Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2017 5:07 pm

Cinjenica je da Burcu izgleda starije, izgleda i Caga, samo on bez brade moze da izgleda mladje. Zato sam ja za ovu ulogu htela Neslihan, ona bi mi se nekako savrseno uklopila.
Ali ako uspeju da je podmlade, bice savrsena. Zena odlicno glumi i nema problem sa snimanjem slobodnih scena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2017 5:09 pm

Ako ste vas dvije zadovoljne, onda nema dalje. Ove na twitteru ću lako. Barem ovdje neće biti kolutanja očima na spomen.

U principu, napisale smo isto. Burcu mi izgleda da ima godina onoliko koliko i ima. Ali to se sve da riješiti. Ono što je bitno da zna glumiti i da dobro klikne s Cagom.

Pa mislim da se od jutra svađaju na twitteru. Neki su oduševljeni, neki negoduju, neki nalaze mane kod Burcu, neki vjerojatno žele nekog drugog... I tako...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2017 5:10 pm

Mislim da je najveća svađa između fanova Neslihan i Burcu.

A i Cagini fanovi su podijeljeni.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2017 5:10 pm

A fanovima svakako ne moze da se ugodi, za ovu ulogu su jedni hteli Neslihan, jedni su hteli Hazal Filiz Kucukkose i ko god da je neki bi bili nezadovoljni. Ja imam traume od Bensu i hocu naspram Cage partnerku koja moze da mu parira u glumi.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Mon Oct 30, 2017 5:39 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2017 5:12 pm

E pa onda se ti veseli ovome.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2017 5:40 pm

Veselim se, samo da se potvrdi. Ni Birsen nije rekla da je sigurno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2017 5:42 pm

Sad vidim da je Burcu dala intervju za Vogue, za novembarsko izdanje, videcemo da li je nesto rekla o novom projektu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2017 6:00 pm

Baš me zanima. Ali dobro je što su napokon počeli o seriji pisati.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2017 10:34 pm

Hvala Poncha,za informaciju vezano za oči,ostalo mi negdje u sjećanju ali nisam
bila sigurna,Nemam ja što krivo shvatiti ,znaš da sam ja prihvatila i Bensu.

Burcu u film iz 2016. glumi mladu studenticu..ima i preveden.
U svakom slučaju kako kažeš ,neka su konačno počeli pisati o seriji.

Saro jesi li gledala Seckinovo gostovanje kod Hulye Avsar ?
Tek sam sad skužila da sam ga gledala malo i u Sulejmanu i tamo mi je bio
super.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyTue Oct 31, 2017 6:41 am

I ja sam. S prvom slikom koja je izašla iz zatvora. Zato ti i govorim. Što se mene tiče može Burcu. Dapače, glumica za koju vas dvije kažete da zna glumiti, koja vama prolazi, ja se uopće ne bunim. Meni je bitno samo da mi nije na listi antipatičnih, a Burcu nije. Nisam je gledala nego u pokojem klipiću na koji bih naletjela (jer virim i ja po raznim mjestima) i po portalima kad o njoj pišu, ali mi je simpatična. Samim time u Caginom projektu ima mjesta.

Za ovo što kažem da izgleda starije, vidim da i još neki po twitteru (koji su i za i protiv nje), a i Sara kaže. Ne mislim da je to loše, sve dok se da "srediti" vanjski izgled pomagalima (stajlingom, šminkom, frizurom i ostalima). Isto kao što i neke druge postaraju i pomlade. Tim više što kažeš da je glumila studenticu. Super onda.
Da se razumijemo. I na Cagu se to odnosi.
Vidjela sam da bi kao trebali imati 18, 19 godina po knjizi. Tako barem ovi neki pišu. Čitala sam malo noćas.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Image

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Image

Valjda su oni čitali kad tako pišu.
I koliko sam shvatila, oni koji su čitali, iako im je Burcu draga ne vide je baš u liku Asli.
Što nama ne znači ništa, jer mi knjigu nismo čitala. Dobro je rekla Sara, knjigom se može pokvariti sve. Ovako nemamo predodžbu kako je autorica zamislila. Jer jedno je roman, a drugo scenarij po romanu.


Vidim da je i autorica sinoć bila aktivna na twitteru. Pa je malo dijelila neke članke koje smo već vidjele, malo odgovarala fanovima, malo pisala o Yavuzu, malo o novoj knjizi.
https://twitter.com/IpekGokdel/with_replies Koliko sam shvatila piše drugu knjigu koja će za par mjeseci. Je li to nastavak ovog Karakalema ili? Jer vidim da su fanovi oduševljeni idejom. Znači li to da bi i ova Netflixova serija mogla imati nekoliko sezona.
Saro, ako ti nije problem, baci pogled na ovih par stvari što je postavila. Da ja ne lupam. Valjda ti neće puno spojlati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyTue Oct 31, 2017 6:47 am

Baš dosta podijeljeno fanova.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyTue Oct 31, 2017 7:02 am

Lijepo bome. Ah Engo, ah.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyTue Oct 31, 2017 1:13 pm

Ova Ibrina serija koju gledam mi je odlična. I logična. Zasad. A Ibri je uloga sjela samo tako. Rastura.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyTue Oct 31, 2017 6:19 pm

Veronika ::
Burcu u film iz 2016. glumi mladu studenticu..ima i preveden.
U svakom slučaju kako kažeš ,neka su konačno počeli pisati o seriji.

Koji je to film? Cok uzak fazla yakin? Znam da je snimila taj film, ali nisam gledala i ne znam ni o čemu se radi.

Veronika ::
Saro jesi li gledala Seckinovo gostovanje kod Hulye Avsar ?
Tek sam sad skužila da sam ga gledala malo i u Sulejmanu i tamo mi je bio
super.

Gledala sam, dobra je bila emisija.
To mu je bila prva televizijska uloga. Ja nisam pratila MY, tako da sam samo malo pogledala njegove scene i bio mi je onako. Gledala sam i Al yazmalim, tu mi ni on ni Ozge nisu bili ništa posebno, a i scenario nije bio nešto. Prva njegova uloga u u kojoj se pokazao kao glumac je Korkut.

Poncha ::
Dapače, glumica za koju vas dvije kažete da zna glumiti, koja vama prolazi, ja se uopće ne bunim. Meni je bitno samo da mi nije na listi antipatičnih, a Burcu nije. Nisam je gledala nego u pokojem klipiću na koji bih naletjela (jer virim i ja po raznim mjestima) i po portalima kad o njoj pišu, ali mi je simpatična. Samim time u Caginom projektu ima mjesta.

Nisam gledala Burcu ni u jednoj drugoj ulozi osim Hulye i nju je odigrala perfektno. Ona je meni u toj seriji potpuno zasenila Birkana. Tako da, ljudi mogu da je ne vole ili da smatraju da neće biti dobar par sa Cagom, ali gluma ne može da joj se zameri. Pored toga, ona je meni baš simpatična.

Poncha ::
Za ovo što kažem da izgleda starije, vidim da i još neki po twitteru (koji su i za i protiv nje), a i Sara kaže. Ne mislim da je to loše, sve dok se da "srediti" vanjski izgled pomagalima (stajlingom, šminkom, frizurom i ostalima). Isto kao što i neke druge postaraju i pomlade. Tim više što kažeš da je glumila studenticu. Super onda.
Da se razumijemo. I na Cagu se to odnosi.
Vidjela sam da bi kao trebali imati 18, 19 godina po knjizi. Tako barem ovi neki pišu. Čitala sam malo noćas.

Kada sam počela da gledam Hayat Sarkisi i da se informišem o njoj, iznenadila sam se kada sam videla da je ’89. mislila sam da je starija. Ali tamo je imala tu kratku kosu, oblačila se ženstveno, stalno sređena, stalno štikle, tako da je i to činio starijom.
U svakom slučaju, ni Caga ne izgleda kao neko ko ima 18, 19 godina i ne može tako da izgleda šta god da mu urade.

Poncha ::
I koliko sam shvatila, oni koji su čitali, iako im je Burcu draga ne vide je baš u liku Asli.

Iskreno rečeno, ni ja Burcu nisam videla u liku Asli, zato sam uvek govorila da bih htela da bude Cagina partnerka, ali ne u ovoj seriji, u tu priču mi se nekako najviše uklopila Neslihan, iako nisam njen fan i Burcu volim više. Ali ne mislim da je izgled tolika prepreka i da ne može da se prevaziđe. Bolje da bude ona, nego neka koja ne zna da glumi i koja je antipatična. Jer, realno, šta smo imali od Bensu koja je savešeno izgledala u kombinaciji sa Cagom? Ništa.
Nema puno izbora, jer nema puno dobrih glumica koje su njegova generacija. Pritom, Netflix hoće da spoji glumce koji su popularni među korisnicima interneta, oni nemaju ništa od nekog novog no name lica.

Poncha ::
Je li to nastavak ovog Karakalema ili? Jer vidim da su fanovi oduševljeni idejom. Znači li to da bi i ova Netflixova serija mogla imati nekoliko sezona.

Da, druga knjiga je nastavak. Pogledala sam njen profil i šta je juče pisala, podelila je jednu rečenicu iz druge knjige i u toj rečenici je Yavuz.
Sve zavisi kako će da prođe serija, mogla bi da ima drugu sezonu. Fi Ci Pi su tri knjige, u prošloj sezoni su obrađivali Fi, a u ovoj Ci i Pi.



Pogledala sam UTC. Definitivno Ayyapimovski kvalitet, to je ono što najviše volim kod njih.
Serija nije loša, na foru Pretty Little Liars i Desperate Housewives. Os ženske postave najviše mi se dopada Aslihan, njoj ovakve uloge leže. Bade mi se po prvi put ne sviđa, u Ezelu i KG sam je volela. Gokce mi je onako, ta žena u meni ne izaziva nikakve emocije, niti je volim, niti je ne volim, a ovu četvrtu ne znam.
Muška postava mi se ne dopada. Niko ni sa kim nije dobro uparen.
Možda pogledam i drugu epizodu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyTue Oct 31, 2017 6:50 pm

Sara Ulusoy ::

Nisam gledala Burcu ni u jednoj drugoj ulozi osim Hulye i nju je odigrala perfektno. Ona je meni u toj seriji potpuno zasenila Birkana. Tako da, ljudi mogu da je ne vole ili da smatraju da neće biti dobar par sa Cagom, ali gluma ne može da joj se zameri. Pored toga, ona je meni baš simpatična.

Nitko joj ni ne zamjera glumu. Mislim da je to kod svih koje sam čitala pozitivno.

Sara Ulusoy ::

Kada sam počela da gledam Hayat Sarkisi i da se informišem o njoj, iznenadila sam se  kada sam videla da je ’89. mislila sam da je starija. Ali tamo je imala tu kratku kosu, oblačila se ženstveno, stalno sređena, stalno štikle, tako da je i to činio starijom.
U svakom slučaju, ni Caga ne izgleda kao neko ko ima 18, 19 godina i ne može tako da izgleda šta god da mu urade.
To i govorim. Ja nisam gledala, ali mi je nekako ostao baš taj stajling.

Ne izgleda, ali on ako ga obriju i malo našminkaju izgleda dosta mlađe. Sad sve ovisi je li se pripremio za vrijeme Amerike za ulogu ili ne. Ne mislim na glumu. Činjenica jest da nijednu sliku nismo vidjele dugo.

Ali pitanje je hoće li se držati originala.

Meni je bitno samo da nije glumica toliko izgledom starija od njega kao npr. ona iz Anadolu kartallari.

Sara Ulusoy ::

Iskreno rečeno, ni ja Burcu nisam videla u liku Asli, zato sam uvek govorila da bih htela da bude Cagina partnerka, ali ne u ovoj seriji, u tu priču mi se nekako najviše uklopila Neslihan, iako nisam njen fan i Burcu volim više. Ali ne mislim da je izgled tolika prepreka i da ne može da se prevaziđe. Bolje da bude ona, nego neka koja ne zna da glumi i koja je antipatična. Jer, realno, šta smo imali od Bensu koja je savešeno izgledala u kombinaciji sa Cagom? Ništa.
Nema puno izbora, jer nema puno dobrih glumica koje su njegova generacija. Pritom, Netflix hoće da spoji glumce koji su popularni među korisnicima interneta, oni nemaju ništa od nekog novog no name lica.

Mislim da su takvog mišljenja i ovi što sam čitala njihove komentare.

Zato i kažem, bitno je da zna glumiti. Netflix će uzeti glumicu koja zna glumiti, koja ima bazu fanova, koja je popularna, koja može i nije joj problem snimati ništa... Takvu glumicu i trebaju.


Sara Ulusoy ::

Da, druga knjiga je nastavak. Pogledala sam njen profil i šta je juče pisala, podelila je jednu rečenicu iz druge knjige i u toj rečenici je Yavuz.
Sve zavisi kako će da prođe serija, mogla bi da ima drugu sezonu. Fi Ci Pi su tri knjige, u prošloj sezoni su obrađivali Fi, a u ovoj Ci i Pi.

Ako bude popularna ova sezona, možemo očekivati onda još.

Sara Ulusoy ::

Pogledala sam UTC. Definitivno Ayyapimovski kvalitet, to je ono što najviše volim kod njih.
Serija nije loša, na foru Pretty Little Liars i Desperate Housewives.  Os ženske postave najviše mi se dopada Aslihan, njoj ovakve uloge leže. Bade mi se po prvi put ne sviđa, u Ezelu i KG sam je volela. Gokce mi je onako, ta žena u meni ne izaziva nikakve emocije, niti je volim, niti je ne volim, a ovu četvrtu ne znam.
Muška postava mi se ne dopada. Niko ni sa kim nije dobro uparen.
Možda pogledam i drugu epizodu.

Mene je kvaliteta oduševila. Nedostajalo mi je to kod nekih serija.
I meni je Aslihan najuvjerljivija. Zapravo uvjerljive su mi sve, ali mi je Gokce najdrvenija. Vjerojatno i zbog uloge.
Meni je muška postava, onako. Baš zato što nisu dobro spareni i što svatko sa svakim mulja. Mert i Yildiray su mi jedini poznati i nisu mi loši u ulogama. Mada mi Yildirayu ne stoji uloga zavodnika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyWed Nov 01, 2017 7:45 am

Znate što. Ovo oko godina je najmanje važno. I koliko će glumci koji ih glume imati. Sama autorica je rekla da bi Yavuza mogao glumiti Kerem u onom intervju od lani. Pa Kerem i je i izgleda starije od Cage.
A u projektu je za neke likove vidjela: Başak Köklükaya (Güneş), Onur Saylak (Korkut), Halit Ergenç (Ahmet).
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyWed Nov 01, 2017 12:16 pm

Stvarno mi je ovu seriju teško pratiti bez prijevoda.

U ovoj novoj epizodi ima nešto više Duygu, ali opet ne previše. S tim da je ona ljubavnica onog lika što ga glumi Yildiray. Sad zamislite Duygu i Yildiraya. A kako su tek prisni.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyWed Nov 01, 2017 1:33 pm

kezz jao Poncha ne mogu to nikako zamisliti..nemam baš vremena ovih dana niti gledati nešto
niti komentirati.Od sutra po starom..
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyWed Nov 01, 2017 10:41 pm

Jasno.

Ja sam ostala isto kad sam vidjela šokirana. Oni oboje iz Icerdea.
Inače je cijela kao karikatura u seriji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyThu Nov 02, 2017 5:26 am

Lori je postavila video na instagram. Eto smo ga nakon dužeg vremena koji sekundu gledali. Super je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyThu Nov 02, 2017 5:29 am

Opet neki pusti lančići. Njemu je tamo veselo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyThu Nov 02, 2017 8:29 am

Ovaj Dirilis Ertugrual već ne znam ni ja koju sezonu rastura. Zaslužili su pokupiti sve nagrade onda kad je serija u pitanju. Kakva je to serija? Osim da je kostimirana i da je glavni glumac EAD, nisam sigurna je li mi išta poznato o toj seriji. Ali da rastura, rastura. Ovako visok rejting imati je zavidno. A i po društvenim mrežama ne stoje uopće loše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyThu Nov 02, 2017 8:36 am

Ja kad god nešto počnem gledati, od toga nema sreće. YY dala šansu, makli je s programa, UTC gledam, ali šupljo gledanje, nedostaje mi prijevod, Ibru počela gledati, svidjela mi se i serija i par likova kad ono pobuniše se zbog nasilja (kojeg naravno ima) i gonjaju ih. Sad će i to maknuti, ionako im je rejting slab.
Ostaje mi onda BH kojeg cijelog gledam.

Možda da se okrenem Sozu i ja. To se i prevodi, rejting odličan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyThu Nov 02, 2017 9:27 am

Ponovno ova Ece. Ček, ček. Koji lik bi Burcu trebala glumiti? Gunes ili Asli?

http://blog.milliyet.com.tr/cagatay-ulusoy-un-netflix-dizisinde-partneri-kesinlesti/Blog/?BlogNo=573352
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 EmptyThu Nov 02, 2017 11:20 am

Javio se i on. naklon
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: