Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 12:37 pm

Sara, odgledala sam sve prevedene što ih je Movtex prevodio i dvije neprevedene epizode. Tako da stvarno mogu reći da su me kupili i da mi je žao što nije cijela serija već završila jer je baš za maratonsko mi gledanje. Asli i Burak su mi odlični, kemija se osjeti, njihova interakcija, pogledi, osmijeh, ma sve. Baš su mi jedno za drugo. I oni i glumci. :cereeeeek:
Serija kao serija mi je možda čak i u zadnjim nastavcima malo dosadnija, osim njih...
Da, serija je tipična bajka. Bogat, zgodan, samouvjeren, samodopadan, a zapravo nježan i romantičan dečko koji ima i svoju oštru stranu. I siromašna, radišna, pametna, lijepa i simpatična djevojka. Dodajmo onda i klasične negativce kao što su Cagla i sad već Volkan.
Ne znam što su sad upetljali puno s ovom Basak.

Vidjela sam da su joj prebacili termin za subotu. Mislim da svako prebacivanje termina i nije baš pametno jer se gubi na gledanosti.
Onda ću trebati osiguravati subotom termin. Ili gledati nakon bez reklama.


Sparks, mislim da je svaka ocjena za đaka i da ne treba skrivati ocjene. Ali ti najbolje znaš kako je tebi. Nadam se da će ti to proći dobro i da nitko neće govoriti što si dobila u školi.

A vas dvije onda putujete u Rusiju. Ništa Adminko, vadi knjige iz srednje i ponavljaj osnove. I s tim možete proći. Znate više nego ja turski.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 12:47 pm

Ne znam da li sam jedina ali Cala mi je lepsa od Asli.Svidja mi se.
Lik joj nije najbolji ali slatka mi je.

Delimo isto misljenje Poncha.Samo, sad sam slagala i nema povratka.A i ne kajem se bas mnogo.

Na ruskom znam samo dobar dan da kazem.To sam juce naucila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 12:54 pm

Meni Cagla izgleda starije od njih. Ne znam. Sad sam tražila godišta i vidim da i je.
A lik mi je sad već i antipatičan.

E pa onda, samo ispravi ako će ti biti lakše. Ili iduće ocjenjivanje bolje spremi.

E pa i dobar dan je početak. Treba se i pozdraviti. Adminka ti zna. Vidiš da spominje da je učila u gimnaziji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 1:06 pm

Baš sam se mislila odakle mi je poznata glumica što glumi Seldu, Burakovu mamu. I sad odem na Wikipediju i vidim da glumi i u Delibalu. Izgleda da je ona Bariseva mama. I da je glumila u Gumus.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 1:11 pm

Mislim da je Cala rodjena 1988.

Do cetvrtka sredjujem ocenu.Moram mirna da odem u Italiju.

Ja bih ruski samo zbog Stanislava naucila.Divan je.

Prepoznala sam tu glumicu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 1:20 pm

Je. To sam sad i vidjela. Ovdje su svi mladi.
Mine, tako mlada, a glumila je mamu i Taneru i njoj sad.

Super onda za ocjenu. Sredit ćeš ti to. Sretno!

E pa tako i ja turski. Samo da imam gdje blizu da upišem tečaj, a ne samouka.

Meni je bila poznata, ali kako sam davno gledala Gumus i to ne svaku epizodu, a iz Delibala se nje nisam baš sjetila odmah. Tek kad sam vidjela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 1:25 pm

I još nešto... Kad već dosađujem...

Mene tako lokacije u Cilek kokusu podsjećaju na one iz Medcezira. Kao da je snimano u Tuzli nešto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 1:45 pm

Sa 15. epizodom su zeznuli malo situaciju, jer Asli i Burak nemaju ni jednu zajednicku scenu osim zadnje, a ljudi glrdaju seriju samo zbog njih. Najvece greske ove serije su po meni to sto sporedni glumci nisu zanimljiviji, odim Gonce i Erdema i sto Asli s vremena na vreme pretvore u blazi oblik Ferihe, u smislu da ne zna kako da se plasi sta ce biti kad svi saznaju i onda se stalno iskaljuje na Buraku i pokusava da prekine vezu, a ne moze. Prvih 15 epioda ona bezi, on je juri. Ali fragmani za 17. su dobri, narocito drugi. Bice dosta romantike i njihovih scena. U 19. krecu na faks, pa ce i to biti osvezenje.
Sa Basak ne znam sta pokusavaju, ona se iz nekog razloga sveti Mazharoglovima ukljucujuci o svoju decu, ali ta prica nikome nije zanimljiva.

Ja sam 10 godina ucila ruski, od 3. osnovne i ne znam 5 reci, toliko ne volim taj jezik da moj mozak odbija da ga uci.

Glumica koja glumi Caglu je slatka, ali ja volim Demet Ozdemir, tako da mi je ona simpaticnija, a lik Cagle mi je odvratan. Volim negativce, ali samo u slucaju da imaju neki alibi, ova je obicna prazna glupaca koja pravi spletke zato sto se Burak usudio da napusti nju i njen bolesni ego.

Jeste, Selda glumi Caginu mamu, a u Gumus je bila Mehmetova tetka. Inace je Kivo kod nje isao na casove glume, ali ona meni ne glumi nista posebno.

Ne znam gde je set serije, mozda i jeste u Tuzli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 2:07 pm

Da. Samo ti meni kaži sve spojlere što znaš. I sve infomacije do kojih si došla. Ja sam tek odgledala ovo i sad gledam kako se glumci zovu, a kamoli išta više. Nisam imala pojma ništa. Baš sam gledala seriju ne vezano za sve ostalo. Nisam čak ni toliko glumu analizirala.

Kažem ti da mi ima rupa, ali zasad mi je baš serija koja osvaja, tj. osvajaju me ovi dvoje. Slažem se i s ovim o Ferihi. Ali Burak mi je zakon. Još od prve scene kad su ga prikazali, tj. i prije nego su ga prikazali.

Meni su isto odlični fragiji za 17. epizodu. Iz prvog mi je najbolje ono o Brad Pittu. :cereeeeek: smeh

Ja ruski nisam učila nikad.

Meni je isto Demet simpatična. I Asli. Cagla mi je antipatiča do bola. Dobro si ovo napisala. A sad mi je bome i Volkan. Dođe mi kao i Levent.

Meni Selda čak nekad i na karikaturu baca. Ili joj je mobitel u ruci, ili lamata rukama. A kad s nekim priča onda nabroji cijelo krvno srodstvo, nadimke, dušice prije nego mu kaže ime...

Ma mene neke ulice, kuće, tj. ulazi podsjećaju na one u Tuzli... Ne kopa mi se sad, ali baš je.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 2:24 pm

U jednom od nastavaka Volkan je išao kod Caginog frizera.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 2:39 pm

Ne znam nista posebno sto se tice spojlera osim toga za faks i da se u sledecoj pojavljuje novi lik, Gani, koga Burak ne voli. U sledecoj ce biti u onoj vikendici iz fragmana, ali na snimanju su bili i Selda i Nihat, tako da je moguce da ce doci na prepad da vide sa kim je Burak.

Super je ta scena sa Brad Pittom. smeh Inace volim ljubomornog Buraka.
I meni je Burak omiljeni lik, bio mi je super i na pocetku kad su se svadjali i posle kad se zaljubio u nju. Najbolji mi je bio kada je poljubio na onom brodu, odjednom, neocekivano.
Kod njih kao para mi je za sada super sto ne mogu dugo da se ljute jedno na drugo, pomire se cim se vide. Iako Asli preteruje sa nejavljanjem na telefon i bezanjem. Volela bih da se sad Burak naljuti na nju, pa da ona malo njega juri.

Volkan mi je u pocetku bio kao Levent i mislila sam da ce nastaviti da bude, ali sada mi je gori od njega. Levent je bar stvarno voleo Ferihu i nije pravio nikakve spletke, a ovaj je podmukao i ko zna sta ce jos da uradi. A pritom uopste ne verujem u njegovu ljubav prema Asli, nego sve to radi zato sto je ljubomoran na Buraka.

Glumica koja glumi Seldu preteruje i preglumljava, previse karikira. Selda treba da bude izvestacena ali ne di te mere. I ja sam to primetila da prvo kaze canim, hayatim, tatlim, askim, pa tek onda ono sto je htela da kaze. Inace, nicija gluma nije sjajna, a najgori su mi Volkan i Sinan.

I ti si znaci to primetila i ja sam se pitala da li je Sukru Dudu, ali nisam bila sto posto sigurna. Cak sam ulazila i na njegov tw profil da vidim da li je mozda postavio sliku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 3:18 pm

Neka, opet znaš više nego ja. Ja sam možda upratila kad je bio MC spojlere, a sad nemam pojma što se događa. Da, shvatila sam iz fragija da stiže taj Gani.
Joj, ako oni banu. Možda Halil bude od pomoći. Simpatičan mi je on.

I ja ga volim ljubomornog. Odlično mu stoji. I kad kipi na Volkana isto. naklon
Burak je meni isto super lik, zapravo najdraži. Sviđa mi se njegov karater baš takav kakav je. I onaj s početka i ovaj sad. :cereeeeek: Nekad je znao biti kao veliko dijete.
Meni je to isto super i ista me stvar živcira kod Asli. Nije da me živcira, ali itekako pretjeruje. Zove, zove, zove... Ona se ne javlja, onda se on pojavi. Pa opet isto...
Za njega nemam skoro nikakve zamjerke. Od stajlinga do ponašanja. Usput, ima odličnu kolekciju satova.
Jedino se možda nije trebao ići naći s Caglom, ali dobro.
Mislim da stvarno ne može više od onoga što radi za nju.

A ja sam ga uporedila s Leventom jer znaš koliko mi je mrzak bio. Ali je gori, jer onaj se koliko toliko nije miješao, a ovaj sve radi protiv nje i Buraka. Meni se čini da je on ljubomoran na Buraka.

Dosta njih glumi nikako. Volkan mi pak kao neki model.
Nihat mi već dobro glumi. Nekako je spontan.

Jesam odmah. Gledam eno Sukrua... I onda sad pogledam njegov instagram i evo slika.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 11910220_1169943466356266_926992487_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 11373809_828241363956160_1710216121_n

Inače, kad smo kod frizura volim Yusufovu, tj. Burakovu. I kako je radi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 3:47 pm

Ok, obaveštavaću te ja o svemu, pošto sam sad krenula aktivno da pratim. Super što smo mi našle seriju dok ne počne Cagina. Ukoliko nas ne zezne rejting.

Halil je super, pa morali su da nađu i nekog saveznika u toj kući, ne znaju jadni od koga pre da se kriju. Ali mislim da će se uskoro saznati, pogotovo ako rejting bude loš u subotu. Ionako su Buraku totalno popustile kočnice i teško se kontroliše.

Stoji mu, Yusuf i najbolje odglumi te scene ljubomore.
Meni se kod Buraka sviđa to što je kod njega što na umu to na drumu, ni malo se ne folira. To sam volela i kod Emira. Jedino što je Emir bio dosta hrabriji i bio je u stanju da se suprotstavi celom svetu, kod Buraka to još uvek ne vidim, ali to će se najbolje videti kad se sve sazna.

Ja mu to sa Caglom nisam zamerila zato što pokušava budalu da skine s vrata i da ostane u koliko toliko prijateljskim odnosima, naravno, ne vidi da je to nemoguće.

Da, ima super stajling.

To da je iritantan isto koliko i Levent i da je u svakoj čorbi zaprška je istina, samo što je ovaj otišao još dalje od toga. I ne znam zašto Burak već više ne kaže Asli zašto je protiv toga da se ona viđa sa Volkanom, jer ga ona gleda drugim očima i nije joj jasno zašto je Burak toliko ljubomoran.
Naravno da je ljubomoran na Buraka, to se vidi od prve epizoda, Burak je taj koji uživa u životu i baš ga briga za sve, a ovaj se sve vreme trudi da bude gospodin Savršeni, jer je iskompleksiran. Pa kad prati Asli i Buraka ono kad je ona išla u firmu zbog stipendije, kaže Burak ovog puta nećeš pobediti. Samo, Cagla je zlobna i plitka i to je to, a ovaj je meni se čini pomalo psiho.

Meni je Nihat u nekim trenutcima i simpatičan. Odnosno više glumac, nego sam lik. I da, mošda čak i najbolje glumi. Mine je isto dobra, ali ona nekako svaki lik igra potpuno isto, bila Bahar, Ender ili Elcin uvek je ista.

Yusufu dobro i nameste frizuru s obzirom da sam videla na nekim slikama sa seta da mu je kosa skroz kovrdžava. Inače, Yusuf mi je osveženje među svim ovim novim glumcima koji su se pojavili u skorije vreme, a nijedan mi ne privlači pažnju. Ako se bude trudio i radio na glumi ima predispozicije da napravi dobru karijeru.

Aha, ja nisam gledala instagram, samo twitter.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 4:20 pm

Aj Saracim, baš mi je drago da imam s kim komentirati seriju. kisic Našle smo seriju dok počne Cagina, valjda će izgurati s rejtingom do početka. Mislim, očekujem ja nestrpljivo i pratim sve o Cagi i dalje, ali s obzirom na to da nisam ništa serija gledala ova mi je odlična zasad. Nadam se da neće puno dužiti jer će se izgubiti na zanimljivosti. I bolje da je radnja na njima, a ne da krenu s Basak i tako to.

Meni je super Halil, on mi je jedan od dražih likova. Super mi je njegovo sporazumijevanje s Burakom. Izgleda da ga on najbolje kuži tamo. Na početku ga je jedino još stric donekle razumio.

Ista stvar mi se sviđa kod Buraka. Dobro, on se još ne suprostavlja toliko, ali Emir je i inače bio malo drugačiji u odnosu s roditeljima. Mislim da je Burak, za razliku od Emira, malo privrženiji obitelji, više mu je stalo do toga što misle o njemu. Emir je bio veći radnik od Yusufa. Ovaj je više - što ne moram ja, može netko drugi. Ali trudi se!  :cereeeeek: I vjerujem da će se boriti za Asli.

Nisam mu zamjerila, pogotovo što joj je imao namjeru reći. Valjda. Ako sam dobro shvatila bez prijevoda. Ali sam se nadala da će što prije otići od nje. Razumijem da je htio da i zbog Asli i zbog međusobnih obiteljskih odnosa izgladi stvar s Caglom.

Mogla je Asli i sama vidjeti kakav je Volkan, ali trebao joj je Burak isto reći.
Ma ljubomoran je i više je puta spomenuo kako uvijek čisti za Burakom. Dobri si ovo rekla, ni meni se ne čini baš čist. Nekako mi je zastrašujuć. Namjerno nastavlja ovo sve s Asli i sve nešto kuha.

Nisam znala da ima kovrčavu kosu. Nisam ga istraživala toliko. Ali mu u seriji baš lijepo namjeste frizuru. Pogođeno mi je i u skladu sve s likom. Na tome im svaka čast. I šminkerima i frizerima i stilistima.
I meni je Yusuf dečko koji ima potencijala. Mlađahan je i ako nastavi raditi na sebi može biti velika zvijezda. Pretpostavljam da među tinejdžerima već i je. Kao prednost mu dajem i lijep glas za slušati kad priča.

Za Nihata se slažem. Nije mi lik kao lik simpatičan, nego način kako glumac u pojedinim situacijama ga donese. Ono kad nekog oponaša ili kako zeza Buraka. Inače mi takvo podcjenjivanje ide na živce, ali on i u to unese neki humor.
Za Mine se slažem, isto sam to htjela napisati. Kao da su je iz Medcezira prebacili ovamo s istom frizurom, odjećom, ulogom i glumom.

Nemam pojma što je u kojoj epizodi. Mislim da ću pogledati neke scene koliko su mi njih dvoje dragi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 5:07 pm

Nije set u Tuzli, u pitanju je Hadimkoy na evropskoj strani. Nisam istraživala, sad sam videla neki video koji je danas postavio neko iz ekipe i ispod piše Hadimkoy.

I meni je drago da imam s kim da komentarišem, vidim da ima tema na hr forumu, ali tamo mi se nikako ne ulazi.

Stric ga je razumeo i mislim da bi mu i sad bio podrška da Cagla nije ćerka od Elcin. Koliko su svi opčinjeni Caglom nastaće totalni haos kad se bude saznalo. Ovo dvoje na kraju ima da završe kod Gonce, jer će ih ovi najverovatnije izbaciti iz kuće.

Dobro, Emir je svakako složeniji lik od Buraka. I u pravu si ovo što kažeš za roditelje, privrženiji im je jer su mu poklanjali više pažnje, bili su uz njega, za razliku od Aysun jasamEmirovamajka i Unala koji su uvek mislili samo na sebe. I svakako da Selda i Nihat imaju malo više prava da se mešaju Buraku u život od ovo dvoje. ali na kraju će se opet sve svesti na isto, roditelji koji uopšte ne razmišljaju o sreći svog sina nego o tome da je potencijalna snaja iz nižeg društvenog sloja i što je ćerka njihove kuvarice.
Ja isto verujem da će se boriti za Asli, ali nekako me Asli nije uverila da će se boriti za njega i za sada mislim da je saznanje jednako rastanak.

Da, hteo je odmah da joj kaže, ali je ona već videla slike i nije htela da razgovara sa njim.

Nisam ga ni ja nešto posebno istraživala, nego sam naletela na dosta slika sa seta. Videla sam da njih dvoje imaju mali milion zajedničkih slika, tako da mi je i izgledalo kao da su zajedno i pre nego što su priznali.

Ja sam već gledala po neke njihove scene po više puta. imaš na službenom YT kanalu već isečene skoro sve njihove scene po epizodama.

https://www.youtube.com/channel/UC3uB257qcHNt-Ri-iPx7uVA
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 5:14 pm

OBAVEŠTENJE ZA ADMINKU KAD DOĐE: PRESKOČI PREDHODNIH 10 PLAHTI JER VEROVATNO NEĆEŠ ZNATI NI O KOME NI O ČEMU SE RADI. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 5:46 pm

Hvala ovo za set. Vjerojatno ima mali milion ulica i vila po Istnbulu, vjerojatno je meni samo bilo slično. Tako je i ovaj kvart uređen u stilu kao i Saglik Sokak u Tuzli. kisic

Ja sam ušla, pročitala malo zadnjih stranicu-dvije. Tamo baš nisu oduševljeni, dosta im toga smeta i misle se i odustati. Nekako mi se ne piše tamo.

Upravo to. Strica ga je podržavao, razumio ga i mislim čak i pomagao mu. Ali kako je sad u stisci s raznoraznim ženama, a još ako i Volkan nastavi ovako, ne može mu više ni pomagati.

Pa neka završe kod Gonce, ako ne budu imali gdje.

Ma roditelji mu se previše miješaju u sve. Ajde da ga još hoće učvrstiti u naumi da radi, ali pretjeruju. Pogotovo Selda. I što kažeš, sve će se svesti na isto.
Nije ni mene Asli uvjerila da je spremna boriti se.

Oni baš imaju dosta slika sa seta. Selfie svako malo. Rekla bi Adminka da samo Cagatay i Serenay nemaju.

E na tom sam kanala sad gledala. Baš su slatki.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 5:47 pm

Da, slažem se s ovim komentarom za Adminku. Slobodno preskoči. I uči ruski.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 6:41 pm

Saro, da preskačem?
Ja ionako to mislila. lol!
Samo mi vas dve pišite tako i dalje. kisic

Sparks, mogu ja da te naučim ruski. kezz
Pre i što ga nisam volela, zavoleh ga uz Stanislava. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 6:48 pm

A onda lijepo uči i pravac Rusija. kisic

Sara, što ovo sad piše ova DC za Cagu? Vratimo se mi na njega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 6:50 pm

Ili si već otišla u Rusiju? Ili nas Bond direkt čita?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 7:12 pm

DCa su napali da laze posto je juce napisao da je cuo da je Cagina partnerka Merve. Pa sad pise da sam hteo da lazem, napisao bih Hazal Cagatay.
Inace je ispod napisao da ce prve epizode nove serije biti snimane u Italiji, ali ne znam da li se to odnosi na Caginu seriju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 7:15 pm

Bila su još dva tweeta prije. Čini mi se da su sad izbrisani. Ovaj o Merve je još tu.

Cagatay Ulusoy , Gold film ile anlasti diye fisiltilar duydum. Ne kadar dogru bilemiyorum...

Parayı veren düdüğü çalar...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 7:18 pm

Cuo je da se Caga navodno dogovorio sa Gold filmom. Ko da pare svira frulu.

Cisto sumnjam da je ovo istina. Po meni je propust i za Cagu i za Ay yapim ako prekinu saradnju koja je toliko uspesna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 EmptyTue Oct 13, 2015 7:19 pm

Poncha ::
Ili si već otišla u Rusiju? Ili nas Bond direkt čita?

Eh, kamo sreće. Za ovo prvo naravno, za ovo drugo ne daj Bože, uništilo bi mi koncepciju. lol!
Jel' veruješ da mu svakodnevno gledam ig? smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 14 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: