Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyMon Jul 06, 2015 8:17 pm

Ja sam se do malopre kupala. kezz Bas sam nakupila pozitivnu energiju.

Sto se toga tice i ja mogu tako. Meni je moja kosa problem.kezz Sto je duza u ovim letnjim danima sve mi vise smeta i onda je stalno vezana.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyMon Jul 06, 2015 9:11 pm

Evo je cela reklama za L'Oreal. E, ovde mi vec ponovo izgleda bozanstveno. srca

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyWed Jul 08, 2015 7:23 am

Ceo prosli dan se bavim time, ali...konacno sam uspela da pravim klipove sa video snimcima!!! jupi
Znam da nije nesto, rezolucija je jako losa, za sta me je sve namucio, ali uspelo je! to

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyWed Jul 08, 2015 4:01 pm

Super je klip, izabrala si odlicne scene. Bas volim ovu pesmu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyWed Jul 08, 2015 8:02 pm

A, ovo su moji i Merderini najdrazi parovi, ali mislim da ce se i tebi i Ponchi dopasti.



I necu vise da vas davim sa mojim klipovima, obecavam. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 2:46 pm

merhaba

Oba su mi klipa lijepa, odlične su scene u njima, odlično glazba stoji scenama, kao da se njišu u ritmu glazbe u drugome. Jedno što rezolucija nije najbolja. Lijepo.
U drugome je lijepo, ravnomjerno raspodijeljeno sva tri para.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 2:54 pm

Gde si ti, Poncha? kisic
Ma, rezolucija je katastrofa, to i ja znam. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 3:12 pm

Evo i Berenkine nove reklame, ne stavljam ja samo Cansu.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 4:46 pm

Evo me. kisic

Ma znam da znaš, ali to je jedino što nije odlično u klipićima. kezz

Beren je s Kenanom snimala reklamu. Ona je isto dosta reklama snimala.

Cansuin mi šampon nešto jako poznat.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 4:49 pm

Kako podnosite ove vrućinčine? Danas hvala Bogu malo svežije, inače bih ja crkla. kezz

Super je Berenka, samo mi se ne sviđa ona frizura u reklami dok prima nagradu.
Ali je zato početak... wow

Ti ga koristiš? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 4:55 pm

Kod mene je isto već par dana.

Da, moj šampon. kezz

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 4:56 pm

Ma, beži bre, preseli mi i bazeni, sve me peče počevši od nosa. smeh
I, kakav je? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:00 pm

Izgorila na suncu ili?

Meni je odličan, odavno koristim Elseve. Imala sam žuti i crveni.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:02 pm

Zapravo, na suncu sam jako malo, nego u vodi me uhvatilo.
Umesto da pocrnim, ja sam pocrvenela. smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:03 pm

Ovu epizodu sam malopre odgledala. kezz

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:03 pm

Hoće ti to ako si svijetle puti. Namaži se nečim da prođe. Zapravo kad si u vodi najbolje i hvataš boju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:04 pm

Ima ta epizoda par odličnih scena. kezz <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:06 pm

Evet.
Ali, pijani Yaman mi je super. kezz <3 Kako on sve njih voli, pa ne da Miri da ode... srca
Dobra je čak i scena kad Mert "šarmira" onu malu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:08 pm

A Yaman gleda. kezz

Joj, to kad dođe pa je sav <3 . I onda onako preklopi Miru.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:09 pm

Šmeker.he-he
Da, i u Uludagu je tako preklopio i tu. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:10 pm

Najbolji. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:11 pm

Mira ima odlične štikle u toj epizodi, tj. čizme.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:12 pm

Da, sećam se da sam uhvatila u još nekoj sceni njene štikle i dopale su mi se, ali sad ne mogu da se setim u kojoj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:13 pm

Izgleda da je spot za ovu pjesmu režirao Ali. Ece postavila.



Čini mi se da je ova djevojka ona koju su neki pretpostavili da će glumiti s Cagom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 EmptyThu Jul 09, 2015 5:14 pm

Super je ovaj klip gde su sva tri para. Odabrala si najbolje scene. Bibici i tango. <3

Beren. <3 Najzad se pojavila na ekranu.

I ja koristim Elseve, ali ne šampon nego regenerator.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 31 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: