Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Oct 15, 2018 7:54 pm

Ja danas nikako ne mogu pohvatati koje struje plivaju na twitteru. Jedni brane, jedni pljuju, jedni ne daju na Cagu, drugi vide nesporazum. Veze ja s vezom nemam što se događa i tko je na čijoj strani. Samo da mi je sve puno, a ja izgubljena u svemu. ne znam
S jedne strane Ahsen, Jessie i kompanija oštar start. S druge strane drugi, sve mi zatrpaše.

Recimo, do kojeg su zaključka ove došle?
https://twitter.com/dxrkwitness/status/1051771606400466945
I što je s ovim? https://twitter.com/dxrkwitness/status/1051801022845411331

https://twitter.com/CatomDamla/status/1051781326330847232 Što li je ova pisala kad je došlo do ovoga? smeh

Dobro sam ja rekla, koga se egofc dohvati najebao je.

A Ranini je bolje da ne stvara tenzije. Žena je gora nego sve egofc skupa.




Mušketiri nisi išli, ali vidiš Fatih i Ozge su i ove godine išli u Cannes.

Upratio nam je Ibro partnericu u seriji. Hoće on to.

Meni su oni vizualno baš lijepi bili. https://twitter.com/roraaass/status/1051804348307648512
https://twitter.com/roraaass/status/1051805173495058432 Da je meni ovakav vodič. :cereeeeek: trepko
Aman ya. Samo bi bi trebalo da gledam ovu ljepotu od Cage i ovu glupu seriju. facepalm Ionako mi Caga jako fali. https://twitter.com/roraaass/status/1051799982368542720 A kako je lijep. Dođe mi da mu okačim ili Merlinovu Nedostajš. facepalm


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Oct 15, 2018 8:30 pm

Tamam, Farah je ovim lajkom objasnila sta je htela da kaze i jednim delom se slazem sa njom, a s druge strane mislim da uopste nije trebala da ulazi u celu pricu. Ranini nije neko ko je strucan ili neko cija rec ima tezinu da bi bilo ko osetio potrebu da skrece paznju na to da je njen stav pogresan. Odnosno opet i ona ima pravo na svoj stav, ali bije bilo potrebe da ga iznosi na taj nacin, jer se bavi poslom kojim se bavi.

Aha, znaci Ibro i Ozge snimaju zajednicke scene. Sva sreca da su glavni glumci i glumice svi u srecnim vezama i brakovima tako da tu nece biti mesta za bolesnike koji zive od parova. Doduse, necu dvaput da kazem, jer je isto stanje bilo i za vreme SBA.

Verivatno da je Ozge imala pauzu u snimanju pa je mogla da ode.

Pa vizuelno jesu bili lepi, mada meni Gizem nije neka ne znam kakva lepotica, recimo Hazal mi je lepsa. Ali najlepse Cagine partnerke su mi Bensu i Leyla.

I meni nedostaje, ali od Netflixa nema nikakvog signala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Oct 15, 2018 8:35 pm

Mrs Bondarenko ::
Ma kakva prolazna, ja sam ti rekla da ti imaš peticu. lol!

Ali ako prestanem pratiti Ruse, i dalje sam mirna i sigurna u prolazak?  lol!  Barem ovu školsku godinu?

Mrs Bondarenko ::
Shvatila sam šta hoćeš da kažeš. I nije da sad branim Maksa, ali mislim da je za ovakav ulazak pre svega Liza zaslužna. Ja nju privatno volim, ali stičem utisak da je osoba koja uvek mora da bude u centru pažnje i da se istakne na bilo koji način. Mada se meni, opet kažem, ulazak jako dopao.

Pa iskreno, nije ni da ja branim Maksa (realno, nemam ga ni zašto braniti), jer mi je od ove tvoje trojice nekako najteže sjeo ( :P ), ali i ja mislim da je za ovo nekako Liza više zaslužna nego on. I da je spektakularni ulazak u režiji njih njih dvoje (Lize i ovog voditelja). A on, yani, ne može kućnom kolovođi reći ne. Vidiš da je nju puštao kad su odgovarali na pitanja.
Što se tiče toga da Liza voli biti u centru pozornosti, e pa i ja mislim da je tako.

Mrs Bondarenko ::

Ne bi, nikad to sebi nije dozvolio. Izuzev Urganta, on kad god gostuje u nekoj emisiji bude smrtno ozbiljan i to mu često i zameraju.

Ma nek zamjeraju. Ionako su mu neki govorili da je dosadan. Je li tako?
Pa neka je. Što bi svi nešto izvodili?
Bravo, Kozlovski. Samo nemoj uvijek biti namrgođen i ozbiljan na slikama. lol!  

Mrs Bondarenko ::
Pritom je tad bio slobodan. Inače ga fanovi najviše vole sa njom, možda lokalni (ovi ruski) više vole Lizu, ali kad generalno gledam fanove iz celog sveta, onda sa njom. Pa evo koliko samo dnevno ta njihova fan stranica Zonila (Romitri, kako već) izbaci njihovih montaža, na nekima su čak i Lizu sekli. lol! Inače nisu kao Femir, vole i druge njegove projekte i partnerke.

Pa na to sam navikla, mene ti to ništa ne čudi, dođe mi kao normalno.  lol!

Aj, bar ga vole i s ostalim partnericama.

Mrs Bondarenko ::
Blistao je sve vreme, mislim da je to jedna od premijera na kojima je bio najsrećniji. :cereeeeek:

Odmah sam ja to osjetila. A i bio je lijepo odjeven.

Mrs Bondarenko ::
I meni je kosa užasno smetala. smeh I njemu je smetala, jedva je čekao kraj snimanja da se ošiša, pošto je zbog uloge morao ovoliko da je pusti.
I slažem se - predivno ga je slušati na engleskom, meni on mnogo lepo govori engleski. :cereeeeek: I mnogo lepo peva na engleskom. <3
Realno kad pogledaš i jeste najslađi sa njom, Liza i on mi imaju neku posebnu hemiju i taj njihov privatni odnos se oseti svaki put kad glume (bar ja osetim), ali sa ovom je najslađi. Meni su samo oni i izvukli prosek filmu, sve vreme sam bila ovakva dok sam ih gledala :cereeeeek:

Dobro je, to znači da je neće tako lako opet pustiti. Zamisli da sad opet osvane s nekom takvom frizurom. Pa točno ti ne bih čitala što pišeš o njemu.  lol!

Aj, kad već sam u toku s Kozlovskim, daj mi i taj neki link da ga poslušam (vjerojatno po drugi put jer mi je ostalo u nekom sjećanju da si u nekom od klipova imala već njega da pjeva ili njegovu pjesmu).

Hoćeš reći s Lizom toliko ne glumi?  he-he

Mrs Bondarenko ::
Jesu i meni privatno još slađi nego u filmu. A i privatno su mi imali lepši odnos nego u filmu, na kraju nisu ostali zajedno. durica

Kao da sam znala da nisu ostali skupa.

Ali ovako su mi privatno baš  :cereeeeek: .

Mrs Bondarenko ::

E, ali niko do dana današnjeg to nije otkrio, šta mu je bilo da je oženi. Evo i Sparks kad sam pokazala bila je u šoku, i ja sam bila u šoku. Ni Olgica ne parira Danji, ali ovde je drastična razlika.

A što se ima tu otkriti. Došlo mu i oženio se.
Ma Olgica je ekstra za Danju, puno bolje od prve žene.

Mrs Bondarenko ::

Ono je iz predstave dok su još bili u braku, evo novija jedna.

Jesi li ti ovu sliku već stavljala?

Ok, ovdje ne izgleda da je starija dvaedest, nego nekih pet godina jer i on izgleda starije ovdje.

Mrs Bondarenko ::
Nakon braka, a godinu dana pre nego što je upoznao Olgicu.

Znači, bio je slobodan. Ako je i muljao s njom, nikog nije varao.

Mrs Bondarenko ::
Onda ima nade za mene. moli se  srca  lol!

Pa naravno da ima. Pa je li ti ja lijepo cijelo vrijeme govorim.
Rođendanska želja je da se udaš za njega.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Čemu ovaj cerek? lol!

A ti baš sad hoćeš da ja napišem odgovor koji znaš.  :P

Baš mi je slatko to s njima i kako je išla s njim i slikala se.

Mrs Bondarenko ::
Pa šta ću. lol!

I dalje gledati samo ono što je tebi interesantno.  lol!  smeh

Mrs Bondarenko ::

Oplakala sam sve te scene. smeh

Pitaj me čudi li me to.  lol!


Последњи изменио Poncha дана Mon Oct 15, 2018 8:51 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Oct 15, 2018 8:46 pm

Sara Ulusoy ::
Tamam, Farah je ovim lajkom objasnila sta je htela da kaze i jednim delom se slazem sa njom, a s druge strane mislim da uopste nije trebala da ulazi u celu pricu. Ranini nije neko ko je strucan ili neko cija rec ima tezinu da bi bilo ko osetio potrebu da skrece paznju na to da je njen stav pogresan. Odnosno opet i ona ima pravo na svoj stav, ali bije bilo potrebe da ga iznosi na taj nacin, jer se bavi poslom kojim se bavi.

U svakom slučaju meni uopće nije jasno što je Farah trebalo sve ovo, ali tako je kako je. Ranini zbilja sebi daje preveliku važnost i to njeno konstantno upiranje da je najpametnija samo ide na živce.
Naravno da svatko ima pravo na svoj stav, samo što ona svoje stavove mijenja često, onako kako joj je u interesu i kako vjetar puše.

Sara Ulusoy ::
Aha, znaci Ibro i Ozge snimaju zajednicke scene. Sva sreca da su glavni glumci i glumice svi u srecnim vezama i brakovima tako da tu nece biti mesta za bolesnike koji zive od parova. Doduse, necu dvaput da kazem, jer je isto stanje bilo i za vreme SBA.

E zbija nemoj dva puta to reći. Izgleda da danas snimaju onda zajedničke scene, to je nekakav logičan zaključak. I još nisu išli u Cannes.
Vidjela sam da je Ibro s dvije serije tamo, i SBA i MI.

Bu arada, jesu li Birce i Can još skupa?

Sara Ulusoy ::
Pa vizuelno jesu bili lepi, mada meni Gizem nije neka ne znam kakva lepotica, recimo Hazal mi je lepsa. Ali najlepse Cagine partnerke su mi Bensu i Leyla.

Slažem se.
Ali sad kad sam ovo sve vidjela gleda mi se čak i to. Gadno je kad Caga fali ovako.

Sara Ulusoy ::
I meni nedostaje, ali od Netflixa nema nikakvog signala.

tuzni

Sve mi se čini da će oni s njim odužiti do samog kraja godine.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 2:05 am

Poncha ::
Ali ako prestanem pratiti Ruse, i dalje sam mirna i sigurna u prolazak?  lol!  Barem ovu školsku godinu?

Pa dobro si se osigurala, imaš imunitet dug tri pune godine. lol!

Poncha ::

A on, yani, ne može kućnom kolovođi reći ne.

smeh
Kad smo kod njega, evo slike iz Kana. :cereeeeek: Samo šta im je nije mi jasno, onaj tamo promoviše Gucci, ovaj Pradu.
https://www.instagram.com/p/Bo9vINyl30g/?taken-by=maxim_matveev_

Poncha ::

Ma nek zamjeraju. Ionako su mu neki govorili da je dosadan. Je li tako?
Pa neka je. Što bi svi nešto izvodili?
Bravo, Kozlovski. Samo nemoj uvijek biti namrgođen i ozbiljan na slikama. lol!
 

Tako je, pravda za Kozlovskog! Merder

Poncha ::

Aj, kad već sam u toku s Kozlovskim, daj mi i taj neki link da ga poslušam (vjerojatno po drugi put jer mi je ostalo u nekom sjećanju da si u nekom od klipova imala već njega da pjeva ili njegovu pjesmu).

wow :cereeeeek: volimte

Izabrala sam tri omiljene, iako u prvom klipu izvodi dve pesme. Treća pesma mi je najdraža, ali ni snimak iz filma u kom peva nije dobar, a ni snimak sa premijere, tako da sam morala ovako.







Poncha ::
Hoćeš reći s Lizom toliko ne glumi?  he-he

Ja čak imam jednu svoju teoriju kad je u pitanju njihov film Status slobodan. lol!
Taj film je i najavljivan ne da je rađen po istinitom događaju, ali da je sklop više istinitih priča. Plus, Kozlovski je rekao da je to njemu poseban i jako drag film. A, radnja ide ovako... On je stand-up komičar i jedne večeri upoznaje nju. Zaljubljuju se, počnu da žive zajedno i sve je super, ali posle određenog vremena ona ga ostavlja. I to ga ostavlja zbog stomatologa, a on ima iz detinjstva fobiju od stomatologa. Bilo kako bilo, on joj obeća da će je vratiti za nedelju dana i sve čini da mu to uspe, ali na kraju shvata da je bolje da ostanu prijatelji, a svako krene na svoju stranu.
Mene ta priča mnogo podseća na njih dvoje, tako da već kad sam gledala drugi put imala sam osećaj kao da su snimili film o njima. lol!

Poncha ::
Kao da sam znala da nisu ostali skupa.

Kako si znala?

Poncha ::
Jesi li ti ovu sliku već stavljala?

Sve je moguće. mislilac smeh

Poncha ::
Rođendanska želja je da se udaš za njega.  lol!

Luda Sparks. smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 8:50 am

Mrs Bondarenko ::

Pa dobro si se osigurala, imaš imunitet dug tri pune godine. lol!

Oh be, bayildim, sad sve mogu preskakati. Ako uvedeš četvrtog ruskog zeta njega hic ne pratim. lol!

Mrs Bondarenko ::

smeh
Kad smo kod njega, evo slike iz Kana. :cereeeeek: Samo šta im je nije mi jasno, onaj tamo promoviše Gucci, ovaj Pradu.
https://www.instagram.com/p/Bo9vINyl30g/?taken-by=maxim_matveev_

Prvo, ja ga uopće, ali uopće ne bih prepoznala da nisi rekla da je on i da nije njegov profil. Ne da ne liči na sebe, nego kao da ga prvi put vidim.
Drugo, a što će, možda mu je Prada dala odijelo pa ga je zato i označio, a možda samo voli Pradu. Klasika. Ne sviđaju mi se jedino cipele. Preglomazne su i čine mu se noge nekako male.

Mrs Bondarenko ::
Izabrala sam tri omiljene, iako u prvom klipu izvodi dve pesme. Treća pesma mi je najdraža, ali ni snimak iz filma u kom peva nije dobar, a ni snimak sa premijere, tako da sam morala ovako.

Ja rekoh neki, dobila sam tri klipa.  smeh

Ovako, u prvom - nisu mi pjesme nešto (prva je nešto bolja), ali mi je nastup dobar, baš kao i njegov glas.  :cereeeeek:  Sviđa mi se i njegov stajling, baš. Ima on mota i za ples.

U drugom - pjesma koja mi je već draža, lijepa boja glasa, lošija nešto frizura. Ova se uzvrtila uz njega. Aman kakav je ono kraj?  wow  Yani, ovo si namjerno zbog kraja stavila. Koja mu je sad ovo?
Točno sam se još jednom zajebala za Kozlovskoga ili mu ova sigurno nije bila privatno par.  lol! Jedno od toga dvoje mora biti.

U trećem klipu mogu samo komentirati glas. Odličan i definitivno najbolje mu legla pjesma. Kozlovski ima jako ugodan glas, boju. Sviđa mi se.

Aj, sad daj nešto i na ruskom, ali ne garantiram da ću to pohvaliti.  lol!
Bavi li se on pjevanjem inače? Glumi li u mjuziklima? (Ne trebaš mi to linkove stavljati ako glumi, vjerovat ću ti na riječ.  lol! )

Mrs Bondarenko ::

Ja čak imam jednu svoju teoriju kad je u pitanju njihov film Status slobodan. lol!
Taj film je i najavljivan ne da je rađen po istinitom događaju, ali da je sklop više istinitih priča. Plus, Kozlovski je rekao da je to njemu poseban i jako drag film. A, radnja ide ovako... On je stand-up komičar i jedne večeri upoznaje nju. Zaljubljuju se, počnu da žive zajedno i sve je super, ali posle određenog vremena ona ga ostavlja. I to ga ostavlja zbog stomatologa, a on ima iz detinjstva fobiju od stomatologa. Bilo kako bilo, on joj obeća da će je vratiti za nedelju dana i sve čini da mu to uspe, ali na kraju shvata da je bolje da ostanu prijatelji, a svako krene na svoju stranu.
Mene ta priča mnogo podseća na njih dvoje, tako da već kad sam gledala drugi put imala sam osećaj kao da su snimili film o njima. lol!

Prvo, sadržaj ovog filma si mi prepričavala jer sam se sjetila stomatologa.

Pa ta tvoja teorija ne mora uopće biti luda. Jer, sve i da film nije o njima samima (a po priči prilično je film o njima, samo druga zanimanja), sigurno ima mnoštvo toga što su oni sami. Pogotovo je nekako kraj njihov. Moguće da je tako i bilo.
Što znači da su dali baš sebe u filmu, a i nisu previše glumili.

Mrs Bondarenko ::
Kako si znala?

Pa nisam znala, ali nema u klipu nijedna sretna jača scena za koju bih mogla pretpostaviti da je zadnja u filmu.  lol! Zato i kažem, kao da sam znala.

Mrs Bondarenko ::
Sve je moguće. mislilac  smeh

A sad, malo sam s Maksom tanka, pa ne znam jesam li je vidjela ili ne, ali me ne bi čudilo da si je već stavila.


Mrs Bondarenko ::
Luda Sparks. smeh

Kakva je da je, ja bih mogla u SP ili Moskvu na svadbu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:04 am

Vidiš, Saro, dok ovaj Bondarenkin treći hoda po Cannesu u Pradi, ovi iz MI su poslali scenariste.
https://www.instagram.com/p/Bo94n-nHtGJ/?hl=hr&taken-by=nobasaran

Bu arada, Ibro ga je noćas upratio iako su surađivali prije i na Reakciji. A s ovim likom su dobri i Ilknur, Engin Ilyas...
Nisam znala da je on radio i BM.  facepalm

A vidiš i ona Ibrina Meltem (tako je zovem od onog plesa s Ibrom :cereeeeek: koji bih mogla cijeli dan gledati i ne bi mi dosadio) je bila tamo. Sa Songul i Birkanom i ovim Basaranom.
Vidiš da se slikala s Alvarom. https://www.instagram.com/p/Bo9tms4HHc6/?hl=hr&taken-by=meltemkaraata
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:15 am

Vidi rejtinga jutros. Cukur rastura, Soz se vidi da je pao, ali hajde još se i dobro drži kad je treća sezona.
A CK nije sjajno. Ako na ovo sve stave Ibru u ponedjeljak - pa nemaju šanse.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:19 am

Baš me zanima gdje je Caga. U LA-u, Chicagu ili na nekom trećem mjestu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:28 am

Eh, da hoće.
https://twitter.com/milonnda/status/1052097584381222914

Ili bolje da ga ne daju, jer ćemo opet htjeti seriju odmah. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:43 am

Znači, prvo su mi punili danima twitter s prekidom, sad će s mogućim pomirenjem. rolleyes

https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-hande-ercel-ile-murat-dalkilic-baristi-mi
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 3:29 pm

Sta god da su Farah ili Ranini rekle i uradile meni je trenutno manje vazno od onog jucerasnjeg celodnevnog divljanja Ahsen, Jess i ostalih po tw, ono je bilo jezivo. Njih navodim zato sto bih po svojim kratkim posetama tw rekla da su one bile kolovodje. Inace, slabo sam i ulazila juce jer mi se povracalo od njihovih gluposti, zatrpale su mi timeline istim tvitovima napisanim na sto razlicitih nacina, sve je izgledalo kao da pisu iz ludnice. Da sam malo duze boravila tamo, sigurno bih ih otpratila. Ne razumem cemu tolika drama. Da je Ranini uvredila domace glumice te generacije onim tweetom stoji, da Farah na to nije trebala da reaguje isto stoji, ali to svejedno nije razlog za onoliki linc i onako preterane reakcije.

Birce i Can su raskinuli, Can ima novu devojku Ruskinju.

I meni se cini, evo polovina oktobra nema jos ni plakata, ni drugog teasera.

U Kanu sam videla Birkana, Songul, Ozge, ovo dvoje iz SAKa i mislim da je to sve. Ocigledno da snimaju punom parom i da nemaju vremena da budu tamo nekoliko dana.

Bu arada, vide li Songlulinu roze haljinu i sandale? jao

Basaran je bio producent Reakcije, mislim da on nije pisao scenario, nego ovaj drugi Emre Ozdur, a u BMu su bili scenaristi i koproducenti. Takodje sada pisu i seriju Vurgun u kojoj ce glumiti Erkan Petekkaya i Deniz Cakir sto mi se uopste ne svidja jer ne bih rekla da scenaristi mogu dobro da napisu dve serije sa ovolikom minutazom.

Moguce da je Meltem Birkanova menadzerka, Ibro i Birkan su dobri.

Soz nije trebao da ide u trecu sezonu, kao sto ni jedna serija ne treba, osim serija tipa EDHO, tu uvek ima materijala jer je takva tema, u Cukuru su se sada Yamac i Vartolu udruzili, to je nesto sto se cekalo, tako da me rejting ne cudi, a CK je definitivno pukao, cim se u drugoj nije povecao rejting, od toga nema nista. Sto se MI tice, mislim da ponedeljkom i cetvrtkom nemaju nikakve sanse, utorak je isto katastrofa dan, ali mozda imaju vise sanse ako gledaoci koji su odustali od UTC cekaju novu seriju, mada zanr nije isti.

Sto se pitas gde je Caga, jel ima nekih signala da nije u LA?

Sto se mene tice bolje da ne daju, nekoliko dana nakon prvog nisam mogla da cekam htela sam da puste celu seriju odmah uvece.

Ajme, taman su prestali da pisu o Hande, uopste mi sad ne treba nova doza. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 7:28 pm

Poncha ::
Oh be, bayildim, sad sve mogu preskakati. Ako uvedeš četvrtog ruskog zeta njega hic ne pratim. lol!

smeh

Poncha ::
Prvo, ja ga uopće, ali uopće ne bih prepoznala da nisi rekla da je on i da nije njegov profil. Ne da ne liči na sebe, nego kao da ga prvi put vidim.

Kameleonski Maks. :cereeeeek:

Poncha ::
Drugo, a što će, možda mu je Prada dala odijelo pa ga je zato i označio, a možda samo voli Pradu. Klasika. Ne sviđaju mi se jedino cipele. Preglomazne su i čine mu se noge nekako male.

Jeste, zahvalio im se što su ga doterali za premijeru.
Ni meni se cipele ne sviđaju, nekako više liče na čizme, nego na cipele.

Poncha ::

Ja rekoh neki, dobila sam tri klipa.  smeh

smeh
Izvini, ali toliko sam se obradovala što si mi sama tražila i prosto nisam mogla da smanjim izbor. lol!

Poncha ::
Ovako, u prvom - nisu mi pjesme nešto (prva je nešto bolja), ali mi je nastup dobar, baš kao i njegov glas.  :cereeeeek:  Sviđa mi se i njegov stajling, baš. Ima on mota i za ples.

Zbog nastupa sam najviše i stavila taj prvi klip. Mnogo mi se dopada. :cereeeeek:
Kompletan je u svakom smislu, ne samo da ima dara za glumu nego i za pevanje, ples, recitovanje... Pisanje srceparajućih postova nakon utakmica. lol!

Poncha ::
U drugom - pjesma koja mi je već draža, lijepa boja glasa, lošija nešto frizura. Ova se uzvrtila uz njega. Aman kakav je ono kraj?  wow  Yani, ovo si namjerno zbog kraja stavila. Koja mu je sad ovo?
Točno sam se još jednom zajebala za Kozlovskoga ili mu ova sigurno nije bila privatno par.  lol! Jedno od toga dvoje mora biti.

Ahahahahahahahahahahahah smeh  smeh  smeh
I zbog kraja, ali i zbog same pesme, inače mnogo volim ovu pesmu, ali od kad sam videla ovo njegovo izvođenje - slušam je samo tako.

Ova mu je pouzdano samo koleginica i drugarica, nisu čak ni glumili zajedno, ona više igra sa Maksom. Btw, ako se sećaš, ona je na onoj slici sa Maksom gde je hvata za butinu u predstavi, nedavno sam postavljala. lol!

Nisam sigurna za prethodni klip, ali za ovaj jesam - ovo je bilo u Boljšoj teatru, kad je imao koncert.

Poncha ::
Aj, sad daj nešto i na ruskom, ali ne garantiram da ću to pohvaliti.  lol!
Bavi li se on pjevanjem inače? Glumi li u mjuziklima? (Ne trebaš mi to linkove stavljati ako glumi, vjerovat ću ti na riječ.  lol! )

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  srca  srca  srca  

Prva je tokom neke zatvorene svečanosti, a druga je pesma iz mog omiljenog njegovog filma - Posada. <3 Mada su u klipu iskombinovali slike i iz tog filma, i iz još jednog.





Bavi se pevanjem u smislu da redovno peva na svečanostima, premijerama i privatno. Mnogo voli da peva i mnogo lepo peva. A imao je i par humanitarnih koncerata u Moskvi, SP... U mjuziklima ne glumi, njegovo pozorište ne izvodi mjuzikle, ali je u par predstava pevao. Sećaš se možda, pisala sam da ga je jedan voditelj provocirao kako u Čehovljevom Višnjiku da peva My way.
Inače, rekao je da mu je san da igra u nekom mjuziklu.

Poncha ::
Pa ta tvoja teorija ne mora uopće biti luda. Jer, sve i da film nije o njima samima (a po priči prilično je film o njima, samo druga zanimanja), sigurno ima mnoštvo toga što su oni sami. Pogotovo je nekako kraj njihov. Moguće da je tako i bilo.
Što znači da su dali baš sebe u filmu, a i nisu previše glumili.

Skroz sam zaboravila da sam ti već pričala. Više ne znam šta sam pričala, a šta nisam. facepalm

Dobro je, sad mi je lakše kad znam da mi teorija ipak nije toliko luda.
Oboje su jako vezani za film, ne ide to tek tako. lol! Danji je čak toliko bilo stalo do filma da ga je sam producirao.

Poncha ::
Kakva je da je, ja bih mogla u SP ili Moskvu na svadbu.

Ako bih se udavala za njega, onda bi venčanje sigurno bilo u SP. Iako da se on pita vodio bi me u LA, što i nije tako loše. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 7:46 pm

Sara Ulusoy ::
Sta god da su Farah ili Ranini rekle i uradile meni je trenutno manje vazno od onog jucerasnjeg celodnevnog divljanja Ahsen, Jess i ostalih po tw, ono je bilo jezivo. Njih navodim zato sto bih po svojim kratkim posetama tw rekla da su one bile kolovodje. Inace, slabo sam i ulazila juce jer mi se povracalo od njihovih gluposti, zatrpale su mi timeline istim tvitovima napisanim na sto razlicitih nacina, sve je izgledalo kao da pisu iz ludnice. Da sam malo duze boravila tamo, sigurno bih ih otpratila. Ne razumem cemu tolika drama. Da je Ranini uvredila domace glumice te generacije onim tweetom stoji, da Farah na to nije trebala da reaguje isto stoji, ali to svejedno nije razlog za onoliki linc i onako preterane reakcije.

Pa i ja mislim da su one bile kolovođe. One i još jedna su mi doslovno sve zatrpale. Onda su se kasnije javilo par koje su stale u obranu Farah i tako mi je sve bilo zatpano. Ali ja uopće nisam čitala sve, nego jedno i sve ostalo preskakala. Meni ni iz džepa ni u džep, pogotovo jer Farah nikad nije surađivala s Cagom.
Jednostavno egofc su zbilja britke na jeziku i na slikama i kad se uhvate, ne puštaju. Primijetila sam ja to već prije, ali nisu se trebale uhvatiti za to. Mogu one jednom i pregristi jezik. Ali izgleda da im dobro došlo da imaju o čemu pisati.

Sara Ulusoy ::
Birce i Can su raskinuli, Can ima novu devojku Ruskinju.

Vidiš da je na kraju samo Mihre kriva što ovo dvoje nisu skupa. lol!

Sara Ulusoy ::
I meni se cini, evo polovina oktobra nema jos ni plakata, ni drugog teasera.

Svakim danom mislim da sve više i više odužuju. Taman pred Novu.

Sara Ulusoy ::
U Kanu sam videla Birkana, Songul, Ozge, ovo dvoje iz SAKa i mislim da je to sve. Ocigledno da snimaju punom parom i da nemaju vremena da budu tamo nekoliko dana.

Na kraju su otišli oni koji snimaju iz tjedna u tjedan i čija se serija već prikazuje, a nisu otišli oni čija serija nije još počela. Iako nisam sigurna je li počelo i kad počinje to Songulino i Birkanovo.

Sara Ulusoy ::
Bu arada, vide li Songlulinu roze haljinu i sandale? jao

Grozno. Ono je da pokriješ oči. Sandale nisam ni pogledala dok ti nisi rekla, jer nisam ni ulazila u cijele slike. Bu arada je li mogla veći dopičnjak odjenuti?

Sara Ulusoy ::
Basaran je bio producent Reakcije, mislim da on nije pisao scenario, nego ovaj drugi Emre Ozdur, a u BMu su bili scenaristi i koproducenti. Takodje sada pisu i seriju Vurgun u kojoj ce glumiti Erkan Petekkaya i Deniz Cakir sto mi se uopste ne svidja jer ne bih rekla da scenaristi mogu dobro da napisu dve serije sa ovolikom minutazom.

uuuuu, to mi se nikako ne sviđa.

Sara Ulusoy ::

Moguce da je Meltem Birkanova menadzerka, Ibro i Birkan su dobri.

Moguće. Ili Birkanova ili Songulina. Ili jednog i drugog. Čini mi se da sam vidjela da ima s njom dosta slika.

Sara Ulusoy ::
Sto se pitas gde je Caga, jel ima nekih signala da nije u LA?

Nisam baš toliko pratila zadnjih dana, ali ova njegova dva pajdaša (s kojima se ne odvaja kad je u Americi) su sinoć/noćas bili u Chicagu. Pa mi prošlo kroz glavu da je možda i on nekamo otputovao. Mada, kasnije je ovaj jedan objavio neku priču s Turkinjom, zubaricom i tek mi sad nije jasno gdje su.
Ali Caga se u zadnje vrijeme, nakon onih slika s boksačem i fragija, potpuno pritajio. Bit će Engin naredio. lol!

Sara Ulusoy ::
Sto se mene tice bolje da ne daju, nekoliko dana nakon prvog nisam mogla da cekam htela sam da puste celu seriju odmah uvece.

Slažem se. Mogu dati plakat, koju sliku i objaviti datum serije. Dosta.



Tamam, o zaman zašto nisu oni iz Protectora išli? tuzni
https://variety.com/2018/tv/global/mipcom-2018-drama-abounds-in-turkish-offerings-1202979093/ Zanima me ovo - with a group of misfit friends


Sara Ulusoy ::
Ajme, taman su prestali da pisu o Hande, uopste mi sad ne treba nova doza. rolleyes

Zato sam i napisala, jer svi portali koje pratim pišu i onda istu vijest vidim toliko puta. rolleyes


Jeste li vi znale da postoji i ovakav atlas?
https://www.tasteatlas.com




Bu arada, nisam znala, ali gazdarice, sretan ti tvoj dan. Ipak je danas NationalBossDay





Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 7:53 pm

smeh
Hvala Ponchita. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 8:19 pm

Cijeli dan me se nitko ne sjeti i onda sad kad sjednem odgovarati na komentare, stalno ovo čudo od mobitela svira. Prije mi je bolje išlo pisati na više strana.

Mrs Bondarenko ::
Jeste, zahvalio im se što su ga doterali za premijeru.
Ni meni se cipele ne sviđaju, nekako više liče na čizme, nego na cipele.

Pretpostavljala sam to iako veze s vezom nisam imala što je napisao.

Baš to, nisu mi elegantne na ovakvo odijelo.

Mrs Bondarenko ::
Izvini, ali toliko sam se obradovala što si mi sama tražila i prosto nisam mogla da smanjim izbor. lol!

Ajde, neka si. Nije mi bio uopće problem poslušati, vjerovala ili ne.

Mrs Bondarenko ::
Zbog nastupa sam najviše i stavila taj prvi klip. Mnogo mi se dopada. :cereeeeek:
Kompletan je u svakom smislu, ne samo da ima dara za glumu nego i za pevanje, ples, recitovanje... Pisanje srceparajućih postova nakon utakmica. lol!

Meni se isto sviđa nastup i njegov stajling. Baš ono njegov neki top. I jako je elegantan. Yuh, puno hvalim Kozlovskog, bit će mi zet Stanko ljubomoran.  :P  Maks ionako zna da s njim nikako nisam na ti.  lol!
Vidim i sama da je kompletan. Yani, to je poželjno i jako dobro za jednog glumca i umjetnika općenito.
Prvo na bold  :cereeeeek:. Ali!!! Zar nije napisao i divna pisma budućem sebi i pismo starog sebe mladom sebi? Tako nešto?

Mrs Bondarenko ::
Ahahahahahahahahahahahah smeh  smeh  smeh
I zbog kraja, ali i zbog same pesme, inače mnogo volim ovu pesmu, ali od kad sam videla ovo njegovo izvođenje - slušam je samo tako.

Ova mu je pouzdano samo koleginica i drugarica, nisu čak ni glumili zajedno, ona više igra sa Maksom. Btw, ako se sećaš, ona je na onoj slici sa Maksom gde je hvata za butinu u predstavi, nedavno sam postavljala. lol!

Nisam sigurna za prethodni klip, ali za ovaj jesam - ovo je bilo u Boljšoj teatru, kad je imao koncert.

Gle je što se smije. A što sam ja to pogrešno rekla? Molim lijepo.
Je, super. I zato meni cijelo jutro ovo što sam čula u ušima.  smeh Svako malo sam se sjetila Kozlovskog zbog pjesme.

Pa dobro, onda se nisam zajebala, ovo je dio nastupa.  smeh  Bar sam pogodila da nije s njom par. Da je, ne bi je poljubio.  lol!
Aha, ne sjećam se nje sa slike, ali se sjećam da je bila neka provokativna slika na koju bi Lizočka trebala biti ljubomorna.  smeh

Mrs Bondarenko ::
Prva je tokom neke zatvorene svečanosti, a druga je pesma iz mog omiljenog njegovog filma - Posada. <3 Mada su u klipu iskombinovali slike i iz tog filma, i iz još jednog.

Ok.
Ljepše mi je ipak ga čuti na engleskom. Ovaj prvi dobar je, sviđa mi se njegov izraz lica. I glas. I odijelo. Pjesma i ne baš. I kako je skinuo sako i povukao kravatu.  trepko
Drugi klip nisam gledala, više sam samo slušala. Što da kažem, ne sjedaju mi ruske pjesme pa onda ne mogu se uživjeti, ali da je glas odličan, je! Ima moćan glas.
Ipak, ljepša mi je u prvom klipu pjesma.
Ja bih njemu dala da zapjeva onih par pjesama iz VMLJ.  naklon  ONu uvodnu i još jednu, znam da su mi dvije pjesme bile baš lijepe. Iako su ruske.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Bavi se pevanjem u smislu da redovno peva na svečanostima, premijerama i privatno. Mnogo voli da peva i mnogo lepo peva. A imao je i par humanitarnih koncerata u Moskvi, SP... U mjuziklima ne glumi, njegovo pozorište ne izvodi mjuzikle, ali je u par predstava pevao. Sećaš se možda, pisala sam da ga je jedan voditelj provocirao kako u Čehovljevom Višnjiku da peva My way.
Inače, rekao je da mu je san da igra u nekom mjuziklu.

Sve mi je jasno. A i jasno mi je zašto, zato sam te za mjuzikl i pitala.


Mrs Bondarenko ::
Dobro je, sad mi je lakše kad znam da mi teorija ipak nije toliko luda.
Oboje su jako vezani za film, ne ide to tek tako. lol! Danji je čak toliko bilo stalo do filma da ga je sam producirao.

smeh Ako želiš da ti kažem da nisi luda, ne mogu, ali mogu ti reći da ti teorija nije baš luda.

Mrs Bondarenko ::
Ako bih se udavala za njega, onda bi venčanje sigurno bilo u SP. Iako da se on pita vodio bi me u LA, što i nije tako loše. lol!

Pa ja kako god okreneš trebam do tog LA-a. Mislim, stvarno, Caga tamo, ovaj bi vodio na svadbu Bondarenkovu tamo... lol!
Znači, ipak bi se udala ti? lol! Gdje su oni stavovi o braku od nekidan?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 8:48 pm

Poncha ::
Cijeli dan me se nitko ne sjeti i onda sad kad sjednem odgovarati na komentare, stalno ovo čudo od mobitela svira. Prije mi je bolje išlo pisati na više strana.

Marfijev zakon 21-og veka. lol!

Poncha ::
Ajde, neka si. Nije mi bio uopće problem poslušati, vjerovala ili ne.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: kisic kisic kisic

Poncha ::
Meni se isto sviđa nastup i njegov stajling. Baš ono njegov neki top. I jako je elegantan. Yuh, puno hvalim Kozlovskog, bit će mi zet Stanko ljubomoran.  :P  Maks ionako zna da s njim nikako nisam na ti.  lol!

Ako ga hvališ, a onaj i treba da bude - juče je postavio selfi sa Aurikom. durica
I eto čisto poređenja radi - Kozlovski je imao koncert u Boljšoj teatru, a Stas tamo vodio Auriku sa golim sisama na dodelu nagrada. durica

Poncha ::

Prvo na bold  :cereeeeek:. Ali!!! Zar nije napisao i divna pisma budućem sebi i pismo starog sebe mladom sebi? Tako nešto?

Da, jeste. <3
Htela sam da dodam posle, dva predivna pisma budućem sebi i mladom sebi iz starosti, plus puno emotivnih humanitarno-apelacionih postova vezanih za decu, stare ljude, životinje lutalice...

Poncha ::

Je, super. I zato meni cijelo jutro ovo što sam čula u ušima.  smeh Svako malo sam se sjetila Kozlovskog zbog pjesme.

Ajao, pa predivno, ceo dan Kozlovski u ušima. :cereeeeek:

Poncha ::
Da je, ne bi je poljubio.  lol!

smeh smeh smeh
Istina. lol!

Poncha ::

Ljepše mi je ipak ga čuti na engleskom. Ovaj prvi dobar je, sviđa mi se njegov izraz lica. I glas. I odijelo. Pjesma i ne baš. I kako je skinuo sako i povukao kravatu.  trepko
Drugi klip nisam gledala, više sam samo slušala. Što da kažem, ne sjedaju mi ruske pjesme pa onda ne mogu se uživjeti, ali da je glas odličan, je! Ima moćan glas.
Ipak, ljepša mi je u prvom klipu pjesma.

I meni je lepše da ga slušam na engleskom. Tad je poseban.
Meni se sviđaju obe pesme, prva malo više. Prvu pesmu jako volim i u originalu i u još jednoj seriji, ali najlepše mi je njegovo izvođenje. To nisam ranije spomenula, ono što mi se posebno sviđa kod njega je što svaku pesmu otpeva na svoj neki način, što samim tim i ostavlja tako jak utisak kad ga slušaš.

Poncha ::

Ja bih njemu dala da zapjeva onih par pjesama iz VMLJ.  naklon  ONu uvodnu i još jednu, znam da su mi dvije pjesme bile baš lijepe. Iako su ruske.  lol!

Jao, daaaaa wow
Ajoj, sad zamišljam njega kako peva one sve pesme iz VMLj... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Definitivno mora neko pametan da se seti i predloži mu da otpeva makar onu glavnu, pa ja bih umrla od sreće. Poncha, svaka čast, kako si se dobro ovog setila. naklon

Poncha ::
smeh Ako želiš da ti kažem da nisi luda, ne mogu, ali mogu ti reći da ti teorija nije baš luda.

smeh
Odustala sam od toga da očekujem da mi neko kaže da nisam luda, ali u poslednje vreme imam toliko fiks ideja da mi stvarno znači kad mi neko kaže kako je to nije ludo, već je vrlo moguće. lol!

Poncha ::
Pa ja kako god okreneš trebam do tog LA-a. Mislim, stvarno, Caga tamo, ovaj bi vodio na svadbu Bondarenkovu tamo... lol!
Znači, ipak bi se udala ti? lol! Gdje su oni stavovi o braku od nekidan?

smeh smeh smeh
Tamam canim, samo tebi za ljubav će svadba biti u LA-u, ali onda će medeni mesec morati da mi obezbedi u SP-u. lol!
Rekla sam Ako bih se udavala za njega, a i mislim da smo slični po shvatanju braka, tako da... lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:03 pm

Mrs Bondarenko ::

Ako ga hvališ, a onaj i treba da bude - juče je postavio selfi sa Aurikom. durica
I eto čisto poređenja radi - Kozlovski je imao koncert u Boljšoj teatru, a Stas tamo vodio Auriku sa golim sisama na dodelu nagrada. durica

smeh Ah be, Stanko, ne ide to tako.
Nemoj me sad posvađati s prvim zetom. Još uvijek je on prvi. lol!

Ajme, Stanko. Vidiš ti razliku među njima.

Mrs Bondarenko ::
Ajao, pa predivno, ceo dan Kozlovski u ušima. :cereeeeek:

Je, kad sam prve pjesme ujutro čula ove njegove. Ostala mi melodija u ušima preko dana. To si ti kriva. lol!

Mrs Bondarenko ::
I meni je lepše da ga slušam na engleskom. Tad je poseban.
Meni se sviđaju obe pesme, prva malo više. Prvu pesmu jako volim i u originalu i u još jednoj seriji, ali najlepše mi je njegovo izvođenje. To nisam ranije spomenula, ono što mi se posebno sviđa kod njega je što svaku pesmu otpeva na svoj neki način, što samim tim i ostavlja tako jak utisak kad ga slušaš.

Prvo ruske ne razumijem ništa, a drugo nisu mi nešto ovako kad čujem. Da znam pjemse, da sam više puta odslušala možda bi mi ušle u uho, ovako... Iz tog razloga kažem da mi je ljepše na engleskom čuti.
Pa i čuje se da on pjeva na neki svoj način.

Mrs Bondarenko ::

Jao, daaaaa wow
Ajoj, sad zamišljam njega kako peva one sve pesme iz VMLj... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Definitivno mora neko pametan da se seti i predloži mu da otpeva makar onu glavnu, pa ja bih umrla od sreće. Poncha, svaka čast, kako si se dobro ovog setila. naklon

Pa sjetila sam se jer mi se te pjesme baš sviđaju i kad već ovako iskreno pišem -uopće mi nije bio problem u onim igricama i u klipovima odgledati i poslušati jer su mi te dvije-tri pjesme (a pogotovo uvodna) bile odlične. I mislim da bi on sa svojim glasom baš dao pečat.
Samo ti se toga nitko neće sjetiti. Ne vidim kako bi njega doveli u vezu da pjeva te pjesme.

Mrs Bondarenko ::
Tamam canim, samo tebi za ljubav će svadba biti u LA-u, ali onda će medeni mesec morati da mi obezbedi u SP-u. lol!
Rekla sam Ako bih se udavala za njega, a i mislim da smo slični po shvatanju braka, tako da... lol!

A može, može. Vidiš, ta opcija mi se isto sviđa. Od nje i ja koristi imam.

Aha. Dobro je, moja greška.
Tako kažeš. I ti si se udala mlada i onda rastala i onda shvatila što je to brak i što (ne) želiš. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:10 pm

Aaa nisam znala da je boss day, sefice neka je sa srecom. Da sam znala postrojila bih moje na poslu. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:13 pm

Ne bih ja ni znala, ali sam vidjela na listi za trend na twitteru.

Šteta što nisi. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:27 pm

Uopste je nebutna Farah, nego njihove infantilne reakcije koje su mi se vise popele na glavu. Svi znamo ko je Caga i koliko vredi i nema potrebe za tako agresivnom odbranom narocito sto nije ni napadnut. A i da jeste, pa ne mora svako da ga voli. A Ahsen zna da pljuje ostale glumce i to redovno, a kad neko dirne Cagu onda je to katastrofa. Mislim da Caga svojim uspesima dokazuje sam svoju vrednost i da mu ovakva seljacka odbrana nije potrebna.

Ipak su Bibo bolesnici bili u pravu, Mihre tu muti vodu o ne da rodjenom muzu da bude srecan sa Birce. lol!

Ja sve nesto zivim u nadi da nece da nas muce do Nove, ali kako je krenulo...

Kako nisi videla sandale, pa sandale su uklopljene sa haljinom. Divota. Moze slobodno da stane na crtu zvezdanoj Ilknur.
Songul voli dopicnjake a uopste nema lepe noge, naprotiv.

Aha. Pa ne verujem ni ja da je on stalno u LA, sigurno putuje po USA, ali posto Engin ne da, onda mi ne mozemo nista da saznamo.
Bu arada, sve dok je on tamo, od pocetka serije nema nista.

Meni je sve vreme cudno da o Protectoru niko nista ne prica vezano za Mipcom, cak sam u jednom trenutku pomislila da nece biti predstavljen tamo sto bi mi bilo jako cudno. Verovatno ce samo producent biti bez glumaca, a zapravo su glumci mogli da isu s obzirom da su svi slobodni.

Ko li je ta grupa misfit friendsa?

Nisam znala za ovaj atlas, odlican je. topić

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:28 pm

Na toj listi je svaki dan dan necega, za vecinu nisam znala ni da postoje kao na primer ovaj dan sefova.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 9:51 pm

Sara Ulusoy ::
Uopste je nebutna Farah, nego njihove infantilne reakcije koje su mi se vise popele na glavu. Svi znamo ko je Caga i koliko vredi i nema potrebe za tako agresivnom odbranom narocito sto nije ni napadnut. A i da jeste, pa ne mora svako da ga voli. A Ahsen zna da pljuje ostale glumce i to redovno, a kad neko dirne Cagu onda je to katastrofa. Mislim da Caga svojim uspesima dokazuje sam svoju vrednost i da mu ovakva seljacka odbrana nije potrebna.

Ma ja sam veći egofc od svih njih. lol! Mene uopće nije briga što bilo tko govori o Cagi kad njegov rad sam za sebe govori sve i puno više od lupetanja fanica svađajući se po twitteru i slanje Farah (ili nekom trećem) određenih slika i tome slično. Mene jedino živcira kad netko spominje Cagu uzalud skupljajući na račun njega poene, tako izgleda jeftino.
Normalno da zna. Ne samo da pljuje glumce, nego pljuje i one koji vole određenog glumca. Jesi zaboravila da je nama srednjak pokazala. smeh

Sara Ulusoy ::
Ipak su Bibo bolesnici bili u pravu, Mihre tu muti vodu o ne da rodjenom muzu da bude srecan sa Birce. lol!

Pa vidiš ti to. Točno su bili u pravu, Mihre je za sve kriva. A jadan Ibro je li vidiš kako i dalje uredno lajka Bircine objave. Još pati. lol!

Sara Ulusoy ::
Ja sve nesto zivim u nadi da nece da nas muce do Nove, ali kako je krenulo...

Ja sam bila mislila 1.12. i eto serije, ama vidi koji je datum i ničega. A red bi bio barem mjesc i pol ranije javiti. Ne mogu iz vedra neba ubaciti seriju. Ili mogu?

Sara Ulusoy ::
Kako nisi videla sandale, pa sandale su uklopljene sa haljinom. Divota. Moze slobodno da stane na crtu zvezdanoj Ilknur.
Songul voli dopicnjake a uopste nema lepe noge, naprotiv.

Nisam vidjela stvarno jer nisam otvarala cijelu sliku nego vidjela neku do pola, a kako mi nijedno od njih dvoje nije interesantno, nisam išla za tim i gledala sve slike.
Jesu, uklopljene su. Ako je zvijezda Ilknurin zaštitni znak, ovoj je mašna.
Prije svega takav dopičnjak ja ne bih preporučila nikome tko ide na ovakvo nešto. A onda ne bih ga ni preporučila ženi koja nije više ni djevojka. Ne znam koliko godina ima, ali čini mi se baya baya da zateže lice. Ili nešto radi s njim. A i što kažeš, nisu joj noge za ovakvo nešto. Ona druga haljina je recimo primjerenija, ali tu je imala opet neki dekolte.

Sara Ulusoy ::

Aha. Pa ne verujem ni ja da je on stalno u LA, sigurno putuje po USA, ali posto Engin ne da, onda mi ne mozemo nista da saznamo.
Bu arada, sve dok je on tamo, od pocetka serije nema nista.
Ma nije Engin fer. lol! Ali baš se jako pritajio, ako se i Engin još pritaji... Kad se jako pritaji onda nešto osvane.

Znam, o znam. Jedino da čekam kad će sletjeti na istanbulsko tlo.

Sara Ulusoy ::
Meni je sve vreme cudno da o Protectoru niko nista ne prica vezano za Mipcom, cak sam u jednom trenutku pomislila da nece biti predstavljen tamo sto bi mi bilo jako cudno. Verovatno ce samo producent biti bez glumaca, a zapravo su glumci mogli da isu s obzirom da su svi slobodni.

Pa baš mi je zato i čudno. Mogao je bilo tko od glumaca otići, zapravo, mogli su baš svi ići. A ni sveznajuća Ranini nije okačila ništa, a puste je slike kačila.

Sara Ulusoy ::
Ko li je ta grupa misfit friendsa?

Nikako da dokučim. Hazar je. Je li i Ayca? Okan? Ili onaj potrčko koji je imao plavu adidas trenerku?

Sara Ulusoy ::
Na toj listi je svaki dan dan necega, za vecinu nisam znala ni da postoje kao na primer ovaj dan sefova.

I hrane je dan, ako se ne varam.

Ja pojma za veliku većinu stvari ne znam kad je.







Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 10:02 pm

Bonadrekova, aj ti sad lijepo okači Stankove slike nove, nemoj da se jadan ljuti. Ja upravo u jednoj grupi vidjeh neke, pretpostavljam od ove predstave. Ima Stanko raskopčanu košulju (dva dugmeta, ali mu se ništa ne vidi smeh ), bocu pića ispred sebe, a u ruci drži čašu.  Yani odlična fotka.. naklon

Vidiš da zato što ti stalno o Kozlovskog pišeš postavlja Auriku. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Oct 16, 2018 10:08 pm

Izgleda da ova turska serija s ruskom glumicom će se uskoro prikazivati u Rusiji.

https://www.instagram.com/p/BpAYAGZnAg5/?hl=hr&taken-by=aliersanduruofficial

A u Turskoj serija propala samo tako.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: