Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 10:00 am

Saro, tek sam sad skužila, zapravo slučajno vidjela. Vidi kako joj je Basak komentirala. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EA209340-7-DC7-4437-9849-EAD2-F92-D5285
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 10:42 am

Kad je išla ovo ljeto ona ljetna serija s malim koji je otišao iz IG činila mi se glavna poznata. I nisam imala pojma otkuda.


I onda naletim nekidan na ovo. https://www.instagram.com/p/Bo6ZWe1ggDy/?hl=hr&taken-by=medcezirhatira
Yani, ona je moga slatkiša htjela. lol! E pa ne može. durica
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 2:33 pm

Aaa vidi stvarno, to je ona. Ja sam za nju prvi put cula kada je trebala da bude partnerka Seckinu u Atesbocegi, ali uopste mi nije bila poznata i nisam povezala da se pojavila u Medceziru. Ali to je zato sto nemamo svi oko za detalje kao ti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 3:33 pm

Nije mi jasno zasto svaki put kada je intervjuisu prica o njima.

https://twitter.com/GazeteMAG/status/1052895672045883394?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 6:12 pm

Sara Ulusoy ::

Aaa vidi stvarno, to je ona. Ja sam za nju prvi put cula kada je trebala da bude partnerka Seckinu u Atesbocegi, ali uopste mi nije bila poznata i nisam povezala da se pojavila u Medceziru. Ali to je zato sto nemamo svi oko za detalje kao ti.

Ja uopće ne znam ženskoj ime. Nisam znala onda, a ne znam ni sad, nego sam vidjela fragije i slike po twitteru, a kako sam malog znala iz IG onda sam kad i kad pogledala pokoji fragi. Nisam imala pojma zašto mi je poznata (a kao da sam je negdje po još nekim serijama vidjela), dok nisam nekidan na twitteru naišla na scenu iz Medcezira. Ali izgleda da kad se neko oko Cage mota onda mi ostane negdje u glavi iako je s Medcezirom ne bih nikad, ali nikad, povezala.

Sara Ulusoy ::
Nije mi jasno zasto svaki put kada je intervjuisu prica o njima.

https://twitter.com/GazeteMAG/status/1052895672045883394?s=19

Moja reakcija kad sam ovo danas vidjela je bila ista kao i tvoja. Zanima me zašto je uopće govorila i što je rekla o njima? Čak sam i odgledala par videa u pričama ljudi koji su bili tamo, ali slabo mi se nešto čulo, a i ona je bila prehlađena, mislim da se čak i opravdala i rekla da je prehlađena. I ne znam koja su bila pitanja. Očekujem da će biti neka reportaža ili da će netko izvući što je rekla.

Aman, Hazalka, sad već dobro pazi što o Cagi govoriš. Kad njegovo ime spomnješ...  lol! I nemoj sebi uskakati u usta.

Izgleda sada, Saro, ova boja hit. Trebam ja sebi onda nešto kupiti u njoj, da izgledam (još) mlađe. Ili ovakvo nešto čupavo. Trebam i ja biti in.  lol!
Bu arada, čini mi se da je Hazalka dobila koje kilo.


Inače, Cagini su našli nekog klinca koji ima Hakanovu frizuru pa odmah misle da je Caga.
https://twitter.com/anahigo1106/status/1052931578156990464

A ima i onih koji su već raspisali potragu za njim.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 DpyL3n7WsAEbwk1
Yani, malo su pogriješili datum i mjesec, ama neyse, to zanemari.
Sad evo, ne znam, hoćemo li im otkriti gdje smo nas dvije skrile Cagu ili da ih pustimo da ga i dalje traže?  lol!


Последњи изменио Poncha дана Thu Oct 18, 2018 6:21 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 6:17 pm

Ibrina slika - je li to Mihrinih ruku djelo, nešto sa seta ili pak snimanje za neki magazin? Što je po tvom?

https://www.instagram.com/p/BpE9IjoFyXV/?hl=hr&taken-by=ibrahimcelikkol41
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 6:45 pm

Aaaaa, umalo zaboravih. I Show je danas udarila neka nostalgija za Cagom.

https://twitter.com/ShowTV/status/1052899602456752129
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 6:55 pm

Aha, vidjeh sad da su Muhsin i Simge bile s Ibrom na Beykozu na onom platou. Yani, nešto se sprema.

https://www.instagram.com/muhsinakgun/?hl=hr
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 7:11 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 36-AF9-E8-F-B849-4-F25-9340-08688-B79-F948
lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 7:36 pm

Saroooooo, ovdje glasuj!

http://www.marieclaire.com.tr/yeni-sezondan-ekranin-hangi-yakisikli-oyuncusu-favoriniz/

Bu arada, pogledaj sve ponuđene, nemoj se zaletjeti. smeh Ništa ne sugeriram, samo kažem.

Meni ovako odgovorilo - 40% thinks the same! smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Oct 18, 2018 9:10 pm

Ime joj je nesto G.... a prezime Ozdemir, to isto znam po Seckinu. Ali da si mi rekla seti se u kojoj seriji je glumila nema teorije da bih se setila. Te zenske se secam iz Medcezira, ali njenog lika nikako.

Ne znam sta je govorila, posle cu da istrazim, ali opet ne kapiram ni ove koji je stalno pitaju za njih dvojicu, a njih uopste ne pitaju za nju, narocito Kivu. Mada se ne secam ni kada su poslednji put pitali Cagu, sigurno je proslo nekoliko godina.

Vala ja ovu boju ne podnosim i ne bih je nosila dzabe da mi daju, a ne da kupim.
A ovo cupavo je sada moderno, a meni izgleda tako jeftino, kao ocerupana kokoska. lol! Ilknur modna ikona ovo voli da nosi.

I ja bih rekla da jeste, farmerke su joj se malo nategle.

Jeste, Caga je stigao iz LA samo da bi pratio Hazal iz prvog reda.
A i cisto sumnjam da Caga jos uvek ima Hakanovu frizuru, natocito da je ovako uredno osisan i isfeniran sada kad se ne pojavljuje u javnosti.

Yok, nema otkrivanja, neka ga traze. lol!
Yarabbim, cime se one bave. Sabir!

Ja sam mislila da je sa seta, ali ipak je izgleda snimanje za neki intervju.

Jedna od mojih omiljenih Icerde scena. Sarp. <3
Nikada necu prezaliti sto nije iskoriscen Sarpov onoliki potencijal.

Kao sto rekoh, modna ikona. rolleyes

Glasala. 24.3% thinks the same.
Kivo ubedljivo vodi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 2:09 am

Poncha ::

Sad me tjeraš da kažem da postaviš sve te melodije iz serije.  lol! Aj, pa stavi čisto da vidim koje su mi to bile drage.

Nisam mislila, ali kad već insistiraš. lol!







Poncha ::
Koji? Da ti drugi brak ne treba?  lol! I Kozlovski je, zato i jeste slični.

smeh  smeh  smeh
Ne, nego da on vodi svoj život za koji ja ne želim da znam, ali mu zato ja ne ostajem dužna.
lol!

Poncha ::
Pa ne znam, pretpostavljam da je na turskom. U ono par klipova koje sam ja vidjela je nabadala turski jezik, a kako je to turska serija i prikazivala se u turskoj očekivala sam i turski govor. Znam da sam sa Sarom komentirala da neka strankinja glumi u seriji i da nije nešto s govorom jaka. Ali nije se serija proslavila u Turskoj. Od ljetnih serija, među prvima ukinuta.
Inače, ovom glumcu je isto menadžer Engin.

Gde mogu ti klipovi da se nađu? I kako se uopšte serija zove na turskom, znam samo ruski naziv.
Sad mi je baš zanimljivo da je vidim u turskoj seriji, zanima me kako govori turski.
Mene ne čudi što se serija nije proslavila, jer posle MY na tu temu kod njih ništa ne može da uspe. Ali me čudi šta je njoj to trebalo, ona je izgleda rešila da potpuno sroza svoju karijeru kao što je i privatni život. rolleyes

Poncha ::
Takvo sam nešto i očekivala od tebe. Ona bi dala učenicima nešto da gledaju što se i njoj gleda i tri susreta mirna.

smeh
Ali realno, gledam i njihovu korist jednako kao i svoju. lol! Biće im bolje da sede tih tri časa i gledaju film, nego da moraju mene da slušaju, ili se stresiraju da ću ih pitati.

Poncha ::

Usput. Malo ti je zeznuto kad imaš dobar primjer, a onda neke cake tipa prijevoda pa ako zbog njega nije isti smisao. Za prijevod ako nije najbolji nema toliko veze iako bi bilo poželjno da je točan i pravopisno ispravan, ali ako ima neprimjerenih scena, hm... Nisam ti pametna. Možeš pustiti sve pa što je tu je, možeš samo dio koji je najbolje preveden i/ili najbolje dočarava to vrijeme (pa onda imaš 1 ili 2 umjesto 3).  Najbolje bi rješenje, a i najkompliciranije i oduzelo bi ti najviše vremena, bilo da izdvojiš dio i napraviš svoj neki (poduži) video s dobrim prijevodom. A ako nekoga od njih posebno zainteresiraš, predložiš im da to gledaju kući. I još navučeš nekog na Kozlovskog.  lol!

Ma nije meni da njih navučem, drugo posle GoT-a za kojim svi lude teško da će ih ovo zaintrigirati, meni je da ja iskoristim vreme za Kozlovskog. Pih, koja šteta što ne predajem četvrtoj godini da im uvalim onaj njegov film Mi smo iz budućnosti. Ili Špijuna... Koliko on ima filmova vezanih za Drugi svetski, baš šteta.
Videću šta ću sa Vikingom, svakako ovo što mi je najbolje rešenje ne dolazi u obzir jer mi to više vremena oduzima nego da sad sednem i pogledam film.

Poncha ::
Da Sara ne bi imala novog gradiva, ja dodatna pitanja neću postavljati. lol! Ili da pitam, kažem nešto za Auriku pa da Sara može popljuvati spontano?! Hm... :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 9:16 am

Sara Ulusoy ::
Ime joj je nesto G.... a prezime Ozdemir, to isto znam po Seckinu. Ali da si mi rekla seti se u kojoj seriji je glumila nema teorije da bih se setila. Te zenske se secam iz Medcezira, ali njenog lika nikako.

Evo sad sam potražila - Gulper Ozdemir. https://www.imdb.com/name/nm8379527/
Znači, ona se stvarno pojavila s Cagom. To joj je prva uloga, što bi se reklo - prvo pa muško! Prva scena u kojoj se pojavila s polugolim Cagom u krevetu. Yani, što više tražiti? I gle čuda, ženska je stvarno rođena u Njemačkoj. Yani, kad je glumila s Cagom, nije puno glumila. I onda je Yaman bio u Njemačkoj.  lol!
Znači, viđala sam je osim u Medceziru vjerojatno i u fragijima za Tutsak i ovoj Ay yapimovoj brzopropaloj BSA. Zapravo, sve ove serije su brzo propale.

Sara Ulusoy ::
Ne znam sta je govorila, posle cu da istrazim, ali opet ne kapiram ni ove koji je stalno pitaju za njih dvojicu, a njih uopste ne pitaju za nju, narocito Kivu. Mada se ne secam ni kada su poslednji put pitali Cagu, sigurno je proslo nekoliko godina.

Ne znam jesu li Hazalkini fanovi već istražili što je govorila i jesu li ovi koji su bili u toj školi objavili i je li itko od novinara što u tekstulanom obliku ostavio, ali koliko sam shvatila, bit će u sutra reportaža na Show tv-u, pretpostavljam u onom CS. Samo ne znam jesu li novinari bili unutra, u dvorani, ili samo je sačekali vani. Ali pretpostavljam da će to ovi HazCag ili Kivini uredno poprati pa da nam neće promaknuti.
Ne znam tko je pitao niti zašto niti mi je jasno zašto samo o njima dvama govori. Ne znam u kojem kontekstu. Imala je ona i druge partnere (ne znam tko je sve s njom glumio, ali za Arasa znam), možda nije pošteno da se njih ne spomene. Što jest, jest nije fer. Mada, realno i ja bih stalno govorila o njima dvojici.  :cereeeeek:   Ne bi me trebalo puno nagovarati. trepko
Ja da me pitaš nešto o mojim kolegama, od svih bih ipak najviše govorila o jednom s kojim sam najbolje surađivala i slagala se. Druge bih eventualno spomenula. Možda je tako i njoj. Ne znam, nije da je branim, ali mogu razumjeti da ih spomene jer su joj najdraži. Ali kad ne znam kontekst u kojima su spomenuti opet mi je čudno i odmah mi je rekacija - zar opet? rolleyes Pogotovo znajući promjene u njenim iskazima. Ne želim da se Caga uzalud spominje. lol!

Hm... Cagu ni ja ne znam kad su zadnje spomenuli. Čini mi se nekako da je zadnje bilo za neki intervju, moguće onaj u Astani. Nisam sto posto sigurna jesu li kasnije.

Sara Ulusoy ::
Vala ja ovu boju ne podnosim i ne bih je nosila dzabe da mi daju, a ne da kupim.

Ja čistu rozu ne volim, ali nije da ne podnosim nikako, ali mora biti nešto izrazito jako lijepo da bih kupila nešto u toj boji. Ali nešto puderasto ili prljavo ružičasto može proći.
Sjećam se da kad sam probavala maturalne haljine bila je neka roza i nagovarala me prodavačica na nju, da bi mi izvrsno stajala zbog boje očiju, tena, kroja, građe, ovo, ono, bla bla. Ne i ne. Naravno da nisam.

Sara Ulusoy ::
A ovo cupavo je sada moderno, a meni izgleda tako jeftino, kao ocerupana kokoska. lol! Ilknur modna ikona ovo voli da nosi.

Mislim da ti i Basak ima nešto takvo čupavo, ali bijelo. Meni čupavo sve izgleda kao očerepana kokoš.

Sara Ulusoy ::
I ja bih rekla da jeste, farmerke su joj se malo nategle.

To mi se činilo i prije već, ali sad u ovom izdanju nekako mi najviše došlo do izražaja.

Sara Ulusoy ::
Jeste, Caga je stigao iz LA samo da bi pratio Hazal iz prvog reda.
A i cisto sumnjam da Caga jos uvek ima Hakanovu frizuru, natocito da je ovako uredno osisan i isfeniran sada kad se ne pojavljuje u javnosti.

I to, on sjeo u prvi red, a Engin u tamo neki treći, četvrti.  lol!
Vidjela sam ja dečkića i iz drugog ugla dok sam gledala priče, a ne ovo što je postavio Engin. Mali ima 14, u vrh glave 15 godina.
Za frizuru ne znam, ali sigurno nije identična Hakanovoj. Uostalom, ispod one kape smo vidjeli da mu je baya baya porasla. A i nije golobrad. Tako da... Neka se djeca raduju.


Sara Ulusoy ::
Yok, nema otkrivanja, neka ga traze. lol!
Yarabbim, cime se one bave. Sabir!

smeh Yuh, a ja se već mislila smilovati i kazati im, da se jadni ne nerviraju bezveze.  lol!

Sara Ulusoy ::
Ja sam mislila da je sa seta, ali ipak je izgleda snimanje za neki intervju.

Baš me zanima za koji. Nisam u toku.
Znam da obično Muhsin snima  s Hakanom kad rade za Hurriyet intervju i reportažu, ali nekako mi se čini da je snimanje predugo trajalo da je samo za Hurriyet.  Vidjet ćemo.

Sara Ulusoy ::

Jedna od mojih omiljenih Icerde scena. Sarp. <3
Nikada necu prezaliti sto nije iskoriscen Sarpov onoliki potencijal.

Ah.

Sara Ulusoy ::
Glasala. 24.3% thinks the same.
Kivo ubedljivo vodi.

Kad sam ja glasala tek je počela anketa i obojica su imala isto, Ibro i Bursin nešto sitno.
Mislila sam da je i do toga što su ovi postavili odmah Kivu na sliku i onda su vjerojatno Kivini najviše i klikli na anketu.
https://twitter.com/MarieClaireTR/status/1052967546461282306
Ali svakako kad je sad već tako da je Kivo zasluženo vodeći. Jutros Kivo ima oko 70%.


Bu arada, po koji put već novinari pišu?  rolleyes
http://www.ayakligazete.com/basak-dizer-hamile-mi-2/

I kakve su ti najave za MI?


Последњи пут изменио Poncha дана Fri Oct 19, 2018 9:44 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 9:38 am

Mrs Bondarenko ::
Nisam mislila, ali kad već insistiraš. lol!

smeh

Iz nekog razloga prvi videozapis mi nije dostupan. durica

Druga je lijepa. Ova mi je bila draga i isto me na dijelove podsjeća na neku, ali ne mogu skontati na koju.

Treća melodija mi opet poznata i opet ne znam koja. Izluđuju me ovi tvoji Rusi. durica

Ali, lijepe su pjesme, bez obzira što mene moj sluh izdao (tj. nemam ga facepalm) i ne mogu skužiti odakle mi melodija u uhu stoji.

Mrs Bondarenko ::
Ne, nego da on vodi svoj život za koji ja ne želim da znam, ali mu zato ja ne ostajem dužna.
lol!
smeh

Mrs Bondarenko ::
Gde mogu ti klipovi da se nađu? I kako se uopšte serija zove na turskom, znam samo ruski naziv.
Sad mi je baš zanimljivo da je vidim u turskoj seriji, zanima me kako govori turski.
Mene ne čudi što se serija nije proslavila, jer posle MY na tu temu kod njih ništa ne može da uspe. Ali me čudi šta je njoj to trebalo, ona je izgleda rešila da potpuno sroza svoju karijeru kao što je i privatni život. rolleyes

Imaš cijele epizode, a i isječke na YT. Osam epizoda koliko je i trajala serija.



Mrs Bondarenko ::
Ali realno, gledam i njihovu korist jednako kao i svoju. lol! Biće im bolje da sede tih tri časa i gledaju film, nego da moraju mene da slušaju, ili se stresiraju da ću ih pitati.
Garantirano, draže im je gledati film nego da ih ti ispituješ ili iščekuju da ih pitaš. smeh Gledat će radije što god im daš i neće se buniti. Ili se praviti da gledaju, a dok ti uživljeno budeš buljila u Kozlovskog, oni će o svom poslu. lol!

Mrs Bondarenko ::
Ma nije meni da njih navučem, drugo posle GoT-a za kojim svi lude teško da će ih ovo zaintrigirati, meni je da ja iskoristim vreme za Kozlovskog. Pih, koja šteta što ne predajem četvrtoj godini da im uvalim onaj njegov film Mi smo iz budućnosti. Ili Špijuna... Koliko on ima filmova vezanih za Drugi svetski, baš šteta.
Videću šta ću sa Vikingom, svakako ovo što mi je najbolje rešenje ne dolazi u obzir jer mi to više vremena oduzima nego da sad sednem i pogledam film.

Znam. Ali, doći će oni i do četvrtog. lol!

Znam, da bi to napravila stvarno trebaš uložiti maksimalni napor. I potpuno se posvetiti Kozlovskom. lol!



Khm, je li ti na ovom zadnjem nedostaje odgovor? smeh Ili meni ni laptop ni mobitel ne rade.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 9:40 am

Saro, ova Cukurova rastura gore nekog srijedom SAK. BH se još i dobro drži.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 10:37 am

Saro, Veronika (ako čitaš) ja vam ovo trebam staviti, a vi ako ćete gledari, gledajte, ako nećete, ne morate.

https://www.facebook.com/cemkilicofficial/videos/278300022818832/ :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Ezgif-3-b5504689dc8d

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Ezgif-3-c8670a31aa95

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Ezgif-3-907fa551082a

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Ezgif-3-a0e29e54c778

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Ezgif-3-1bf571586d9d

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Ezgif-3-35d8023460d7

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Ezgif-3-75002a540106

Ali pustite i zvuk da ga čujete. :cereeeeek: Valjda lik neće sad zatvoriti profil ako svi cufc navale gledati. lol! Ja sam video skinula. facepalm

I sad sam vam sve zatrpala, ali što ću vam ja. :P
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 12:48 pm

Aaaaaaaaaaaaaa :cereeeeek:
Hvala Ponchita. kisic

Najzad smo ga videle i cule, nema veze sto nije novo, nama jeste.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 12:54 pm

Najave za MI su mi onako, prethodne dve su mnogo bolje. Bolja mi je ova Ibro i Ozge, mada sam prvenstveno mislila da ce Ozge najzad imati ulogu zene, a ne krestave klinke, ali sve ide u prilog tome da ce biti ovo drugo. Oyku i Kerem u kombinaciji me ne zanimaju pa njih necu ni da komentarisem.

Cukurova rastura, ali Avlu i Bizim Hikaye se isto dobro drze tako da mislim da tu nema mesta novoj seriji, plus ce da pocne Survivor u januaru.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 1:05 pm

Evo ga jos jedan.

https://twitter.com/muhtesem2lidizi/status/0?s=19

Barcu tabi ki svi vole, a ulickani se smorio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 6:38 pm

Sara Ulusoy ::
Aaaaaaaaaaaaaa :cereeeeek:
Hvala Ponchita. kisic

Najzad smo ga videle i cule, nema veze sto nije novo, nama jeste.

Na čemu ti meni zahvaljuješ. Ja čim sam vidjela da je jutros ovaj postavio sam se sjetila vas pa da i vama "pokažem". smeh Jer objaviljivao je on i prije par videa, ali ovo mi je nekako na okupu.
Toliko sam brzopotezno javila se da nisam ni skužila, kasnije sam vidjela da je stranica u pitanju, a ne profil. Yani. Neće izbrisati, ali kao i onda kad je bio meč moglo bi mu se sjatiti dio cufc s čestitkama (yani, ne znam koliko iskrenima) i pitanjima o Cagi. lol!
Toliko sam bila sretna što ga čujem da i gifovi koje sam napravila su nestali jer sam ih postavila ovdje gdje brzo nestaju.  smeh
Aj, od ovih pustih ponovit ću dva, za moj gušt, da ga mogu gledati ovako. Ovo mi je nekako baš Caga. I simpatično mi je bilo kako je pogledao kamere u smislu: Ti ovo sve i snimaš?!  smeh Koja promjena u sekundi. Kako je stisnuo usne, ima taj mot kad usnom dotakne brkove.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Giphy

Baš mi je nedostajao, njegov pokret, osmijeh, glas... Meni je novo sve što nisam vidjela.  :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::
Najave za MI su mi onako, prethodne dve su mnogo bolje. Bolja mi je ova Ibro i Ozge, mada sam prvenstveno mislila da ce Ozge najzad imati ulogu zene, a ne krestave klinke, ali sve ide u prilog tome da ce biti ovo drugo. Oyku i Kerem u kombinaciji me ne zanimaju pa njih necu ni da komentarisem.

Ja mislim da ću imati problema s razumijevanjem serije.  tuzni Nije baš da mi se plaća mjesečno za prijevod serije iako mislim da će jedna od ovih grupa prevoditi. Imam osjećaj da će serija obilovati nekim bitnim i smiješnim rečenicama, humorom i ironijom, a ja neću skužiti. Pa mi ni serija neće upola biti zanimljiva.
Ne znam jesam li i ovu sad najavu skužila. Radi li se o tome da Barca ne želi dati onaj prostor (ne želi iznajmiti) nikome, pa ni ovoj 'kreštavici u nastajanju'?
Nekako po ovome ne bih rekla da neće kreštati, a samo sam to htjela izbjeći. Da je bar Nilay dobila ulogu, mada, možda se potpuno prevarimo kako serija bude išla.

Sara Ulusoy ::

Evo ga jos jedan.

https://twitter.com/muhtesem2lidizi/status/0?s=19

Barcu tabi ki svi vole, a ulickani se smorio.

Ovu sam već razumjela. Mislim, ne trebaju riječi ništa, sve je jasno. Ulickani je isti kao i na plakatu, kolac u dupetu, uštogljen, pun sebe, neka eltina falan filan... A Barca čovjek od naroda. Samo što Barca kao da je Sarpu skinuo odjeću i par brojeva širu majicu.  lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 6:59 pm

Aktivirali su se Cagini, sad vidim i po twitteru, za onu anketu iz Marie Claire. Ima sad 36%, a ovi ostali jako malo. Kivo došao na 50%.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 7:07 pm

Jesi li vidjela kod Birsen da se Mustafa Ugurlu pridružuje Kivinoj seriji?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 7:20 pm

Mene će ovaj Can sa svojim pričama zgaditi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 7:22 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Oct 19, 2018 7:27 pm

Ovaj se izgleda iznervirao zbog Netflixa i Protectora. lol!

https://twitter.com/abbalcilar/status/1053334948315312129
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: