Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptySun Oct 11, 2015 11:10 am

Ja sam letos samo jednu knjigu procitala.Onda sam krenula sa jos jednom,ali mi se nije svidela.Nekad i ne znam da izaberem dobre knjige.

Lektire ni ja ne bih citala,ali moram.Najveci problem je sto ja sve procitam a neko drugi nadje na internetu prepricano i imamo iste ocene.Nepravda. :P
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptySun Oct 11, 2015 11:33 am

Ni ja nisam volela sa citam lektiru. Ali mi smo imali knjigu u kojoj je cela lektira bila prepricana i izanalizirana, tako da je retko ko i citao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptySun Oct 11, 2015 1:16 pm

Vodič kroz lektiru. To i kod mene ima.

Ja sam čitala i lektiru i razne analize.
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptySun Oct 11, 2015 2:36 pm

U skoli nisam volela da citam , ali zato van ono sto meni prija uvek :)
Radije citam nego sto pogledam neki film.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptySun Oct 11, 2015 3:39 pm

Poncha, Sparks, to je psihološki sasvim logično. kezz
Ni ja nisam volela lektire, tek u srednjoj.

Ma, ja dobila na poklon za rođ. Gijom Muso - Kako bih bez tebe i onda čitajući to morala i vas da pitam šta čitate. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptySun Oct 11, 2015 3:56 pm

Ja sam od Gijoma samo citala Zato sto te volim.
Super je knjiga,do samog kraja ne mozes da pretpostavis sta ce se desiti.
Prvo sam htela da citam Zov andjela,ali me ova prva vise zainteresovala. kezz
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptySun Oct 11, 2015 4:03 pm

Inace,ja sam tek sad videla da je postavljena serija Moja majka je protiv.Bas mi se gleda Stanislav.Samo 4 epizode ima,vredi da se pogleda. :cereeeeek: <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptySun Oct 11, 2015 6:21 pm

Uuuuh, to se gleda obavezno. oho-ho
Čujem i da snima sada neku novu seriju. to
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptySun Oct 11, 2015 6:29 pm

Ja sam pogledala seriju.Predivna je.Od prvog trenutka su me osvojili. :cereeeeek:
I kraj mi je bozanstven. <3

Ne znam da li snima nesto,ali u stanju sam da mogu njegove serije i uzivo da pratim iako ruski nemam pojma. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 2:47 am

Ja samo da kažem kako sam upravo pustila prvu epizodu i ne mogu da se odvojim od njih, ali moram na kratko utiske da napišem, inače ću eksplodirati.
Dakle, od prvog trenutka privlači, a priča je jako zanimljiva i svi glumci mi se sviđaju.
A, Stanislav... oho-ho  Ja nemam reči više za njega, počinjem da se kezim kao ovaj naš cerek svaki put kad je on u kadru. :cereeeeek:
Ima prvom prilikom da odem u Rusiju, samo njega da kidnapujem. smeh
I glavna mi je preslatka.
Ova serija mi se i više sviđa od VMLJ, baš sam oduševljena. :cereeeeek:
Prosto mi bude žao što ima samo 4 epizode. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 8:46 am

Znala sam da ces se oduseviti serijom.I meni je bolja nego Vrati moju ljubav.
Svidja mi se sto ima samo 4 epizode.Mogu uvek da je pogledam.

Kindapovanje Stanislava ne moze da prodje bez mene. lol!
I ja sam odusevljena kad god se on pojavi.

Sad mu gledam biografiju,ima puno mini serija i filmova.I jos je u horoskopu rak.Drugog jula je rodjen. :cereeeeek:
I od tih filmova ja sam odgledala Budet svetlym den.Nista nisam shvatila,ali lep je u filmu.I nije mi se svideo kraj. placljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 3:00 pm

Sara, počela sam s Cilek kokusu i :cereeeeek:. Predivni su mi. Stigla sam do desete, devet sam epizoda pogledala. Možda plitka serija, ali baš se uvuče.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 4:51 pm

Meni su isto preslatki njih dvoje. :cereeeeek: Serija zapravo nema neku radnju osim Asli i Buraka. Klasicna prica princ i Pepeljuga, kao Emir i Feriha samo bez lazi. Jedino je sad problem sto su je prebacili na subotu i tu ce se tesko izboriti za rejting, jer vec ima dve ili tri serije koje su na istu foru. Sredom su imali super rejting, ali su ih prebacili zbog Kara Sevda, jer je to ipak Ay yapim, a njihove serije uvek imaju prednost i nikad ne idu vikendom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 6:02 pm

Sparks, malo je reći da sam oduševljena, samo ne znam pre čime. kezz

Aj dobro, ionako će mi biti lakše sa još nekim da ga kidnapujem, da ne misli čovek kako samo ja nisam normalna. lol!
Stvarno me je omađijao. srca
Ja sam mu gledala i visinu i ostale lične podatke. smeh
Preporuči šta još njegovo da gledam ili mi pošalji još bolje linkove toga što si gledala.
Njega nikad dosta. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 7:16 pm

Adminko,prvo ces mene morati da kindapujes pa onda da idemo kod Stanislava.Kad se otkriju moje lude lazi bicu u kucnom pritvoru. lol!
Poslacu to ovde u pp sta sam gledala i sta jos planiram da pogledam,ako budem imala pristup internetu.

Malo sam i ja gledala Cilek kokusu.Jesu slatki.
Svidjaju mi se i Aslina drugarica i njen momak.Smesni su. smeh

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 7:25 pm

Vidim sad,forum cita osoba koja nije registrovana.Gost.
Da mi je znati ko cita moje gluposti? lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 7:55 pm

Ma, kidnapovaću i tebe, samo ne znam ko će onda mene. smeh
Sad ću da vidim pp.
Šta si to uzela za gif na potpisu? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 7:55 pm

Je li Sparks, onaj film iz pp-a nema prevod? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 7:58 pm

Taj potpis mi je uteha.Ne treba da se brinem zbog lazi,nece se otkriti.

Nema prevod.Ja sam gledala bez prevoda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 8:04 pm

Kakvih laži, ako nije tajna? lol!

Jel' si shvatila nešto? Meni taman dobro dođe, da vidim koliko mi je moj gimnazijski ruski zarđao. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 8:09 pm

Dobila sam 3 iz geografije i nisam rekla majci.Rekla sam da je drugarica dobila trojku a da mene jos mora da pita.I.jos sam rekla kako sam sve znala i sigurno cu dobiti pet.Ona je poverovala, ali sutra mi je kritican dan.Moze bivsa drugarica da me otkrije.I sad smisljam sta da slazem ako me otkrije.

Nisam nista razumela ali na samom kraju mi je nesto bilo i jasno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 8:28 pm

Možeš li nekako toj drugarici da objasniš stanje stvari i da je zamoliš da ti "čuva leđa" dok ne popraviš tu trojku?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 8:34 pm

Uradice ona to.Ona je stvarno dobra,ali bivsa drugarica ima da me unisti. placljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 8:42 pm

Pa ne znam šta da ti kažem, drži se. pozitivac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 EmptyMon Oct 12, 2015 8:43 pm

Hvala ti. <3
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: