Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:01 pm

Super.Ja sam stigla do 21. epizode.Imam jos dosta do kraja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:10 pm

Ma meni to s Goldom ne drži vodu, ali opet, komentiram.

Delibal je stvarno iščekivan film i pun pogodak za Ay yapim.

Naravno da bih ga gledala u što kvalitetnijem izadnju. Pa kako sam ja i zanovijetala za MC samo da Caga bude u što kvalitetnijoj seriji. <3

Ja nisam vidjela slike za 17. nastavak. Gledala sam po fragiju odjeću. Nije mi jasno kad razgovara s Volkanom jer Asli ima istu odjeću (ili nema) kao i u kuću.
Ne znam kako ovi slažu fragije. U MC si mogao sve pogoditi.


Za KPA, hoće li biti kakav film?
Meni je isto kraj dobar. Ne bi valjalo da je Omer ostavio se posla i onog što voli. Ni Elif.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:27 pm

A umesto CK veceras pocinje Kara sevda?

Zanimljiva je serija KPA.Svidja mi se.Nije Tuba toliko losa ovde.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:29 pm

Nisu ni izasle slike za 17. videla sam samo slike sa seta. U petak izlaze slike i ozet.

Da, ima istu odecu, moguce da su se videli nakon sto je Asli bila kod Cagle.
Ovi malo haoticno slazu fragmane, tako neke svene u fragmanu imaju potpuno drugaciju konotaciju nego u epizodi.

To za film je za sada samo zelja fanova.
Ma Elif se uplasila nakon onoga sa Tayarom, zato je tako i reagovala, a ne moze ni ona da se odrekne policijskog posla, a ne Omer. U filmu bih volela da vidim da su otvorili detektivsku agenciju ili tako nesto.

Da, veceras pocinje Kara Sevda. Ne privlaci mi nesto paznju, tako da necu gledati.

Bolja je Tuba u KPA nego u Asi, pogotovo u kombinaciji sa Enginom. Mada meni Tuba nikad nije bila neka glumica i mislim da nikad nece ni biti.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:34 pm

Lepe su najave za Kara sevda ali ja pratim Eve donus.

Tuba je bila ocajna u Asi.Ali serija nije toliko losa.Na lepom mestu su snimali.
Ona je lepa ali dobra glumica nece biti,slazem se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:39 pm

Mene KS nije interesantna. Nisam Burakov fan, tj. nisam ga nigdje osim filma s Fahriye ni gledala, a bome mi se nije nešto iskazao glumom. Nekako mi nije nešto. Možda će serija biti zanimljiva. Uglavnom, ne gledam.

U petak će tek izaći slike i ozet. Dan ranije. Dobro onda.
Zato i ne znam kako poredati fragije i što će biti u epizodi.

Ma to što je tražila da se odrekene posla zbog nje mi je glupo iako je na neki način shvaćam. Ali zato kraj je dobar. Ako nastave s filmom, možda ne bi bilo loše. Čisto zbog fanova koje imaju.

Meni Tuba nije neka glumica. U KPA mi dobro funkcionira s Enginom, on je izvlači i podiže. I imali su dobru interakciju.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:44 pm

Engin i Tuba odlicno funkcionisu zajedno.
A kad ce se pojaviti ona Oyku?
Nadam se da joj uloga nece biti znacajna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:48 pm

Ne znam nastavak, mislim negdje oko 30.

Pa onako, značajna je, ali nema je previše.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:50 pm

Hvala ti.Dobro je ako je nema previse.
Nekako cu moci da je gledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 12:56 pm

Ma nema na čemu. Ja stvarno ne znam brojeve epizoda. Tek otprilike.

Ček, jesu li ti gledala KG?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 1:09 pm

Mozda izadje i sutra ozet, fanovi kazu u petak. Doduse, ovi iz produkcije dosta komuniciraju sa njima tako da je moguce da je istina.

Ni meni Burak nije nista posebno ni kao glumac ni ovako i ja sam ga gledala samo u Ask sana benzer. U svakom slucaju, preskacem KS. Ionako ne mogu sad da gomilam serije, jer vec cekam dve, tri da pocnu.

Oyku se pojavljuje u 30. Ipek se pojavila bez razloga i bez razloga je i otisla. Potpuno nebitan lik. Elif i Omera ionako nije mogao da rastavi niko osim njih samih, Ipek je stvorila samo sitne razmirice i nista vise od toga.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 1:17 pm

Znači, ovi komuniciraju s fanovima?

Onda da posložimo. Asli ode od Cagle i vidi se s Volkanom. Možda je i on nađe negdje. Nakon toga odu u onu kući, a na povratku mu Asli kaže da se vraća u vilu. Zabava je povodom početka akademske godine.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 1:30 pm

Da, da, komuniciraju. Jos pre 16. se znalo da u 17. idu u vikendicu, da ce tamo biti poljubac, da u 19. krecu na faks i da ce Asli biti sa njima na istom faksu. Redovno obavestavaju kada ce izaci fragmani, cak se ponekad uzivo ukljucuju sa seta preko periscopa.

I ja mislim da je takav redosled. A mozda iz ozeta izvucemo jos neki detalj. Ne znam kakvi su im ozeti,meni su najbolji bili za MC dosta toga je moglo da se poveze preko njih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 1:40 pm

O, pa to je onda super. :)

Ma MC si znala nakon što pročitaš. Epizodu smo gledale i kukale.
Kao da tek počinjem gledati seriju. Neobično mi čekanje epizode i ozeta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 1:42 pm

A u MC nas je Semih i prevariti znao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 1:55 pm

Meni je to vec postalo normalno, a ti si samo MC tako pratila pa ti je zato neobicno.

A Semihu je svaka epizoda bila bomba. Ekipa nam je davala gas, ocekivali smo ne znam sta i onda se razocaramo kad epizoda bude prosecna. Doduse, nama su bombe bile uvek vezane za Yamana i Miru, a njima za Sude i Orkuna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 2:21 pm

To si dobro rekla.

A tko je nama kriv kad nam Sude nije bila glavni lik.


Nego, imam osjećaja da će se lomiti koplja oko toga zašto je Burak odveo Caglu i udario Ganija. Što ti kažeš na to? Je li tebi kriv? Što kažu fanovi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 2:38 pm

Mislim da Burak ima neki problem iz prošlosti sa Ganijem koji nema veze sa Caglom. I da Gani samo koristi Caglu da isprovocira Buraka.

A šta sad da ti kažem? Znaš za moju slabost prema većini muških likova, a tu spada i Burak. Tako da ja sad naravno mogu da mu nađem sto opravdanja. Ako realno pogledam, ja bih mu probila mozak da sam na Aslinom mestu. Ali mošda ta scena i ne izgleda tako u epizodi, mošda je blaža nego u fragmanu. Još ako dođe tako namunjen pa je na sve i napadne što se vratila sa Volkanom, mislim da će mnogi biti ljuti na njega.

Fanovi su podeljeni, mada se večina njih naljutila i oprostila mu zbog toga što je rekao Cagli da je zaljubljen u Asli.

Izašla je sad neka slika, Buraku je navodno povređena glava i raspravlja se sa Nihatom, ovaj ga pita zašto nije zvao policiju. Moguće da je to Ganijevo maslo. Sad snimaju 18. epizodu.

https://pbs.twimg.com/media/CRRvpH1UAAILX8Y.png:large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 2:46 pm

E pa to sam htjela čuti. Znači, ne opravdavam samo ja. Meni Burak što napravi da napravi nekako ja nađem opravdanje.  Iako čak bih i mogla shvatiti da se Asli ljuti.

A vjerojatno jest Ganijevo maslo. Ili je imao prometnu s Caglom, ali ne vjerujem da bi stari onda tražio policiju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 2:51 pm

Canim, pa znas valjda da se ti i ja slazemo po tom pitanju. Ako smo Emiru nasle opravdanje za samar, naci cemo za sve.

I ja bih pomislila da je sa Caglom, ali me uvek zbunjuje ona scena gde njih dvoje sami plesu. Ako to ispadne san ili zamisljanje, pomislicu da je Ece idol scenaristkinji. I u MCu smo sve scene koje smo zeleli gledali u snu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 2:52 pm

Dobra mi je glazba u seriji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 2:55 pm

Naravno. Pravobraniteljica mi srednje ime.

Nekako ne znam je li s njom jer ona se nakon toga ošiša. Ne bi se šišala da su imali prometnu.

Nije valjda Ece uzor.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 3:05 pm

Naravno. Burak sigurno ima opravdanje za svoj postupak,neka ga pita, on ce da joj objasni i gotovo. Sta ima da komplikuje.

Super je muzika. Ovaj Buray ima par bas dobrih pesama. Sen sevda misin, Istersen, Kimsenin sucu yok...

Inace mi je bila super scena kad Volkan plese sa Asli, njohovi pogledi i pesma u pozadini.

Da i to. Verovatno mu ona kaze da je ljubomoran na Ganija zbog nje, on joj kaze ono da je zaljubljen u Asli i posle ludaca sece kosu kad dodje kuci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 3:25 pm

Tako je.

I meni Buray ima odličnih stvari. Baš sam maloprije slušala ovu Sen sevda misin. A jučer sam preslušala ne znam ni ja koliko puta Istersen.

Ta scena je odlična. Ja više ne mogu izdvojiti koja mi je najbolja. :cereeeeek:

Tako i ja mislim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 EmptyWed Oct 14, 2015 6:41 pm

Ala ste se raspisale... wow
E, kad smo kod napuštanja kuća i sl. i ja da obavestim da je Cansu napustila onu njenu agenciju Id iletisim, što moram da priznam da mi je drago kad mi je Xavi objasnila ko je od glumaca u toj agenciji.

Sparks, jel' si tu seriju gledala bez prevoda?
Šalji link kako god, ja treba da odgledam ovaj film pa ću ti objasniti radnju.
Dobar je sa njom, najviše u scenama kad je grli, tad se topim. :cereeeeek:
Inače, meni je i sa onom što je glumila Veru odličan, baš su kliknuli i uklopili se, tako da su varnice stalno prštale.
A, moram da ti priznam da se meni najviše sviđa sa onom Dašom/Aljonom iz VMLJ, sve vreme sam navijala da se spetljaju, pa makar bilo i kratko. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: