Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 3:46 am

Pa ja se toliko ne slazem, Emir i Feriha su kasnije imali mnogo bezveznih scena ali hemija je uvek bila prisutna.
S tim sto su oni imali samo hemiju pogledima. Ali nikada nisu uspeli da postignu bliskost telima. Kada su u pitanju zagrljaji recimo, uvek je postojalo neko rastojanje koje je bilo vidljivo ba kilometar. Hazal generalno ima problem sa takvim scenama, govor tela joj je slaba tacka i ne moze da se opusti nego uvek drzi rastojanje. Dok je sa Serenay potpuno drugacija situacija i medju njima je bilo vise strasti. Znaci dve potpuno drugacije vrste hemije, iako prema mom misljenju nikad nije gledao Serenay kao Hazal.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 3:49 am

To za Hazal sam primetila i ja, pre svega po tome što nikad ne ume opušteno da stane, nikad ne zna šta će sa rukama.
A, i Caga je tad bio zelen i oboje su bili zgrčeni.
A, za tu hemiju pogledima možemo dosta da se zahvalimo i tome što su ih stalno snimali izbliza, lica, pa su oči bile ključni faktor.
Koja je tebi bolja glumica - Hazal ili Serenay?
Serenay i Caga se vidi da su jako bliski, pa samo na onoj fotografiji za kraj serije su se oslonili jedno na drugo. Slažem se da Serenay nikad nije gledao kao Hazal.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 3:58 am

Na to ne mogu da ti odgovirim jer ne znam, ni jedna ni druga nisu vrhunske, ali mozda ipak Hazal. Nada Serenay napreduje a Hazal ne.

Zapravo da, parovi gde prsti strast i koji ljubavne scene odrade sa lakocom bez zadrske su parovi gde su glumci bili u odlicnim odnosima. Bibici, EzelEysan, Elmer, Yamira.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 4:01 am

Onda po toj logici su u boljim odnosima Caga i Serenay od Cage i Hazal. kezz
Šalu na stranu, slažem se sa tobom.
Mada, opet, Berg i Kenan su se izvrsno slagali za vreme Karadaya, pa ja ne osetih neku strast. ne znam
Sad se setih da je to moguće zato jer je Berg udata, pa je uvek imala barijeru od Halita. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 4:08 am

Pa da ti kazem ja sam se iznenadila kada sam cula da su Hazal i Caga prijatelji.

Pa jebi ga izmedju Berg i Kenana nije bilo hemije, to je nesto sto ne moze da se odglumi.
Ne znam za Halita i Berg, ali i Tuba je udata i nisam primetila da se ustrucavala u takvim scenama, cak je u njima briljirala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 4:12 am

I ja sam. kezz
Da, da, Tuba je najbolja u tim scenama. Onda ipak Berg i Kenan sami po sebi nisu kliknuli.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 4:18 am

Pa Berg nije imala neku hemiju ni sa sopstvenim muzem. Kenan i ona su kliknuli kao prijatelji, ali medusobna privlacnost 0.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 4:52 am

Nego, jel' tebe naš Miloš Biković u nečemu podseća malo na Cagu?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 4:54 am

Ajme na Bikovica se svi loze, on meni nije nista posebno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 4:55 am

Ma, ne ložim se ni ja, ja sam na Strugara, odnosno Mošu slaba. stidljivko
Nego ih gledam, u nečemu me dosta podsećaju...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 4:56 am

Ni on mi se ne svidja.
Ne znam, mene ne podseca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 12:24 pm

Meni je uopće nepotrebno uspoređivati Hazal i Serenay. Svaka ima svojih prednosti i nedostataka. Hazal mi je bila uvjerljiva, ali i ono malo što sam Maral gledala bila mi je jednaka Ferihi. Kao da je isti lik, isti izrazi. Serenay se popravila od prve uloge u kojoj sam je gledala. I popravlja se i dalje.
Hazal je hladnija, Serenay vrckavija i opuštenija i tako djeluje i kad glume.

Mene ne čudi da je Caga ostao u kontaktu s Hazal i nikad nije. Njihova kemija mi je bila toliko odlična, toliko uvjerljiva tim više jer je Caga bio jako loš. Loš glumac, ali sve je izvlačio kemijom. U ovom intervjuu kako zadivljeno priča o Hazal je bilo i kad je glumio. Stvar je onoga da je ona bila poznata, on nitko, da je prva uloga.
Možda je priča s Emirom i Ferihom bila bajka pa je time kupila srca tinejdžera, možda im je priča bila takva da ih zavole, ali Cagatay i Hazal su imali tu jednu kemiju. Namjerno ne kažem energiju.
Cagatay i Serenay imaju divnu zajedničku energiju i povjerenje, opušteni jedno pored drugog što ih stvara slatkim parom.

Pisanje za glumca ima prednost utoliko što mogu koristi prednosti glumaca i njegove talente. Ay yapim zna što rade i zato i jest glumcima dobro raditi za njih. Ja sam im posebno zahvalna što su uzeli Cagu pod svoje. I što su mu dopustili da pjeva.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 4:41 pm

Slazem se sa svim sto si rekla, meni je isto njihova hemija bila posebna i zato su mi posle toliko vremena jedan od omiljenih parova. Jedino je to sto nikako nisu mogli da se opuste mana i tu barijeru su uspeli da prevazdju samo u 44. kada je bio onaj cuveni poljubac.

Da, Ece je posebno scenarista koji koristi talente glumaca i to mi se bas svidja. Bihter je igrala tango, Fatmagul i Mira pevale, Yaman pevao i svirao gitaru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 7:15 pm

Slažem se.
Više je vrijedio jedan Cagin pogled nego sve.

I jako je dobro iskoristila talente raznih glumaca. I Cagatayevu košarku isto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 7:18 pm

Vala jeste.

Da, i to. Bio mi je posebno seksi u tim scenama, narocito u poslednjoj lada je Orkun naisao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 9:03 pm

E, tako volim kad se i vas dve malo raspišete, da i ja imam šta da čitam.
Šta mislite, jel' će i u narednim serijama Caga pevati? Ili bar svirati gitaru.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 9:33 pm

Pevati mozda, ali svirati gitaru ne verujem, bilo bi ponavljanje. Sad jos i bubnjeve u filmu. Mozda ce svirati klavir, uzima casove.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySat Jul 11, 2015 9:33 pm

Uh, to će biti milina gledati. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySun Jul 12, 2015 6:14 pm

Danas mesec dana kako se serija završila... tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySun Jul 12, 2015 8:35 pm

Allah, Allah i to si izracunala. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySun Jul 12, 2015 9:01 pm

Pa, danas je 12, oyle degil me? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySun Jul 12, 2015 9:28 pm

Evet, ama nije mi pao napamet kraj MCa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySun Jul 12, 2015 10:17 pm

Pa kako, čak sam i klip za mesec dana od završetka napravila. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySun Jul 12, 2015 10:47 pm

I ja mislim da je glupo da u idućoj seriji opet svira gitaru jer će onda Yamire uspoređivati. Ali što se mene tiče neka slobodno svira, pjeva...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 EmptySun Jul 12, 2015 11:49 pm

Ali, one će upoređivati i ako bude pevao, plivao, šta god radio. Ipak su to zaluđene tinejdžerke.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 35 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: