Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyFri Nov 03, 2017 11:16 am

Ni ova Lori ne spava. Ako vam se da, možete čitati kako je odgovarala na komentara Caginih fanova ispod videa. Hvali li ga hvali. Ja još čitam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyFri Nov 03, 2017 11:20 am

Ima mi par zanimljivih komentara. Kao npr. dio jednog od njih - They will soon know and love him here as well!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyFri Nov 03, 2017 11:32 am

I kaže da je sretan. Svašta nešto. O talentu, o njegovom engleskom, o tome kako vidi da ga ljudi vole, da je bila zabavna noć...

I napisala je nešto posebno. Što smo znale.
"He is very private but I'm happy to share when I can."
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyFri Nov 03, 2017 9:27 pm

Poncha ::
Mene je kvaliteta oduševila. Nedostajalo mi je to kod nekih serija.
I meni je Aslihan najuvjerljivija. Zapravo uvjerljive su mi sve, ali mi je Gokce najdrvenija. Vjerojatno i zbog uloge.
Meni je muška postava, onako. Baš zato što nisu dobro spareni i što svatko sa svakim mulja. Mert i Yildiray su mi jedini poznati i nisu mi loši u ulogama. Mada mi Yildirayu ne stoji uloga zavodnika.

Ay yapim je bez diskusije najkvalitetnija produkcija. Ne kažem da O3 i Tims nisu, jesu, ali da li zbog kamera ili zbog čega ne znam, najviše mi oku prijaju njihove serije, nekako imaju neki poseban pečat koji drugi nemaju.

Kada je UTC u pitanju, imam problem konkretno sa scenarijem. Ne mogu da budem ni na strani dobrih, ni na strani loših zato što mi ni jedni ni drugi nisu dovoljno uverljivi. To nema veze s glumcima, ima veze sa razlozima za njihove postupke. Da bih mogla da stvorim empatiju sa likovima, prvo moram da razumem razloge zašto su nešto uradili. Previše mi je mlako što su se ove tri okomile na Oyu samo iz ljubomore, to mu dođe kao veštica iz Snežane i sedam patuljaka. A s druge strane da se Oya pojavila kao bitch prve klase i osvetnica, onda bih bila na njenoj strani, ali nema ni toga. Tek sam odgledala jednu epizodu, ne mogu odmah da presudim, ali to mi je prvi utisak. Ako mi ne daju razlog da navijam za nekoga i ako mi bude svejedno šta će biti s likovima, onda ne mogu ni da pratim seriju.

Možeš misliti Yildiray zavodnik. Dosuše, kakav zavodnik, takva i švalerka. rolleyes

Poncha ::
Znate što. Ovo oko godina je najmanje važno. I koliko će glumci koji ih glume imati. Sama autorica je rekla da bi Yavuza mogao glumiti Kerem u onom intervju od lani. Pa Kerem i je i izgleda starije od Cage.
A u projektu je za neke likove vidjela: Başak Köklükaya (Güneş), Onur Saylak (Korkut), Halit Ergenç (Ahmet).

Dobro je što autorka nije cast direktor.

Poncha ::
Ovaj Dirilis Ertugrual već ne znam ni ja koju sezonu rastura. Zaslužili su pokupiti sve nagrade onda kad je serija u pitanju. Kakva je to serija? Osim da je kostimirana i da je glavni glumac EAD, nisam sigurna je li mi išta poznato o toj seriji. Ali da rastura, rastura. Ovako visok rejting imati je zavidno. A i po društvenim mrežama ne stoje uopće loše.
Ni ja nema pojma o čemu se radi, ali stvarno svaka im čast na rejtingu.
Prošle godine su dobili Kelebeka, pa je ispao skandal. Tu su dosta pokupili simpatije ljudi na društvenim mrežama.

Poncha ::
Ja kad god nešto počnem gledati, od toga nema sreće. YY dala šansu, makli je s programa, UTC gledam, ali šupljo gledanje, nedostaje mi prijevod, Ibru počela gledati, svidjela mi se i serija i par likova kad ono pobuniše se zbog nasilja (kojeg naravno ima) i gonjaju ih. Sad će i to maknuti, ionako im je rejting slab.
Ostaje mi onda BH kojeg cijelog gledam.

Možda da se okrenem Sozu i ja. To se i prevodi, rejting odličan.

YY će se vratiti za 4 nedelje, ali nije mi jasno zašto su pravili pauzu, ako misle time nešto da poprave što se tiče rejtinga, nema šanse.
Šta je bilo sa SBA, kakvo nasilje, ko se bunio? Nisam u toku, ali u kojoj seriji nema nasilja, osim u romantičnim komedijama?
Pojavio se prevod za UTC, moja mama je večeras gledala.

Ja BH nisam odgledala poslednje dve epizode, ali ta serija mi je onako za razbibrigu, tako da ću je gledati.

Soz ima dosta pohvala, ali mene ne privlače te vojne serije, tako bih nešto tog tipa gledala samo kad bi Caga glumio, onda bih morala, ali nadam se da neće.

Poncha ::
Ponovno ova Ece. Ček, ček. Koji lik bi Burcu trebala glumiti? Gunes ili Asli?

Koliko sam ja shvatila Yavuzova ljubav je Asli, samim tim je Cagina partnerka ona koja bude glumila nju. A Burcu sigurno nije prihvatila sporednu ulogu.

Veronika ::
Ovo dopisivanje mi kvari raspoloženje,čisti marketing,na mene to ne može
uticati,ali ...Hazal odgovara večeras joj je serija..znate već otprilike što ja mislim
Slika mi je odlična,orginalana..

Ne želim da budem zlonamerna, Hazal i Caga su prijatelji još od Ferihe, znači već skoro sedam godina. Dok je trajala Feriha, nije bilo šanse da se izvuče njihova zajednička slike, ima ih ukupno dve, s tim da su samo na jednoj sami njih dvoje, posle AFK su se viđali, mi o tome nismo imali pojma dok nisu postavili sliku oni iz kafića u kome su bili i to posle godinu dana... Malo mi je neobjašnjiva ta javna bliskost odjednom.


Poncha ::
Je li ovo maknuo sliku? A moj Caga.

Znajući Cagu, nema šanse daje obrisao sliku zbog Hazal i Ilknur. Kako fanovi kažu u to vreme je stigla vest da je poginulo osam vojnika, tako da je najpre zbog toga maknuo sliku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptySat Nov 04, 2017 8:50 am

Sara Ulusoy ::

Ay yapim je bez diskusije najkvalitetnija produkcija. Ne kažem da O3 i Tims nisu, jesu, ali da li zbog kamera ili zbog čega ne znam, najviše mi oku prijaju njihove serije, nekako imaju neki poseban pečat koji drugi nemaju.

Slažem se. Kod njih seriju lako prepoznaš po toj kvaliteti. Iako meni nekad njihove serije i izgledaju kao da su za elitu (govorim zbog odjeće, kuća...).

Sara Ulusoy ::

Kada je UTC u pitanju, imam problem konkretno sa scenarijem. Ne mogu da budem ni na strani dobrih, ni na strani loših zato što mi ni jedni ni drugi nisu dovoljno uverljivi. To nema veze s glumcima, ima veze sa razlozima za njihove postupke. Da bih mogla da stvorim empatiju sa likovima, prvo moram da razumem razloge zašto su nešto uradili. Previše mi je mlako što su se ove tri okomile na Oyu samo iz ljubomore, to mu dođe kao veštica iz Snežane i sedam patuljaka. A s druge strane da se Oya pojavila kao bitch prve klase i osvetnica, onda bih bila na njenoj strani, ali nema ni toga. Tek sam odgledala jednu epizodu, ne mogu odmah da presudim, ali to mi je prvi utisak. Ako mi ne daju razlog da navijam za nekoga i ako mi bude svejedno šta će biti s likovima, onda ne mogu ni da pratim seriju.

Možeš misliti Yildiray zavodnik. Dosuše, kakav zavodnik, takva i švalerka. rolleyes

Shvaćam. Meni je zanimljivo i zato što nisam baš zauzela ničiju stranu. Valjda mi daju prostora da izgrađujem mišljenje o njima. Opet, iznenade me.
Ja sam odgledala obje epizode. U drugoj se već polako kuha.
Odgledala sam i ja prvu prevedenu prije koji dan. Sad vidim da nisam toliko propustila bez prijevoda, ali da je lakše pratiti, je. Ne znam bi li mi bilo bolje da čekam prijevod ili gledam ovako pa ponovim.

Kako si ovo sročila. Ali meni su ajme.

Sara Ulusoy ::

Dobro je što autorka nije cast direktor.
Da je ona, ne bi ni gledali Cagu, pa prema tome ne bi nas ni bilo briga. Nema ona nikakve veze ni s čim. Vidiš da je nisu poslušali ni za glavnog glumca.

Sara Ulusoy ::

Ni ja nema pojma o čemu se radi, ali stvarno svaka im čast na rejtingu.
Prošle godine su dobili Kelebeka, pa je ispao skandal. Tu su dosta pokupili simpatije ljudi na društvenim mrežama.

Ja se njima divim. Pokupili su simpatije ljudi onda s razlogom. Tolika gledanost je stvarno supr. Zaslužuju nagrade i drugi se nemaju zašto buniti. Kad nakon par sezona budu imali ovakvu gledanost, neka se jave.


Sara Ulusoy ::

YY će se vratiti za 4 nedelje, ali nije mi jasno zašto su pravili pauzu, ako misle time nešto da poprave što se tiče rejtinga, nema šanse.
Šta je bilo sa SBA, kakvo nasilje, ko se bunio? Nisam u toku, ali u kojoj seriji nema nasilja, osim u romantičnim komedijama?

Ja BH nisam odgledala poslednje dve epizode, ali ta serija mi je onako za razbibrigu, tako da ću je gledati.

Uopće ne znam čemu to. Ljudi koji su gledali seriju će zaboraviti na nju. Ne znam, možda im se pokaže kao pogodak kojeg ja baš i ne vidim.

SBA se neka turska doktorica ili političarka (ne znam ni ja) pobunila i žalila zbog nasilja prema zdravstvenim radnicima kojeg u seriji ima. RTUK ne znam što će s tim. Valjda prijeti ukidanje. Zabrana, što li već.
Izgleda da joj je smetalo kako se odnose prema zdravstvenim radnicima jer je i sama iz tog kruga.
Što je po meni vrhunac dvoličnosti. Je, u seriji ima nasilja, prijetnja i ucjena, ubojstava. Ali, mislim da ne lažem kad kažem, u 80% turskih serija ima toga. Građene su serije na tome. Ona je ovdje prepoznala nešto što joj smeta pa se žalila. Izgleda da ne gleda druge turske serije i da joj samo doktori bodu oči. Ok, ali onda neka prolistaju i druge struke serije pa neka se i oni žale.
Ja kad vidim seriju koja mi ne paše zbog nasilja, ne gledam. I bok. Ovdje mi je ok, vidjela sam opis serije i gledam dramu i ono što gledam znam što očekujem.

BH sam ja odgledala sve. Sad mi već nisu loši, onako za razbibrigu što kažeš. Ni dalje nije serija koja me oborila s nogu i čije slike i ozete pratim, ali gleduckam.
Skočila im je malo gledanost u zadnjem nastavku. A idući tjedan stiže VS.
Usput. Beykent  :cereeeeek:. (U zadnjoj je epizodi bio.)

Sara Ulusoy ::

Soz ima dosta pohvala, ali mene ne privlače te vojne serije, tako bih nešto tog tipa gledala samo kad bi Caga glumio, onda bih morala, ali nadam se da neće.

Zato sam njega i spomenula. I ja o seriji samo znam da je ratna. Nije da me nešto zanima, ali bi barem bila serija koja mi se neće odmah ukinuti. Ne znam.

Sara Ulusoy ::

Koliko sam ja shvatila Yavuzova ljubav je Asli, samim tim je Cagina partnerka ona koja bude glumila nju. A Burcu sigurno nije prihvatila sporednu ulogu.

Znam, pitam jer mi je čudno. Prvo se pojavilo da je Burcu partnerica Cagi. Što bi automatski značilo da se radi o liku Asli. Ali čini mi se da ova Ece spominje Gunes. Zato mi nije jasno.
Mada mislim da u ovoj seriji nije toliko bitno na kojoj je tko poziciji u seriji. Mislim da će svi likovi imati dosta važnosti i da je dobro biti u projektu koji je na svjetskoj razini. Tako bih ja barem računala da sam glumica u Turskoj.

Sara Ulusoy ::

Malo mi je neobjašnjiva ta javna bliskost odjednom.

Isti ih ljudi okružuju.

Sara Ulusoy ::

Znajući Cagu, nema šanse daje obrisao sliku zbog Hazal i Ilknur. Kako fanovi kažu u to vreme je stigla vest da je poginulo osam vojnika, tako da je najpre zbog toga maknuo sliku.

Puno je nagađanja zašto je makao sliku. Ja ovoga puta zbilja ne znam razlog. Ali mi se čini splet svega. Jednostavno nije htio toliku pozornost na sebe.
Fanovi i novinari svašta pišu. Eto, čak i da ga je Lori upozorila.
"Ulusoy'un koçu Lively de altına "Sen daha yatmadın mı?" diye yazıp onu uyardı. Lively'nin dediklerini harfiyen uygulayan ünlü oyuncu, yine koçunun uyarısıyla son paylaşımını hemen sildi.." https://www.takvim.com.tr/saklambac/2017/11/03/made-in-turkey

Caga je sigurno nije maknuo jer mu je došlo.



A ovo. http://www.hurriyet.com.tr/cagatay-ulusoy-bunu-hep-yapiyor-40633555
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptySat Nov 04, 2017 10:09 pm

E sad se već pitam kad se Caga vraća.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptySat Nov 04, 2017 10:21 pm

Januar? Yuh, pa koliko oni planiraju da ostanu tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptySat Nov 04, 2017 11:22 pm

Pitaj Basak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyMon Nov 06, 2017 8:53 am

Malo sam pretražila ovaj Aroma cafe gdje su jeli burek. Ako vas zanima, pogledajte. Baš mi milo kad sam vidjela što sve imaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyMon Nov 06, 2017 5:21 pm

Pretrazivala sam i ja. Bosanska kuhinja, burek, cevapi... To je super za nase koji zive tamo, a i za Turke. Jedna od stvari koja najvise nedostaje onima koji zive u inostranstvu je hrana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyWed Nov 08, 2017 5:47 pm

Yuz Yuze kraj. Dobra odluka, nema smisla da posle cetiri nedelje nastave nesto sto ce imati jos gori rejting nego pre.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyWed Nov 08, 2017 8:48 pm

Upravo sam vidjela. Znači, nemamo kraja nikakvog seriji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyThu Nov 09, 2017 3:29 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyThu Nov 09, 2017 4:40 pm

A nismo videli ni pocetak da bi bilo kraja. Cak i kad bi prikazali jos jednu epizodu ne bi mogli da naprave rasplet, jer se nije ni uslo dublje u zaplet. Previse je to skupa serija da bi mogla da izdrzi tako los rejting, to kanalu donosi veliki gubitak.
Iako nikada ne krivim glumce za rejting, pre svega mi je Sinem greska, nije da je ne volim, ne gajim prema njoj ni pozitivne ni negativne emocije, ali ona mi donosi hladnocu u seriju i odbija me.

Videla sam. Ja mu iskreno zelim da postane novi Brad Pitt, apsolutno to zasluzuje pre svega ogromnim trudom koji ulaze u posao i velikom profesionalnoscu. Samo je pitanje jezika, ako ne nauci engleski tako da ga izgovara kao Amerikanac, tesko u USA moze da postigne dugorocni uspeh. Ali nije nemoguce, videcemo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyThu Nov 09, 2017 5:29 pm

Je li moguće da je upravo Sinem kriva za ovako loš rejting?



Nije nemoguće da postane. On ima ambicije, radi na sebi i ako je zbilja upoznao nekoga tamo da snimi, može od njega biti čudo. Isto kao što smo ga svi zavoljeli ovdje.
Zato su meni i bili zanimljivi Lorini odgovori Caginim fanovima. Iz kojih je meni ovako nešto padalo na pamet.
Poprilično on dobro zna jezik. Sama Lori je napisala u jednom od komentara da on govori engleski i da svakim danom sve ljepše. Ne bi rekla da ne govori tako. I očito mu prati napredak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyThu Nov 09, 2017 6:02 pm

Ne, daleko od toga, glumac sam ne moze da bude ofgovoran ni za uspeh, ni za neuspeh serije. Ja sam samo konatatovala sa moje tacke gledista sta mi je smetalo. Serija sama po sebi je bila hladna, a meni je Sinem unela jos vecu hladnocu, ona svojom glumom meni ne uspeva da prenese emocije. Hladne serije tesko uspevaju, a jedini lik koji je meni unosio neku toplinu je bio onaj Tatar.
Ali svakako ne mislim da je serija bila toliko losa da nije zasluzila vise od dve epizode. To je veliki udarac i za produkciju i scenaristu, a i za Birkana i Sinem, ne secam se da je neka serija sa tako poznatim imenima tako brzo ukinuta.

Ja u njega i njegove kvalitete ne sumnjam ni najmanje. Kazem, ako savlada jezik tako da mu uloge ne budu ogranicene i da ne mora stalno da igra stranca sa istoka, sigurna sam da ce uspeti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyThu Nov 09, 2017 8:25 pm

Nekako sam stekla dojam da je ona ključna karika većini, iako baš i ne pratim što drugi pišu.
Razumijem što hoćeš reći.

Da, dok ne svlada jezik i mogu neke uloge stranaca.
Slažem se.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyFri Nov 10, 2017 5:15 pm

Stanje na rejting listi je krajnje zanimljivo. Ova Kanatsiz Kuslar je letos imala manji rejting od Atesbocegi, sad bolji od VS. Drago mi je sto BH nije mnogo pala,
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyFri Nov 10, 2017 5:24 pm

Nisam smela da ulazim na društvene mreže u iščekivanju ovog momenta, pa sam tako povratak ovde prolongirala na mesec dana. Izvinite, ali stvarno mi nije ni do čeg. Čak ni za ovo nemam komentar, evo ako vas zanima šta je rekao:

Danas se u 9:50 ujutru rodila prelepa devojčica po imenu Aleksija Stanislavovna! Hvala ti moja draga Aurika, mnogo te volim! Zahvaljuući sudbini, sada imam dva dana zaredom rođendana moje dece!
https://www.instagram.com/p/BbT8fDShhug/?taken-by=st_bond
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 MNyEzHdNeLA
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyFri Nov 10, 2017 8:58 pm

Sara Ulusoy ::

Caga sa 2.3 m organskih pratilaca ima po 500, 600 hiljada lajkova na slike.
Seckin sa 1.5 m organskih pratilaca ima oko 250 hiljada lajkova.
A Yusuf sa 3.3 m pratilaca ima oko 250 hiljada lajkova.
Demet sa 3.7 m ima oko 200 hiljada
Serenay sa 6.1 ima oko 300, 400 hiljada
Aras sa 2.7 ima oko 250 hiljada

Aras ima više pratilaca od Cage? molimmmm

Poncha ::
To što si napisala je zapravo i najzanimljivije od svega. Više mi vrijedi koliko ima slika lajkova, ili video pregleda (mada ni to nije nužno), nego samo pratitelja. Jer mnogi prate, a nisu nužno i fanovi. Recimo ja pratim neke jer sam pratila neki od projekata i ostali su mi zapraćeni. Nisu mi mrski možda, ali ne lajkam, možda koju sliku. Tako da i ja sam im na broju pratitelja. Ali Cagino uvijek lajkam.

Dobro, ovde govorimo o javnim ličnostima, ali iz ličnog primera znam da ni lajkovi nekad nisu potvrda, jer imam dosta osoba koje mi iz principa ništa ne lajkuju, a prate sve živo što objavim.

Sara Ulusoy ::
Meni se isto po rukama cini da nije. Cagine ruke nisu ovako koscate. I ova osoba ima naocare za vid, Caga ih ne nosi. Kosa je isto duza, a i rekla bih da nisu Cagine usi.

Poncha ::
Ni meni uši ne izgledaju na njegove. Ušna resica je kao i njegova, ali općenito mi nekako ne liči na njega.

Ne mogu da verujem da ste mu i uši izmerile. smeh

Sara Ulusoy ::
Ali nas dve, sake, dlake, kosa, usi, skenirale smo coveka. lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Ne može Kivo biti hladan i arogantan nikako. Čim se druži s Cagom. A novinari ponekad ni ne zaslužuju bolje. Čak je i Caga postao sličan.

Čim se druži sa Cagom, to je dokaz da nije hladan i arogatan.lol!

Sara Ulusoy ::
A Bondarenkove nigde nema, ona nasla nekog Dalmosa dovoljno ludog da je ozeni i udala se u Splitu. lol!


Plačem. smeh smeh smeh

Ne dirajte Veroniku! lol!

Sara Ulusoy ::
Meni je Basak super. Nije mi lepa, ali je bas simpaticna i slatka, prava dama. Vidi se da je fina i da je Kivo srecan sa njom. A, procitala sam skoro neki njen intervju, ima dobar CV.
Nadam se da ce Caga jednog dana da nadje sebi takvu zenu, a ne neku kao Duygu.

Jel' tebi dobro, jel' si uopšte ovo ti napisala? Nešto mi ne ličiš na sebe. lol!

Veronika ::
Sad si me podsjetila da je bio uz Alyanaka..zadnju ep. Icerde nisam
odgledala cijelu,nije mi se dalo ni prevedenu..bila sam tužna,bilo mi žao
Sarpa,iako nije umro za mene kao da je.. na kraju je on ispao jedini
gubitnik.

Zato što i jeste. Na kraju je Mert ispao junak priče, pokupio slavu, majku, brata, devojku, šta je ovom ostalo? I šta je tokom cele serije radio, samo bio sredstvo kojim će Mert da izbije u prvi plan. Kraj je zapravo samo tačka cele njegove funkcije tokom serije.

Sara Ulusoy ::
Icerde i EDHO mozda nisu nominovane zato sto nisu drame.

Ovde se neću složiti sa tobom, Icerde je meni potpuni promašaj. Daleko od toga da nije kvalitet, ali promašen kvalitet.
Inače, kad smo kod kvaliteta, Yamana i ostalog... Ovih dana uveče redovno odgledam po par YaMira scena. Baš mi prija malo throwback-a, noćas sam ovo gledala. stidljivko







I da, videla sam šta se dešava sa Altin Kelebekom, samo mi krivo što ne stigoh da glasam za Cansu dok je još bila u opticaju.

Sara Ulusoy ::
Ja navijam za Galatasaray zato sto mi vecina frajera navija za njih. lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Bu arada canim, ti da se zabrineš. Jedan ti lunja po Americi ni traga mu ni glasa, švaler ti je isto tamo sa ženom, a ovaj te vara s cijelom četom.
Rezerva je tko? Alperen? Nejat?

Da vas nema, trebalo bi vas izmisliti. smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::
Ma yok, Murat Yildirim. On je bio jedna od mojih prvih turskih ljubavi, malo sam se ohladila od njega, ali zagrejavanje meni nikad nije bilo problem. smeh

Meni se Murat jedino u Suskunlaru sviđao. Tamo je baš bio bombonica. :cereeeeek:  Čudo tu seriju nisi gledala. Meni se sad gleda to i Merhamet.

Sara Ulusoy ::
Razvod prosto loše utiče na neke ljude, Burcin je recimo procvetala u svakom smislu. A Tuba je isto odlepila, ovo sa Umutom mi je stvarno za facepalm.

Koja Tuba, Buyukustun? Šta je to bilo sa njom?

Poncha ::
Nije tvoj problem. Zapravo, ti si normalna. Problem je moj.

Ko bre normalan? lol! Are you fucking kidding us? smeh smeh smeh

Poncha ::
Ja prvo mislim na njega, majke mi. Bez obzira koliki sam stalker. Meni da on kaže da je dobro, da jede, ne pije previše... Ja sretna.   smeh

Plačem. smeh smeh smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptyFri Nov 10, 2017 9:05 pm

Sara Ulusoy ::
Covek me je bukvalno ponizio, ja njega varam sa Kivom, a on mene sa Duygu. Yuh be!!! lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::

Caga (uzmi ime koje želiš), mladi dvadesetogodišnjak, poletan, vedar i veseo mladić, sa suprugom dobije dijete, prekrasnu kćerkicu. Nakon mjesec dana od poroda, supruzi pozlije, on je odvodi u bolnicu, ali ona umire. On u šoku. Nije ga briga ni za koga pa ni za to jadno dijete o kojoj brigu preuzimaju njegovi roditelji i deset godina mlađa sestra. Odaje se porocima, ne dolazi kući, lud. Ne zna ništa. Krivi to dijete, sebe, doktore za smrt. Jednom, toj kćerkici nešto bude i on polako počinje doći sebi, polako preuzima brigu za nju. Uvelike mu pomaže i ta njegova sestra. Polako dijete počinje biti sve što ima. On postaje odgovorniji, pronalazi posao, posveti se kćerki sto posto. Samohrani otac kojemu dijete postaje centar. I njegova mlađa sestra. Kako mala odrasta želi da se tata ponovno oženi i ima obitelj. I tako kad djevojčica bude imala oko deset godina, on polako počinje izlaziti. Nalazi djevojku koja voli djevojčicu. Jednom dok Caga bude odsutan, javi mu majka da je djevojčica slomila ruku i da je u bolnici. On odjuri u bolnicu, ali na putu doživi prometnu nesreću i umire u njoj. Djevojčica ostaje na brizi tetki, baki i djedu.

wow
A, ja se čudim otkud onako dobre pesme, pa ode ti u književnike!
Ili ne, ti u scenariste, a Sara u reditelje. topić
Sad bih vam preporučila da pogledate jedan film, ali...

Poncha ::

Imam jednu scenu za ovo zadnje. A na ideju mi palo i zbog spominjanja Metina (i Orkun i Yaman na igralištu) i zbog nedavne košarke.
Dakle, kako se Kivo i Caga uvijek nadmeću u svemu tako će se nadmetati i tko bolje igra košarku. S tim da nije košarka tu eto tako, nego čisto kao provokacija. Ne znam još koji bi bio koji pa ću ih zvati Prvi i Drugi.
Prvi je ljut što je Drugi napravio nešto, tipa zašao mu na teren, raspita se kod svojih ljudi gdje je ovaj. Njegovi mu kažu da igra košarku na igralištu. Dolazi Prvi, gleda Drugog koji se razmahao. Gađa koš za košem. Prigovara, urla, viče, rijeka psovki i još došao s cijelom četom ljudi i svojim pomoćnikom. Drugi mu odgovara da se smiri, da nije sad vrijeme od posla, neka dođe da će ga naučiti kako se igra košarka. Čisto podjebavanje, a ni ne zna da i Prvi odlično igra. I onda oni, naravno, po tvome odjeveni počinju igrati i nastaje sraz velikih. Sva mafija u čudu gleda, a ova dva pomoćnika pametnim doskočicama jedan drugog podbadaju. Samo što rat ne izbije, može i hoće.
A Asli samo gleda s prikrajka. Ne zna jadna na koju će stranu.

Mmm, sviđa mi se. Ja bih da Prvi bude Kivo, a Drugi Caga. Šta ti kažeš?

Poncha ::
Scene Caginog ludila i tuge znate...
U jednom napadu ludila, on će prebirati slike sa svojom suprugom. (Inače, ta supruga ne treba biti neka glumica jer oni ni neće imati nekih scena. Praktički ona će samo odglumiti da joj je loše i umiranje. Neće imati nikakve flashbackove u vidu filma, sve prisjećanje je gledanje slika i čuti glas). Gleda sve slike, kojih ima puno, i mijenja izraze lica. Vidimo njih dvoje, vjenčanje, slike njih s bebom. Tada Caga grčevito drži sliku u ruci. (Prikazane ruke i slika.) Pogled mu zastane na sliku na kojoj on drži kćerkicu u naručju, a supruga ga gleda u oči. I čuje njen glas: "Askim, obećaj mi da ako se meni nešto dogodi ti ćeš uvijek paziti na nju, čuvati je kao oko, voljet ćeš je i uvijek će ti biti uz nju." Ovaj odgovara: "Obećavam. Ona je naše zlato." I tada na slici vidimo suzu, a onda mu prikažu i lice.
U to, iz sobe se začuje plač djeteta i on se trgne i osvijesti. Dijete plače, nitko ne reagira. On doziva majku, oca, sestru. Majke i oca nema, izišli su, a sestru vidi kako spava. Djevojka je od umora zaspala. (Inače, ona brine o bratu najviše. Jako je pogađa to kako je loše. Dočekuje ga kad dolazi pripit, izudaran, ranjen kući. Njeguje ga i pomaže mu. I pri tome se sjeća kako je on nju pazio kad je bila mala, kad bi pala, kad bi posrnula, kako ju je nosi, previjao rane... Onaj Icerde đir prisjećanja.)
Kako je vidio da je sestra, koja inače brine o maloj dosta, zaspala, on ode djetetu. Podigne je, ne zna što maloj treba, ljuljuška je... Misli da je gladna pa joj ide spremiti hranu. Jednom rukom dijete u njihalici ljuljuška, drugom nastoji ugrijati mlijeko. Ne ide mu. Mala plače, on psuje (pa se upozorava kako pred djetetom ne smije psovati), mrmlja... U to se i sestra probudi, dođe onako snena do kuhinje i gleda brata. Ne može vjerovati svojim očima, ne zna bi li se smijala od sreće ili zaplakala. Suze su tu, sjeća se svog brata kakav je nekad bio. Baš takav, drag i mio, punog srca, nježan. Uvijek je vjerovala u njega. Smotan je. I onda ulazi u kuhinju i pomaže mu. Jer se ovaj jadan i ispekao. Nauči ga sestra polako kako se treba brinuti o malenoj. Uči on i napreduje. Caga je to.
Daljnji dio filma je med. Do pred kraj.
Ali eto, čisto da vidite kako ja to vidim.

U, ovo bi glumački bilo zahtevnije. Slažem se da ti je potrebna dobra glumica za sestru, ali akcenat je na Cagi. Bukvalno zamišljam scene koje opisuješ... Samo imidž ne mogu da mu izaberem...
A, što se tiče glumice, starija je i nije baš odlična, ali meni je prvo pala napamet ona Duru iz Anne.

Poncha, ovaj dijalog je fenomenalan, totalno sam se uživela! bravo Treba da napišeš knjigu, najozbiljnije! Ide ti i poezija i proza i drama, oduševljena sam!
Čak sam im i imena zamislila. Bensu bi bila Defne, a Caga Kemal. Malenu bi glumila mala Beren, ali opet je starija.
Razradi tako i za ovaj krimi film, baš bih volela o tome da čitam.

Sara Ulusoy ::
Kivo je ušao u svet glume kao i Caga, kao i Kenan, preko best modela, ali je zaista velikim ulaganjem u trudom postigao to što jeste i pokazao da od manekena može da postane dobar glumac. Iako ja nisam bila oduševljena njegovim performansom u Ask i Memnu, bio je solidan, ali nije razvalio, posle u KGu je stvarno napravio show. I u Kelebegin Ruyasi. Žao mi je što posle Kga nisam imala priliku više da ga gledam, ni Kurt ni Cesur mi nisu privukli pažnju, ali nadam se da će sada raditi nešto što će mi se svideti. Ima onih koji pričaju da je hladan i uobražen, to uopšte nije tačno, on je samo čovek sa stavom. Inače uvek ima odličan odnos sa svojim partnerkama i uopšte sa ekipom na setu, sa fanovima još bolji. Pa čovek za svoj rođendan sedi na instagramu i dopisuje se sa fanovima preko DMa. Kivo je klasa u svkom pogledu.

Ovo se sve apsolutno slažem. Meni je baš žao što nikako nisam uspela KG da odgledam, mnogo mi ona ide na živce. I meni nedostaje Kivo, baš ga dugo nisam gledala.
E, jel' znaš da je nedavno izašla lista najnezaboravnije turske serije i ljubavnog para? Šta misliš, koji su? :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::
Naj cool Kivo ok, ali gde nađoše Fahriye? Ta žena je sve samo ne cool. Iako ja volim Fahriye, prelepa mi je i dobra je glumica.

Meni je Fahriye prelepa, naročito sad kad se ofarbala, ali mi ima neku hladnu lepotu. A, nisam fan njene glume, skiči kad je pukne emocija i histerično plače.

Poncha ::
Meni je Kivo super. U zadnje ga vrijeme malo pratim i sve što napravi kod mene je pozivno. Još od onog Caginog glasnogovornika, a Cagu boli briga za novinare.

Ma, sigurno je tebi Kivo super zbog Kive. lol!
Sutra Caga da ode u Rusiju i počne sa njihovim glumcima da se druži i oni bi ti bili super. lol!

Sara Ulusoy ::
Bondarenkova je garant navijala za Rusiju.  lol!

Kako znaš? smeh smeh smeh

Poncha ::
Neka su pobijedili. Sorry, Bondarenkova! Nisu mi nešto ti tvoji simpatični. Izvini!

durica

Sara Ulusoy ::
I usput da izreklamiram malo cigare, mozda mi daju onih hiljadu dolara sto su dali Cagi.  lol!

E, bludnice jedna poročna. :P

Sara Ulusoy ::
Riza ce glumiti u Arasovoj seriji? Nisam to znala. Mene je prvenstveno od serije odbila Arasova partnerka, taj covek sa partnerkama nikako na zelenu granu, samo sa Hazal je bio dobar par.
Ja cu prvu epizodu svakako pogledati pa cu onda da odlucim da li cu nastaviti.

Meni je u OBGZK imao dobru partnerku. stidljivko
Jel' si gledala, kakva je?
I to sam htela da te pitam, a možda sam i pre, al' sam zaboravila... Jel' si gledala onaj film sa Serenay i Nejatom?

Sara Ulusoy ::
Meni je licno problem sto je Hazal uvek prgava, to me stalno podseca na Ferihu i ogadi mi lik u startu.

topić
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptySat Nov 11, 2017 12:32 am

Ne mogu da verujem da si ovo sve procitala i odgovorila.
Odgovoricu sutra, sad mi se spava.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptySat Nov 11, 2017 6:03 am

Stvarno, ali stvarno si se mogla javiti. Iako sve mi je jasno. Vidim ti ime.
Znala sam, tj. vidjela sam u grupi nekoj pa samo sam čekala kad ćeš postaviti.

kisic

Adminka ::

Aras ima više pratilaca od Cage? molimmmm

Ima. I to koliko više. Caga 2.4 miljuna, a Aras 2.9 miljuna.

Adminka ::

Dobro, ovde govorimo o javnim ličnostima, ali iz ličnog primera znam da ni lajkovi nekad nisu potvrda, jer imam dosta osoba koje mi iz principa ništa ne lajkuju, a prate sve živo što objavim.

Ima i toga.

Adminka ::

Ne mogu da verujem da ste mu i uši izmerile. smeh

Ne podcjenjuj nas.

Adminka ::

Čim se druži sa Cagom, to je dokaz da nije hladan i arogatan.lol!

Pa zar nije?!  durica
Sve ok, ali hladan nikako. Može biti jedino hladan s onima koji zaslužuju da bude hladan.

Adminka ::

Plačem. smeh smeh smeh

Ne dirajte Veroniku! lol!

Hm. Evo ne znam. Zar si se zamalo udala?

Adminka ::

Jel' tebi dobro, jel' si uopšte ovo ti napisala? Nešto mi ne ličiš na sebe. lol!

smeh

Adminka ::

Zato što i jeste. Na kraju je Mert ispao junak priče, pokupio slavu, majku, brata, devojku, šta je ovom ostalo? I šta je tokom cele serije radio, samo bio sredstvo kojim će Mert da izbije u prvi plan. Kraj je zapravo samo tačka cele njegove funkcije tokom serije.

Aman. Ja tog junaka nisam doživjela ni upola.

Adminka ::

Ovde se neću složiti sa tobom, Icerde je meni potpuni promašaj. Daleko od toga da nije kvalitet, ali promašen kvalitet.
Inače, kad smo kod kvaliteta, Yamana i ostalog... Ovih dana uveče redovno odgledam po par YaMira scena. Baš mi prija malo throwback-a, noćas sam ovo gledala. stidljivko

Različite su kvalitete u pitanju, ali kako se uzme. Kod mene je i jedna i druga imala zavidnu razinu određene kvalitete, ali i svaka na svoju stranu imala grešaka. Što se tiče kvalitete tehničke strane tu je Icerde odradio odličan posao, a u priči (scenariju) imam zamjeraka. S druge strane kod tehničke ekipe Medcezira sam imala zamjeraka puno više.  Priča, ova oko Yamana vezana odlična, druga pomalo i suvišna. U globalu, dvije serije koje su opet puno bolje od većine koja se prikazuje.
Drago mi je da si se vratila, barem ovako, našima.

Adminka ::

I da, videla sam šta se dešava sa Altin Kelebekom, samo mi krivo što ne stigoh da glasam za Cansu dok je još bila u opticaju.

Da si bila ovdje, možda bi i glasala.  ;)

Adminka ::

Da vas nema, trebalo bi vas izmisliti. smeh smeh smeh

Naravno.

Adminka ::

Meni se Murat jedino u Suskunlaru sviđao. Tamo je baš bio bombonica. :cereeeeek:  Čudo tu seriju nisi gledala. Meni se sad gleda to i Merhamet.

Onda repriziraj.

Adminka ::

Koja Tuba, Buyukustun? Šta je to bilo sa njom?

Upravo ona. Razvela se od Onura. I sad je s Caginim dobrim prijateljem, Umutom, vlasnikom pustih lokala po Istanbulu. Poznat i kao La Boom. Mislim da ima 28 godina. Inače, bio je zaručen, Caga bio prisutna kad je bila prosidba.
Uglavnom, kad su ih novinari uhvatili pred početak ljeta, u šestom mjesecu, on je napao novinara, prijetio mu, i završio u zatvoru na nekih mjesec dana. Poslije izlaska su nastavili s vezom. Zajedno i žive, ako se ne varam. Nedavno su zajedno otišli u LA na neki festival filma.
Priča se da je i svadba nakon Nove godine u Italiji.

Adminka ::

Ko bre normalan? lol! Are you fucking kidding us? smeh smeh smeh

Sara. Ti i ja sigurno nismo.

Adminka ::

Plačem. smeh smeh smeh

Nemoj tako. Iako, kažu tko puno suza roni, manje piša.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptySat Nov 11, 2017 6:21 am

Adminka ::

wow
A, ja se čudim otkud onako dobre pesme, pa ode ti u književnike!
Ili ne, ti u scenariste, a Sara u reditelje. topić
Sad bih vam preporučila da pogledate jedan film, ali...

Kako da ne.

Mada odavno sam ja rekla, da mi sastavljamo nešto, to bi bilo hit.


Adminka ::

Mmm, sviđa mi se. Ja bih da Prvi bude Kivo, a Drugi Caga. Šta ti kažeš?

I zaboravila sam što sam pisala. Može, naravno.

Jedva čekam košarku.

Adminka ::

U, ovo bi glumački bilo zahtevnije. Slažem se da ti je potrebna dobra glumica za sestru, ali akcenat je na Cagi. Bukvalno zamišljam scene koje opisuješ... Samo imidž ne mogu da mu izaberem...
A, što se tiče glumice, starija je i nije baš odlična, ali meni je prvo pala napamet ona Duru iz Anne.

Pa i htjela sam jednu takvu priču. Cagu vidim u ulozi potpuno. Doslovno svaku rečenicu koju sam ovdje napisala vidim u njemu. Vidim ga u svemu.
Za imidž ni ja nisam odlučila se za jedan... Ipak je tu par imidža kao i dosta godina. Računaju se i slike.

Adminka ::

Poncha, ovaj dijalog je fenomenalan, totalno sam se uživela! bravo Treba da napišeš knjigu, najozbiljnije! Ide ti i poezija i proza i drama, oduševljena sam!
Čak sam im i imena zamislila. Bensu bi bila Defne, a Caga Kemal. Malenu bi glumila mala Beren, ali opet je starija.
Razradi tako i za ovaj krimi film, baš bih volela o tome da čitam.

Nemoj me toliko hvaliti. Ovo je sve šund.

Pomakla sam malo godine.

Krimi mi je već malo teže. Tu ne smije doći do ikakve logičke greške. Treba mi um kriminalca.

Adminka ::

Ovo se sve apsolutno slažem. Meni je baš žao što nikako nisam uspela KG da odgledam, mnogo mi ona ide na živce. I meni nedostaje Kivo, baš ga dugo nisam gledala.
E, jel' znaš da je nedavno izašla lista najnezaboravnije turske serije i ljubavnog para? Šta misliš, koji su? :cereeeeek:

Evo sad Kivo snima film. Pa ćeš ga barem tu gledati. Nema valjda glumica koje su ti antipatične.

Čisto sumnjam da ne zna. I za Ezela isto.

Adminka ::

Ma, sigurno je tebi Kivo super zbog Kive. lol!
Sutra Caga da ode u Rusiju i počne sa njihovim glumcima da se druži i oni bi ti bili super. lol!

Zeznila si se.

I Aras je dobar s Cagom, pa mi nije simpatičan i drag privatno. Eto, prolazan. Ali Kivo mi je baš drag.



Nego, što gledaš? Kozlovskog sve snimljeno i odgledano?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 EmptySat Nov 11, 2017 6:23 am

Saro, vidjela sam rejting. Znači da neke serije ako im se da prostora, mogu uspjeti. I ako se u scenariju nešto promijeni.

Nisam još odgledala zadnju epizodu BH. Vidim da je rejting i dalje dobar, solidan.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: