Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 5:16 pm

Znala sam da će ti se dopasti. Tvoja njihova scena je na početku. <3

A, bilo mi tužno kad su Selim i Ender slavili Dan zaljubljenih, to im je bio poslednji. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 5:21 pm

Meni je žao Ender, Serezovi su bili nešto što se može nazvati idealnom porodicom i bili su primer kakvi će biti Yaman i Mira posle dvadeset godina. Ali ipak mi je bila draža Sedef i uspela je da zameni Ender tako da nam uopšte ne fali, bar meni nije falila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 5:23 pm

Slažem se, nije ni meni.
Ne znam za vas, ali ja sam Sedef zavolela odmah čim se pojavila. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 5:28 pm

I ja sam je zavolela vrlo brzo nakon što se pojavila, volim tako opičene likove, a Sedef je poseban lik. Tome je doprinela i glumica koja zrači posebnom energijom i kojoj je lik odlično seo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 5:29 pm

Meni je Sedef bila simpatičnija čak i od Ender. I bila je puno bolja prema Yamanu. Oduševila me kad se borila za Yamana. Uvijek je nekako bila tu za njega. I on je njoj jednu odgojnu rekao kad je pokvarila Miri i njemu druženje. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 5:31 pm

I meni se svidela, jer i ja volim takve likove, što ti kažeš opičene. kezz
I glumica mi je odmah legla, baš ima posebnu harizmu. Zapravo, čim se ona pojavila Ender je pala u drugi plan, tako da realno i nije moglo nastaviti sa njih dve obe.

Znala sam da je Poncha više voli zato što je bila bolja prema Yamanu. smeh
Sećam se tad kad joj je očitao bukvicu, kad je pokvarila veče njemu i Miri. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 5:34 pm

Slažem se. Volela sam odnos Yamana i Sedef. Istina je da je bila puno bolja prema Yamanu, to je zato što je Sedef osoba bez granica, bez predrasuda, Ender nije bila takva. Iako je zavolela Yamana nikada ga nije prihvatila kao Selim, Mert i Sedef. Čak je na kraju bila za to da Yaman ode.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 5:38 pm

Mene je Mert osvojio još u prvoj epizodi kad je Yaman došao u njihovu kuću, a on ga ponudio pitom. I Selim naravno, njega ne treba da spominjem.
Za Ender i Eylul mi je trebalo vreme da ih zavolim. S tim što jednom kad sam zavolela Ender volela sam je do kraja, a Eylul me je nervirala tokom cele serije.
I Mira me odmah osvojila time što pored onakvog snobovskom okruženja ona se isticala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 5:45 pm

I mene je Mert odmah osvojio, a Ender sam odmah zavolela možda najviše ybog Mine Tugay koja mi je preslatka.
Eylul je sinonim za sebičnost bila i ostala, ali etp ybog Merta sam je zavolela iako me je često nervirala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 6:02 pm

Mine Tugay jeste slatkica. I ja je volim.
Sebičnost i dodala bih površnost. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 6:16 pm

Ma meni je Ender draga, ali nekako sam imala osjećaj ovog što Sara kaže, da je htjela da Yaman ode. Dok Sedef je bila otkačena i uvijek nekako bila uz Yamana, a tim više je meni draža. U mnogo situacija se pokazala kao da je Yaman dio njene obitelji.

Mislim da Mine voli i cijeni Cagataya.

Mert je bio simpatičniji na početku nego kasnije meni. Eylul je bila snob, dobra je prijateljica, ali dosta sebična.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 7:21 pm

Lepo kažeš. Sećam se u 62-oj Sedef je prva rekla šta će biti sa Yamanom, a ima još primera.

Nisam znala za Mine, imaju li neku zajedničku sliku van serije ili je to negde izjavila?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 7:49 pm

Imali su sliku u prvoj sezoni, mislim da je ona objavila na instagramu, a bio je i jedan tweet, koji je ona nakon odlaska uputila Cagatayu i mislim da ga je nahvalila. Ali čini mi se da je to kasnije i obrisala.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Bca_Mh1_OIIAAFdd_Y

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 B7_Frvnx_IYAIWK4v

Čini mi se da mu i redovito lajka slike.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 8:01 pm

Baš lepo, ovo mi se cok sviđa. bravo
Malopre odgledah 24. i nisam rekla prvi put kad sam gledala - umrla sam na ljubomornog Yamana. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 8:06 pm

To kad dođe onaj Cem, a Yaman odmah krene neka se zna.

Odličan. kezz

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 8:07 pm

To, to. smeh
Inače mi je super kad ljubomoriše, valjda jer inače retko pokazuje svoja osećanja.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 8:11 pm

Ma on to tako malo. Nije baš da je imao konkurenciju pa eto. kezz kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 8:15 pm

Sedef i Yaman

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 CJfeU-WWIAENDN4
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyThu Jul 09, 2015 8:43 pm

To kad joj očitao bukvicu, a ona mu rekla ovako si još zgodniji. smeh Kraljica.

Pa, da, nije imao konkurenciju. kezz A, Mira nije bila svesna da ni ona zapravo nije imala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyFri Jul 10, 2015 12:23 am

Pa glavni muski i zenski likovi ni u jednoj seriji nemaju konkurenciju, a obavezno umiru od ljubomore. Ja jos nisam gledala ni jednu seriju gde oboje nisu ljubomorni do bola. Hajde zene jos i dobro prodju, uglavnom im je predmet ljubomore neka lepa zena, ali muskarcima ponekad za navodnu konkurenciju daju likove koji stvarno izgledaju za facepalm.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyFri Jul 10, 2015 12:27 am

Fatmagul i Kerim nešto nisu bili mnogo ljubomorni. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyFri Jul 10, 2015 12:39 am

Vala Kerim je bio poprilicno ljubomoran na Mustafu, a Fatma na onu Kerimovu bivsu ne mogu da se setim kako se zvala. Ali vec smo pricali, njih dvoje nisu bili tako strastan i uobicajen par da bi ta ljubomora bila izrazenija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyFri Jul 10, 2015 12:42 am

Ti šta god rekla bićeš u pravu i meni ostaje samo da se složim. kezz
Nego, kad ćeš Son da gledaš?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyFri Jul 10, 2015 12:45 am

Ne znam, sad sam u nekim obavezama, kad to pozavrsavam idem na odmor, pa kad se vratim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 EmptyFri Jul 10, 2015 12:47 am

Znači, jesen će ti biti prebukirana. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 32 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: