Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 7:41 am

Saro, ti samo pogledaj Enginovu priču. Zapravo zadnje dvije (nešto mi je povezano to sve, ako i nema veze zastava s Cagom nego baš s nekim događajem u Turskoj, za mene ima lol! ). Gotova stvar. Najdraži moj. :cereeeeek:

Turčin moj! :cereeeeek:  (Ma napola Bosanac moj. Ma Bugar moj... Ma što je da je.lol! ) Ponosna sam na njegov talent i na njega kao osobu! :cereeeeek: Haha Ja govorim kao da je stvarno moj.
A bravo i za Engu! topić
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 8:16 am

Išla sam odmah proviriti kod Engina je li što postavljeno. Ali nije.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 2_AC6_C93_E-7_C96-4_EDB-92_E3-_DD946_B625_E02 Bu arda, nisu naveli ovdje Lori.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 02_CC566_B-_CFE9-498_A-_B817-_AAF85_FC5_DDA7



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 8:49 am

Bondarenkova, evo da te Mijo malo utjesi. lol! Imaj milosti za kamermana što nisu pokazali što je Mijo vidio. smeh

https://www.instagram.com/p/BnrZBFrFjGb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ed8s17038gbf
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 8:57 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 DnCTwpSXoAADYKw?format=jpg&name=900x900 naklon

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 8:57 am

Montaža koju priznajem i nisam zakolutala očima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 9:02 am

Ovaj službeni profil na Twitteru The Protectora i dalje samo prati Cagu i Netflix. Ali dobili su i verifikaciju.

Hm, da netko od Caginih ne vodi profil? mislilac Zbunjena sam malo zašto smo nekoga. Ali eto, bar se zna da je on glavni lik. smeh Za raznorazne tuđe fanove. Opet egofc.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 9:15 am

Nisam išla za tim, ali mi se čini da jutros objavljuju rejtinge. mislilac



I drago mi je da je vise njih shvatilo da je Engin rastresao zastavu zbog Cage. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 9:28 am

Saro. Sad sam se sjetila. Nilay je već glumila s Bursinom u GB, ali nisu bili toliko povezani likovi. To sam bila smetnula s uma. Hm... Definitivno sam za opciju da bude mu ona sestra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 9:32 am

Je li im ovo opet odgovara ili ne odgovara Engin? Nisam načisto.

smeh

https://mobile.twitter.com/xxirc/status/1040502405962579968

Zasluženo slavlje i hrpetina fanova komentira na Twitteru. A kako i neće. Bez rijeci puno toga je rečeno.
A ja opet nadrobila svega.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 10:21 am

Bu ne yarabbim? Turci, Rusi, Hrvati, samo jos fali da pocnemo da pratimo i Meksikance i Amere pa da se ne zna ko pije ko placa. lol!

Sad mi nije jasno gde je ovaj medved. Je li ispod ove tetovaze ili negde drugde. Uf Ibro.....

I ja sam shvatila da je ovo sirenje zastave zbog Cage.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 11:09 am

Hahahah canim... Turci su broj jedan, to se zna.  Psssssst Bondarenkova i dalje drži da su broj jedan Rusi.
Ja trenutno pisem o Hrvatima/Crnogorcima/Bosancima, amo jednim imenom Balkancima i tu se ne osjećam kao da baš sama sa sobom govorim. lol! Ruse smo oduvijek pratili zbog šefice ponajviše. A i uhodala sam se s njima.
A ove što proširimo, nemam se vreman vraćati na njih. A ni volje. Oni su prošlo vrijeme. A o Amerikancima možemo ako budu kolege Cagi. lol!  Ionako smo komplicirani ajme. Ne znaš vise gdje si došao.

Medvjed je na unutarnjoj strani ruke. S vanjske strane je ona šarotina koja ima svega i svačega, a medo je unutra.  Tako sam ja shvatila. Od pazuha do skoro lakta. Yani, ukrasio je lijevi biceps.
Cijelu je ruku išarao.


A neka je onda i raširio zastavu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 11:19 am

Ali čekaj, Saro, ovi svi tvoji Turci su aktivni. Cagina se serija čeka, Ibro snima seriju, Seckin snima seriju, Kivi će uskoro krenuti sa serijom, snimio je film i evo još jedna reklama? Ili?
https://mobile.twitter.com/mavi/status/1040526292347699200

Tebe je ovu sezonu stvarno krenulo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 11:30 am

Sad kad je jadna Sara ovo primijetila jer smo je sludile sa svime i svačime, da na početku svakog komentara stavimo o kod se radi (Turci/Rusi/Balkanci) u komentaru, da lakše može skrolati? lol!

Ali, upozorenje, neki pojedinci, nećemo ih imenovati, mogli bi biti preskočeni. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 12:21 pm

Nema šanse, ionako i ovako neće čitati, nek' se bar onda malo muči. lol! Em ne učestvuje u svim forumskim diskusijama, em bi da joj još olakšam, pa oslobodila sam je popravnog kud ćeš više. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 12:23 pm

Uostalom, mi smo svestrane ličnosti, pratimo i Turce i Ruse i Balkan, možda ćemo i Amere... Lepo smo obaveštene o svakom kontinentu. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 12:24 pm

Poncha ::
Bondarenkova, evo da te Mijo malo utjesi.  lol! Imaj milosti za kamermana što nisu pokazali što je Mijo vidio.  smeh

https://www.instagram.com/p/BnrZBFrFjGb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ed8s17038gbf

Ahahahahahahahahahahahah umirem. naklon smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 12:25 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 UxKPIfkh4h4

Završio je snimanje ove serije, oba dela gotova.
https://www.instagram.com/p/Bnoomz8hMK1/?hl=sr&taken-by=st_bond
Poncha, obrati pažnju na drugu fotku. st_bond Biće, biće skidanja. oho-ho veseljko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 12:28 pm

Poncha ::
Turčin moj! :cereeeeek:  (Ma napola Bosanac moj. Ma Bugar moj... Ma što je da je.lol! )

Ovo... smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 2:30 pm

Saro, ja sam te pokušala spasiti da ne trebaš sve citati, ali šef kaže da ne može. Vidiš i sama. Mada i njoj će biti teže kad bude tražila što se direktno odnosi na nju. lol!

Bondarenkova, kažem ti ja, vjeruj Miji. Ako muško to kaže, onda znaš da je tako, ne bi ga sigurno uzalud hvalio.

Aha, već. Onda je sad Stanko slobodan ili imaju u vidu neki novi projekt? Kad se to očekuje?
Obratila sam pažnju na drugu sliku i super što mu ponovno nije uloga kao vojnika.  lol! Eto vidiš da ženidba još nije osakatila Stanka i da će i dalje pokazivati svoje tijelo bez obzira što dotična kaže.  lol!
Meni je stvarno fizički loš par s ovom u crvenoj haljini.

A što sam krivo rekla? Sve je točno. Samo se ti smij.  smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 2:38 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 4:47 pm

Bondarenkova, odgledala sam i petu epizodu sad. Uf. Rasplakala sam se. Momo, ubijaš me. tuzni

Bome zakuhalo se malo. I dalje ima smiješnih dijelova, ali ima bome i drugih emocija. Uf!
Bit će ovo kao i u KPDP, red smijeha, red emocija, red (propale) akcije, red, smijeha, red ironije... Sviđa mi se. U jednom trenutku mi poteče suza, u idućem se smijem. Ali bojim se da kad je ova serija u pitanju ću iz Momu plakati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 4:59 pm

Bu arada, samo da kažem. Marko se sjeti raditi svoj posao onda kad mu je povrijeđen ego. Ali uopće ga ne krivim, a zapravo i svaka mu čast, realan je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 5:17 pm

Yuh mene, ja krenula sa svojim zalopojkama, a nisam ti rekla da je ovaj put kamerman bio malčice blagonakloniji. Ali te Marko ovog puta zeznuo. lol! Kamermanu je bilo dosta što smo mu prigovarale pa se potrudio. Ama...

I Momo definitivno osvaja šarmom i karizmom, a ne isklesanoscu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 7:58 pm

Ajme šibaš Poncha, ko će te stići...
Marko se setio da radi svoj posao? wow Biće još prizora isklesanog tela?oho-ho
Ali samo da vidim kako te je Momčilo rasplakao u komediji. lol! Opasni su ti što osvajaju šarmom i harizmom, a ne isklesanošću, samo da kažem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 EmptyFri Sep 14, 2018 8:08 pm

Jao kizlar, sad sam Šef kao Hulya Mahiru. :cereeeeek: Tj, oduvek sam bila, ali sad kako gledam seriju to kontam. smeh

Stas je zasad slobodan, ali mislim da neće još dugo. Nikad i nije, što zbog njihove hiperprodukcije, što zbog njegove same angažovanosti.
Ali ne znam kad će pustiti ovu seriju, tipujem pred Novu godinu, dok odrade ozvučenje. A, možda me iznenade, pa puste i ranije. U svakom slučaju će i to ići pre Neveste, toj seriji izgleda premijera nije suđena. Žao mi glumaca, toliko su je dugo snimali.

Ma, daće ona njemu da on prikazuje svoje telo, kad i ona svoje prikazuje svake noći. rolleyes Ili možda više ne prikazuje, sad se ipak udala i postala žena majka kraljica. ljutko

I meni je jako loš par sa njom, da vidiš još u seriji kad šetaju on od dva metra sav isklesan, pun harizme i energije, a sa druge strane ona od metar i po, pegava, riđa... Više mu liči na ćerku, ili mlađu sestru, nego na devojku. Ajde u ovoj drugoj sezoni su je još i doterali na šta je ličila u prvoj. Nego je dobra stvar što u seriji ljubav nije u prvom planu, njihov odnos ti je više drugarski i on je nekako zaštitnički nastrojen prema njoj, više je ona luda za njim. A po opisu ove nove sezone, dosta će on švrljati okolo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 27 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 27 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: