Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 7:20 pm

Iskreno se nadam da Caga ostaje u Ay yapimu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 7:23 pm

E, Sparks, ja počela ovaj Stanislavov film što si mi poslala i ne mogu da verujem da sve razumem. wow smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 7:24 pm

Zato mi je glupo sad s tim Goldom. Navikla sam Cagu u Ay yapimu. I mislim da je veći gubitak za Ay yapim da izgube njega. Hvala, Sara, na prijevodima.
Pogotovo me živcira drugi.

Adminko, onda valjda ne čita on. Ne bi valjalo da ti sruši plan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 7:26 pm

Pa, bio bi obostran gubitak.
Jer, neće sad Caga izlaskom iz Ay yapima da izgubi fanove, ali serije mu neće prolaziti onako kako bi prolazile Ay yapimove.
A, Ay yapim gubi svakako, tu znamo i zašto.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 7:30 pm

Ma svakako da je obostran gubitak. Ay yapim i njemu osigurava velike mogućnosti. Pa evo i sad su Burakovu seriju lijepo ubacili umjesto ove što Sara i ja gledamo, a ovu (isto Gold) Star je prebacio na drugi dan... Uz to, veliku većinu nagrada uglavnom osvajaju iz Ay yapimovih serija. Super se serije prodaju i glumci su poznati i van Turske. Svakako da je obostrano. Ali mislim da je šteta da izgube jakog glumca. Po meni su imali sve najkvalitetnije. Eno su i Barisa pustili.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 7:36 pm

Ma, znam ja šta ti hoćeš da kažeš, slažemo se.

Devojke, jel' gledate Andriju i Anđelku, svako veče na Prvoj idu?
Meni je serija ekstra, toplo preporučujem. smeh


Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 7:57 pm

Znaci,mozemo odmah u Rusiju.Ja cu uz tebe da naucim.
Ako si odgledala film,napisi o cemu se radi.Nisam bas najbolje skapirala.

Planirala sam da pogledam prvu epizodu Andrije i Andjelke jer su mi glumci simpaticni ali nemam kad.

Bas ste se raspisale o CK.Jel sad idu subotom?
Tad gledam Sezonu visnje ali ako krenu da snimaju gluposti prebacicu se na CK. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 8:10 pm

Je, idu sad subotom.

A kad Sara i ja pišemo o seriji, ponesu nas riječi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 8:13 pm

Nadam se da ce im rejting biti dobar. kezz

Ako,pisite.Zanimljivo mi je da vas citam.

Adminko,ja sam krenula sa gledanjem serije Lyuba. Lyubov.
Stanislav je bozanstven. :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 8:18 pm

Konkurencija je velika.

Čitaj ako ti nije dosadno. Ako je, možemo mi otvoriti drugu temu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 8:21 pm

Znam dosta devojaka koje gledaju CK.Ocarane su serijom i stalno nesto pisu na fb.Redovno ih prate,a verujem da je situacija ista i u Turskoj.

Nije mi dosadno.Bacim pogled nekad na seriju,nekad i pogledam neku epizodu.Otprilike znam sta se desava.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 8:26 pm

Gledalo je dosad popriličan broj. A i gledana je serija na službenim stranicama. Sad kako će biti s rejtingom ne znam.

Vidim da su tebi poznati likovi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 8:36 pm

Da,poznati su mi likovi. kezz
Prvo mi se prva epizoda nije svidela,a onda sam seriji dala sansu i bolje se upoznala sa likovima.

Zanimljva je prica,ali ne nesto sto ce mi se uvuci pod kožu kao Ezel ili Zabranjeno voce.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 8:50 pm

https://vk.com/video-76093790_171154930
Jeste li videle ovo? :cereeeeek:
Jos ima i ruski prevod,hoce me Rusi samo tako. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyTue Oct 13, 2015 10:15 pm

Svakako da Caga nece izgubiti fanove zbog saradnje sa Goldom, ali ni jednu seriju ne mogu da cine uspešnom fanovi jednog glumca. Ay yapimove serije su ubedljivo najkvalitetnije u svakom pogledu i imaju najveći budžet. Ako je Gold izdvojio dovoljno novca da plati Cagu i eventualno dobru partnerku, ostatak postave ce biti druga klasa koju ce Caga nositi na leđima. Gold ili bilo koja druga produkcija ne brinu o glumcima kao Ay. Pogledajte ko je sve bio nominovan od turskih glumaca za internacionalne nagrade kao Seul i Emmy, samo glumci Ay yapima. Čije serije dobijaju najviše domaćih nagrada i prodaju se u inostranstvu, njihove. U Latinskoj Americi su trenutno najgledanije serije Fatmagul, KPA, Ezel i Sila. Njihove serije se prodaju unapred, kanali im uvek daju prednost, njihove serije se ne ukidaju zbog lošeg rejtinga. Evo, Star sada upravo uništava Goldovu seriju sa odličnim rejtingom zarad Ay yapimove serije za koju se ne zna kakav će biti rejting. Ali oni imaju dobre sponzore. Caga više nije glumac kome je bitno samo da mu serija ima dobar rejting.
Sad zvučim kao PR Ay yapima, ali to su činjenice i zato mislim daje velika greška ako se odlučio na takav potez. A Gold ako će i da mu da više para od Ay yapima to rade da bi se reklamirali preko njega i da bi imali prolaz u inostranstvu. Tu grešku je svojevremeno napravila i Beren sa D yapimom.

Ja za tu seriu sa Andrijom nisam ni čula, a koliko pratim našu televiziju nije ni čudo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 9:29 am

Sparks, vidjela sam ja taj video, mada meni ruski ne znači ništa. Više razumijem turskog nego ruskog, tako da mi prijevod na ruski ništa ne znači. Negdje sam pročitala opis toga, odnosno prijevod. On mi djeluje sramežljivije od nje. Ali su mi super.
Mene su osvojili odmah, ali to njih dvoje, drugi me ni ne zanimaju, nisu mi toliko zanimljivi. Ovo mi je serija s parom, a ne kvalitetom i drugim stvarima zanimljiva.

Sara, zvučiš kao PR Ay yapima, ali neka. Sve što si rekla stoji i u pravu si. I sama sam svjesna koliko je Ay yapim jak. I koliko mi je drago da su bili uzeli pod svoje Cagu u teškim mu trenutcima. Možda su i riskirali s njim, ali su napravili odličan posao. Sve ovo o serijama, prodajama, nagradama stoji. Kad pogledaš sve serije koje su poznate vanka uglavnom se oni spominju i uglavnom su i vani poznati glumci koje su bili u Ay yapimu. Nisu bez razloga najbolji i nemaju bez razloga najjače i najpopularnije glumce kod sebe.
Eno KPA je imao nikakav rejting, ali što. Niti se je serija ukinula niti je Engin ostao bez nagrada. Rejting Ay yapimu ne predstavlja skoro ništa sve dok se dobro prodaje, dok su tu sponzori i slično. A glumci samo odrade najbolje što mogu i zasluženo pokupe nagrade.
Itekako sam svjesna toga.
Kažem, žao mi je što su izgubili Barisa (a zašto je on otišao ne znam) i čudno mi je ovo sad s Cagom. Mislila sam da se dobro slažu. Dapače, odlično. Caga je bio u odličnim odnosima s cijelom ekipom, Alijem... Nije valjda da su se dva projekta odnosila samo na Medcezir i Delibal i da ga ne žele dalje. Čisto sumnjam da Caga prihvaća Goldovu ponudu samo zbog više novca. Nešto je drugo onda u stvari ili i novac i još nešto. Ne bi on tako napustio Ay yapim i mogućnosti koje mu pruža. Ako i bi on, ne vjerujem da bi mu Engin koji je dosad vukao samo dobre i kvalitetne poteze (osim onima kojima ide na živce jer ne mogu doći do Cage) pustio.
Da se razumijemo, meni je sve isto hoće li Caga glumiti u Goldu, Edemolu, Avsaru ili nekom četvrtom i na kojem će kanalu prikazivati seriju. Ali žao mi je znajući kakve mogućnosti on ima s Ay yapimom i kakve mogućnosti Ay yapim ima s njim. Zanima me kako će proći sad u Latinskoj Americi s Medcezirom. Sinkonizirani mi se ne sviđa.

Nego, jesi li vidjela treći fragi za CK? Ja pokušavam sad posložiti stvari. Ako su oni otišli u onu kuću prije fakulteta, onda ih vjerojatno nisu uhvatili. I sad su na fakultetu. Izbila je tuča, tj. Burak je udario Ganija, sad će se Asli duriti i Volkan će opet udarati po Buraku.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 10:05 am

Ja sam procitala prevod tog videa.Super su. kezz
Ali žao mi je znajući kakve mogućnosti on ima s Ay yapimom i kakve mogućnosti Ay yapim ima s njim. ::
Slazem se sa svim sto ste napisale,ali sa ovim najvise.U pravu ste.

Volkan na pocetku nije delovao kao negativac.Sad je uzasan.

A i Asli mi se ne svidja.Uvek je ona ta koja je ljuta,cak i kad ima i kad nema razloga. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 10:11 am

Jesu. On došao na gotovo.

Volkan je na početku meni bio dobar lik. Onako, pa sve dok se nije udružio s Caglom. Od onda sve što radi mi ide na živce. Žao mi je što Burak nema nikog uz sebe.

Da, Asli malo zeza. Zato Sara hoće da sad malo on bude ljut.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 10:48 am

Burak bi se do kraja borio za Asli,a ona bi sigurno odustala od njihove ljubavi.Nesigurna je.
Meni nije jasno kako se Volkan zaljubio u Asli? Toliko je bio zaljubljen u Deniz,a sad kao voli Asli.Malo sutra. rolleyes

Ovo je sad poruka za Adminku.Odgledala sam seriju Lyuba. Lyubov.
Da vidis samo kako Stanislav trci,kako grli svoju devojku,kako prica. oho-ho
Mada,meni je najbolju hemiju imao sa onom devojkom u Moja majka je protiv. stidljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 10:57 am

Pa kad si počela pratit kad si odgledala? Koliko te vaše ruske imaju nastavaka? To sve neke mini.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 10:58 am

Sve su to mini serije,od 4 epizode.
Ja to za jedno vece zavrsim. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 11:04 am

Naravno. :)
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 11:41 am

Sparks Fly ::

Prvo mi se prva epizoda nije svidela,a onda sam seriji dala sansu i bolje se upoznala sa likovima.

Zanimljva je prica,ali ne nesto sto ce mi se uvuci pod kožu kao Ezel ili Zabranjeno voce.

Poncha ::

Mene su osvojili odmah, ali to njih dvoje, drugi me ni ne zanimaju, nisu mi toliko zanimljivi. Ovo mi je serija s parom, a ne kvalitetom i drugim stvarima zanimljiva.

Ova serija nikada i ne možeda postane Ezel ili AiM, ne ova, nego u ovom trenutku ni jedna.
Ovo je laka letnja serija za opuštanje. I što kaže Poncha gleda se zbog para, a ne zbog radnje, jer neku naročitu radnju i nema. Bogati momak, siromašna devojka, tema obrađena već milion puta.

Poncha ::

Eno KPA je imao nikakav rejting, ali što. Niti se je serija ukinula niti je Engin ostao bez nagrada. Rejting Ay yapimu ne predstavlja skoro ništa sve dok se dobro prodaje, dok su tu sponzori i slično. A glumci samo odrade najbolje što mogu i zasluženo pokupe nagrade.
Itekako sam svjesna toga.
Kažem, žao mi je što su izgubili Barisa (a zašto je on otišao ne znam) i čudno mi je ovo sad s Cagom. Mislila sam da se dobro slažu. Dapače, odlično. Caga je bio u odličnim odnosima s cijelom ekipom, Alijem... Nije valjda da su se dva projekta odnosila samo na Medcezir i Delibal i da ga ne žele dalje. Čisto sumnjam da Caga prihvaća Goldovu ponudu samo zbog više novca. Nešto je drugo onda u stvari ili i novac i još nešto. Ne bi on tako napustio Ay yapim i mogućnosti koje mu pruža. Ako i bi on, ne vjerujem da bi mu Engin koji je dosad vukao samo dobre i kvalitetne poteze (osim onima kojima ide na živce jer ne mogu doći do Cage) pustio.
Da se razumijemo, meni je sve isto hoće li Caga glumiti u Goldu, Edemolu, Avsaru ili nekom četvrtom i na kojem će kanalu prikazivati seriju. Ali žao mi je znajući kakve mogućnosti on ima s Ay yapimom i kakve mogućnosti Ay yapim ima s njim. Zanima me kako će proći sad u Latinskoj Americi s Medcezirom. Sinkonizirani mi se ne sviđa.

KPA je sa onakvim rejtingom trebala da bude ukinuta još tamo početkom godine da je bilo koja druga produkcija bila u pitanju. Ali oni ne samo da su izgurali do kraja sezone, nego su kao poklon gledaocima snimili još 4 epizode iako je bilo predviđeno 50.

To sa Barisem ni meni nije jasno šta se izdešavalo. Verovatno je dobio dobru ponudu od Edemola. Ali ne mora da znači da se posle neće vratiti u Ay yapim.

Ja sam sigurna da se i dalje dobro slažu, čak i ako je Caga otišao, jer Caga prosto nije neko sa kim bi producent i uopšte ekipa bili u lošim odnosima. Lično mislim da od prelaska u Gold nema ništa i da su to samo tračevi, ali videćemo. Jednostavno nema nikakve logike, naročito posle Delibala, film je samo posle jednog fragmana podigao takvu prašinu da je trenutno prvi na listi najočekivanijih filmova. Tu je uspeh zagarantovan.

I menije svejedno u kojoj je produkcijskoj kući u smislu da ću svakako gledati seriju, ali iskreno rečeno pre bih ga gledala u najkvalitetnijem mogučem izdanju.

Poncha ::


Nego, jesi li vidjela treći fragi za CK? Ja pokušavam sad posložiti stvari. Ako su oni otišli u onu kuću prije fakulteta, onda ih vjerojatno nisu uhvatili. I sad su na fakultetu. Izbila je tuča, tj. Burak je udario Ganija, sad će se Asli duriti i Volkan će opet udarati po Buraku.

Videla sam fragman. Oni su u kuću otišli odmah na početku epizode, a ovo sve je nakon što se vrate. U kući su svi obučeni isto kao na kraju 16.
E sad što se fragmana tiče, ima nešto što mi nije jasno, to mi nije bilo jasno ni nakon što sam videla slike sa seta. To je neka zabava koja ima veze sa fakultetom, jer Cagla pita Asli šta češ ovde, a ona kaže i ja studiram na ovom fakultetu. Međutim, u drugom fragmanu njih dvoje plešu, a oko njih nema nikoga, potpuno su sami i Buray peva. Tu ima dve mogučnosti, jedna je da je ova tuča i ostalo stvarnost, a da je ono kad plešu zamišljanje. Ali mi nije baš logično da su Buraya stavili u san ili zamišljanje, tako da ja mislim da su se možda našli isped kuće, da je Burak kao i obično preklinjao i da su se posle vratili tamo.

Naravno da je Volkan udarao po Buraku i u fragmanu vidimo da je počeo da aludira na to da je Burak ljubomoran na Ganija zbog Cagle.

Sparks Fly ::
Burak bi se do kraja borio za Asli,a ona bi sigurno odustala od njihove ljubavi.Nesigurna je.
Meni nije jasno kako se Volkan zaljubio u Asli? Toliko je bio zaljubljen u Deniz,a sad kao voli Asli.Malo sutra. rolleyes
Volkanu se Asli samo sviđa, a obleće oko nje zato što hoće da porazi Buraka. Nema tu ništa od ljubavi, Asli je samo sredstvo za ostvarenje cilja.
Slažem se da se Burak više bori za njih i Asli mnoge nervira svojim ponašanjem, pa i mene. Ali s druge strane nekako pokušavam da je razumem. Svesna je da tu vezu apsolutno niko neće prihvatiti i da će se svi obrušiti na nju kad saznaju. Zato sve vreme jedno govori, a drugo radi, ne može da se odupre Buraku, a logika joj govori da treba da prekine. Po meni bi oni trebali tajno da se venčaju i da ih sve stave pred svršen čin.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 11:49 am

Jeste,bilo bi najbolje da se tajno vencaju.Mozda to i urade ali ne u ovim epizodama.

A jel KPA ima srecan kraj?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 EmptyWed Oct 14, 2015 11:55 am

Ima srecan kraj. I svidja mi se kraj, zanimljiv je. Ostavlja cak prostor za nastavak na filmu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 15 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 15 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: