Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 6:41 pm

Da napomenem da je intervju rađen na njegov rođendan. :cereeeeek:
Dakle, počinjem...

Čuveno pitanje, kako ste dospeli do filma?
Kroz ples. Naša grupa je spremala koncert (mjuzikl) u GITISU gde sam se upoznao sa režiserom Vladimirom Tepliakovom.
Ovo sad ne razumem šta je tačno mislio, da li su učili u GITISU paralelno sa predstavom ili su imali neku praksu, uglavnom prva značajna uloga mu je bila u filmu Талисмане любви.

Da li više volite da igrate heroje ili grubijane i bandite?
Najviše dramatične likove, kakvi god oni bili. Mada, ima i nasilnika koji moraju da zagorčavaju drugim ljudima živote.

Vi glumite žive karaktere, ne šematske, a ponekad, znate i šarmantne bandite. Recimo, Kosu u filmu Dikom. A, igrati šarmantne kriminalce je odgovoran posao i publika može da ih zavoli.
Zadatak jednog glumca je predstaviti živu osobu.
Ako ti glumiš imaginaran lik, koji nije istorijski imaš priliku da kroz maštu kreiraš jednog heroja.
I onda gledaoce "primoraš" da razmišljaju i traže zaključke, a ne samo da konzumiraju film.
Kosa je interesantna uloga - "zlikovac" koji voli život, zabavu i igru. On je raznolik karakter, okrutan je i hirovit... kao dete.
Dogovorio sam se sa Artemom Mazunovim da kreiram jednog neobičnog negativca, živu osobu koja nije samo loš čovek. I na taj način sam u žanru datog projekta.

Evo ti prvi deo da ne čekaš, a ja nastavljam dalje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 6:43 pm

Puno ti hvala. poljubac
Ovaj prvi deo mi se bas svidja.Kako divno govori. :cereeeeek:

Inace,nasla sam mu bivsu na instagramu.Uzasna je. rolleyes

A,sin im ide u odeljenje prvo A.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 6:54 pm

Gde si tražio boje u formiranju njegove okrutnosti? Samo nemoj da kažeš "u sebi"...
(Smeh) Glumac mora biti u stanju da prikaže neobične situacije u životu.

Kosa u Dikom je sve prijatno iznenadio i može se smatrati glavnim razlogom popularnosti vašeg izgleda.
Nas na fakultetu uče da budemo zadovoljni (da sami sebe volimo).
Formula je ovakva: Ti si lep? Zaboravi to.
Najvažnije je da gledalac zavoli ne spoljašnjost nego unutrašnjost (ovde kaže bukvalno da se zagleda u naše oči).
To daje smisao našoj profesiji.
Bilo bi zanimljivo igrati sasvim novu i drugačiju ulogu, recimo zver u "Lepotici i zver" (smeh).

Vi gledate filmove ili ih samo igrate?
Gledam. I strane filmove i TV serije i naše. Zanima me kako rade moje kolege...

Kako se oporavljate od serija?
Za ovaj odgovor moram da se pozabavim sa rečnikom. lol! Prevešću ga kasnije, a sad nastavljam dalje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 6:57 pm

Kako daje lepe odgovore. wow <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:06 pm

Saro, meni su odlični. Jednostavno oni kao oni, njihovi likovi su mi legli, a oni mi ih donose super unatoč ne baš sjajnoj glumi. Ali su mi super. Nekako lagani, slatki, neiskvareni i tako skladni.
On, koji je dosad vezu doživljavao na jedan način, s Asli uživa. I pravi je princ iz bajke. Tako da ovo njihovo sve veselo.
Računam ja da on misli ništa prije braka. Sviđa mi se kako poznaje Asli. To je pokazao i kad su razgovarali pod žutim kišobranom.

Volkan kao lik na početku mi je obećavao, sad više ne.

Merve sam nešto gledala sitno u KG na početku, imala je, čini mi se, neku drugu boju kose, a onda se obojala.
Ne znam, kao glumica vjerojatno nije nešto, što i sama kažeš, ali nema veze sve ako bude imala dobru interakciju i kemiju s Cagom. Poznaju se, on je dobar s Muratom. Povjerenja će biti među njima. Osim ako mu baš zbog toga ne bude neugodno. Što se mene tiče, meni su kao par dobri. Samo da im je još i priča takva.

Da, svaštara smo. Malo Turci, malo Rusi. Doduše, i Adminka gleda Turke.

Vidiš, vidiš. Sparks zna i u koji razred maleni ide. Nema što. Još neka kažu da znaju i školu.


Последњи изменио Poncha дана Sun Oct 18, 2015 7:08 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:08 pm

Omiljeni žanr...
Komedija i drama. Komedija je najsloženiji (najteži) žanr. A, drama postiže najbolji efekat na gledaoca u bioskopima.

Kako uloga koju igrate utiče na Vaše zdravlje (ostaje li u Vama)?
Ne zadugo. Bar nisam morao da se obraćam psihologu (smeh). Može se dogoditi mali napad na stanje svesti.
Ako su likovi duboko u tebi ostali. Ali, dešava se i obrnuto - ako si igrao uspešno, dolazi loše raspoloženje uz priliv energije.

Gde sad snimaš?
Radimo na istorijskoj drami, reč je o 1975. godini, serija se zove Анка с Молдаванки. Igram detektiva Nikolaja.

Da li vam fanovi život čine još težim?
Ne, oni su mi slatki, mnogo su mi zabavni. Najvažnije je da izazovem dobar efekat kod njih.
Ovo sad ne razumem, nešto im je predložio u vezi fleša, moblinog i videa, što mu je bilo super.

Često igrate ljubavnike. Koja/Šta je Vaša ljubav?
Ovo je veoma ozbiljno. Ljubavnik (partner) se daje drugome potpuno i bezuslovno.
Ako osoba ima ljubav, ona je srećna.

Pre nekoliko godina ste rekli da niste osoba koja lako dolazi u konflikte. Kako se izmenio Vaš karakter?
Ostao je isti. Ali mogu da odovorim na nepristojnosti.

Kako?

Grubo, iskreno i sa distance.

Je li teško glumiti ljubav?
Teško je ako glumiš prvi dan snimanja i nisi se upoznao sa osobom sa kojom ćeš biti u kadru dok to radiš.

Nastavak sledi...

Da, baš se divno izraža, utoliko mi je teže da sve to tako prevedem. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:10 pm

Podilazi i on fanovima malo.

Ali vidite da ste mu najvažnije.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:12 pm

Nemam pojma u koju skolu mali ide,ali saznacu i to. lol!

Jesu neiskvareni Asli i Burak i Erdem i Gonca. kezz
Lepo si to rekla.


Hvala ti za prevod.Stvarno si divna. jupi
Naravno da fanovi treba da budu najvazniji.Kad bi znao koliko ga nas dve volimo. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:16 pm

Pazi da te ne optuže za stalkanje maloljetnika.

Reći ćete mu kad dođete u Rusiju. Ili možda i pročita ovdje. Iako da Adminka krene u pohod u Rusiju, mislim da bi ga našla. Ona je poznata po tome da se slika s kim naumi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:20 pm

O,da Adminka bi sigurno pronasla Stanislava. kezz

Samo ne znam kako cu na osnovu jedne slike da pronadjem skolu.
Kao da u Rusiji ima samo jedna skola. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:22 pm

Znam... Da znaš školu, našla bi i njega.

Adminka, hoće ona. Na set te nove serije. Kostimirane, možete glumiti i vi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:24 pm

Dodje mi da na instagramu pitam da li neko zna koja je to skola. lol!

Ne znam ja da glumim. placljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:28 pm

U filmu Из пламя и света pe deset godina ste igrali Nikolaja Martinova. Kako ste radili na tome da ulogu predstavite na pouzdan način, a ne šablonski?
Ušao sam u Martinov lik. Bilo mi ga je jako žao.
On je osoba koja se smatra ubicom velikog pesnika, postao je igračka u rukama određene grupe ljudi, koji su u ovoj priči imali svojih interesa.

Koju svoju ulogu najviše volite?
Doker iz Стритрейсерах je jedna od mojih najdražih uloga. Ja sam u to vreme bio opsednut trkama, ludeo za tim...
Vlad iz Vrati moju ljubav je bio prilika da se pokaže jedan karakter u punom opsegu svoje drame. Kosa, naravno, hvala Artemu Mazunovu.
Važno je da je reditelj uz tebe.
U principu sve svoje uloge volim. Bez moje ljubavi prema njima to ne bi bilo to.

Čime se bavite u slobodno vreme?
Idem na sastanke sa rediteljima, sa prijateljima, šetnju sa sinom, uglavnom provodim vreme sa osoba koje volim.

Volite svoj rođendan?

Naravno.

Čime preferirate da se bavite ovog dana?
Ponekad sam lenj, volim da pobegnem od svih na mesto gde me niko neće naći. Ali, kada su ovakve godišnjice u pitanju organizujem sve na isti način.

Kakvog poklona se sećate?

Da, svakako! Imam veoma smiren stav prema poklonima. Zahvalan sam ljudima zbog njihove pažnje.
Najvažnije mi je iznenađenje ne ono materijalno, ili slučajno nego one male stvari. One ukrašavaju život.
Takođe odbijam poklone od fanova.

Šta mislite o našoj kinematografiji?
Drago mi je da nam filmovi, uprkos krizi, opstaju i postaju bolji.

Kakvu ulogu čekate?

Pa nisam dosad mnogo uloga igrao. Ali, kad ta neka dođe, znaću da je prosto moja.

Kraj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:29 pm

Pa ne trebaš glumiti. Statist samo šetka po setu, sjedi, glumi da priča.

Istraži ti set.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:32 pm

Mnogo,mnogo ti hvala Adminko. fala vi

Odbija poklone od fanova.Zanimljivo.

Uh,teze je da istrazim set nego skolu.Morala bih da se ozbiljno pozabavim ruskim jezikom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:34 pm

Ja znam da glumim, baš bih i mogla. wow smeh

Sparks, jel' znaš koliko je visok? Tražim sad to, pa reko' dal' si me preduhitrila.
O, da, ja bih ga sigurno našla. Poznata sam po tome. smeh

Ponchita, nemo' mi ga diraš. durica I Caga onda podilazi fanovima. :P

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:35 pm

Nema na čemu, canim. kisic
I meni je to čudno. Kao da ih voli, ali ipak drži distancu. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:37 pm

Nemam pojma koliko je visok.Citam jedan njegov intervju koji sam prevela na engleski.Kaze da sin zeli da bude fudbaler.Super,mozemo nas dvoje da gledamo fudbal.

Nas kad vidi,nece drzati distancu. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:38 pm

Evo ekipe sa seta te nove serije.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 5360

Inače, našla sam, visok je 1.90.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:39 pm

Samo moramo da smislimo kako ćemo da mu priđemo, ja kad ga vidim, ja ću se onesvestiti na njega kakva sam. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:41 pm

Samo da znaš ja sam prije već spomenula da Caga podilazi fanovima. Mislim da mi je Sara nešto prevodila i da sam ja rekla da podilazi fanovima, ali da je sladak. Nešto je, čini mi se, bilo u vezi prosidbe.

I da, Caga je svjestan da su fanovi oni za koje glumi i zato je tako divan prema njima, svih dobnih skupina, a najviše dječici...

Nemam ja ništa protiv da glumac podilazi fanovima, pogotovo ako je svjestan važnosti fanova. Ne kažem da oba nisu iskrena.

I ja mogu biti glumica. Mislim da mi je čak jedno od zanimanja koje mi je test odradio, a glumila sam u školskim priredbama.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:43 pm

Vidi je, odmah je počela, pa ženo nisam ga napala, šalila sam se. lol!

Mi vage imamo taj dar.


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sat Dec 10, 2016 2:49 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:43 pm

Visi je od mene 25 cm. kezz

Pa,mozemo da nadjemo mesto gde se snima serija i da se predstavimo kao njegovi fanovi i da kazemo da smo dosle u Rusiju samo zbog njega.
I tako da dolazimo svakog dana na set i da on poludi za nama.
Za pocetak je dovoljno. lol!

Ja sam  jednom glumila Pepeljugu. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:44 pm

Lijepo je to saznati. Upratite glumce te nove serije na svim društvenim mrežama, upratite neke fan stranice klinka koje idu na set. Netko će već napisati gdje je.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 EmptySun Oct 18, 2015 7:44 pm

Dobar savet,Poncha. kezz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 28 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 28 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: