Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 12:40 am

Poncha ::
smeh Ah be, Stanko, ne ide to tako.
Nemoj me sad posvađati s prvim zetom. Još uvijek je on prvi. lol!

Ajme, Stanko. Vidiš ti razliku među njima.

Kao da ja hoću da te svađam sa njim, vidiš da sam ide protiv sebe. suze

Poncha ::

Je, kad sam prve pjesme ujutro čula ove njegove. Ostala mi melodija u ušima preko dana. To si ti kriva. lol!

Takvu krivicu prihvatam. :cereeeeek:

Poncha ::
Prvo ruske ne razumijem ništa, a drugo nisu mi nešto ovako kad čujem. Da znam pjemse, da sam više puta odslušala možda bi mi ušle u uho, ovako... Iz tog razloga kažem da mi je ljepše na engleskom čuti.
Pa i čuje se da on pjeva na neki svoj način.

Mogu ja da ti prevedem. lol! Prva ima prelepe reči.

Poncha ::
Pa sjetila sam se jer mi se te pjesme baš sviđaju i kad već ovako iskreno pišem -uopće mi nije bio problem u onim igricama i u klipovima odgledati i poslušati jer su mi te dvije-tri pjesme (a pogotovo uvodna) bile odlične. I mislim da bi on sa svojim glasom baš dao pečat.
Samo ti se toga nitko neće sjetiti. Ne vidim kako bi njega doveli u vezu da pjeva te pjesme.

Baš mi je drago da ovo pročitam. leptirici Meni su te pesme i dan danas najdraže ruske pesme i slažem se da bi im on dao neki pečat.
Možda bi ga doveli u vezi sa VMLj kad bi pročitali moj nastavak VMLj. smeh Ali onda bi me prvo linčovali, tako da ne bih dočekala da ga čujem. lol!
Jao, sad kad sam to spomenula, tačno sam već zamislila kako on u mom nastavku serije peva tu uvodnu pesmu, ajme Poncha. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

A može, može. Vidiš, ta opcija mi se isto sviđa. Od nje i ja koristi imam.

Zapravo, od udaje za Kozlovskog svi dobijaju neku korist. smeh smeh smeh
Ja ću imati njega, Stasu vratiti milo za drago (posle će lako da mi bude ljubavnik kad shvati šta je izgubio lol! ), on će imati mene, koja sam realno najbolji izbor od svih njegovih dosadašnjih hanuma, ti ćeš videti LA, pardon Cagu, Sparks će biti presrećna. lol!

Poncha ::
Tako kažeš. I ti si se udala mlada i onda rastala i onda shvatila što je to brak i što (ne) želiš. lol!

smeh
Dobro, nisam sve to, ali kao da jesam, sa Stanislavom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 12:45 am

Sara Ulusoy ::
Aaa nisam znala da je boss day, sefice neka je sa srecom. Da sam znala postrojila bih moje na poslu. lol!

lol! kisic
Mogla sam i ja tebe da malo postrojim, ništa nas nisi ispratila ovih dana. lol!

Poncha ::
Bonadrekova, aj ti sad lijepo okači Stankove slike nove, nemoj da se jadan ljuti. Ja upravo u jednoj grupi vidjeh neke, pretpostavljam od ove predstave. Ima Stanko raskopčanu košulju (dva dugmeta, ali mu se ništa ne vidi smeh ), bocu pića ispred sebe, a u ruci drži čašu.  Yani odlična fotka.. naklon

Vidiš da zato što ti stalno o Kozlovskog pišeš postavlja Auriku. lol!

Ma jel' ti to hoćeš da kažeš da je on ljubomoran?! wow Ajme, ljubav moja, setio se svoje prave žene. srca
Šalu na stranu, zar misliš da su to nove slike da bih ja ovde pričala o nečem drugom? lol!
Daj da vidim šta si našla, Ruskinje ništa nisu postavljale.

Poncha ::
Izgleda da ova turska serija s ruskom glumicom će se uskoro prikazivati u Rusiji.

https://www.instagram.com/p/BpAYAGZnAg5/?hl=hr&taken-by=aliersanduruofficial

A u Turskoj serija propala samo tako.

Ovde glumi Olesja.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 10:36 am

Mrs Bondarenko ::

Mogu ja da ti prevedem. lol! Prva ima prelepe reči.

Yok, gerek yok.  lol!  Ako ti kažeš da su prelijepe riječi, ja ću vjerovati na riječ.

Mrs Bondarenko ::
Baš mi je drago da ovo pročitam. leptirici Meni su te pesme i dan danas najdraže ruske pesme i slažem se da bi im on dao neki pečat.
Možda bi ga doveli u vezi sa VMLj kad bi pročitali moj nastavak VMLj. smeh Ali onda bi me prvo linčovali, tako da ne bih dočekala da ga čujem. lol!
Jao, sad kad sam to spomenula, tačno sam već zamislila kako on u mom nastavku serije peva tu uvodnu pesmu, ajme Poncha. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Možda bolje da nisam spomenula, ali sad je kasno.

Pa od svih pjesama koje sam odgledala kroz tvoje klipove i jesu mi najbolje, a i čini mi se da me tako podsjećaju na neku pjesmu, samo se ne mogu sjetiti na koju.


Mrs Bondarenko ::
Zapravo, od udaje za Kozlovskog svi dobijaju neku korist. smeh  smeh  smeh
Ja ću imati njega, Stasu vratiti milo za drago (posle će lako da mi bude ljubavnik kad shvati šta je izgubio lol! ), on će imati mene, koja sam realno najbolji izbor od svih njegovih dosadašnjih hanuma, ti ćeš videti LA, pardon Cagu, Sparks će biti presrećna. lol!

smeh
Zaboravila si na Saru.

Mrs Bondarenko ::
Dobro, nisam sve to, ali kao da jesam, sa Stanislavom. lol!

Ajme majko, onda je li ili Stanko grozan suprug ili ti nikakva supruga. Ili jednostavno niste jedno za drugo.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Ma jel' ti to hoćeš da kažeš da je on ljubomoran?! wow Ajme, ljubav moja, setio se svoje prave žene.

Ja krivo pročitala, od prave pročitala prve pa ti htjela odgovoriti ovako - Prve? lol! Julije? :P Ali onda ponovno pročitah.
A je, čim ti previše o Kozlovskom vidiš kako se on oglašava s Aurikom.

Mrs Bondarenko ::

Šalu na stranu, zar misliš da su to nove slike da bih ja ovde pričala o nečem drugom? lol!
Daj da vidim šta si našla, Ruskinje ništa nisu postavljale.

Šalu na stranu, nisu nove (nego već viđene i iz predstave koliko ja pamtim Stankove stajlinge, možda si ih ti čak i stavila), ali ti ne pišeš ni o onoj koja jest nova, ali koja tebi očito nije po guštu. lol!  

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 44204137-10212458153238218-8869432981811363840-n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 44165051-10212458152838208-2944409130351198208-n

Mrs Bondarenko ::

Ovde glumi Olesja.

Zar stvarno? Hoćeš gledati?


Последњи пут изменио Poncha дана Wed Oct 17, 2018 10:38 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 10:37 am

Saracim, jesi li ti vidjela Lorine priče?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 10:39 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 10:42 am

Inače, Bondarenkova, obrati pozornost na Luku kad budeš gledala seriju. topić U onoj kući jedini bistar, kad je njemu u interesu odjednom mu proradi kliker. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 10:57 am

Saro, vidjela sam Hatice S. i muža joj iz Cannesa. E pa izgleda da su sada mašnice na sandalama in.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 2:33 pm

Videla sam Haticine sandale, grozne su, ali Songul ipak vodi.
A ovo se zove elegancija, mogle su da se ugledaju.

https://www.instagram.com/p/BpBxlMshq6b/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1dgg0t7kbwpwr
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 2:38 pm

Nisam videla price sad sam videla na tw sliku, mislis na ono where is CU?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 6:05 pm

Poncha ::
Yok, gerek yok.  lol!  Ako ti kažeš da su prelijepe riječi, ja ću vjerovati na riječ.

smeh

Poncha ::

Pa od svih pjesama koje sam odgledala kroz tvoje klipove i jesu mi najbolje, a i čini mi se da me tako podsjećaju na neku pjesmu, samo se ne mogu sjetiti na koju.

Možda ako slušaš korejsku muziku. Pošto je VMLj rimejk korejske verzije, pa su melodiju ostavili istu, a samo reči prilagodili.

Poncha ::
smeh
Zaboravila si na Saru.

Nisam zaboravila, nego sam shvatila kako jedino ona nema nikakve koristi. lol!

Poncha ::
Šalu na stranu, nisu nove (nego već viđene i iz predstave koliko ja pamtim Stankove stajlinge, možda si ih ti čak i stavila), ali ti ne pišeš ni o onoj koja jest nova, ali koja tebi očito nije po guštu. lol!  

Ovo je iz filma koji je snimio relativno pre oko godinu dana. I to momenat pre nego što će zaigrati tango. :cereeeeek:
A o toj novoj slici koju spominješ nemam šta da kažem. Idem Sarinom politikom - šta ne vidim - ne pogađa me, šta ne komentiraš - nije se ni dogodilo. lol!

Poncha ::
Zar stvarno? Hoćeš gledati?

Videću, dugo je nigde nisam gledala, mada u poslednje vreme nemam ni želju. Ali ona uglavnom ima zanimljive serije, tako da uvek bacim pogled.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 6:31 pm

Sara Ulusoy ::
Videla sam Haticine sandale, grozne su, ali Songul ipak vodi.
A ovo se zove elegancija, mogle su da se ugledaju.

https://www.instagram.com/p/BpBxlMshq6b/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1dgg0t7kbwpwr

Songul vodi jer obući onakav dopičnjak (ne znaš je li gori kroj haljine, boja, materijal i mašna) i istoj boji sandale koje imaju identičnu mašnu je previše. Ne znam samo je li cipele dala raditi po haljini ili haljinu po cipelama. Ne znam što mi je gore i što mi je veći kič.
Hatice isto ne zna baš pogoditi.

Ma Nurgul im je svima pokazala što znači doći sa stilom i usklađeno s godinama/izgledom odnosno pojavom. Baš mi se sviđa kako se jednostavno, a elegantno obukla, ok make up, frizira odlična. Odlično! Kad sam vidjela danas slike na twitteru što je Show tv postavio oduševila me ta elegancija. Inače ženu kao glumicu ne poznajem jer nisam gledala njene serije, ali ovu eleganciju koju je pokazala u Cannesu zbilja trebam pohvaliti. naklon
Moji kažu da patim od pizdarija, ali ja zbilja mislim da za svako mjesto nije svašta obući.  facepalm

Sara Ulusoy ::
Nisam videla price sad sam videla na tw sliku, mislis na ono where is CU?

Baš na to mislim.


Bu arada, je li Kivo išao u Cannes? Neki su danas stavljali neke slike s aerodroma pa zato pitam, ili je negdje privatno otputovao.
I da, Basak je žena sa STILOM. I drži se kao avion. https://www.instagram.com/p/BpB6Jldhs-E/?hl=hr&taken-by=basakdizer Kako se njoj godine ne vide.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 6:38 pm

Mrs Bondarenko ::
Možda ako slušaš korejsku muziku. Pošto je VMLj rimejk korejske verzije, pa su melodiju ostavili istu, a samo reči prilagodili.

E sad si rekla i ostala živa. Je, kako da ne. Baš ja slušam korejsku muziku.

Ne, nego mi ona naslovna djeluje kao miks nekih hrvatskih pjesama i melodija, ali nikako da skužim na koje me to pjesme podsjeća. Ali nebitno, sviđa mi se naslovna i još jedna, dvije, ne sjećam se više.

Mrs Bondarenko ::
Nisam zaboravila, nego sam shvatila kako jedino ona nema nikakve koristi. lol!

Njoj ni iz džepa ni u džep, kažeš. Možda je i njoj LA draži od SP ili Moskve (općenito Rusije).   lol!

Mrs Bondarenko ::
Ovo je iz filma koji je snimio relativno pre oko godinu dana. I to momenat pre nego što će zaigrati tango. :cereeeeek:
A o toj novoj slici koju spominješ nemam šta da kažem. Idem Sarinom politikom - šta ne vidim - ne pogađa me, šta ne komentiraš - nije se ni dogodilo. lol!

A tako mi reci.

smeh Tako je, Bonadrenkova, on po svom, ti po svom i svi sretni.

Mrs Bondarenko ::
Videću, dugo je nigde nisam gledala, mada u poslednje vreme nemam ni želju. Ali ona uglavnom ima zanimljive serije, tako da uvek bacim pogled.

Eto, baci pogled i čut ćeš kako govori turski.


Bu arada. Šefice, EVO ti dokaz da si slična (ukoliko si dobra u poslu) sa svojim miljenicima.


Последњи изменио Poncha дана Wed Oct 17, 2018 6:45 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 6:42 pm

Saro, je li ovo kaže Ranini Ibro i Kivo isti dan? Četvrtak.

https://twitter.com/raninimanini/status/1052598603368357890
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 6:44 pm

Bondarenkova, maloprije odgledah Na granici (27.) i danas mi je baš bila puna akcije, sva sam bila na trncima (jer ne čitam spojlere) što će se sad dogoditi.

Mijo naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 6:55 pm

Koliko je ovo Ibro Joziju lančina stavio oko vrata? Jadan pas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 7:38 pm

Dođe mi se smijati.
https://twitter.com/tatkvnc/status/1052613929686437888

Ima mi neke sličnosti Kivih i Caginih fanova. smeh

A ja još pitam gdje je Kivo i je li otišao u Cannes, a izgleda da ne znaju ni njegovi kuda skita.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 8:11 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 DpupTEdUUAA62qa

CUfc u akciji. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 8:15 pm

I ovo je lajkala, ali nije odgovorila. smeh Svi se urotili protiv CUFC-a.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 67321-AEE-0-AE9-4280-898-A-C585649-E56-DF
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 8:17 pm

https://twitter.com/nvip7_/status/1052619418000285697 Smiješno mi je ovo iako mi uopće nije smiješno što su sve nagurali u isti dan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 8:36 pm

Saro, evo i treća haljina. Ajde, ova je bez dodataka, pomak svakako.

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/1052628827199946752
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Oct 17, 2018 11:30 pm

Vidim da bi sefica da me postrojava sto ne citam Ruse, canim, podsecam te da ovaj forum funkcionise kao i nasa drzava, tako da sredicemo to preko veze. lol!
Jesam li vec rekla da je Aurika odvratna? smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Oct 18, 2018 12:27 am

To i kazem, Caga upravo zato nista ne demantuje i ne ulazi u bilo kakve polemike, prosto covek nece da se bavi glupostima i radi svoj posao najbolje sto moze i zapravo time demantuje i odgovara zlonamernima. A uostalom ako neko kaze da mu se ne svidja Caga ili njegova gluma ne vidim ni tu problem, ne moze svako svakome da se svidja, prema tome nema potrebe da se vade oci svakome ko nesto kaze bilo da je poznata licnost ili neko sa twittera.
Nisam zaboravila da nam je pokazala srednjak i sad da smo nas dve isle da je napadnemo ona bi rekla da ima pravo da pise na svom profilu sta hoce i ima, ali kad ona ima takvo pravo imaju i ostali.

Ja sam prvenstveno mislila da ce serija da pocne u oktobru, posle je postalo jasno da nece, i sad mislim da cemo jos i dobro da prodjemo ako pocne do 1.12.
Ne verujem da ce mesec i po ranije da objave datum, eventualno dve nedelje. Mada ne znam kako Netflix funkcionise.

Meni njene godine i nidu toliki problem, koliko je problem sto taj dopicnjak njoj ne stoji, a i nije bas prikladan za priliku, da ne govorim o tome da je kreacija jeziva. Ona duga haljina je jos i ok, ali opet za tako dubok dekolte bez brusa je potrebno imati cvrste i podignute grudi.

Pa mogli da idu Caga, Ayca, Okan i Hazar, ali ne znam sto nisu to organizovali.

Najverovatnije je Hazar u toj prici i jos neki za koje ne znamo. To ce valjda biti glumci koji ce ucestvovati samo u tom zadatku.

Nurgul je bas pogodila i haljina joj stoji kao salivena. Sto se njene glume tice, po meni je ona odlicna glumica, i glumica je za sve uloge, podjednako uverljivo igra i smernu zenu i kurvu.

Songul je ok glumica i inace mi je simpaticna, ali ovaj stajling nisam mogla da ne popljujem.

Znaci Lory je zapalila fanove pa sad nek se misle gde je Caga. lol!
To je sigurno odgovor jer je garant svakodnevno dave da objavi sliku sa njim.

Ne znam za Kivu nisam danas stigla da pratim mnogo samo sam bacala pogled. Mozda je i otisao.

Basak pre svega zraci pozitivnom energijom i nekom ludom harizmom i ta zena mene odusevljava. A i sto kazes godine joj ne mogu nista, izgleda sve bolhe i bolje, to je i zbog toga sto kada je vidis vidis srecnu zenu. Isto vazi i za njenog muza.

Evet, ovi sa kanala D su opet dokazali da nemaju pojma ni o cemu vezanom za taj posao. Prethodni vlasnici su unistili kanal koji je nekada prikazivao najuspesnije serije i bio najgledaniji kanal, a ovi novi ce dovesti do toga da ce morati da ga ugase. Imaju sve slobodne dane osim petka (toliko su im serije uspesne) mogu bilo kada da stave, ali oni se odluce za dan kada ima toliko serija sa dobrim rejtingom. Meni se cini da od serije mozemo unapred da se oprostimo, jer su joj sanse minimalne. A i Show mi takodje nije jasan, zasto bas cetvrtak i zasto svi kanali beze od srede. Sredom se prikazuju samo SAK i DE, prema tome mislim da bi neka dobra serija imala potencijal za solidan rejting jer bi je gledali oni koji ne gledaju ove dve ili oni koji ih gledaju samo zato sto nema nista drugo. Svi dani su rizicni o teski jer ima gomila serija, ali ponedeljak, cetvrtak i petak su najgori, a oni izaberu bas to.

Aj ova crvena je joa i dobra u odnosu na onu roze.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Oct 18, 2018 2:41 am

Poncha ::
Ne, nego mi ona naslovna djeluje kao miks nekih hrvatskih pjesama i melodija, ali nikako da skužim na koje me to pjesme podsjeća. Ali nebitno, sviđa mi se naslovna i još jedna, dvije, ne sjećam se više.

Zato se ja sećam. lol!

Poncha ::
Njoj ni iz džepa ni u džep, kažeš. Možda je i njoj LA draži od SP ili Moskve (općenito Rusije).   lol!

smeh  smeh  smeh
Eto, onda koristi i njoj. smeh

Poncha ::

smeh Tako je, Bonadrenkova, on po svom, ti po svom i svi sretni.

smeh  smeh  smeh
Ja sam iz prvog puta otkrila recept za uspešan brak, za razliku od sve trojice. lol!

Poncha ::

Eto, baci pogled i čut ćeš kako govori turski.

A na turskom glumi? Što sam ja mislila da je na ruskom... mislilac
U svakom slučaju, sad mi je jasno što je neke postove pisala delom i na turskom (iako su to bile najobičnije stvari tipa gunaydin).

Poncha ::
Bu arada. Šefice, EVO ti dokaz da si slična (ukoliko si dobra u poslu) sa svojim miljenicima.

Jao. :cereeeeek:
Sad sa drugom godinom radim srednji vek, pa sam mislila da im uvalim tri časa (koliko će nam biti potrebno) Vikinga da gledaju. lol! Taman da spojim lepo i korisno, njima će taj film mnogo toga objasniti, a i meni se gleda Kozlovski pa makar u tom izdanju, kući ništa ne stižem ljudski da ga gledam. Jedini problem su mi katastrofalan prevod i detaljno prikazana scena silovanja.

Sara Ulusoy ::
Vidim da bi sefica da me postrojava sto ne citam Ruse, canim, podsecam te da ovaj forum funkcionise kao i nasa drzava, tako da sredicemo to preko veze. lol!
Jesam li vec rekla da je Aurika odvratna? smeh

smeh smeh smeh
Ayip Saro, vidi se da mi se nikad nisi šlihtala, pljuvanje po Auriki treba da bude spontano, a ne tako očito. lol! A i nakupilo ti se novog gradiva, nema više vađenje na staru slavu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Oct 18, 2018 9:09 am

Sara Ulusoy ::
Vidim da bi sefica da me postrojava sto ne citam Ruse, canim, podsecam te da ovaj forum funkcionise kao i nasa drzava, tako da sredicemo to preko veze. lol!
Jesam li vec rekla da je Aurika odvratna? smeh

smeh  smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
To i kazem, Caga upravo zato nista ne demantuje i ne ulazi u bilo kakve polemike, prosto covek nece da se bavi glupostima i radi svoj posao najbolje sto moze i zapravo time demantuje i odgovara zlonamernima. A uostalom ako neko kaze da mu se ne svidja Caga ili njegova gluma ne vidim ni tu problem, ne moze svako svakome da se svidja, prema tome nema potrebe da se vade oci svakome ko nesto kaze bilo da je poznata licnost ili neko sa twittera.
Nisam zaboravila da nam je pokazala srednjak i sad da smo nas dve isle da je napadnemo ona bi rekla da ima pravo da pise na svom profilu sta hoce i ima, ali kad ona ima takvo pravo imaju i ostali.

Ma Caga, dok neki drugi diskutiraju i laprdaju, radi svoj posao i zaboli ga. On niže uspjehe i to mu je bitno. Neće propasti ako ga neki ne vole niti se ja ljutim na takve niti mi se da uvjeravati ikoga da bi ga trebao voljeti. Isto tako ima i meni glumaca koji su možda i zgodni i neloši glumci pa im ja nisam fan (ili zbog toga što nisam klikla s njima - nisu mi uvjerljivi ili nesimpatičnosti). Ista je stvar s glumicama. Razlika je što ja takve i neću baš pretjerano spominjati, neću im sve živo komentirati.  (Osim ovih par koji vole biti u centru pozornosti pa mi postaju naporni - ali Cage nema ni za fanove, a kamoli za ove koji ga ne vole - a u tome je bitna razlika.)

Da, samo što za nju ne vrijedi kad je ona u pitanju s obrnute strane.

Svatko na profilu ima pravo što hoće pa tako i Farah lajkati što želi. I to mi je ok, tko mene tjera da čitam/pratim takve ljude. Meni na živce idu oni koji otvaraju par profila na twitteru (ili imaju samo jedan) i na svakom istu stvar rade - prate nekog glumca da bi ga pljuvali. Jedino kad se s takvima obračunavaju mi ne smeta i to ne smatram dvoličnoću. Mada, da su pametni ne bi, nego samo blokirali jer ovima to predstavlja zabavu.

Sara Ulusoy ::

Ja sam prvenstveno mislila da ce serija da pocne u oktobru, posle je postalo jasno da nece, i sad mislim da cemo jos i dobro da prodjemo ako pocne do 1.12.
Ne verujem da ce mesec i po ranije da objave datum, eventualno dve nedelje. Mada ne znam kako Netflix funkcionise.

Neke su serije zbilja dosta ranije najavili. Za neke sam baš vidjela kad sam listala profil na instagramu da su objavili datum mjesec i pol do dva prije datuma prikazivanja. Tako da me ništa ne bi čudilo. Ni da objave dva tjedna ranije niti da objave mjesec dana prije.
Eno jučer su već počeli s promocijom druge sezone Elite.
https://twitter.com/netflixturkiye/status/1052561668088188928 A prvu su objavili prije koji tjedan.

Sparks, gdje si, prosvijetli nas. Po tom stručnom mišljenju, kad bismo mi ovo mogli očekivati?

Sara Ulusoy ::
Meni njene godine i nidu toliki problem, koliko je problem sto taj dopicnjak njoj ne stoji, a i nije bas prikladan za priliku, da ne govorim o tome da je kreacija jeziva. Ona duga haljina je jos i ok, ali opet za tako dubok dekolte bez brusa je potrebno imati cvrste i podignute grudi.

Ja uopće nisam znala koliko ona ima godina. Evo, sad sam pogledala, mislila sam da je čak i starija.
Nisu mi godine kao godine problem, ali smatram da se zrela žena ne može pojaviti na jednom ovakvom događaju u dopičnjaku (ajde, ova crvena haljina mi je zbog nešto boljeg kroja, mrvu više dužine, boje još i prihvatljiva, ali ona Barbie roza je strava - dopičnjak neobičnog neravnog kroja koji ima otvorena leđa - samo su ruke pokrivene, a sve izgleda kao rubovi nekakvih zastora, ali sad kad sam već par puta odgledala, nekako sam se navikla. smeh ) Ali što kažeš, zbog nogu joj baš i ne stoji.
Duga haljina mi je ok, mada sve si rekla.

Sara Ulusoy ::
Pa mogli da idu Caga, Ayca, Okan i Hazar, ali ne znam sto nisu to organizovali.

Nije ni meni najjasnije, ali hajde, dobro. Možda nemaju običaj ići.  ne znam

Sara Ulusoy ::
Nurgul je bas pogodila i haljina joj stoji kao salivena. Sto se njene glume tice, po meni je ona odlicna glumica, i glumica je za sve uloge, podjednako uverljivo igra i smernu zenu i kurvu.

Songul je ok glumica i inace mi je simpaticna, ali ovaj stajling nisam mogla da ne popljujem.

Onda je Nurgul pun pogodak u svemu. Glumica i žena sa stilom.

Songul sam poznajem samo kao Gumus. Čak mi je bila jako slatka i dobra s Kivom. Nije mi nesimpatična, ali nije prošla neopaženo u Cannesu. Čak i na ono što mi je promaklo jer mi nije bilo interesantno, ti se me uputila pa mi je sad potpun dojam.

Sara Ulusoy ::
Znaci Lory je zapalila fanove pa sad nek se misle gde je Caga. lol!
To je sigurno odgovor jer je garant svakodnevno dave da objavi sliku sa njim.

Slažem se. S obzirom na to da joj fanovi dosađuju, ovo je nekako i logično. Mada Caga se sigurno vidio i družio s njom otkako je u Americi. Čak i s onom koju je isto označila u pričama kad i njega.

Sara Ulusoy ::

Basak pre svega zraci pozitivnom energijom i nekom ludom harizmom i ta zena mene odusevljava. A i sto kazes godine joj ne mogu nista, izgleda sve bolhe i bolje, to je i zbog toga sto kada je vidis vidis srecnu zenu. Isto vazi i za njenog muza.

Da. Jednostavno je tako.

Sara Ulusoy ::

Evet, ovi sa kanala D su opet dokazali da nemaju pojma ni o cemu vezanom za taj posao. Prethodni vlasnici su unistili kanal koji je nekada prikazivao najuspesnije serije i bio najgledaniji kanal, a ovi novi ce dovesti do toga da ce morati da ga ugase. Imaju sve slobodne dane osim petka (toliko su im serije uspesne) mogu bilo kada da stave, ali oni se odluce za dan kada ima toliko serija sa dobrim rejtingom. Meni se cini da od serije mozemo unapred da se oprostimo, jer su joj sanse minimalne. A i Show mi takodje nije jasan, zasto bas cetvrtak i zasto svi kanali beze od srede. Sredom se prikazuju samo SAK i DE, prema tome mislim da bi neka dobra serija imala potencijal za solidan rejting jer bi je gledali oni koji ne gledaju ove dve ili oni koji ih gledaju samo zato sto nema nista drugo. Svi dani su rizicni o teski jer ima gomila serija, ali ponedeljak, cetvrtak i petak su najgori, a oni izaberu bas to.

Slažem se ja s tobom. Četvrtak je najraznovrsniji i mislim da je svaka publika pokrivena. Eventualno bi jedna od serija mogla proći, obje će samo podijeliti ove koji su još nesvrstani. Možda griješimo, ja nisam pametna u procjenama rejtinga kao Tokyo.
Svi se boje DE (koji još nije počeo) i SAK-a. A garant ima onih koji bi možda i gledali nešto treće što bi im privuklo pažnju.
Ja da živim u Turskoj, meni bi srijeda recimo bila prazan dan. Ali izgleda da nitko ne želi riskirati.
A pazi da i DC se oglasio da prestaje gledati SAK. I pogledaj malo komentare ispod.
https://twitter.com/dedikoducucocuk/status/1052614826915229696
Izgleda da Birgoren "zna" što radi, još luđi onaj koji ga dovede.


Последњи изменио Poncha дана Thu Oct 18, 2018 9:33 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Oct 18, 2018 9:30 am

Mrs Bondarenko ::
Zato se ja sećam. lol!

Sad me tjeraš da kažem da postaviš sve te melodije iz serije. lol! Aj, pa stavi čisto da vidim koje su mi to bile drage.

Mrs Bondarenko ::
Ja sam iz prvog puta otkrila recept za uspešan brak, za razliku od sve trojice. lol!

Koji? Da ti drugi brak ne treba? lol! I Kozlovski je, zato i jeste slični.

Mrs Bondarenko ::
A na turskom glumi? Što sam ja mislila da je na ruskom... mislilac
U svakom slučaju, sad mi je jasno što je neke postove pisala delom i na turskom (iako su to bile najobičnije stvari tipa gunaydin).

Pa ne znam, pretpostavljam da je na turskom. U ono par klipova koje sam ja vidjela je nabadala turski jezik, a kako je to turska serija i prikazivala se u turskoj očekivala sam i turski govor. Znam da sam sa Sarom komentirala da neka strankinja glumi u seriji i da nije nešto s govorom jaka. Ali nije se serija proslavila u Turskoj. Od ljetnih serija, među prvima ukinuta.
Inače, ovom glumcu je isto menadžer Engin.

Mrs Bondarenko ::
Jao. :cereeeeek:
Sad sa drugom godinom radim srednji vek, pa sam mislila da im uvalim tri časa (koliko će nam biti potrebno) Vikinga da gledaju. lol!

smeh

Takvo sam nešto i očekivala od tebe. Ona bi dala učenicima nešto da gledaju što se i njoj gleda i tri susreta mirna.

Usput. Malo ti je zeznuto kad imaš dobar primjer, a onda neke cake tipa prijevoda pa ako zbog njega nije isti smisao. Za prijevod ako nije najbolji nema toliko veze iako bi bilo poželjno da je točan i pravopisno ispravan, ali ako ima neprimjerenih scena, hm... Nisam ti pametna. Možeš pustiti sve pa što je tu je, možeš samo dio koji je najbolje preveden i/ili najbolje dočarava to vrijeme (pa onda imaš 1 ili 2 umjesto 3). Najbolje bi rješenje, a i najkompliciranije i oduzelo bi ti najviše vremena, bilo da izdvojiš dio i napraviš svoj neki (poduži) video s dobrim prijevodom. A ako nekoga od njih posebno zainteresiraš, predložiš im da to gledaju kući. I još navučeš nekog na Kozlovskog. lol!

Mrs Bondarenko ::
Ayip Saro, vidi se da mi se nikad nisi šlihtala, pljuvanje po Auriki treba da bude spontano, a ne tako očito. lol! A i nakupilo ti se novog gradiva, nema više vađenje na staru slavu. lol!

Eto, sve ti smeta i očito pljuvanje. lol!

Da Sara ne bi imala novog gradiva, ja dodatna pitanja neću postavljati. lol! Ili da pitam, kažem nešto za Auriku pa da Sara može popljuvati spontano?! Hm... :P
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: