Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Sep 28, 2018 5:36 pm

Koliko si dobar glumac od jedan od Maksim Matvejev? naklon naklon naklon naklon naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon

Nije kao da i ranije nisam znala koliko je talentovan, nije kao da ga baš ja i nisam otkrila, ali... Volim kada me glumac koga pratim i najviše cenim upravo njegov rad iznova oduševljava, a on to čini.

Bila sam u pravu od početka, on je ubica. Možda da ga toliko dobro i ne znam, možda ne bih bila sigurna, ali svi tragovi su ukazivali na njega. Rukavice, kaput, visina, broj cipela, glas... Kako su svedoci opisivali ubicu, svi su govorili da ne mogu lice da mu opišu jer nije upečatljivo i brzo se zaboravi. Onda sam se setila Ponchinog prvog komentara vezanog za njega koji je isto bio u tom kontekstu i tad sam još više počela da sumnjam. Međutim, sami njegovi postupci nikako nisu mogli da ga odaju, do sedme epizode (kad je uz razne ispade počeo da se otkriva) on ni u jednoj sceni nije mogao biti sumnjiv. Međutim, tu dolazim do savršene glume ovog čoveka, iako nimalo nije bio sumnjiv i ako stavimo na stranu njegovu visinu i glas koji ja jako dobro poznajem, on je (kako ja to volim da nazovem) mikromomentima svoje glume uspeo da pokaže određenu kontradiktornost lika, da sve vreme iako sve deluje u redu sa njim, ti jednostavno osećaš da nešto nije u redu.
Epilog njegovog lika počinje već od sedme epizode, nastavlja se kroz osmu da bi totalno eskaliralo u devetoj i te epizode su psihički iscrpljujuće, jer su tragikomične. Od zavodljivog, interesantnog, zabavnog i neodoljivog glumca do bolesnog, zastrašujućeg psihopate. naklon Zaista me je u većini scena uplašio, onaj ples za Novu godinu, razgovor sa lutkom... naklon Kad se setim tog ludačkog sjaja u očima opet se naježim. Transformacije su mu vrhunske, ovom ulogom je pokazao da na ruskom filmu niko nema tako dobre transformacije kao on. naklon Ne govorim samo o ovim drastičnim promenama. Na kraju krajeva, sam Vlad Vihrov nije jedna osoba.
Ono što mi se dopalo je motiv, jednostavan je - novac. Nisu pribegli klišeu i nesrećnim detinjstvima. A, opet se provlači motiv Raskoljnikova, pored toga što je ubijao sekirom, na kraju jedino što je rekao bilo je Samo sam hteo da budem bogat, da bih pobegao odavde. Hteo sam i ja da živim srećno. Setih se one rečenice Samo nesrećni pišu istoriju, evo živog dokaza da je to tako. Pošto je ovaj lik prototip prvog serijskog ubice koji je harao Moskvom 1962/3. godine, zapravo o njemu i jeste serija. I jako mi je drago da ga je baš Maks igrao, rođen je da igra psihopate. naklon Ma, rođen je za sve! naklon
I znam da ćete reći da sam bolesna, ali plakala sam na kraju. lol! Iako je sa Marinom izgledao predivno, jako mi je drago da je Irinu glumila baš Svetlana, jer iako je njihov odnos bio bolestan, voleli su se. One njene suze kad su mu izrekli smrtnu presudu, njegovo priznanje pred svima da je voleo, bila je spremna da pobegne sa njim, a i on je čekao nju na stanici iako je mogao sam da pobegne. Možda bi se i spasio onda. Lepo sam odavno još rekla da mi je Maks najbolji u kombinaciji sa Svetlanom. Mnogo dobro se dopunjuju dok glume, čudila sam se kako su onako dobro funkcionisali zajedno u filmu Любит не любит, a sad vidim zašto i kako.

Finale je odlično, napeto do poslednje scene i sve vreme očekuješ neki preokret. Do poslednjeg trenutka sam imala osećaj da će ih sve zeznuti na neki način i pobeći, ili pucati sebi u glavu, ali ne, ipak je bio gladan života. Sama rekonstrukcija svih ubistava prilično kreativno urađena. Tako sam se navukla na seriju da sam mislila kako ću odmah početi narednu sezonu, ali ipak moram malo da odahnem, ova serija psihički iscrpljuje. A i nedostajaće mi Maks. tuzni

Kralj!!! naklon naklon naklon naklon naklon

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 USoIA7ZnoNc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Z5n-fMoL3YE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 ATmYbK8vTG4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 IauFLCafhtM

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 3rL2A-on0lg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 TIDC8_nsVYk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Z_nQUQH-nF8
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Sep 28, 2018 6:07 pm

Znaci Maks te oduševio. Preletjela sam samo malo po komentaru, ali drago mi je da te odusveljava.

Sparks, pročitaj ovo i kad budes imala bolje za ovakvu neku seriju, baci pogled. Izgleda da nećeš požaliti.

Recimo, da sam i ja, iako nisam baš kliknula s njim, vidjela da je dobar glumac odmah u onom klipu što sam prvom gledala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Sep 28, 2018 7:02 pm

Poncha, molim te kad stigneš pogledaj ovo. Klip koji sadrži najbolje kompilacije njegovih uloga. Ako i posle toga kažeš da ti nikako ne odgovara, odustajem. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Sep 28, 2018 7:04 pm

Odgledat ću.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Sep 28, 2018 7:08 pm

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Sep 28, 2018 7:13 pm

Ahahahahaha, sad mu čitam jedan intervju. Kad je Lizi ispričao za ovu seriju, rekla mu je da nikako ne prihvata tu ulogu. Ali, njemu je bilo izazovno da pokuša da opravda tog čoveka i prihvatio je, a Liza kad je posle gledala rekla mu je da je dobro što je ipak uzeo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Sep 28, 2018 10:45 pm

A to je bio Kozlovski na instagramu? Nisam ga uopste prepoznala. lol!

Sto se Cansu tice, evet, ona je u stanju da godinama ne snima ako ne nadje odgovarajucu ulogu i meni je to super. Uopste se ne opterecuje kao vecina glumaca onim nije me bilo toliko i toliko vremena na ekranu, vreme je da se pojavim. Ali Cansu kao i Beren su imale tu srecu da odigraju Eysan i Bihter i da zato uvek budu aktuelne bez obzira koliko ih nema na ekranima. Naravno nije samo to razlog, ali je to jedan od bitnih razloga pored njihove glume, hatizme i ostalog.

Na kraju nije ni izasao tanitim, izgleda da je bila lazna vest.

Bondarenkova, videcemo kad pocne serija, ali moja pretpostavka je da je posto je to akciona serija akcenat na glavnom muskom liku, i naravno da neko kao Cansu to nece da prihvati. U tom slucaju mislim da bi najpre to prihvatila neka instant zvezda tipa Elcin, jer njoj znaci da joj u biografiji pise da je bila Kivina partnerka. Inace, cisto sumnjam da su ona i Kivo u losim odnosima, jednostavno im se ne da. Kad je vec tako, vraticu se navijanju za Cansu i Engina, mozda bar od toga ispadne nesto, ali i to je pitanje s obzirom da su ih pre par meseci novinari spajali.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Sep 28, 2018 10:56 pm

Ti kao pa znaš kako on izgleda. lol!

Slažem se ovo za Cansu i Beren, njima su Eysan i Bihter životne uloge i toliko su imale sreće sa njima da će uvek biti aktuelne. I samim tim mogu sebi da dozvole luksuz da ih baš briga koliko dugo ih nema na ekranu, ali kad se vrate to bude pompezno.

Moguće da je akcenat na muškom liku, ali na hr.forumu sam pročitala da je rekla kako je već glumila takav tip uloga, tako da je moguće da je nešto tipa Nevre, ili čak Eysan. Onda mi je još jasnije što je odbila.
Baš im se ne da i mnogo mi je krivo. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 12:43 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 4:36 am

Caga je otišao izvan LA-a na meč.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 FE0_C666_E-77_D1-4079-9_AB7-5306_F118_C863

Uskoro počinje, ima još praznog mjesta u dvorani, boksači su na mjestu. Nastojat ću malo popratiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 5:29 am

Pobijedio je Cem. Super!  topić Mislim na bodove.

Galiba gotovo. Nisam dugo pratila. U par videa i slika mi opet sve tamno da bih nešto konkretno vidjela, a i dosta ih ima kapu na glavi. Ali očekivala sam bolju posjećenost, pola dvorane prazno.

Mene baš zanima koji od njih zviždi i smije se u zadnjoj priči.
https://instagram.com/mehmetokur.13?utm_source=ig_profile_share&igshid=1unk711lxvzta

Trenutno se slikavaju i čestitaju ovi koji su radili s njim i ovi došli bodriti Cema. Hajde da vidimo hoće li još kakva slika Turaka u Americi izići.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 5:41 am

Stvarno se jesu Turci uslikali zajedno.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 41_F95_EAE-_B096-442_B-9_BD2-_E5_C1_A50_EED22

Vidi tko mi drži zastavu. :cereeeeek:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 DF214667-_B8_B8-44_A9-_A7_BA-2657_FCC9_B8_E4

A Engin?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 5:46 am

Koliko visioki Caga ne izgleda visoko pokraj Mehmeta.


Mogli bi oni ići malo i proslaviti pobjedu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 6:01 am

Ovo izgleda još traje. Sad neki pjeva/repa. Kompletan program nakon meča. A valjda se i još neki bore nakon.

Drago mi je da je Cem prvi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 6:44 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 263_C2649-_AA73-4_D92-_B38_E-_EDD8_AF19694_E
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 6:59 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 2335_B3_C9-53_B3-483_E-9_C58-_F11_DEB9_ABC9_A

Ma kad već ima slika iz svih uglova i svaki pomak na Caginom licu da se okaci. lol! :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 99_CA2573-1_CD0-4_C6_B-8003-_C03_D9_A5_A7_E16

Mislim da Caga ima nove patike. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 7:14 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 0402_A1_B4-05_AD-4_F84-88_F9-8_BCE13_C43_A0_E
:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:


Bu arda, Amerika bez prstena i lančića i ostalih stvari.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 9:44 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 DoPtiqzXcAIYmWU?format=jpg&name=medium


Bondarenkova, aha. Dobro onda da nije slušao ženu. Eto da jednom i Liza ne bude u pravu. Vidiš da se u jednom ne slažeš s njom. lol!

Pogledala sam video.
Ha? Što očekuješ da kažem?!
Potvrdila sam da je odličan glumac (zbilja, odličan glumac i umjetnik), jako uvjerljiv, kameleonskog izgleda, svaki put sam se mislila je li to on (ali to može biti i jer ga dobro ne poznam u facu, a svaka frizura mu drugačije stoji), opet me u nekim scenama, što izgledom što stavom/gardom, posjetio na našeg Višnjića.
Nekad mi je recimo lijep, nekad ne. Ali da sam kliknula s njim i nisam baš. Ali vidim mu glumačko iskustvo, znanje i šarm.
Možda je od svih Rusa nekako najkompletniji.
Stanka ne računam. Razlika između Kozlovskog i Maksa je u tome što ću Kozlovskog prepoznati kad vidim sliku, a Maksa neću osim ako ga ti postaviš ovdje, jer Kozlovski ima prepoznatljiviju facu od Maksa. Ali za glumca je onda definitivno u prednosti Maks jer je transformator i bez da počne glumiti. U startu ima prednost.

A ovo što si napisala “e budale”, e pa stvarno je.


Saro, evet, između dama i paprika bio je i Kozlovski na intstagranu.
Meni je upravo to super kod Cansu da bira kvalitetu, a ne kvantitetu. Bira različitog uloga, tipova serija. Bira ono što joj odgovara, a ne povodi se time da stalno bude na TV-u. U principu, kao i kod Cage mi se to iznimno sviđa.

Baš sam mislila pitati je li izašao i kakav je. Zna li se kad će? Ovo je onda već drugi put da su uvalili lažnu vijest.

Evo pogle sad za što je sve Caga kriv. Ne bih nikad kliknula na video da nisam vidjela na Twitteru da je jedna negodovala na ovo.


Bu arda, zašto svima smetaju Cagine kape?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 10:04 am

Sviđa mi se napisano.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 7_DEB6_A5_A-7_B7_C-45_E0-90_F1-_F2775628561_A

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 10:21 am

Možete li vi vidjeti sve slike, meni nakon treće ne otvara.
https://www.instagram.com/p/BoTUp4WnQgC/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=181hs2ixykl9d

Aman koliko slika.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 DoPwRC-XsAAB1a6?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 DoP5k07XoAA9KOS?format=jpg&name=large

Već su mi se i pomiješale.

Čak i video.

https://twitter.com/cagatayyulusooy/status/1045951239538782208
Askim benim.

Moram prestati ići na instagram dok kuham. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 10:52 am

Ali što je ovako stisnuo šaku.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 BF89414_F-20_B4-4381-9067-_BD10599_EFCEC

Ma i mišići se preko jakne vide.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 11:30 am

Nakon ovoliko slika od noćas u jutros, pitam se kad ćemo ga opet vidjeti.

Caga baš izegleda sretan zbog Cema na videu. A i na slikama je u elementu.
Bas se raduje s njim.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 DoQAkAMXkAA0Jal?format=jpg&name=small

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 DoQAj_4XkAAGNfR?format=jpg&name=small

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 DoQAkAUXgAMkX9j?format=jpg&name=small

Volim njegov osmijeh.

I dosta mu je narasla kosa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 11:38 am

Ammmmmmaaaaaan Hvala, Cem, sto si se borio i hvala što su pobijedio.

https://twitter.com/cagatayyulusooy/status/1045970471265738753

:cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 45_D8_C3_B5-0_ACD-4278-866_F-85_AED960_B8_E1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 6_D6_A94_CE-4_F4_D-43_BB-_B01_B-_EB60_F68_ACD0_F

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 11:47 am

Poncha ::
Ammmmmmaaaaaan Hvala, Cem, sto si se borio i hvala što su pobijedio.

https://twitter.com/cagatayyulusooy/status/1045970471265738753

:cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 45_D8_C3_B5-0_ACD-4278-866_F-85_AED960_B8_E1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 6_D6_A94_CE-4_F4_D-43_BB-_B01_B-_EB60_F68_ACD0_F

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 F4_A64_D95-0274-4005-9_D85-35_A46574_F4_BF

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Sep 29, 2018 11:53 am

Ahahhhhaha Nisam ni znala da sam sama sebe quotala (ne ide mi danas nikako), mislila sam da sam dopunila post.

E pa kad već jesam, neka stoji. Još da kažem. Točno bih ovom Cemu  čestitala, još stavio Cagu u price.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 8_EAE3_C92-_A636-4_ED7-8_D4_F-_B0126_A3_DF36_A

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 AEA90_C17-_EE94-48_B5-8303-_F343_A85479_F6

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 6_C6_BE157-_D9_CF-4723-_A158-6_B01_FCB10010
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: