Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 10:06 am

Vidi ove, samo je čekala da prospe koju pametnu.

https://twitter.com/halemskiy/status/1046307271750406145

Tko je njenim glumcima kriv da nemaju dobrog menadžera?! Previše se nešto bavi Cagom ova.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 11:19 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 11:56 am

Kakav je ovo dan?!

Bu ne be? Bu ne?!  rolleyes

https://www.posta.com.tr/sahneler-cope-gitti-2053768

Sahneler çöpe gitti

Çağatay Ulusoy'un Netflix'e çekilen dizisinin bazı sahneleri beğenilmedi ve bu nedenle yayın tarihi ertelendi

Ali pazi članka. I zato su onda dali Canu zadnjih dva nastavka da režira. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 12:02 pm

Ili ih je ipak pogodilo kad su se uzlupali svim mogućim slikama i videima Cage i Hazal iz vremena AFK-a.

https://twitter.com/nslbroynlnbu/status/1046333517133737984
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 3:01 pm

Stvarno dobro da je nije poslušao. Inače mi je to super kod njega, ceni njeno mišljenje i pita je za savet, ali je u stanju i da uradi po svom. On po meni ima najbolji njuh za projekte i uloge koje bira, igrao je najraznovrsnije uloge u najkvalitetnijim stvarima od sve ove trojice.
A Liza je ovim dobila kod mene minus kao kuću, ayip yaa ja je još tu hvalim, a ona je bila spremna da ga liši ovakve uloge. lol!

Fino si ti njega nahvalila. :cereeeeek:
I slažem se da je od svih Rusa najkompletniji, upravo sam to gore napisala, a i Sparks sam rekla. Kozlovski ima super filmove, ali uloge mu se često svode na isti tip heroja (izuzetak su Viking i Matilda i sad verovatno ovaj Olgičin film). Inače, odličan je on glumac, ima i on dobre transformacije i ubedljiv je, izazove emociju. Ali, tu si u pravu, Maks u startu ima prednost pre nego što i počne da glumi upravo zbog tog kameleonskog lica.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 3:04 pm

Bensu se udala, jel' za onog s kim je bila u vezi još tokom Icerdea?

Venčanica je lepa, upravo to što kaže Sara raskošna, a umerena. Gornji deo je jako lep, odmeren, elegantan. Donji deo mi se manje dopada jer ja nisam ljubitelj toga, više volim kad su samo lepršave, ali ne i toliko široke.
Ali frizura je bezveze, sviđa mi se punđa, ali ne i ovaj natapirani deo na glavi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 3:28 pm

Pa iskreno, svaka čast. Sviđa mi se kako Maks bira projekte i ima njuh i što zenu pita za savjet, ali o svojoj karijeri i ulogama sam donosi odluke.

E pa je ti brani i dalje. lol!

Zar jesam? Pa ja samo kažem što vidim.
Ja sam ono preskočila, vidila sam da nešto oduševljeno je, preletjela kroz tekst, ali nisam pročitala što si sve pisala. Odmah sam ti ti rekla, nemoj me ubiti. :P
Eto, ja to zbilja mislim što sam rekla.

Da, za istog tipa. Dugo je s njim.
Od Icerde ekipe, koliko sam vidjela su bili Alyanak i Gulum (kako se ono zvala Celalova žena?)

Mislim da mi je jasno kakve ti voliš.
Meni se frizura sviđa i dobro joj stoji. Bensu ima običaj podignuti tako kosu i natapirati. Ja sam se samo bojala da neće ono svoje poznato “gnijezdo na glavi” napraviti, ali ovo mi je baš elegantno i sviđa mi se ovo što je stavila u kosu. Imala je i veo dok je išla prema onom mjestu za vjenčanje.
A ovo joj je i prva odnosno treća haljina.
https://www.instagram.com/p/BoVDHblHlh3/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=3eplh9jsgaj4
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 3:35 pm

Olaylar, olaylar. rolleyes rolleyes rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 3:57 pm

Znam kad sam ga prvi put oduševljeno gledala u Zlim dusima i posle čitala neki njegov intervju na tu temu kad je rekao da je oduvek želeo da igra Stavrogina i da ga jako privlače ti poremećeni negativci. Odmah sam pomislila, evo mi srodne duše. lol! smeh
Nema više branjenja, Lizočka opasno si mi se zamerila. lol!

Meni se dopalo sve što si rekla. :cereeeeek:
Nema veze, pa normalno je što nisi pročitala, važno je da si ovaj video pogledala. Sad baš gledam, Stanislavu to nisu napravili, a Kozlovski bogami ima dva. lol!

Celalova žena? Mnogo me pitaš. lol!

Dobro, ova poslednja je totalno njen stil. I ako, kad devojka ima vrhunsko telo, što i da ga ne istakne.
Ali tri venčanice su po mom ukusu snobizam i preterivanje. Čak i kad bih imala para, ne bih nosila tri venčanice, i ona jedna je suvišna kao i samo venčanje. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 4:44 pm

Hahahaha, znači Engo kad je video koliko je slika izašlo pao je u šok i sad čekamo da se oporavi pa da reaguje. lol!

Vala ja ne znam kako ćete ti i Engin rešiti taj problem oko ručka, ti bi da se pojavlje svaki dan da ti ne bi zagorelo jelo, a on bi da se ne pojavljuje uopšte. smeh

Da imam ne znam koliko para ne bih platila takav kič pet hiljada evra. Zapravo uopšte za odeću ne bih dala toliko para, jer je to preterivanje. Pre svega ne bih se osećala lagodno u nečemu toliko skupom jer uvek postoji mogućnost da se upropasti.

Ovi volenčići od nekog tila ili čega već su mi prvobitno izgledali kao perje, posle sam tek videla da nije. Ali svejedno, ako je htela takav donji deo, onda je gornji morao da bude mnogo jednostavniji.
Pogotovo što je ta venčanica bila potpuno bespotrebna jer se ubrzo presvukla u onu prvu haljinu koja je verovatno bila najudobnija.

Sad dok smo bile na moru ona je povremeno bacala pogled šta se dešava oko serije pa mi je čitala šta ovi pišu i tako sam postala upućena, a sinoć mi je prevod taga i bilo mi je smešno što su tag od dve reći preveli tako što su upotrebili petnaestak reči. Ne znam kako prevode ostalo, ali ovo gomilanje reči im je standardno.

Mislim da jeste boo. Presladak je, ali ovo nikada ne bih unela u kuću, kakva sam smotana garant bih ga jednog zgazila.

Prva haljina bi bila najbolja od ove tri samo da nije u ovoj drečavoj boji. Ova boja u kombinaciji sa satenom je mučenje za oči.

Rekao je da se dešava da se partneri ne vole, ni Caga i Hazala se baš nisu obožavali dok su snimali AFK, a postali su prijatelji tri godine kasnije.

Ok, možda se oni nisu obožavali, mi to ne znamo, ne moraju ni da se obožavaju, nigde ne piše, ali su se poštovali i ok sarađivali, u javnosti su uvek lepo govorili jedno o drugom, a slučaj Sevval i Talata uopšte nije za poređenje. Tu se radi o čoveku koji je optužen za seksualno uznemiravanje i ženi koja zbog ugovora mora da radi sa takvim čovekom jer ga Fatih nije odstranio iz serije zato što je sud doneo oslobađajuću presudu. I to je ok, niko nije kriv dok se ne dokaže , ali očigledno da tu nešto postoji čim žene iz serije baš i nisu oduševljene što rade sa njim, a Sevval čak kaže da nažalot radi sa njim. Znači, ova dva slučaja nemaju nikakvih dodirnih tačaka, osim ako Fatihu nije cilj da malo reklamira Yasak Elmu kojoj je naglo pao rejting posle svih tih skandala.

Ali tj Fatih stvarno, kad god nešto pozitivno pomislim o njemu, istog trenutka me demantuje. Sinoć sam pred spavanje pustila seriju Kizim da bavim pogled pošto sam videla da ima dobar rejting i nisam ni znala ili sam smetnula s uma da je to njegova serija, vidim njegovo i me i pomislim kako mu je pametan potez obrada tih korejskih serija, jer uglavnom uspevaju i šta me jutros sačeka.

Kivo i Mavi. :cereeeeek:

Jel ovo ona Handina fanica što po ceo dan juri priliku da pljuje Cagu? Stvarno je više smešna.

Evet, ove slike i snimci su dokaz da su imali dobru saradnju kao što sam gore rekla, a šta su u sebi mislili jedno o drugom je njihova stvar.

Yok artik ama ya!!!! Šta su se danas uhvatili svi njega. U ovo može da poveruje samo budala. Niko, ali niko, pa čak ni Fatih, a ne gigant kao što je Netflix ne snimi 18 epizoda pa dva meseca posle snimanja se seti da mu se to ipak ne sviđa i da treba da se menja. To je toliko apsurdno, da u to može da poveruje samo neko ko se pozdravio sa logikom. Pa valjda je postojao tu neko ko je nadgledao snimanje i valjda su Netflixu slali snimljeni materijal koji je pregledan odmah, nisu se tek sad setili da pogledaju seriju koja se snima od marta.

Celalova žena se zvala Yesim, a glumica se zove Gozde Kansu.

Bondarenkova ne voliš venčanja i svadbe?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 4:48 pm

Burcin i Ilker raskinuli. Ah canim ciftim niye ya, cok guzeldiniz be. tuzni
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 4:54 pm

Volim venčanice, ali ne na sebi. lol!
A venčanja ne volim jer su mi skroz izveštačena i lažna svečanost, kao i sam brak. Taj dan se samo lepo provedeš (ako izuzmemo da se iscimaš da svima sve bude ok i premoriš i fizički i psihički), za sve ono što ćeš posle patiti u braku. lol! Tako ja to nekako doživljavam.
Naravno, kad god sam išla na tuđa ne bih to govorila, nego bih se provodila, ali za svoje imam ovakav stav.

Zar nisu oni još ranije raskinuli?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 5:30 pm

Ipak je Liza igrala u Hamletu. To joj je taman bila i poslednja predstava pred trudničko.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 XqaAYtC4CCY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 7HbGcibJq0U
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 5:33 pm

Ju ju ju, nije ni čudo što Liza nema mira. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 3G10pKWqWtw
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 5:40 pm

Što su dobre ove fotke iza kamera, izgleda će biti svačeg u ovoj seriji.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 JcTOI63Fljk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 MB4s2MKwaQY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 V_U4dEGjE4M

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 CFbk_DkGqfk
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 5:51 pm

I onda ti pored ovakve srodne duše zaglavio sa Stankom. Trebala si odmah uvažiti ovoga. lol!

A jadna Liza. Ne smiješ joj se zamjeriti, trudna je.lol!

Znaš što to znači? Čeka da ga ti napraviš! :P

Dvije su vjenčanice ako ćemo baš u detalje. Kod njih su ipak nešto običaji drugačiji pa me za prvu haljinu i ne čudi, mada da je običan puk te prve uopće ne bi bilo. U jednostavnoj haljini, ovoj s golim stomakom je izišla iz kuće, u njoj je bila, bez frizure i šminke kad je Hakan došao s muzikom po nju. Tu još nisu bili obučeni za pir. Onda su išli u hotel na spremanje. A na samoj svadbi, nakon svega promijenila dvije vjenčanice i ponovno obukla jednostavnu haljinu. Meni je recimo razumljivo da skine klasičnu vjenčanicu i obuce nešto u čemu će joj biti komodno za skakati, plesti, kao što je ova jednostavna haljina. To mi nije previše, ali dvije klasične vjenčanice, jesu.
Opa, opa. Netko ne voli vjenčanja.



Saro, evet, hhahhaha. Čekaj da Engin dođe sebi. Ma zapravo, on je jučer pokazao srednjim prstom reakciju. lol!

Aman, sad tebe. smeh Ja vjerujem Enginu, što Engin kaže, dobro je. Nas dvoje ćemo se dogovoriti, naći na sredini. Jednom u dva mjeseca koliko se Caga javi može ručak i zagorjeti. Ili taj dan ne treba kuhati. lol!
Hahha a onda, kad nema ničega, stignem i ručak napraviti i muffine, kao danas bez da mi išta zagori. I još ovi olaylar olaylar sam stigla upratiti.

Ovolike pare dati za haljinu. Ma nema šanse, sve i da mi se sviđa. I što bih kasnije s njom?! Previše puta je nositi nema šanse - haljine u principu ne ponavljam puno. Jedinu haljinu za koju mi ni lipe nije žao što sam platila, a vjerojatno i najskuplja mi je bila maturalna haljina. Svejedno, nikad je nakon nisam obukla.
Pa te pare u milijun stvari mogu pametnije utrošiti.

I meni je na prvu djelovalo kao perje. A sve mi još nekako može proći, ali perje nikako.
Tako da i što se mene tiče mogla je preskočiti drugu haljinu. Ali kroj joj odlično stoji, ali zgodnom teško da nešto dobro ne stoji.

Meni je strava toliko igranje rijeci i gomilanje svega i svačega.
Prijevod hashtaga im je kao da prepričavaju sadržaj koji bi oni htjeli da se dogodi u epizodi.

I meni se čini. Meni je boo sladak, ali ne znam kako bih ja tu dalaku održavala. I još ako se petlja pod noge, bojim se i ja da bih ga nagazila.
Bratov prijatelj i njegova cura su rekli da će nabaviti toga psića. A uopće mi ne ide uz njega. On je mrcina od sto kila.

Slažem se. Na ove dvije mi mrak na oči pao, ali prva barem ima kroj, od boje i materijala me glava zabolila.

Çok teşekkür ederim! Tako sam i razumjela.

Pa uopće se ne moraju obožavati, bitno je da su profesionalni, a to jesu bili. A jesu li ono privatno kliknuli ili ne, to ni njega ni produkciju ne treba zanimati. Jedino ako je on tada htio prezentirati u javnost da su par pa mu nije pošlo za rukom jer su oni profesionalni bili.
I ovo nije za usporedbu nikako. Na krivo se referirao ako je mislio da su ta dva slučaja za usporedbu.

Ja Fatiha nikako da požvakam. Ne sjeda mi i gotovo. Iako je neke poteze pametno povukao u zadnje vrijeme, ali svejedno mi ne sjeda.

A nema pojma. To sam se ja pitala dok si ti bila na godišnjem. Noviji je profil, jedino ako je napravila novi. Ali pljuvanje i dalje devam.

Danas su ga se svi uhvatili. Naporno vise. Prvo da prvu partnericu nije volio (da je iole istine u ovome prije bih rekla da se Hazal držala visoko, a ne on; i to ne kažem kao njegov fan, nego po riječima koje su od njih dolazile), a onda ovo s njegovom serijom. Kad god nešto, uvijek Cagu okače. Znaci ovdje “problem” u Canu, oni spomnju Cagu. A vijest im je da nema logike od početka do kraja.Oni ne znaju ni koje je epizode Can režirao niti ista. Ali bitno je da Cagu ture u naslov.

A Yesim. Tako je. Ja se sjetila da ju je zvao Gulum, a imena yok. facepalm Znam kako se zove glumica, sinoc sam napisala, ali da kažem ovoj Bondarenkovoj bez da objašnjavam tko je tko. lol!

Za Burcin i Ilkera sam vidjela jutros nestao, ali nisam citala članak nego samo naslov.




Bondarenkova, yani, znaju li ti kojima ti ideš na svadbu tvoje mišljenje o istoj?
Po meni je sve individualno i ovisi o mladencima. Uopće ne mora biti lažna svečanost.

Aha, znaci oprostila se s Hamletom.

Tko je sad ovo?

Zašto Stanku ova spava na ramenu?
Ali moram priznat, udobno se smjestila. Čvrsta ruka, siguran oslonac.

Dobre su slike.
Bak kako ovi radnici na setu ispipaju glumce. Točno trebam biti ona na setu koja oblaci, pegla i donosi odjeću glumcima. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 6:29 pm

smeh  smeh  smeh

Da znaš da sam odmah pomislila da je to znak da ja treba da napravim njegov showreel, ali ipak je za to potrebna profesionalna ruka i mozak. Baš pogledaj oba showreel-a Kozlovskog, prvi je profesionalni, drugi je amaterski, pa ćeš videti sama razliku.





Da, to kad si spomenula setih se venčanja Yamana i Mire, gde se ona posle presvukla u belu kratku haljinu. E to mi je ok recimo, ali da ti trošiš pare na dve venčanice je više nego bahaćenje.

Ne volim venčanja, da. Znaju da nisam formalista, da nisam za brak, ali znaju i da napravim najbolju atmosferu na zabavama. lol!

Da, oprostila se sa Hamletom. Mislim da je izabrala najbolju predstavu posle koje će da ode na porodiljsko.
Pa Maks u svojoj predstavi. lol!

Ne znam, meni i on tu deluje pospano. Kako se nije udobno smestila, znaš koliko joj zavidim. Uff yaaa, mada ja tako da se naslonim, pa tačno ne bih mogla da spavam od adrenalina. :cereeeeek:

Ahahahahahahahahah ili to, ili glumica, pa da onda pored ispipavanja bude i dodirivanja i svega ostalog, da ga onako okusiš u potpunosti. lol! Sad se setih kad smo Sparks i ja gledale VMLj i komentarisale scenu u liftu, do istog zaključka smo došle.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 6:50 pm

Poncha ::
Ok. Onda ako odgledas 14. mogle bismo se potpuno razići u nekim stavovima.
Ali spomenut Istanbul.  :cereeeeek: Anđa je odlična! Da je bar završila rečenicu.  smeh

Pretpostavljam na šta misliš. Kad su krenuli da se trkaju Policija vs Vatrogasci nisam bila ni na čijoj strani, čak me je Ante izludeo koliko je iskompleksiran i naporan sa tim, a Krešo i Marko su se skontali obojica i obojicu je to smaralo. Ali, ono kako su ga ostavili na krovu stvarno nije u redu. Ante... ljutko Krešo. durica
To je to o čemu ja pričam, svi oni igraju jako prljavo i lukavo i zato Marku ne zameram kako god da im uzvrati, a sad ima puno pravo i podržaću ga šta god da uradi. Samo, mislim da mu sad nije u interesu da im vraća milo za drago.

Ali Luka kog svi guraju da pobedi i sve mu nameste lakše, a lik 'ladno umesto da se trka sedne i počne da jede. smeh I evo ti Nediljka niotkuda kao da je znao, dolazi u inspekciju. smeh

Ali, Anđu ovaj put ističem kao caricu obe epizode, kako je samo legla na tepih pored onog mrtvaca! naklon  smeh
Ne da žena tepih, glavu daje, al' tepih ne daje. smeh  smeh  smeh

Zorka mi je bila malo bolja u 14. i 15. epizodi, valjda se konačno uigrala.
I Marko koji je odmah skontao šta je na tanjiru i razbio ga meraklijski. :cereeeeek:

Poncha ::
Pa malo ju je okrznula, a Andrija je ipak masirao i to disanje. Mada možda nespretno napravljeno i tehnički lošije izvedeno plus ovaj redatelj i kamerman što spetljaju.

Da, loše je snimljena scena.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Sep 30, 2018 8:48 pm

Pogledala sam oba. Ok, prvi je možda vise stilski dotjeran, ali drugi mi ima bolje scene. U drugom je bolje prikazana različitost Kozlovskog.

Pa to ti ja govorim. Haljina ta presvuc (ako je imaš) treba biti haljina (duga ili kratka) u kojoj ćeš moći biti opuštena i slobodna za ples. Nikako ne druga vjenčanica.

Aha. Točno znam koji si tip ljudi. I poštujem. Pa što se ti onda zamaraš Aurikom!? lol!

A to Maks? (Dobro izgleda.) A tko je to s njim? Oha, sad će zato Liza odraditi još koju predstavu s Kozlovskim. lol!

Moguće da je pospan. Meni je možda vise djelovalo da je umoran i čeka da snimanje završi.
Hahahaha Ne smijem ni zamisliti kako bi ti preživjela, a ne zaspala.

Ali kad već ne mogu biti glumica, malesef i jezik me koči, onda barem ovako.



A odgledala si? Do koje?

U tom 14. nastavku se baš pokazalo kakav je tko.
Recimo meni je epizoda bila super i uživala sam u Marko-Petra-Krešo sceni, kad su se nadmetali tko je bolji, pogotvo kako je Krešo sve pokušavao smiriti i prekinuti nadmetanje (zapravo čak pokušavao zajebati Antu dizanjem ručne), sve dok Marko nije izgovorio da se želi prijaviti u vatrogasce zato što se želi popeti na Petru, baš kao i Krešo. Zacrnilo mi se u očima više nego samom Kreši. Ali ne znam zašto mi se ustvari zacrnilo kad meni od početka serije djeluje kao da Marko samo želi povaliti Petru. Ali nekako, bilo bi mi draže da to nije izgovorio pred ovim budalama. Samo ih je dodatno raspalio. Tako da Krešin mig i bacanje skala uopće im ne mogu zamjeriti. Nije da su se ponijeli dobro jer nisu (mogli su oni bar ispasti kulturni), ali Marko stvarno treba shvatiti gdje je došao. Na selu si, u nekom zatucanom mjestu, gradske fore tu nemaju mjesta. Iz tog razloga ga ne žalim. A i pošteno se izgrlio s Petrom kasnije. lol! Dala bih obje ruke u vatru da je preglumio, iako je jasno da se smrznuo. Zapravo može zahvaliti Kreši jer Kredi nije ni svjestan kako mi je samo pomogao.
Voljela bih bila da je Mate prenio Marku Krešine riječi pa da zna zašto je ostao na krovu. Ali ispalo je i bolje jer je Marko sam došao po objašnjenje. Sviđa mi se to. A tako mi svega, voljela bih da ih i Petra čuje. Pa ako će onda i dalje napadati Antu i Krešu, slobodno. Jer kad je bila situacija da Ante laprda, dobio je poštene batine. Baš me zanima što bi Marku rekla za namjere.
Definitivno ne navijam za Petru i Krešu, jer Krešo Petru iskreno voli, ona njega ne, očito je. Ona je pala na Marka odavano, Krešo joj je prijatelj. Čak štoviše, voljela bih da taj trokut što prije prekinu, a to mi se sad ne čini tako mogućim kad je Zorka zagrizla za Krešu i počela neku svoju igru.
Petra i Marko zbilja imaju dobru kemiju i kliknuli su i voljela bih da su zajedno jer su slatki.
Krešo mi je jadan toliko dobar, ali ima on neku sa strane koja mi galiba neće biti simpatična. Garant neka kokoš.
Ne zamjeram ja Marku što uzvraća nimalo, ja mu zamjeram kad koristi posao da bi uzvratio. Tj. Koristio ga je. Sad je upao tu gdje je upao i nek se koprca.
Ali kad smo između Kreše i Marka, puno mi je draži Krešo.

Meni je Luka hit. Sviđa mi se dečko. Totalno je pusti me na miru tip.
Ali poticaj su mi pare koje će dobiti, jedva ga natjeraše da se pokrene.

Ej, kad je legla na tepih i nije se htjela ustati. Haha Nagovarali je i nagovarali, ali zaludu. Nije pomogao ni Istanbul. Što Nediljko nije mene odveo? A tako mi žao da nije rekla da ne gleda turske serije zbog Istanbula nego zbog glumaca.
Ali spasio nju i tepih njen mlađi sin. Rekoh ti ja, mali ima kliker. Prijevoz mrtvaca mi je isto bio koma. smeh
Meni su to tanjuri vrh! Oko njih par jako dobrih scena, ja sam oplakala na sve scene kad bi netko skužio što he na njima ili kad jadan Mijo treba objasniti popu. Drago mi je da je Marko prihvatio Mijino objašnjenje i pridružio se u razbijanju. Mislim da ako ovako nastavi će se uklopiti super. Unatoč tome što je policajac.

Zorkaje imala bolje scene, glumica mi je uvijek ista. Ali ovo sa zubom joj stoji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Oct 01, 2018 5:27 am

Poncha ::
Pogledala sam oba. Ok, prvi je možda vise stilski dotjeran, ali drugi mi ima bolje scene. U drugom je bolje prikazana različitost Kozlovskog.

Hvala ti.
Možda drugi ima bolje scene jer su izvučene scene iz filmova koje je snimio od 2015. do 2018, tj. njegovi najbolji filmovi pa samim tim i uloge. Prvi klip je rađen dosta ranije.

Poncha ::

Aha. Točno znam koji si tip ljudi. I poštujem. Pa što se ti onda zamaraš Aurikom!? lol!

Zato što ja to tako ne gledam, ali Stas gleda, njemu je brak svetinja. suze

Poncha ::
A to Maks? (Dobro izgleda.) A tko je to s njim? Oha, sad će zato Liza odraditi još koju predstavu s Kozlovskim.  lol!

Ahahahahah, jel' dobro izgleda? lol!
Ne znaš ovu koja je sa njim, glume zajedno u pozorištu dugi niz godina, a i na filmu u poslednje vreme. Inače je jako dobra sa Kozlovskim. lol!

Poncha ::
A odgledala si? Do koje?

15. mi je poslednja. Ne znam ni koliko ih ima zasad, izgubila sam kontakt.

Da, zaboravila sam da dodam - Petra u kuhinji ista ja. smeh

Poncha ::

Recimo meni je epizoda bila super  i uživala sam u Marko-Petra-Krešo sceni, kad su se nadmetali tko je bolji, pogotvo kako je Krešo sve pokušavao smiriti i prekinuti nadmetanje (zapravo čak pokušavao zajebati Antu dizanjem ručne), sve dok Marko nije izgovorio da se želi prijaviti u vatrogasce zato što se želi popeti na Petru, baš kao i Krešo. Zacrnilo mi se u očima više nego samom Kreši. Ali ne znam zašto mi se ustvari zacrnilo kad meni od početka serije djeluje kao da Marko samo želi povaliti Petru.

Meni se nije zacrnilo, čak mi je bila smešna ta rečenica. Mislim, od početka vidimo kakav je Marko, a i svih 15 epizoda dosad njihovo muvanje se svodi na to, nisu oni stigli da razviju nikakav ozbiljniji odnos. To što je tako rekao Kreši samo pokazuje njegovu iskrenost i glupost na neki način. Eventualno ako nije primetio da se Kreši isto sviđa Petra, i onda je to izgovorio više u tonu provokacije.

Poncha ::
Na selu si, u nekom zatucanom mjestu, gradske fore tu nemaju mjesta. Iz tog razloga ga ne žalim. A i pošteno se izgrlio s Petrom kasnije.  lol!  Dala bih obje ruke u vatru da je preglumio, iako je jasno da se smrznuo. Zapravo može zahvaliti Kreši jer Kredi nije ni svjestan kako mi je samo pomogao.

Da je iskoristio priliku - iskoristio je. lol!
Iz aviona se videlo koliko glumi, ne kažem da se nije smrzao, ali nije iz Sibira došao. Filip je bio genijalan u toj sceni. :cereeeeek:
Samo, minus za scenariste - inteligentan i snalažljiv inspektor iz Zagreba da ne zna da se spusti bez merdevina, i još ostane na krovu celu noć. lol!

Poncha ::
Meni je Luka hit. Sviđa mi se dečko. Totalno je pusti me na miru tip.
Ali poticaj su mi pare koje će dobiti, jedva ga natjeraše da se pokrene.

smeh naklon smeh

Poncha ::

Ej, kad je legla na tepih i nije se htjela ustati. Haha Nagovarali je i nagovarali, ali zaludu. Nije pomogao ni Istanbul. Što Nediljko nije mene odveo? A tako  mi žao da nije rekla da ne gleda turske serije zbog Istanbula nego zbog glumaca.
Ali spasio nju i tepih njen mlađi sin. Rekoh ti ja, mali ima kliker. Prijevoz mrtvaca mi je isto bio koma.  smeh

Carica!!! naklon smeh smeh smeh
Ahahahahahahah, ali tačno sam zamišljala tebe koja gledaš tu scenu i čim su spomenuli Istanbul već sam osetila kako te prolaze žmarci. lol! Ali možda ona nije tako htela da dovrši rečenicu, možda je htela da kaže da ne gleda zbog Istanbula, već zbog samih serija, ili likova, ili radnje. lol!

Prevoz mrtvaca je bio vrh, oplakala sam. Koje budale, još onaj Nediljko se pravi važan kako je dobro improvizovao. smeh Ali Jure koji nije ni skontao da u autu ima mrtvaca. smeh

Poncha ::
Meni su to tanjuri vrh! Oko njih par jako dobrih scena, ja sam oplakala na sve scene kad bi netko skužio što he na njima ili kad jadan Mijo treba objasniti popu. Drago mi je da je Marko prihvatio Mijino objašnjenje i pridružio se u razbijanju. Mislim da ako ovako nastavi će se uklopiti super. Unatoč tome što je policajac.

Njemu i jeste cilj da se uklopi, ali super mu ide zasad.
Mijo koji se muči da objasni popu i pop koji to ne kapira čak i kad mu se objasni. smeh Ajme. smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Oct 01, 2018 7:08 am

Onda mi je jasno, jer u prvom mi je Kozlovski više-manje isti. Onda i on treba novi profesionalni klip koji će obuhvatiti od početka njegove karijere sve. Pa će imati tri (a Stanko nijedan). lol! Moraš tu nepravdu ispraviti pa makar neprofesionalno. Možda potaknem nekog da napravi profesionalno.

Shvacam. Ali... Ne bih se baš složila da na brak gleda kao svetinju kad se već jednom rastao. Možda on poštuje i cijeni ženu s kojom je u braku (i to vjerujem) i voli biti u braku i ne vara ženu, ali ne mogu reći da mu je brak svetinja kad je jedan brak okončao brz obzira na razloge. Jedino ako je shvatio pojam braka kasnije.

Pa bolje nego inače izgleda. Vidiš da ga prepoznala nisam. smeh
Oha. Pa njih dva bliža nego što sam mislila, stalno neke zajedničke točke imaju. lol!

16.epozoda je zadnja prikazana, danas će biti 17.

Ma je li? Ja mislila od Petre nema nesposobnije. lol! Ni jabuke ne zna oguliti, kuha gorku kavu... Jadan Marko s njom. :P Voli on dobro pojesti, ali salame, kobasice i sira uvijek ima. lol!
Dobro je, ona Lidija tobože zna kuvat, pa je umjetnim noktom babi izbila zub. Zamisli da je jednom Boži to napravila. lol!

Pa meni se smračilo jer je ta rečenica u ušima ovih budaletina automatski upalila uzbunu za alarm i kovanje osvete. Nije mu moglo proći bez. A i bilo mi žao kako je bocnuo smotanka.
Jasno je meni da je Marko iskren, ali ovdje mu to ne pali baš toliko.
Mislim da je skužio da se Kreši sviđa Petra (jesi li vidjela kako su obojica pogledala za njom kad je odlazila iz lokala pa onda jedan drugoga? :cereeeeek: ), ali mislio je da je kao i njemu, ništa dublje. Vjerojatnoj je mislio da su i Kresi iste namjere od tu da rečenica. Inače valjda ne bi bio toliko glup da namjerno provocira jedinog koji ga koliko-toliko podnosi i komunicira s njim bez vrijeđanja.

Pa to ti ja kažem. Te ne može stajati, ukočen, a ovamo grli li ga grli. Folirant. Ok, možda mu jest bilo hladno, ali toliko... Odbilo se Kreši kažnjavanje od glavu i to duplo. Em ga je ovaj skužio, em je Marka pustio da ispipa Petru.
Ma daj, iskusan policajac je trebao skočiti bez ogrebotine, uopće nije neka visina štale. Možda je malo popio više pa ga bilo stah da se ne polomi. lol!
Bu arada, kad smo kod Marka, kako nisi spomenula poziv za početak vježbe, odnosno natjecanja? Ili je to u 16.? Pomiješale su mi se epizode. mislilac Mogla bih baciti pogled na 16.

Drž’ ne daj da bi završila rečenicu samo zbog serije da gleda... Misliš? lol! Kako da ne. A sve bulje u glavne likove i glumce i onda muževi bi televizore kroz prozor bacili. Baš su lijepo stavili to u seriju. I neka su. Zapravo dobro da nisu završili rečenicu. lol! Neka ovi naši žive u uvjerenju da zbog Istanbula i radnje se samo gledaju serije.

Prijevoz mrtvaca odlično. Od Mije koji se nije htio voziti s njim natrag do Nediljkove improvizacije. naklon  Čak se i Andrija prepao da nije bilo previše.

“Ovaj  prijatelj iza presaug’o, al’ baš presaug’o.”
“Ubio se od alkohola”
“Bolje da spava, nego da povraća po autu.”

Ja Juru ne mogu gledati koliko je glup. I još kad se Lidija uplašila, on govori da joj neće ništa, da je mrtav. A budale.

Ide mu dobro, da skrati jezik išlo bi mu i bolje. Ali sviđa mi se kako se prilagođava pomalo.

Ma meni je Mijo vrh i njegove face. naklon Ja samo kad se sjetim njegovog lica smijem se. Ali tu mi je i pop bio odličan. Svaka čast glumcu što je uspio ne prasnuti u smijeh i složiti onakvu facu.
Božo je isto koma, kao “ma biskup ionako ne bi skužio što je na tanjurima, nismo ih trebali razbijati”. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Oct 01, 2018 7:10 am

Aj bar se netko od ovih sto su radili na seriji oglasio. Iako smo i samo znale da je vijest čista istina.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EC901_F65-6_E75-48_BB-_A625-6_CC2_B9461412
Lijepo je napisao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Oct 01, 2018 8:09 am

Sad mi stalno predlaže slike s Bensuine svadbe. Gledala sam malo ove slike i Bensu i brat dosta liče na tatu, a ona i brat identični. Jesu li oni ono i blizanci?

https://www.instagram.com/p/BoW4PWAAWwH/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1rnjft3szll9e

Njena mama je bila jako elegantna. Baš pohvale.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Oct 01, 2018 11:53 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Giphy

Samo da kažem, opet imam tehnologiju, kardesim mi poklonio, njegov prijatelj kupuje nešto jače pa mu je ovoga prodao povoljno. Jedino ima par caka. A i trebalo mi je da se naviknem na neke stvari na njemu.
I još ja navikla tipkati (zapravo srasla s njim) na mobitelu koji pola stvari sam napiše. lol!
I tako mi sve neobično ovako veliko, navikla sam sve usitnjeno gledati pa uvećavati. Nisam na forum ušla ohoho preko laptopa. A još ogromne slike. Aman.
Točno mi je sve preglednije bilo s mobitela za čitati. facepalm

Ali sam išla odmah provjeriti funkcionira li još kao nekad ovo za pravljenje gifova.
Bu arada, nešto se mislim, da je Cagi dati da popravlja auta, mislim da bi se i tu snašao. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Oct 01, 2018 12:11 pm

Eppur si muove. lol!

Možda i bude od Protectora nešto.
Evo ima sad već i službeni instrgram profil. lol! Kažu da je otvoren nekidan i na FB-u isto, ali tamo nisam baš često pa ne znam.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: