Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:43 pm

lol!
Lepo ja kažem Bondomanija. lol!
Nedostajao mi je Vlad. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:44 pm

Ah,Vlad...
Mnogo ga volim.Takav lik se jednom stvara.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:45 pm

Jeste, kako Sara ume da kaže, jedan od onih legendarnih likova.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:46 pm

Sara verovatno misli da smo prolupale nacisto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:46 pm

Ona sigurno ovo ni ne čita, sigurno misli da smo zrele za ludnicu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:47 pm

Sta ces,takva je nasa ljubav prema njemu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:48 pm

Zato ja kažem da nas Poncha razume. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:49 pm

Ma,Poncha je u stanju sve da razume pa cak i ovu zaludjenost Stanislavom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:50 pm

Ja Merder ne smem ni da pričam o tome. Ako mi se za Cagu čudila tokom MC, ko zna koliko bi tek sad. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:52 pm

Ne znam kako bi Merder reagovala.Verovatno kao svaka normalna osoba.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:52 pm

Pa, verovatno. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:53 pm

Poncha ::
Saro, meni su odlični. Jednostavno oni kao oni, njihovi likovi su mi legli, a oni mi ih donose super unatoč ne baš sjajnoj glumi. Ali su mi super. Nekako lagani, slatki, neiskvareni i tako skladni.
On, koji je dosad vezu doživljavao na jedan način, s Asli uživa. I pravi je princ iz bajke. Tako da ovo njihovo sve veselo.

Oni svojom hemijom pridonose da nam se dopadaju kao par, inače gluma svakako da nije sjajna. U ovom slučaju mi to ne smeta, jer bez obzira na glumuuspevaju da me uvere u svoja osećanja. Recimo ni Tuba nije sjajna glumica, ali u KPA sam joj verovala i kad je srećna i kad je tužna.

Poncha ::

Volkan kao lik na početku mi je obećavao, sad više ne.

Meni nije obećavao, pretpostavila sam da će se kasnije pretvoriti u ovo što je sada.

Poncha ::

Merve sam nešto gledala sitno u KG na početku, imala je, čini mi se, neku drugu boju kose, a onda se obojala.
Ne znam, kao glumica vjerojatno nije nešto, što i sama kažeš, ali nema veze sve ako bude imala dobru interakciju i kemiju s Cagom. Poznaju se, on je dobar s Muratom. Povjerenja će biti među njima. Osim ako mu baš zbog toga ne bude neugodno. Što se mene tiče, meni su kao par dobri. Samo da im je još i priča takva.

Imala je crvenu kosu. Ona je meni i sa Kivom imala dobru hemiju, bilo mi je zao što su posle Zeynep pretvorili u vešticu. A kako Caga sa svakom partnerkom ima dobru hemiju, mislim da ni sa njom to neće biti problem.



Caga podilazi fanovima i to odlično radi. U javnosti ostavlja o sebi sliku baš kakvu oni žele da vide. Meni je to ok, on od tih fanova živi. Kod njega mi je super što ima odličnu komunikaciju sa novinarima, a opet o njemu mogu da saznaju samo ono što im on servira i ni pod razno nipta više od toga. Odlično krije privatni život, što mora s jedne strane da radi zbog fanova. A oni ni pod razno ne žele da on ima devojku i za njih je ni nema.


Set u Istanbulu je lako naći, jer smo kroz gledanje serija i traženje setova koliko toliko već upoznali Istanbul i naselja. Malo je teže ganjati ih po Rusiji, još ako uzmemo u obzir da su turski fanovi nenormalni po tom pitanju. Nigde nisam videla da toliko ganjaju glumce kao tamo.

Ma ne čudim vam se mnogo, samo malo. smeh
Šalim se, samo vi ludujte, razumem vas ja. Priznajem da ove plahte i intervjue ne čitam.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptySun Oct 18, 2015 11:56 pm

Bitno da imamo i nekog ko nas razume.

Sad sam i ja pustila VMLj.Spavacu kasnije.Ipak je to Stanislav.


Lakse je ganjati nekog po Turskoj nego po Rusiji.Ali,snaci cemo se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 9:58 am

Dobro jutro. Vidim ja vi se pošteno ispisaste sinoć... Ajde neka, Rus je glavni. Čak sam i klikla na taj njegov instagram. Čini mi se da mu je dijete jako slatko, valjda na tatu.

Sara, izgleda da ćemo trebati qoutati radi lakšeg snalaženja.
Slažem se s tobom, da sad ne duljim i potpisujem...
Ovo o Cagi smo više puta rekle, nema potrebe da još ponavljam. Znamo sve.

Da, što se tiče Istanbula više-manje ako se zna bar približno gdje je set lako se nađe. Ali mislim da tko bolje proučava i te ruske serije, može se snaći.

Mene ni ne zanimaju lokacije snimanja drugih serija. Mislim, volim možda saznati gdje je to, ali me ne zanimaju... Jedno, eto turske me zanimaju. Sve.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 10:02 am

Jeste mu sin presladak.Naravno da je na oca,majku ne bih ni da spominjem. rolleyes

Puno smo nas dve pisale o Stanislavu.Moracete da nas trpite dok ne odemo u Rusiju. lol!
Adminko,jesi li videla kako mu izgleda majka? Nasla sam sliku. kezz


Normalno,ti samo gledas turske serije i zelis da saznas sve o njima.
A,nije toliko tesko saznati jer turske serije prati dosta ljudi. kezz

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 10:34 am

Vidi nje sad. Ma majka je malenom. Ako ćete loše govoriti o njegovoj majci, dijete vas neće voljeti. kezz

Samo vi pišite. I idite u Rusiju.

Imaš pravo. Mada eto, kad sam gledala hrvatske serije, filmove nije me baš zanimao set. Gledala sam ja prije i druge serije, sad samo Turke.

A ono, prati dosta ljudi. Čak i stranci dobro pronalaze setove, a i ova turska   djeca isto. Kažem, puno se sazna preko društvenih mreža o lokacijama. Na twiteru je bio jedan dečko koji je nekad i pisao gdje će biti snimanja MC-a.

Ne znam što je s forumima ruskim. Mislim da i tamo ima novosti.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 10:50 am

Necu govoriti lose pred detetom o njoj.To cemo Adminka i ja nasamo da tracarimo o njoj.

Da,dosta moze da se sazna o seriji na drustvenim mrezama.Snalazljivi su Turci.
A i ima dosta tinejdzerki koje ih svuda prate.Ne znam kakvo je stanje u Rusiji ali ako i one koje nisu tinejdzerke padaju u nesvest kad vide Stanislava mogu misliti kako reaguju devojcice od 12,13 godina.


Potrazicu neke ruske forume.Mozda tamo postoje osobe koje su isto zaludjene Stanislavom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 11:06 am

A tako.

Pa vjerojatno Stanislav ima hordu fanova u Rusiji s obzirom da je i na Balkanu popularan.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 11:14 am

Sigurno da ima.Ali,bolje da se devojke ne nadaju.Zna se ciji je Stanislav. lol! stidljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 11:16 am

Čiji? Mislim, nemojte se vas dvije posvađati.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 11:16 am

Nego, kad ti putuješ? Čime?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 11:26 am

Nas je.Delimo ga. kezz

Ja sam ustvari danas trebala da idem u Italiju,ali u petak se nesto desilo i sad su profesori u Novom Sadu.Morali su da nam odloze put za sutra.
Autobusom idem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 11:34 am

Dobro onda.

Pitam jer vidim da je opet neki belaj oko granica.
Uglavnom, onda si spremna?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 11:39 am

Jesam,spremna sam. kezz
Ne znam sta se desava na granici,ali valjda ce sve biti dobro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 EmptyMon Oct 19, 2015 11:40 am

Hoće. Vama će biti veselo svakako.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: