Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 7:53 pm

Pa otorilike tako, ako cemo uci u jos bukvalniji prevod srce ti bilo zdravo, sto stvarno zvuci smesno. Saglik je zdravlje.

Ali imaju recimo izraz ayak yapmak, znacenje je otprilike folirati se, a bukvalan prevod praviti stopalo. Nigde veze.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 7:54 pm

Punjeni patlidzan? Jel mu to bese omiljeno jelo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 7:55 pm

Je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 7:56 pm

Ja patlidzan ne mogu ocima da vidim, tako da se kod mene ne bi najeo omiljenog jela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 7:57 pm

Ja ne znam jesam li ga i jela ikad. Više-manje jedem sve povrće, ali ovo nekako nemam običaj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 8:03 pm

Nasmeja me Sara. kezz
Ja nije da ne volim, ali nije ni da sam odusevljena tim jelom.
Nego, kod mene je problem sto nista ne bi jeo iz moje kuhinje, jer ne znam da kuvam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 8:04 pm

E, ovo je specijalno za vas dve. <3 Kad sam vec u fazonu pravljenja tih klipova. kezz

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 8:11 pm

Jako lijepe si scene odabrala i jako lijepu glazbu. kezz Hvala! kisic

Ja znam kuhati. Nije mi problem, a i super mi je to. Volim i kolače praviti, ali kuhanje mi je ipak draže.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 8:32 pm

Nema na cemu. kisic <3

Nauci i mene, lutfen. kezz Ja znam od jela samo jaja da isprzim. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 9:35 pm

Meni se oni sve vise svidjaju. to

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 11:33 pm

Meni izgledaju dobro. kezz

Naučit ćeš već. Nema veze. kezz Pokušaj gledati na YT ili nekoga kako priprema.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptySun Jul 05, 2015 11:33 pm

Novi video je objavio Ucankus.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 12:12 am

Super je Femir klip. <3

I njih dvoje mi izgledaju kao da će biti ok par.

Ja znam da kuvam i volim da kuvam, to me opušta. Isto volim više da pravim slana jela nego kolače s obzirom da slatko ne volim.

Svaka čast ovom Cagi na strpljenju, stalno ista pitanja i on stalno daje isti odgovor. Čovek već 4 godine govori da nema devojku, u to mogu samo maloumni da poveruju, ali očigledno je da krije privatan život i sigurno da neće da da ekskluzivnu informaciju novinaru koji ga juri po ulici.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 12:31 am

Ma, ja sam propala što se toga tiče, da sam htela naučila bih mnogo ranije, sad je kasno da se kajem. lol!

A, šta će, sladak je ovako kad se stalno ponavlja. stidljivko A, ne kao Kivo što ih 'ladno iskulira. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 12:53 am

Onda ćeš morati da nađeš muža koji yna da kuva ili eventualno da plati kuvaricu. lol!

Ni Kivu ne krivim što ih iskulira, kao ni većinu glumaca, al šta ćeš Caga pristojan dečko. Mada za Kivom što se tiče ljubavnih zavrzlama ne trebaju da trče, on se ne krije i uvek se zna ko mu je devojka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 12:55 am

Ma, ne zameram ja Kivi ništa. Jednom sam i rekla da su on i Cansu jedini glumci koji šta god uradili ne mogu da me naljute.
Nego mi smešno kako to uradi, baš mu nekako pristaje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 12:57 am

Slatko poređenje. <3

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Tumblr_nr1496PZEM1smko2go3_400 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Tumblr_nr1496PZEM1smko2go6_400

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Tumblr_nr1496PZEM1smko2go8_400 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Tumblr_nr1496PZEM1smko2go9_400

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Tumblr_nr1496PZEM1smko2go5_400 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Tumblr_nr1496PZEM1smko2go1_400 Btw, Serenay ima super noge. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 1:00 am

Da, on ima malo taj nadrndani stav. Vala jadne te javne ličnosti, ne mogu da iyadju na ulicu i da se ponasaju kako im je volja, stalno moraju da paze ko ih vreba.

Meni Serenay ima dobre noge od kolena na gore i dobro joj stoji kad obuče nešto kratko ili skroz dugačko, ne sviša mi se kad ima suknju do kolena.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 1:02 am

Pa to kažem, al' to mu nekako i pristaje. leptirici  
Nije im lako, i ja to kažem.

Da me ubiješ, ja se ni sećam da je Mira nekad nosila nešto do kolena. Znam da je miniće često nosila, čak šortseve posebno, sećam se i par dugih haljina, ali ovo ne. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 1:06 am

Ne secam se kada je nosila i kada sam videla da li privatno ili u seriji, ali ynam da jesam i da mi se nije svidelo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 1:07 am

Ma, verujem ti, nego se ja to naglas preslišavam gde sam videla to. kezz

Edit - misliš, ovako nešto?

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Serenay+Sar%C4%B1kaya
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 1:15 am

Recimo, zato sto dole ima malo krivkaste noge. mislim nije strasno, ali malo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 1:16 am

Evet, haklisin. da
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 9:17 am

Gunaydin! kisic
Pozdravljamo vas "Ezel" i ja, upravo se gledamo. <3

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Tumblr_naqcmmy3XE1tfgy49o7_250 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Tumblr_naqcrqoIQO1tfgy49o2_250 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Tumblr_naqdiaLq9s1tfgy49o7_250
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 EmptyMon Jul 06, 2015 11:00 am

Gunaydin vam. kisic

Ja zato kažem da svaka čast Cagi kako im uvijek lijepo odgovara.

Inače, Caga i ja smo u nekim stvarima preslični. Evo i kod mene vrućine, u kući prevruće, ali isto navečer vani meni je za laganu jaknicu 3/4 rukava... Dok je nekima prevruće, ja mogu u jaknici.

Usporedni gifovi su mi odlični.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 30 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: