Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 11:41 am

Ne znam koliko ce biti veselo jer je dogadjaj u petak uticao na sve nas,ali sigurno ce nam prijati da se udaljimo od svega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 11:44 am

A šteta. Valjda će onda ekskurzija ipak biti što bolja.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 11:48 am

Steta je da svi budu tuzni i smoreni.Treba da prihvate da je to moralo da se desi,pre ili kasnije.

Hoce,a i ocekujem da se svi vrate u normalno stanje do petka i onda da bude lep provod. kezz
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 12:58 pm

Nemojte da se svadjate, vidite kako Poncha i ja uspesno delimo Cagu vec godinama. lol!

Zatvorice zelenu granicu izmedju Srbije i Hrvatske, drzavne granice Batrovci i Bajakovo su otvorene i rade, ali usporeno, tako da cete samo malo duze cekati posto idete autobusom.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:03 pm

Ni ne pada mi na pamet da se svadjam sa Adminkom zbog njega.Lepo cemo se dogovoriti i necemo biti ljubomorne jedna na drugu.cmok-cmok
Mogla bi Adminka i prva da mu pridje i da se predstavi,ipak stariji imaju prednost. lol!

Bice dobro ako samo malo duze cekamo. pozitivac
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:13 pm

A valjda ce do sutra biti sve u redu dok ne predjete.

U svakom slucaju imate dosta da putujete ako vam je prvi grad Venecija.

Gledaj da se uvalis na ona sedista sto imaju sto ispred, ako ih bude, tu ti je najbolje.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:16 pm

Da,prvi grad nam je Venecija.

Uvek sedim na tim prvim sedistima.Zna se kod nas ko i zasto voli da sedi na zadnjim sedistima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:19 pm

Ako je zbog pusenja, ja sam pusila i na prednjim, cak sam ponela i pikslu od kuce. Uvek sam bila dete za primer. lol!
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:24 pm

Jeste,zbog pusenja.

I kod mene nose piksle.Jednu pikslu daju i razrednoj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:38 pm

Jao, Poncha je preslatka, zbog nas je gledala Stanislava. smeh :cereeeeek:

Pa, sad, ne znam kako, ali delićemo ga pošteno. Na kraju, kad dođemo, neka on izabere. lol!

Nego, ja ceo dan danas razmišljam kolika sam glupača. rolleyes
Jedina ja verujem u neku pravu ljubav (pod uticajem serija, naravno lol! ) dok ove moje drugarice menjaju momke na svakih mesec dana i sa svakim su jednako srećne i zaljubljene.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:42 pm

Divna je Poncha. kezz

Ja ne znam da li verujem u pravu ljubav. lol!
Ustvari,to varira od ponasanja onog u kog sam zaljubljena vec godinama.

Mozda su one zaljubljene i srecne ali to ne znaci da su im ti momci prave ljubavi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:44 pm

Da, ali su one ispunjene i zadooljne sa njima, dok ja ceo svoj život mislim samo na jednog.
A, ne mogu protiv sebe, probavala sam i ja kao one, ali ne ide.
Kad sam budala koja samo zna da mašta, sanja o romantici i živi u oblacima. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:45 pm

I ja sam budala,ako ti je za utehu. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:46 pm

Hvala canim na podršci. lol! kisic
Jel' se spremaš? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:46 pm

Ja verujem u ljubav, ali ne na prvi pogled i ovu vecnu kao u serijama. Mislim, ima velikih ljubavi koje traju vecno, ali ovo kao u serijama da prodje ne znam koliko godina i da se ne vidimo ja cu uvek voleti samo tebe i ostale pizdarije tesko da postoje u RL ili su mnogo retke.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:47 pm

E, pa tako je kod mene. lol! Ali izgleda samo kod mene...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:50 pm

Znas da te ja uvek podrzavam. kezz

Spremila sam se jos juce.Danas sam samo na internetu.Nedostajace mi. lol!


Prava ljubav je retka.U mojoj okolini nema dobre i prave ljubavi.Verovatno sam zbog toga prestala da verujem u vecnost braka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:51 pm

<3 kisic

Ja u brak odavno ne verujem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:52 pm

Ustvari,brak nicemu ni ne sluzi.Ako volim nekoga,volecu ga i bez vencanja i papira koji tvrdi da smo u braku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:56 pm

Bas tako Sparks, brak je samo papir i nema veze sa ljubavlju.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 1:58 pm

A i mnogo je lakse da se rastanes sa nekim ako nisi u braku.Razvod je komplikovan,narocito ako se ima i dete.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 2:37 pm

Kako ste samo od Stanislava došle na ove ozbiljnije teme.

Kako neću upratiti koliko govorite o njemu. Uvijek volim čuti što drage ljude veseli.

Nego, i ja vjerujem u ljubav. Vjerujem i da se prvi pamte. A brak kao brak, ne znam što da kažem. Svako malo čujem da se netko rastao, ali danas i u brak ulaze nespremni. Uglavnom, slažem se da brak ne znači i ljubav. Razvod može biti i ne toliko kompliciran, ako roditelji znaju što je najbolje i za njih i dijete.


A inače Sara, vidjet ćeš kad se Caga vrati iz Amerike, odmoran, veseo, kad počne u novoj seriji glumiti pa bude neki bogati frajer, pojavit će se one koje su ga otpisale za vrijeme MC-a.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 2:41 pm

Od totalne neozbiljnosti postale smo preozbiljne. lol!

A sto su ga otpisale za vreme MC-a?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 2:42 pm

poljubac
Pa, to samo ja mogu tako. lol!
Nego, u pravu si, bolje nam je da se vratimo Stanislavu.:cereeeeek:

Misliš na one hejterke Femirovke?
Ah, pa za njih je Emir ne samo neprevaziđena, nego i jedina priznata Cagina faza, sve ostalo se odmah upoređuje sa Emirom i nikad ne može biti to. rolleyes


Последњи изменио Adminka дана Mon Oct 19, 2015 2:43 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 EmptyMon Oct 19, 2015 2:43 pm

Ma nisu voljele stajling, frizuru, umoran izgled, Serenay, priču, što ja ja znam što sve ne.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: