Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 11:19 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EAA72296-3919-45_EE-8_FD6-481797_AAD8_BE

smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 1:32 pm

Saro, gle Ilknurinu priču. Nećaku joj se odlijepila pelena i zeza ga da mu je neće zalijepiti. Ili stvarno neće kad ga šalje kod mame.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 3:53 pm

Koliko sam shvatila ona izgleda ne zna da sredi tu pelenu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 3:54 pm

Vala stvarno za taj fragman nas muce imam utisak da ce serija poceti a da fragman necemo videti. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 4:12 pm

Pa to je vreme kada se nista ne desava i za njih nastupa period dosade, onda krecu u ofanzivu na Engina i postaju najveci savetnici i strucnjaci. A znalo se da ce biti tako, to je vec ustaljeni obtazac, zavrsi u Turskoj sta ima, ode u Ameriku i onda ni traga ni glasa. Sada ce objaviti nesto za rodjendan i to je sve dok ne pocne promocija Protectora.

Vec dugo se prica da je Elcin u Ay yapimu, samo pitanje je koliko je istina. A da su preterali sa prehovorima, jesu, sve je spremno samo nikako da objave glumicu, ko zna kada ce poceti to snimanje i kada ce poceti serija, verovatno pocetkom sledece godine.

Ja ne mogu da shvatim da mlada i lepa devojka kao sto je Hazar moze da bude u vezi sa takvim tipom. Hajde ok stariji ako voli, ali bar da na nesto lici.

Ogul se vec dugo ne pojavljuje i nije bio ni s njima na moru, tako da je moguce da je bolestan ili da je uginuo posto mi se cini da je dosta star.

Procitacu samo komentare da vidim kako su objasnili Meryemino odsustvo, inace tesko da cu ih vise gledati i pet minuta, jos sam besna sto su izbacili Deniz zbog onakve gluposti.

Ako se dobro secam ta pesma nije pisana za Medcezir, to je Toygarova stara pesma koja im se tada uklopila u koncepciju pa su je ubacili u MC.
U svakom slucaju znam da mi se tada bas svidela, cak mozda i vise od one prve koju je Yaman napisao Miri.

Mogla bi Mihre stvarno da bude direktor fotografije, cisto da bude malo haos, jer nema pravog haosa bez nje. lol!

Ibro ima visinu pa moze da se bilda (iako ponekad i on ume da pretera), a kod Bursina mi se to ne svidja upravo zato sto nije dovoljno visok da bi mu ti misici dobro stajali.

Pa valjda zato sto je Caga najglavniji glumac, svi ostali su pomocni. Neka pisecsta hoce samo neka vise daju bar jednu sliku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 4:13 pm

Nema Bondarenkove, izgleda da je pocela da muci decu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 4:40 pm

Vala, i meni se čini da joj ne ide s tom pelenom. Žao mi maloga koji je nagovara da mu sredi. Ali bitno je da njoj stižu poruke i ona to okacila na internet. Ja mislim da ja ne bih. lol!

Sus be, ya sus. Bit će fragi. Ima da me razveseli uskoro. durica Dosta više su nas činili majmunima. lol!

Dobro si rekla. Kod egofc-a je sad period dosade. Jedino s vremena na vrijeme nešto osvane i onda posebno navale.
Lako je, canim, za nas kad smo upratile Cagin ritam.

Zar se nije već odredilo kojim je danom serija? Nešto mi zvuci kao da je opet četvrtak. Ili sam ja nešto pomiješala. Ali svakako da su previše razdužili s tom serijom i izborom partnerice i nije mi jasno zašto.
Meni se čini da je čak i Kivo to sad spomenuo u nekom intervju da ne može spavati. To malo pronjuskaj kod njegovih. Ja nisam ulazila u članke i gledala videa.

Pa ja u principu nemam ništa ni protiv mlađeg niti protiv starijeg, ali ovaj covjek njoj izgleda kao djed. I pri tome mi nikako nisu par jer ona izgleda i mlađe nego što ima. Ali eto joj, sama ga je izabrala. Kad se sjetim kako Hazalkinog Alija nazivaju svakakvim imenima, dođe još kao model za ovoga.

Zato sam i ja promislila za Ogula.

S razlogom si bijesna.

Pjesma je bila pun pogodak. Ali meni se uvijek sviđalo kako to Toygar radi.

Pa tako je. Ne možemo mi s Ibrom bez olaylar olaylar. Jer, obje su zauzete, i to sretno. Pa bi baš dobro došlo malo Mihre na setu.

Ja iskreno volim kad Ibro ne pretjera, tako da me zanima što je sad pripremio. lol!
A Bursin je pretjerao. Trebao je ubildati se da bude u skladu s visinom, ovo mu je previše.

Je. Ma što se mene tiče ne treba nijedno drugo ime stajati, meni je ionako Caga dovoljan, ali tuđi fanovi bi se moglo naljutiti.

Da, nema je. Ti došla, ona ošla. Muči ona djecu ili posao nju. Ne znam.

Bu arada, što ti je ovo s Demet i Seckinom?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 4:42 pm

Meni se čini da će i Bensu imati Tuvaninu vjenčanicu. Je li to sad hit da svi imaju njenu vjenčanicu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 6:25 pm

Bondarenkova, samo da kažem iako te nema. Ova 11. je smijurija. Opet puno Kreše i Marka. Ovo je već sad došlo do odmjeravanja snaga. smeh
Baba je zagrizla za Krešu kao Petrinog udvarača. Petra za Marka. Marko za Petru. Krešo za Petru. Ante za Petru. Cirkus. lol!
Krešo je, kad je Petra u pitanju, teški smotanko. Otprilike kao i Jure.

Odlična scena Kreše i Marka u Krešinoj kući. naklon

I objasnio ti čovjek zašto je policajac. naklon smeh  Ako mi i dalje kažeš da je profesionalan, ima da ti se smijem u facu. :P Dobro, profesionalniji je od Kreše jer je školovan, ali razlozi zašto je išao u policiju su diskutabilni.

Jure i pop, komedija. Mali Luka imao odličnu ideju, ali zajebala ga Ivana. lol!

Mijo i dalje u elementu.

A da, pare koje je Nediljko ulupao u ovu akciju imat će isti ishod kao što bi imao i plan koji je Anđa naumila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 8:11 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EA9_ADAA6-40_FD-4875-9_A00-_E5_B3_FE6_C9149

cerek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 8:14 pm

Je i ovaj tip brzo maknuo sliku. Ali košarkaši u akciji. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyFri Sep 21, 2018 8:20 pm

Caga čim stigne u Ameriku dobije koje kilo. Nema veze.

Ali ni dalje mi nije kasno kako je prije ovaj uspio staviti pa izbrisati objavu. smeh Sad će opet biti po Enginu. lol!

Neka ovaj moj samo skita. Zaslužio je. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySat Sep 22, 2018 6:28 am

Caga je ovog Mehmeta upratio.

Kad je vidio da su svi ionako ukrali sliku, ponovno je objavio.
https://www.instagram.com/p/BoAhEVqgVQj/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=far1chljrvyh

Ali neki komentari ispod slike ljudi koji ne prate Cagu. Eto kako mediji napisu i prenose vijest.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySat Sep 22, 2018 8:25 am

Ne može svatko u Zekeriyakoy, canim. Skupo.
https://m.aksam.com.tr/life/evlerin-fiyati-yuksek-geldi/haber-775582
Morat će Engin Engina u neku dobru seriju uvaliti.

Meni nema druge opcije nego da šator i vreće za spavanje nosim ako mislim tamo. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySat Sep 22, 2018 9:16 am

Bondarenkova, iyi misin? Sad sam zabrinuta već za tebe. Ne znam je li Stanko opet nešto zabrljao pa te dotukao ili su te stisle obveze za svih strana. Ili si otišla za Moskvu. lol!

Bu arada, Juričić i Momčilo su odlični u zajedničkim scenama. Oni međusobno imaju kemije. Zrače. Divota i milina za gledati. Jadna Petra s njima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySat Sep 22, 2018 7:43 pm

Saro, jesi li ti gledala listu AK za glasanje i tko je sve na njoj?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySat Sep 22, 2018 8:52 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 DB78_D010-34_E7-44_A4-9691-69_C23964_EC41

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 79_D40489-50_E7-42_EA-988_E-_FBC0_FCCCFEA1

:cereeeeek: :cereeeeek:

Rekoh da oni stalno lunjaju. :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySat Sep 22, 2018 11:33 pm

#happybirthdaycagatayulusoy <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySat Sep 22, 2018 11:34 pm

Super su ove slike. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySun Sep 23, 2018 1:52 am

Živa sam, nisam otišla u Moskvu, nije me Stanislav ubedačio, ne mučim decu, jesu me stisle obaveze. lol!

Caga, dogun gunun kutlu olsun canim, neka si ti nama otvorio period vaga. Merder
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySun Sep 23, 2018 1:54 am

Danas je Cagin dan, pa ću preskočiti Ruse, ali od sutra, tj. prekosutra to moram da nadoknadim, samo da znate. lol!

Ionako sam do malopre završavala jedan njihov psihološki triler. To je tako inteligentno napisana i režirana serija, da ja nemam reči... naklon Sve sam zapostavila zbog nje, tako da Poncha kaskam za tobom prilično.

Saro, nisam odgledala HS, malo mi je ostalo do kraja, a sve mi nešto žao da ih završim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySun Sep 23, 2018 6:37 am

Jesu, odlične su slike i drago mi je da ga vidim ovako vedrog i nasmijanog. :cereeeeek:


Bondarenkova, kao da ne znam da za mnom kaskaš ili bolje rečeno debelo zaostaješ. lol!
Ja sam već mislila ići tamo onim hr-ovcima dosađivati.
Oni sve u par riječi, a ja bih, znaš mene... facepalm

Još uvijek sam pozitivno iznenađena da serija nije izgubila na humoru. I svaki nastavak je dobar i ima barem jedan hit (naravno ima i više) po čemu pamtim nastavak.
I kad nema nastavka, fali mi što znači da sam se navukla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySun Sep 23, 2018 9:27 am

Izgleda da je naka manja zabavica za doček rođendana u pitanju, neka prijateljska ugodna atmosfera. Klavir...


Aaaaaaaaaaaaaa
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 B28_D8_E14-0365-4_DBF-_B40_B-_B474_F3_C55_CE0
:cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySun Sep 23, 2018 10:47 am

Hahhahah Vidim na Twitteru neki odbrojavaju tko je sve objavio Caginu sliku i tko još ostaje.  lol!

Vidim, malo po malo mu čestitaju rođendan ovi sa seta koji to i inače naprave.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 9_C1_E7_C99-0723-466_A-_BA5_D-_D51_B59202_DF3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 87_B402_DC-_A640-4289-92_F0-91_A6_B689_A38_E

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 93_CE5_E53-_C650-4778-_AADE-_FEB5067_B6628


A neki fanovi su isto noćas tako čestitali uz stare slike s Cagom.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 DnuqgoKXoAEOFsJ?format=jpg&name=medium
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 DnuuBccWkBM6YXD?format=jpg&name=900x900  :cereeeeek: Presladak je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptySun Sep 23, 2018 11:06 am

Bondarenkova, ovdje vodi Marko.

https://novatv.dnevnik.hr/serije/na-granici/clanak/zanimljivosti/tko-je-po-vama-najveci-sarmer---531657.html

Možda će ti biti koji spojler s obzirom na zaostke. ;)

Ne znam tko Juru stavi na listu. Taj je sve, samo ne šarmer.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 33 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: