Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 2:30 pm

Ma otkad ja volim taj film. To je bio drugi njegov projekat koji sam pogledala, posle Zlih duha. I predivan je on u tom filmu i sa njom, i priča je slatka, ima i komičnih scena, a prizori Pariza i S. Peterburga daju posebnu dozu svoj toj čaroliji. Mnogo lep film. :cereeeeek:

Jel' ti jasno sad? :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 2:34 pm

Vjerujem. Jer je i klip takav.

Jasnije nego što je bilo. Krivo si ga dosad prezentirala. lol! A inače je meni čovjek u pokretu zanimljiviji od slike. Jer iz slike ne mogu uvijek vidjeti ima li neko šarma ili ne. A iz pokreta da. (Osim kod nekih izuzetaka) A na izgled mi nije nešto.
Samo nemoj mi sad uvaliti svaki put neki video da gledam. Eto, vjerovat ću ti na riječ. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 2:35 pm

Ma za sve je kriv onaj klip iz Ane Karenjine, ja sam posle htela da ti ga valjano prezentujem, ali nisi dala. lol!

Ne brini, neću, nego sam malopre odgledala film, pa sam pod utiskom. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 2:36 pm

Ako hoćete da se upoznate sa mojom ličnošću još bolje, ili ne daj Bože ako vas zanima Maks, možete i vi da pogledate taj film. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 2:42 pm

Ali meni je klip iz Ane odličan i tu sam mislila da je dobar glumac. Svidio mi se klip vise nego Kozlovskoga.

Dobro, eto, sad sam shvatila da je lik onako, ako ništa šarmantan.

Hvala, ne bih. Dosta mi je i ovo druženje s Rusima u vidu klipva. To je dovoljno. Zašto ne daj Boze? lol! Čega se bojiš? Da ćemo ti ga oteti i da ćeš uz Lizu imati još koga preskakati.
Mislim da smo tebe baya baya upoznale. A i njega dovoljno znam. Oženjen, nije nešto ekstra  lijep, ali ima nešto šarma što ga čini ljepšim nego što je, sklon je mršavljenju, ima škakljivi  film s Kozlovskoga dragom, nije previše ljubomoran, dobar je glumac. I eto. Ovo je za vise od dvojke, budimo realni. Ja sam dva klipa odgledla lol! .
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 2:44 pm

A šta, sad ne misliš da je dobar glumac? lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 3:19 pm

Ja jos uvek nisam svarila Sudin i Kenanov kraj. A Sude sam hajde da kazemo volela samo u trenutku dok sam mislila da ona voli Kenana. Ok, Sude nije mogla da bude kaznjena ne znam kako ostro jer onda Mirin kraj ne bi bio potpuno srecan, ali onako svakako nije zasluzila da prodje. Ako je Ece htela da joj napise srecan kraj po svaku cenu, meni bi bilo prihvatljivije da je recimo otisla sa Kenanom u inostanstvo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 3:20 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 3:30 pm

Sa Enginom su stvarno mogli da naprave intervju, bez obzira sto su tri njegove serije isle u Hrvatskoj, covek ima gomilu fanova. A tek sa Kivom i njegovih vise serija su prikazali, Ibrinih takodje. A i vode emisiju o turskim glumcima, kakve veze ima na kom kanalu je isao Ezel, serija se ne prikazuje trenutno na RTLu zavrsila se odavno.
Jel isao Medcezir na Novoj?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 3:35 pm

Ay resmen tresla se gora rodio se mis. Za Cukur se pricalo da ulazi Nejat Isler, te Kivo, te Kenan i ne znam ko vec, od svega toga na kraju ulaze Cengiz iz Anne i Korhan iz Cesur ve Guzel.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 3:38 pm

Cash&Tango reditelj ce biti Cagatay Tosun. On je super reditelj i Ibro je radio sa njim u Merhametu, ali Birsen objavila reditelja, a nikako da kaze da li su Ibro i Kaan prihvatili uloge.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 4:19 pm

Bondarenkova, nije los.

Saro, ako su htjeli imalo biti pošteni i ne kazniti Sude za sve onda su je mogli ostaviti s Kenanom da živi, odgajaju njihovo dijete... A ne Kenana kazniti, a nju nagraditi. Ona pored love se vratila prvom mužu, uživa u obitelji i bogatstvu. Ono, da povratiš.
Ok, ja nisam imala ništa protiv da se žena zaljubila u mlađeg i da uživa s njim. To je meni ok još (te su ni scene bile skroz ok), ali sve ostalo i njeni postupci prema Miri je degutantno.

Meni je Oguz izdanje ajme. :cereeeeek:  
Baš je Vicky ovih dana navalila na Oguza. Zbilja su mi sve slike odlične, a na slikama s malom Ceren mi je posebno napet.
Ibro je jedan kod kojih šarm osjetiš i na slici. :cereeeeek:

Možda su oni htjeli napraviti intervju s Enginom, ali su ga nisu uspjeli dobiti. Ne znam. Ali Engin definitivno ima puno teta u godinama u Hrvatskoj koje ga obožavaju. Znam ženu, blizu joj je 70, koja njega prati ovako kako mi pratimo Cagu, Kivu i Ibru. U stopu.

E canim, ali ove televizije su kao u ratu. Kako će oni pokazati snimke iz Ezela kad prikazu Kenana kao što su sa serijama ovih glumaca koje su na njihovoj televiziji išle? rolleyes
I to nije cijela emisija posvećena turskim glumcima nego neka reportaža od nekih 4 - 5 minuta. I jako loša. To znam čak i ja koja ne pratim pozornije ostale glumce.
A koju su nepravdu napravili Buraku. Kao, on je osvojio srca publike Kemalom. Ma hajde me nemoj, bila je ludnica kad je bio Sulejman s Bali begom i od tad ga ljudi poznaju i cure ovdje i u Turskoj sline obožavateljicama. Ali to nisu rekli jer nisu htjeli prikazati nešto što je išlo na RTL-u. Ali hajde, kažem, zbog konkurencije bih to i prožvakala ma kako neprofesionalno bilo, ali Kivu kako osramotiše... Znaci, Kivinih serija je Nova TV prikazala TRI (Gumus, AiM, MiH) i ova biserka od novinarke spomene samo i jedino Gumus. Ma daj me nemoj. Stavila bih vam stvarno reportažu da vidite koliko je loše nepravljena, ali ne znam kako. Možete sami potražiti ako ukucate In magazin na FB.
Uvijek se čudim kako su turski novinari neprofesionalni, ama ovdje kod nas još i gore.
Medcezir nije isao na Novoj nego su ga stavili na Domu (Doma je kao druga Nova bila), koju rijetko tko gleda i još u termin koji nije bio nimalo dobar. Čini mi se da je u to vrijeme serije koja je išla na Novoj i poslije nastavio Dnevnik pa su sami sebi uništili seriju koju su bili otkupili. Ukinuli su je nedugo nakon što je počela. Tako mi se čini, ne znam jesu li je kasnije ikako prikazali. Budaletine. Otprilike kao i kad serije iste produkcije idu istog dana u Turskoj. rolleyes

To sam vidjela. Puno se pričalo, a na kaju sranje.
Ja sam mislila da će onaj mladi Ramirez (tako ga ja zovem) ući u seriju ako neće neko razvikano ime. Nije čak ni on. Bu arada, jesam li ja vama ikad spomenula da je moj susjed isti on, pljunuti? Kad god bih gledala Ezela to sam mislila.

O, to bi moglo biti dobro. I daj, Ibro, odluci vise jesi li u seriji ili ne da Birsen može javiti.


Je li ovo počelo glasovanje za AK? smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 4:38 pm

Predložilo mi je ovo, ne pratim Seckina.

https://www.instagram.com/p/Bmk_novl2cV/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1o7fb6aztpbg

Aman, Saro, kako nisi ti ovom svom trećem rekla da izazove Cagu na ovakav dvoboj? Mah, zakazala si i ti. lol!

Još oba u price i video stavili.
https://www.instagram.com/p/Bmi-bAoHXsX/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1wmeavximyjj
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 5:15 pm

Ne znam što je jače - pitanje ili odgovor.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 C4_C9_B2_CA-_ECCD-4_B23-8258-_C2_CB4_C8_B59_F5

smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 5:44 pm

Vala ja sam ostala otvorenih usta da gledam u ekran kada sam videla da su uhvatili Kenana. Tamam, Kenan je pravio rqzna sranja, ali nije toliko salak da opet padne na istoj stvari.
A za Sude sam se nadala da je ubila Asima i da ce da zaglavi zatvor, ama yok, Sude je bolje prosla nego na pocetku serije, kao da je sve vreme cinila dobra dela pa je dobila nagradu. Poruka mladim devojkama koje su gledale je da se isplati biti sponzorusa.
A tek Giray i Hasan, nema sta nisu uradili i oni zavrsise srecno. Kao da je Kenan gori od njih. I sto ubise Ayse, to mi tek nije jasno.

Evet, navalila je na Oguza i uopste se ne bunim, neka je, ulepsava mi timeline. Vala svaki glumac treba da ima fana kao sto je ona.
Bu arada, videla sam juce par slika sa rediteljem, izgleda da su na pocetku bili u dobrim odnosima i da je pred kraj doslo do problema. A bilo mi je zao kad sam procitala da je Ibro isao na vojnu obuku. Koliko truda i na kraju su sjebali seriju. A nisu to ni iskoristili ni u epizodama kada je bio u seriji. Hajde bar je stekao novo iskustvo i znanje.

Starije tete generalno obozavaju Engina. Ima dosta fanica u godinama sirom sveta. Vidim da je trenutno u Juznoj Americi, otisao je da se vidi sa fanovima odande.

Ajme koje peripetije oko Nove i RTLa, kao da je u pitanju ne znam sta vazno, ova serija je isla kod vas pa mi sad bojkotujemo glumca. facepalm

Burak je postao popularan kao Bali beg i to je njemu bila uloga zivota. Kada je bio u Beogradu, bio je zbog te uloge.

A za Kivu gde nadjose Gumus, pa njegova uloga karijere je bila Behlul. I znam da je AiM isla na Domi, tada sam gledala epizode sa Dome posto jos nisam znala turski i trebao mi je prevod. Cak mi imam sve epizode narezane bas odatle.

Da, bilo je price da ce uci Ufuk i ja sam navijala za njega jer bi mu uloga super legla, a videla sam da su i mnogi fanovi hteli njega.
Nisi pre rekla. E jebi ga, gde ne nadje komsiju koji lici na Kivu, Cagu, Ibru nego na Ufuka. lol!

Jeste vala neka se odluci, na sve strane neizvesnost.

Da, pocelo je. Bas me interesuje kome ce da nameste nagrade.

Evet, Seckin je danas u formi, postavio je nekoliko slika u pricama.

Sta znam Seckin i Caga meni nikad nisu bili vau kombinacija kao CagKiv i IbCag. Mada ne bih imala nista protiv ovakvog dvoboja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 5:45 pm

Hahaha Canan jesi skromna nema sta. lol! Ama slazem se i ja bih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 6:20 pm

Baš to. Kenan je bio kažnjen za svih. A Sude je definitivno ostavila poruku da sponzoruse najbolje prolaze.
Ostala je s onim s kim je bila na početku, ali bogatija (jer je na početku bila pred bankrotom) za sina s jako mlađahnim muškarcem i  brdom para. Ekstra.
Ma, isto kao da je Ece pijana pisala zadnje nastavke.

I slažem se. Svaki glumac bi trebao imati fana koji je kao Ibrina Vicky. Prvo, žena je informirana, ne lupeta gluposti, podržava ga u svemu i ima hrpetinu infomacija i dobrih slika. Drugo, pristup i objava podataka su joj odlični. Ja od nje učim o Ibri.
Ne prepoznajem redatelja, ali mi je odmah djelovalo da je atmosfera na setu bila dobra, vedra. Ibro je naprosto zračio na setu. Ne znam kad je došlo do se neslaganja. Pretpostavljam oko onog osmog nastavka.
To sam i ja promislila. Ibro se jedan toliko trudio za ovu ulogu, a nisu iskoristili potencijal kako treba. Šteta. I glupost. Ali Obri te vještine svakako pomažu za iduće uloge.

Aha. Ova ga toliko prati da me nekad i začudi. I svi znaju da ga prati, mislim da sudjeluje i na nekim forumima i po grupama na FB. Ali vjerojatno pod lažnim imenom jer bih valjda ujnino ime prepoznala.

A i tebi sve čudno. Ne vole se te komercijalne televizije. Konkurencija.

Eto vidiš. A ovi ni da bi spomenuli Balija. A tog brku znam da su svi voljeli i zbog njega gledali Sulju.

Zato što od svih serija koje su se prikazivale na Novoj je valjda Gumus imala najbolji rejting.
Pa vidiš koliko su bistri. Svi ludili za Behulom, oni istakli Gumus.
AiM ti je prvo krenula na Novoj TV malo nakon buma Seherezade i nisu se uspjeli izboriti s njom i Novi se nije isplatilo. Pa su je prebacili na Domu jer je to isto sranje. Da budem iskrena nakon Seherezade ni meni nije nekako odgovarala AiM. Bilo mi je sve čudno, a početne epizode AiM mi nisu bile napete i podsjećale su me na meksičke serije. Djelovao mi je prave epizoda vec viđeno i loše, kasnije je druga pjesma. Tako da sam i ja gledala kasnije opet na Domi.

Baš zato što je bilo priče za Ufuka tokom prve sezone sam mislila da će ga biti u drugoj. A ono ništa.
E jebi ga ti, a ne biram ja susjede. Ovaj ima 25 godina, šta sam ja znala u koga će izrasti, znam ga cijeli život. Tko ce naći Ibru, Kivu i moga Cagu?! Takvi se ne rađaju dva puta.  lol! Ali kad sam gledala Ezela uvijek sam govorila evo susjeda na ekranu. A njegov brat isti, ali isti i pokretom i facom i govorom  jedan nogometaš. I volim jednog i drugog.
Gdje da nađem Cagu osim ako on doseli ovdje?! Ili mi Bonadrkova pošalje onog svog.

Mislim stvarno. Gdje li je on?! Je li se vratio s ljetovanja?

Ibri ima da namjeste pa neka bar bude pošteno namješteno.  lol!

Nisu ni meni. Ali drugačije teško da ćeš gledati Cagu u ovakvom izadnju da igra košarku. Vidiš da Seckin i ovaj neki nemaju majice. Nas galiba krivi ljudi čuju.  smeh

Baš je skromna. A i ti bi kao i ona.  smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 6:31 pm

Išla sam vidjeti ima li komentara na video. Pa i ne žale se baš niti komentiraju. Ali evo. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 3_AF0_B6_DF-6_A80-4_DDE-_ABEC-_BEA707824_C71

Mislim da ovi ni nemaju pojma tko su svi.

Kako su glupi.
Gledam im koliko video ima pregleda. Preko 20000, a ovi oko njega oko 6000 i manje. I onda umjesto da iskoriste i ubace malo Ibre (ustalom totalno nezasluženo nije u reportaži) da potaknu gledatelje i privuku za novu seriju oni nabacaju ove djedice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyFri Aug 17, 2018 7:14 pm

Saro, bu ne? Istina ili? Kažu li šta Kivine uhode?

https://www.gecce.com.tr/haber-kivanc-tatlitug-bozburunda-tas-ev-ariyor
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptySat Aug 18, 2018 1:36 am

Bu adam beni resmen oldurecek. Zašto mi ovo radi, zašto??? suze suze suze

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 CvALC1drTHA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Ndkkjuc_h9o
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptySat Aug 18, 2018 1:37 am

Aaaaaaaaaaaa hoću da crknem! suze suze suze Aurika ološu, crkla ti dabogda!!! suze suze suze

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 NsxWW-fZxuo

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 9Pce9X9Tl4M
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptySat Aug 18, 2018 1:39 am

Stas, ti si izabrao svoje, oženio si onaj propalitet, a od mene se razveo. Zašto mi onda ne daš da te prebolim, zašto sad izgledaš bolje nego ikad, i zašto ja to moram da vidim??? suze suze suze suze suze suze suze suze suze Nisam ja htela da te izgubim. suze suze suze suze suze suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptySat Aug 18, 2018 1:41 am

placljivko placljivko placljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 AdDokTO_XJE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptySat Aug 18, 2018 1:50 am

Slažem se sa vama apsolutno oko kraja Sude i Kenana. Ajde za Kenana ako je zbog onog kad je pokušao da je ubije, ali da je Ece bar oprala nju posle, nego ne, žena nema čime nije pokazala i dokazala koliko joj je u životu bio bitan samo novac i komfor. Ne znam koliko bi moglo da su njih dvoje na kraju otišli u inostrastvo posle svega, ali da je bar za nešto Sude ostala uskraćena, nego je dobila sve moguće van svake pameti.
Tada kad smo gledale uživo smo sve bile srećne zbog Yamana i Mire, ali sad iz ovog ugla, ipak to dobrim delom kvari celokupan kraj.

Slažem se ovo sa Ponchom oko početka AiM, prve epizode ne mogu da kažem da nisu zanimljive, ali posle od kad im se Firdevs ubacila u kuću puno pažnje su poklanjali Njuhalu i posluzi. Ok, znam da je sve to bilo potrebno za priču i BiBići nisu mogli odmah da se spetljaju, ali prava priča počinje tek od dvadeset i neke. Tačnije, već od kad Adnan pronalazi onu porukicu za Peyker.
Ja AiM i nisam od početka počela da gledam, nego tek od trideset i neke epizode. Čak sam i na to slučajno naletela čekajući da počne Lišće, pošto sam rekla već da je to bila moja prva turska serija i u to vreme su išle u terminu AiM, pa Lišće. Ali sam se odmah navukla na njih dvoje i bilo mi je zanimljivo ko je s kim, tako da sam počela na netu od početka i tad se ohladila od Lišća skroz. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptySat Aug 18, 2018 8:21 am

Sakin ol, Bindarenkova! Sakin ol. Čovjek samo snima projekt i malo ga prezentira. Nije da on tebe namjerno provocira. A to što nesvjesno radi je druga priča. lol! Što bi da ti je kao ovaj moj od kojeg ni traga ni glasa nego možeš jedino skontati ako pratiš druge?!
Ma on je izabrao, ali ga ti nisi odlučila pustiti. A izgleda bolje nego ikad možda jer je sretan.
Ali pazi ti ovo, ja vidim jednu drugu stvar. S koliko je ovo različitih žena Stanko u sobi?! S kojom koju vara? Što je ovo? Živi kupleraj? Kako Aurika podnosi sve ove puste plavuše?
I zašto je ovako zamišljen na zadnjoj slici?


Lijepo. Kenan je Sude unatoč svemu volio i privlačila ga je. Da nije Ece napisala glupost na kraju da Sude postane kraljica kojoj kruna s glave ne smije pasti, mogli su je ostaviti da živi s Kenanom i ima love koliko ima, koliko pošteno zarade. Da se jednom i ona pošteno zaposli i radi.
Ovako je nastavila živjeti kako je živjela od prve epizode, i nastavit će i dalje biti ista, jer je nije ništa promijenilo.
Pa ja sam se odmah nakon epizode nešto pobunila na kraj Kenana i Sude i mislim da je meni već tada smetao njihov kraj i bio uništen ukupni dojam. Ali zar Turci mogu napraviti ikad kraj s kojim sam ja u potpunosti zadovoljna? Ili sam ja previše komplicirana? Bit će da je ovo drugo. smeh

Prvo ja sam dotad gledala ove sapunjara i meni je serija Seherezada kao nešto orijentalno privlačilo pažnju. Sve mi je bilo tako nepoznato, novo, drugačije, mistično i privlačno. Ta muzika... Mislim da sam tu totalno kliknula s Istanbulom. I onda usred svega toga, poprilično drugačijeg od onog što sam dotad gledala, upala AiM koja mi u prvoj epizodi nije donijela puno turskog. Bilo mi je sve nešto moderno i viđeno, djelovalo mi je svjetski. A ja sam samo tražila dosta turskog štiha. Bila sam razočarana. Drugo, radnja prve epizode i općenito te prve epizode mi nisu bile ni po čemu napete, previše nebitnih likova. Prestala sam gledati i onda kasnije, kad je već i odmakla sam upala u neku epizodu i nastavila gledati dalje jer se tu već nešto počelo kuhati s BiBicima. A isto tako upravo BG sam odustala gledati malo nakon početka druge sezone jer mi je dosadila i počeli su me neki likovi živcirati. Nakon dosta godina sam ogledala do kraja, uz preskakanje većine likova, samo da vidim što je sve bilo.
A zanimljivo je to da sam rijetko koju seriju koja se pokazivala na TV-u odgledala od prve epizode. Obično bih upala usred neke epizode i onda nastavila gledati pa i ovo što kažeš gledala na internetu propušteno kasnije ako je bilo potrebe. Među rijetkima je bila AiM kad sam vidjela najavu i odgledala tu prvu epizodu i ostala razočarana. Da je nisu kasnije reprizirali ne bih ni to. I Gumus sam gledala, čini mi se, u repriznom nekom terminu.
A najveća fora mi je bio AFK. Tu sam vidjela neku najavu za seriju i činilo mi se slatko, ali nisam počela gledati. Ako sam vidjela koju scenu u letu. Ljeto je bilo. I onda upadne mi u oko scena ispred bolnice Ferihe i Emira. Ja sam se zaljubila. Znam da sam stala i gledala zapanjeno. :cereeeeek: Ali tih dana mi je nešto bilo nezgodno gledati. I prvi put otkad sam sjela za TV, par dana od početka, da odgledam cijelu epizodu je bilo klik. Od tada pa do kraja serije mene nije bilo ni za koga u tom periodu. smeh Morala sam ogledati prethode epizode i zaljubila sam se u nepovrat. Pred kraj serije kad više nisam mogla izdržati reklame i masakriranje od originalnog nastavka sam platila OYO da mogu odgledati Emira (tad mi je već Feriha skakala po živcima) kako spada. Pa sam isto opet gledala epizodu na TV-u. smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 7 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: