mi nedostaje.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 12:13 am

Prikazali su fragi još unutar epizode.

Tako da sam odmah mirnija.

A ne znam što Cagla radi tamo, izgleda pazi Buraka dok ne dođu njegovi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 12:24 am

Videćemo kakav će sutra rejting biti, od toga zavisi kada će se sve saznati. Ako bude dobar razvući će, ako ne bude pokušaće time daprivuku gledaoce. Mislim, to je moja pretpostavka. Ja bih volela da se što pre sazna za njihovu vezu jer će to doneti neku akciju u seriju. Ovako ako se sve bude baziralo na Caglinim i Volkanovim spletkama postaće dosadno.

Sve pretpostavke su nam ispale tačne osim da se posle vraćaju tamo gde je bila zabava, ipak je zamišljanje.

Burak je malo preterao sa reakcijom, mora se priznati.

Ali najbolje mi je što se od svih kriju, jedino su pred Caglom, najvećim neprijateljem, opušteni.

Ma meni su oni uvek predivni. :cereeeeek:

Verovatno su Selda, Nihat, Elcin i Sinan otišli na odmor, pričali su o tome za večerom, pa je Selda odmah sredila da Cagla dođe kod njih da bi se ona i Burak zbližili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 12:27 am

A da, samo sam se pitala kada će Volkan saznati za poslastićarnicu. Sad neće izčaziti odande 24/7. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 1:22 am

Saro, kako Ezel ide?

A, tebi Sparks, dokle si stigla sa GG? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 3:33 am

Počela sam da gledam ovu seriju Люба. Любовь.
Pa, nije loša, za početak mi se dopada.
Dakle, počinje tako što Ljuba i dve njene drugarice gledaju da li su primljene na faks i tu se sudare sa Nikolajem (obožavam to ime), koji je takođe prošao.
Ljuba upisuje medicinu jer se njeni porodično bave time i to joj više dođe kao neka obaveza, nego nešto što zaista voli.
S druge strane, njen otac vara njenu majku i uskoro zbog ljubavnice ostavlja porodicu.
Da, zaboravila sam da kažem kako je na faksu Maša, Ljubina drugarica odmah bacila oko na Nikolaja, ali je on odmah provalio i kiselim komentarom kako je ljubomorna na drugaricu spustio na zemlju.
A, on valjda živi sa nekom ženom, koja mu dođe gazdrarica i koja je takođe bacila oko na njega (a, koja ne bi kad je onakav :cereeeeek: ). On se, naravno, zaljubljuje u Ljubu.
Ova Ljubina majka teško podnosi što je muž ostavio i pokušava da se ubije, a za sve to vreme se ćerka oko nje brine i zbog toga zapostavlja sopstveni život, pa i školu.
Nakon što spase ono dete dok su bili na izletu, ona se rasplače pred njim (btw tu scenu moram da gifujem) i oni su od tad zajedno.
On je pozove na žurku na kojoj se desilo ono što se desilo.

Dopala mi se serija, a moram da kažem da me ovaj Stanislav iznova sve više i više oduševljava i to u svakom mogućem smislu! :cereeeeek: Čekaju te gifovi tamo na temi, pa onda odoh na spavanje.

Samo moram da kažem da mi je krivo što je u svakoj seriji okosnica žena, on mu dođe usputni faktor i zavisi od njih, a to što i od ničega napravi sve je druga stvar.
Kad pogledam ovako sve njegovo što sam gledala, Vlad mu dođe stvarno i najrazrađeniji i najkompleksniji lik dosad.
Tako da moram uskoro ponovo VMLJ da gledam. kezz

Inače, znam da nemaš pristup ani, pa evo da ti pokažem moj novi avatar tamo. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 9:49 am

Odgledala sam i ja epizodu.Ima li recenica u kojoj Selda nije izgovorila hayatim ili canim. lol!
Nisu mi bas drzali paznju.Ocekivala sam da ce posle igranja karata gledati film.Nesto vise sam odavno prestala da ocekujem u svim turskim serijama.
Ponasaju se kad su zajedno kao da imaju 10 godina.

Sa GG sam stigla do druge epizode pete sezone.


U pravu si kad kazes da je Vlad najkompleksniji lik koji je Stanislav glumio.
Ali,i ovde je odlican.I mnogo mi se svidja kako grli Ljubu. :cereeeeek:
Pitala si za njegove intervjue.Nista nisam pronasla,ali mora da postoji neki.Potrazicu jos malo posle.


Lep ti je avatar na ani.Divni su. jupi
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 10:07 am

Rejting je tako. Mislim, s obzirom da ni ostalim serijama nije nešto pretjerano velik, valjda čak i ok. U totalu. AB mi se čini loše.

Rating
Total
6 CILEK KOKUSU STAR TV 20:38:51 23:34:50 3.66 9.8

AB
10 CILEK KOKUSU STAR TV 20:38:51 23:34:50 2.49 6.64

Burak je pretjerao. Zato me i zanimalo što je s Ganijem. Ok mi je čak da se sad Asli  naljutila. Ispalo je da ju je ostavio. Kasnije ju je ipak nazavao, što hajde, mu je plus.

I meni su.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 12108290_1634677833486526_2876449181231526976_n

Da, sad će Volkan redovito na kolač od jagoda.

Sparks, naučila sam raznorazne epitete slušajući Seldu.

Meni se, dok su igrali onu društvenu igru, činilo kako se njih dvoje dobro nadopunjuju, baš da su jedno za drugo, dosta znaju jedno o drugome, dosta dobro reagiraju na asocijacije.  :cereeeeek:  

Oni na kiši su mi  :cereeeeek:

Nego, što ova Basak hoće od Asli? Ne mislim na kolače.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 10:12 am

Normalno da ce rejting biti losiji ako je epizoda dosadna.

I meni su bili slatki na kisi. cvetic


Basak je zmija.Nervira me.Nisam skapirala sta zeli od Asli.Verovatno nesto vezano za Volkana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 11:49 am

Rejting u totalu i nije toliko loš s obzirom da su promenili dan i da prva serija na listi ima rejting oko 5. Kiraz Mevsimi i Gullerin Savasi imaju gori rejting, što nisam očekivala. U ABu je situacija nešto gora i to bi trebalo da se popravi, u ABC isto nije toliko loš. Na društvenim mrežama su prvi, bolji su od Kiraz Mevsimi što je uspeh.
Svakako, ako ne dođe do nekog naglog pada mislim da ima šanse za još desetak epizoda. Više od toga po meni i ne treba da bude, jer tu nema radnje za 50, 60 epizoda. Več treba polako da krene da se saznaje za njihovu vezu da bi da bi serija imala normalan i logičan kraj.
Star mora da ukine neku seriju početkom godine, jer nemaju gde da ih stave. Poćinje Kosem, Muratova, Cagina i Kivina serija. Paramparca, Kiralik Ask i Kara Sevda idu sigurno do kraja sezone. Još planiraju da poćnu i sa Velikim bratom, ali to će verovatno biti u popodnevnom terminu.

Burak jeste preterao, ali Asli ako ima više od dva grama mozga treba da shvati da ne bi ostavio Caglu i rizikovao da se suprotstavi porodici da je ne voli ili da još uvek oseća nešto prema Cagli.
Kad pomislim kako je otišla sa Volkanom posle onog roštilja kod Cagle i zaslužila je ovo.

Basak je došla da se sveti, pretpostavljam da pokušava da se približi Asli zato što je ona ključna tačka zbog koje će nastati haos kod Mazharogluovih. Ili će je koristiti da se približi Volkanu.

Da, dobro reaguju na asocijacije, osim što je Brad harizmatičniji od Buraka. lol!
Svakako bolje od Erdema koji je rekao Gonci da ima veliko dupe, umesto repertoar. smeh
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 EmptySun Oct 18, 2015 11:58 am

Kiraz Mevsimi je postala bas dosadna serija.Najbolje bi bilo da sto pre zavrse.

Svakako bi trebalo da Asli i Burak dobiju srecan kraj.Mozda ce i Cagla pokaje i postane Aslina prijateljica. lol!

Erdem je mnogo smesan.On i Gonca su lep par. cvetic
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: