Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptySun Jan 21, 2018 11:28 pm

Poncha ::
Ni meni ništa više nije jasno. Baš sam razočarana. Sreća njima da je ovo Cagin projekt.

Pa zapravo, ako se budu držali datuma prikazivanja, septembar 2018, mi ne gubimo ništa time što odlažu snimanje. Samo, mi jedva čekamo da počne i da se pojave slike, da se sazna postava i ostalo. Ali, ako odlože i prikazivanje, onda jćemo se načekati, ionako ima mnogo do septembra.

Poncha ::
Ma dobro. Uhvatila se za slamku spasa da spasi djecu. Ali mogla je i odustati, mogao joj je i Baris pomoći isto tako... Samo ne znam kako ne vidi da je Cemil ljigavac.
S tim da meni Filiz i Feriha imaju baš sličnosti. A brate i ovi njihovi dečki ih zaključavaju.

Baris je mogao da joj pomogne. Ko, osim Cemila zna da je on lopov. Da se udala za njega, isto tako je mogla da usvoji decu.
Pa Feriha i Filiz imaju sličnosti, i to mnogo, jedino što je Filiz hajde da kažemo malo manje iritantna, zato što brže popusti. Ali ako se ovo oduži, što je moguće s obzirom da je rejting dobar i da scenaristi mogu sebi da dozvole tako nešto, zbogom. U toj seriji nema ni Cage ni Femira pa da trpim svakakve gluposti, Ionako mi njih dvoje uopšte nemaju nešto posebno hemiju da bih gledala zbog njih kao para.

Poncha ::
Pa u pravu sam kad se tiče da ćeš nelogičnosti i gluposti (pogotovo kad je akcija i krimi u pitanju) uočiti. Smetat će ti i ići na živce. Samo je pitanje hoćeš li se prije navući toliko na lik da ćeš im prelaziti preko gluposti.
Znam da će ti se, odnosno da je svidio lik Ferhata odmah. Vala, i meni je.

Sve zavisi koliko ozbiljno shvatim seriju. Ako Ferhat ovako nastavi i ako mi se svide kao par prelaziću preko gluposti, nije prvi put. Jedino što gledam već serije gde je akcija i krimi priča odlično odrađena, pa će mi zato sogurno smetati.

Hajde što se meni svideo Ferhat, ja sam luda za takvim likovima, ali tebi su na istoj listi Yaman i Ferhat. lol!

Poncha ::
Pa jesam li ja pisala da je i glupa. Imala je baš glupe ispade.

Da ima glupe ispade, ima. Celu prvu epizodu ubici govori da joj je brat policajac i očekuje da joj on poveruje da neće nikome ništa da kaže i da je pusti. facepalm Tako glup ubica bi pao već na prvom ubistvu i sad bi služio doživotnu u zatvoru.

Poncha ::
Ma razumijem je i ja, donekle. Neće ako te to tješi. Ako proguraš još koju epizodu.

Teši me, ne mogu da podnesem još jednu cmizdravicu koja se samo dere.

I nadam se da neće pokušavati da promeni Ferhata, odnosno očekujem da će da se menja kako se zaljubljuje u nju, to je normalno, ali želim da ostane psihopata, inače će njegov lik potpuno da izgubi tu čar koju ima.

Poncha ::
Abidin, u pravu si. On i onaj drugi, brko, Dilsiz su uz Ferhata. Vjerni i život bi dali za njega. A i on njima vjeruje.

Dobro je da u tom zmijskom leglu ima nekoga kome može da okrene leđa.

Poncha ::
Policija je glupa na kub.

Kao i obično. A to je najveća logička greška. Izgleda da su viceve o policajcima shvatili pogrešno, to se odnosi na saobraćajce, a ne na inspektore. Ono je da ih inspektori tuže za uvredu profesije.

Poncha ::
A sve je to dobro, jer dok su one pisale bio je ženski štih priče.

Istina, te kućne spletke su tu za žensku publiku, a pošto ja slabo gledam klasične ženske serije, mene to nervira.

Poncha ::
Meni je strašno žao što Ay yapim nije ostao pri ovoj seriji i prepustio je drugima. Sigurna sam da bi u njihovim rukama ovo bolje prošlo. Možda ne sjajno, ali bolje. I možda onda ove dvije ne bi prepustile palicu drugome.
Ne znam zašto je Kivo ovo odbio. Možda mu nije bilo zanimljivo posle Kuzeya.

Meni se čini da Ece nije htela da odustane od svoje muze Kive i da ga prepusti ovim dvema.
Možda Kivo nije hteo posle Kuzeya, istina, Ferhat ima sličnosti, mada Kuzey nije bio ubica i toliki psihopata. Ali bolje i to nego Cesur, mislim da mu tu ulogu nikad neću oprostiti, meni se on time srozao.


Poncha ::
Meni je Ibro toliko pozitivno otkriće glumački. I ja, koja nisam gledala njegove prijašnje uratke, sam od prve epizode govorila da to što je ukočen je dio uloge. Da ni ne smije biti opušten.

Poncha ::
Ja sam toliko navikla na Ibru da ne znam kako bi sad Kivu vidjela u ovome. Meni je Ibro sjeo u ulogu samo tako, kao da je za njega pisana.

Ibrahim nije ništa lošiji glumac od Kive. To što je Kivo popularniji nema veze. Nisam pratila Ibrine početke kao što sam pratila Kivine i ne znam kakav je bio pre, ali u Merhametu, a naročito u Sadece Sen je bio odličan. S tim što je ova uloga mnogo zahtevnija od uloge Firatam ali po meni se snašao fenomenalno. Kivo bi se isto dobro snašao, ali sada je normalno kad smo se navikli na Ibru da ne možemo da zamislimo nikog drugog.

Moja drugarica i ja smo kada smo imale višak slobodnog vremena bile odlučile da pišemo scenario za seriju. Od toga smo odustale jer sad nemamo vremena, ali tada smo odradile i cast da bismo imale u glavi glumce dok pišemo likove i glavni glumci su nam bili Ibrica i Fahriye. Njih dvoje bi bili savršen par.

Poncha ::
Nemoj sad odustati. Lutfan...

Ma sad neću odustati sigurno. Ionako je suša što se tiče ovih zgodnih glumaca, u EDHO i Cukuru mi niko ne privlači pažnju, tako da sam se zaljubila u Ferhata čim sam ga ugledala.
Do sledećeg ponedeljka ću biti update tako da čemo moći da komentarišemo aktuelne epizode.
Jel ti gledaš uživo ili čekaš prevod?

Poncha ::
Ajde, bome očitao joj je bukvicu kasnije.

Jeste vala, kada je onako pogledao i rekao joj aramiza hosgeldin sva sam se naježila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 22, 2018 12:30 am

Kakvu ulogu ina Selin Sekerci?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 22, 2018 1:13 am

Sara Ulusoy ::

Pa zapravo, ako se budu držali datuma prikazivanja, septembar 2018, mi ne gubimo ništa time što odlažu snimanje. Samo, mi jedva čekamo da počne i da se pojave slike, da se sazna postava i ostalo. Ali, ako odlože i prikazivanje, onda jćemo se načekati, ionako ima mnogo do septembra.

Da, u pravu si. Nama u biti ništa ne znači kad će oni početi snimati ako datum prikazivanja ostane isti. Jer znamo kako i koliko brzo Turci snime jednu epizodu (plus, vjerojatno minutaža epizode nije ista) prema tome da je hitno početi snimati i nije.
Ali meni nedostaje Caga. Počet ću kao i oni što svakodnevno kukaju po twitteru da okači sliku ili se jave. Ali ipak mi je drago što ga zaboli dupe, pa on i dalje po svome. Kralj.

Pitanje je hoće li biti išta više slika i kad počne to snimanje. Ali valjda će se barem nešto tehničkih stvari znati. I cijela ekipa... Lakše mi je stalkat. smeh

Sara Ulusoy ::

Baris je mogao da joj pomogne. Ko, osim Cemila zna da je on lopov. Da se udala za njega, isto tako je mogla da usvoji decu.
Pa Feriha i Filiz imaju sličnosti, i to mnogo, jedino što je Filiz hajde da kažemo malo manje iritantna, zato što brže popusti. Ali ako se ovo oduži, što je moguće s obzirom da je rejting dobar i da scenaristi mogu sebi da dozvole tako nešto, zbogom. U toj seriji nema ni Cage ni Femira pa da trpim svakakve gluposti, Ionako mi njih dvoje uopšte nemaju nešto posebno hemiju da bih gledala zbog njih kao para.

Zato i kažem. Mogao je i pomoći on. Mogao ju je on oženiti. I svima super. I djeci i njemu i njoj. Guska. Samo što sad svi znaju da je lopov jer se izderao na sred ulice da je lopov kad su se on i Cemil šaketali. smeh Tim više ne kužim kako se Filiz mogla udati za njega kad vidi da je ljigo.

Meni je Baris ok lik, nekako ga mogu gledati. I djeca su mi super. I on mi je dobar s njima. To mi je nekako najviše zašto i dalje gledam seriju.

Sara Ulusoy ::

Sve zavisi koliko ozbiljno shvatim seriju. Ako Ferhat ovako nastavi i ako mi se svide kao par prelaziću preko gluposti, nije prvi put. Jedino što gledam već serije gde je akcija i krimi priča odlično odrađena, pa će mi zato sogurno smetati.

Možda najbolje da je ne shvatiš ozbiljno.

Ferhat će nastaviti. Jest da ga je novi scenarist malo srozao, tj. možda i nije, ali ga je za nijasnu promijenio, ali i dalje je to Ferhat. Kažem da ovaj nije vičan u pisanju.

Zaboravi akciju i krimi. Ovdje je to fulano.

Sara Ulusoy ::

Hajde što se meni svideo Ferhat, ja sam luda za takvim likovima, ali tebi su na istoj listi Yaman i Ferhat. lol!

Hebi se, ali s Ferhatom. Yamana mi ne diraj. Zlato moje.

Što ću sad? Kad je baš dobro pisan ovako zajeban i otkačno ukočeno lud.

Ja sam senzibilina duša. Ja vidim patnju u nekim likovima i to mi je to. smeh Nema veze je li on pisho više ili manje.
Da se razumijemo, ne znam što me vezalo za njega.

Sara Ulusoy ::

Da ima glupe ispade, ima. Celu prvu epizodu ubici govori da joj je brat policajac i očekuje da joj on poveruje da neće nikome ništa da kaže i da je pusti. facepalm Tako glup ubica bi pao već na prvom ubistvu i sad bi služio doživotnu u zatvoru.

Ili ide uteći, ali iz sveg glasa viče. Šuti jadna ne bila.

Ali ipak mi je drago da je ratoborna. Ne da ona na sebe, svima se suprostavlja.

Sara Ulusoy ::

Teši me, ne mogu da podnesem još jednu cmizdravicu koja se samo dere.

Neko vrijeme će prestati cimizdriti, tj. kenjkati. Sad je opet nešto počela ili bi mogla. A i ti bi možda da si na njenom mjestu. :P Ali da ne otkrivam sad...

Sara Ulusoy ::

I nadam se da neće pokušavati da promeni Ferhata, odnosno očekujem da će da se menja kako se zaljubljuje u nju, to je normalno, ali želim da ostane psihopata, inače će njegov lik potpuno da izgubi tu čar koju ima.

To je ono što ja cijelo vrijeme hoću. Da ga ne mijenja. Ubojica je, lud je, ali je takav. Što sad tu ima ona njega okretat? Jesi li ga upoznala kao luđaka, e pa vala pusti ga da luđak i sam bude. Dok se ne odluči i ako se odluči promijeniti. Ali izvlači ona iz njega dobro. A on zbog nje radi greškice. (Ili ih radi scenarist, nisam još načisto.) A baš je bio onako hladnokrvan i inteligentan odličan.

Sara Ulusoy ::

Dobro je da u tom zmijskom leglu ima nekoga kome može da okrene leđa.

Ima, ima. Ima par likova koji su mi baš dragi. Ili koji i nisu toliko, ali su mi dobri u scenama s njim.

Sara Ulusoy ::

Kao i obično. A to je najveća logička greška. Izgleda da su viceve o policajcima shvatili pogrešno, to se odnosi na saobraćajce, a ne na inspektore. Ono je da ih inspektori tuže za uvredu profesije.

Ovi inspektor i tužitelj su gluplji od onih iz Icerda. Onda neka znaš. Ajde tužitelj još sve i kopča, ali nema dokaza.

Ovdje su se našli samo doktori koji su se osjećali ugroženo što se vrši nasilje nad njima. To ona tužba što im je prijetila... Nebitno više.

Sara Ulusoy ::

Istina, te kućne spletke su tu za žensku publiku, a pošto ja slabo gledam klasične ženske serije, mene to nervira.

Baš spletke koje si navela da su za žensku publiku su došle više do izražaja kad je došlo do promjene scenariste. Tek tad mi je to postalo klasično za ženske serije. Koškoš do kokoši. Otur otur, sjedi pa pij, mućkaj, smućkaj.

Mislila sam na ženski štih pisanja likova. Detalji kojima su posvećivale pažnju. Ne znam je li tebi to tako izgleda, možda uočiš razliku kako budeš gledala novije epizode i usporediš ih s početnim. Ja vidim razliku u pisanju likova, scenama, detaljima. Mislim da je svega bilo u boljoj mjeri u početnim epizodama nego kasnije. Dobro, dosta toga ima veze i s razvojem radnje.

Sara Ulusoy ::

Meni se čini da Ece nije htela da odustane od svoje muze Kive i da ga prepusti ovim dvema.
Možda Kivo nije hteo posle Kuzeya, istina, Ferhat ima sličnosti, mada Kuzey nije bio ubica i toliki psihopata. Ali bolje i to nego Cesur, mislim da mu tu ulogu nikad neću oprostiti, meni se on time srozao.

I meni se čini da je tako nešto u pitanju.

Sara Ulusoy ::

Ibrahim nije ništa lošiji glumac od Kive. To što je Kivo popularniji nema veze. Nisam pratila Ibrine početke kao što sam pratila Kivine i ne znam kakav je bio pre, ali u Merhametu, a naročito u Sadece Sen je bio odličan. S tim što je ova uloga mnogo zahtevnija od uloge Firatam ali po meni se snašao fenomenalno. Kivo bi se isto dobro snašao, ali sada je normalno kad smo se navikli na Ibru da ne možemo da zamislimo nikog drugog.

Nije lošiji nimalo. Ali ja nisam bila toliko upoznata s njim. Viđala sam slike, koju scenu. Nisam znala koliko dobro donosi raznorazne uloge i kolika je širina njegovog talenta. Ima glumaca pa im samo iste uloge stoje. Malo sam pronjuškala što je sve glumio. Kontam još nešto njegovo odgledati nakon Ferhata. Ne želim istovremeno.
Mislila sam i onu njegovu prethodnu seriju početi gledati kad se prikazivalo, ali kako sam čitala pomalo loše komentare o seriji, nisam.

Vjerujem da bi se Kivo snašao. Kivo se snađe što ga god dočeka, sad da vidimo onaj film.
Ali ja sam se tako navikla na Ibro Ferhata, da mi je on pogođen. A to kad ne mogu u nečijoj ulozi vidjeti nikoga drugog mi samo znači da je izbor dobro napravljen. Meni.

Sara Ulusoy ::

Moja drugarica i ja smo kada smo imale višak slobodnog vremena bile odlučile da pišemo scenario za seriju. Od toga smo odustale jer sad nemamo vremena, ali tada smo odradile i cast da bismo imale u glavi glumce dok pišemo likove i glavni glumci su nam bili Ibrica i Fahriye. Njih dvoje bi bili savršen par.

Mogu misliti kakav je vaš scenarij bio.

Vjerujem da bi. Pogotovo ako Fahriye ne bi bila ukočena kao što joj neki zamjeraju. Ne kažem da je, ali sam tako čitala.

Mene bi to vaše zanimalo. Samo kad promislim koliko ste čedne bile. naklon

Sara Ulusoy ::

Ma sad neću odustati sigurno. Ionako je suša što se tiče ovih zgodnih glumaca, u EDHO i Cukuru mi niko ne privlači pažnju, tako da sam se zaljubila u Ferhata čim sam ga ugledala.
Do sledećeg ponedeljka ću biti update tako da čemo moći da komentarišemo aktuelne epizode.
Jel ti gledaš uživo ili čekaš prevod?

Dobro je što nećeš. Mislim, to paranje nije zaslužilo odustajanje. Pogotovo što je donijelo dosta i dobroga. naklon Iako, da je guska stoji. naklon

Tako ćeš brzo odgledati? Oha, a ona Bondarenkova, nakon što sam je na jedvidte jade nagovorila da počne gledati je jednu epizodu gledala tjedan dana. I nije se navukla. Pih. Vidi se da nije Ibro njoj interesantan. A da se Stanko skidao i ubijao okolo, sve bi u dahu odgledala.
Nisam očekivala da ćeš se uhvatiti za seriju, ali me strah da ne odustaneš.
I nisam ni s kim imala komentirati seriju. placljivko

Ne gledam uživo. Malesef, Ibro, jesi odličan glumac, Ferhate, jesi odličan lik, ali nitko od vas nije Caga. Nemam ja živaca za sjedenje od pet sati pred ekranom ni za koga drugog. Ni za reklame.
Odgledam nakon što završi u Turskoj i postave seriju na svoju stranicu. Uglavnom usred noći (i onda me razbudi sasvim) ili odmah ujutro sutradan. A prijevod kad stignem.
Ali ako ćeš ti gledati uživo, možda bih i mogla prislit se. Ili možemo nakon što obje odgledamo.
Hoću li ovo napokon imati s kim komentirati seriju? I braniti Ferhata? facepalm

Sara Ulusoy ::

Jeste vala, kada je onako pogledao i rekao joj aramiza hosgeldin sva sam se naježila.

A onako sve sa suzom na rubu oka nakon. naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 22, 2018 1:16 am

Sara Ulusoy ::
Kakvu ulogu ina Selin Sekerci?

Kćerka nekog lika kojeg je sad Ferhat najnovije upoznao u zatvoru. Bila je nakratko u dvije scene u zadnjoj epizodi, ali mi se čini da tek njeno vrijeme u idućim epizodama.
Ne zna nitko što će ona sad kemijati. Ali se nadam da neće puno biti u seriji jer mi se činilo da je u uvodnoj špici stajala kao konuk oyuncu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 22, 2018 7:07 am

Vidi njega gdje je.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 26278466_142482733108907_7785421607538786304_n

Već neko vrijeme je ova oko njega.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 22, 2018 7:33 pm


Poncha ::
Pitanje je hoće li biti išta više slika i kad počne to snimanje. Ali valjda će se barem nešto tehničkih stvari znati. I cijela ekipa... Lakše mi je stalkat. smeh

Pitanje je koliko će hteti da drže snimanje u tajnosti. Ako lupe zabranu objavljivanja slika, džabe isčekujemo. Ali bar ćeš moći da stalkaš ko je gde od ekipe.

Poncha ::
Meni je Baris ok lik, nekako ga mogu gledati. I djeca su mi super. I on mi je dobar s njima. To mi je nekako najviše zašto i dalje gledam seriju.

Zbog toga sam i ja gledala seriju. Najbolji su mi Baris i deca. A i sviđa mi se način na koji su predstavili njihov odnos sa ocem i samog oca. Jeste da je situacija dramatična, ali nisu napravili tešku dramu oko toga nego su više ispričali tu priču kroz humor.

Poncha ::
Ferhat će nastaviti. Jest da ga je novi scenarist malo srozao, tj. možda i nije, ali ga je za nijasnu promijenio, ali i dalje je to Ferhat. Kažem da ovaj nije vičan u pisanju.

Zaboravi akciju i krimi. Ovdje je to fulano.

Ne ičekujem da se Ferhat ne promeni, ne bi bilo logično da ostane isti s obzirom da je ušla nova osoba u njegov život i da se zaljubio u nju, ali ta promena mora da bude dozirana, ne smeju da ga promene iz korena. Sa tim nikako ne smeju da se igraju, jer Ferhat je najvažniji lik u seriji, ako njega uzmeš, od serije ne ostaje apsolutno ništa. Jer, sigirna sam da postoje samo dva razloga zbog kojih ljudi gledaju seriju, jedan je Ferhat, drugi su njih dvoje kao par.

Umesto što Handan i Yeter po cele epizode smišljaju kako će jedna drugu da zajebu, bolje da su prikazali malo krimi i akcije, čisto da privuku i mušku publiku. Od kućnih spletki hoću da poludim, samo nam je falila još i Abidinova žena i Idil, sad ima da bude u kući ko u Zoo vrtu.

Poncha ::
Hebi se, ali s Ferhatom.

Tamam, canim, kad si baš toliko navalila, nema problema. smeh

Poncha ::
Ovi inspektor i tužitelj su gluplji od onih iz Icerda. Onda neka znaš. Ajde tužitelj još sve i kopča, ali nema dokaza.

Vala, ja sam mislila da gluplji od Yusufa nema. Ma zamisli koliko je baskomiser Cem iz odeljenja za organizovani kriminal pametan i zainteresovan za posao kad je trebao tužilac da dođe da mu kaže za postojanje mafijaške grupe koja se bavi trgovinom oružja.
A i tužilac kapira zato što ih poznaje i zna čime se bave, inače ni on ne bi imao pojma.

Logičke greške mi idu na živce, ali sam definitivno shvatila da ću morati da se pomirim sa njima. Onolika pucnjava kada su ih jurili kolima po onoj šumi, a ni jedno staklo na kolima nije razbijeno. Pa ne košta staklo carevo blago, mogli su da ga razbiju čisto da bude uverljivije.
Onda Asli posle svega insistira da idu u policiju. Te naivni likovi mi nikad neće biti jasni, pa ne treba tata da ti bude Don Vito Coreleone da bi znala da se mafija ne obračunava u policijskoj stanici, inače mafija ne bi ni postojala.

Poncha ::
Ovdje su se našli samo doktori koji su se osjećali ugroženo što se vrši nasilje nad njima. To ona tužba što im je prijetila... Nebitno više.

Pa ovde i nema toliko nasilja koliko ima u drugim serijama, tako da mi nije jasno zašto bi bilo ko pravio problem. Jel to zato što je Ferhat tukao doktora Sinana? Pa nije on njega tukao zato što je doktor, nego zato što mu se motao oko žene.

Poncha ::
Mislila sam na ženski štih pisanja likova. Detalji kojima su posvećivale pažnju. Ne znam je li tebi to tako izgleda, možda uočiš razliku kako budeš gledala novije epizode i usporediš ih s početnim. Ja vidim razliku u pisanju likova, scenama, detaljima. Mislim da je svega bilo u boljoj mjeri u početnim epizodama nego kasnije. Dobro, dosta toga ima veze i s razvojem radnje.

Kada je došao taj scenarista? Mislim da ja još uvek gledam epizode koje su pisale njih dve, sad gledam šestu.

Poncha ::
Nije lošiji nimalo. Ali ja nisam bila toliko upoznata s njim. Viđala sam slike, koju scenu. Nisam znala koliko dobro donosi raznorazne uloge i kolika je širina njegovog talenta. Ima glumaca pa im samo iste uloge stoje. Malo sam pronjuškala što je sve glumio. Kontam još nešto njegovo odgledati nakon Ferhata. Ne želim istovremeno.
Mislila sam i onu njegovu prethodnu seriju početi gledati kad se prikazivalo, ali kako sam čitala pomalo loše komentare o seriji, nisam.

Ibro bira razliičite uloge, nije od onih glumaca koji uvek glume iste uloge na isti način, kao recimo Ozcan Deniz.
Ako hoćeš da gledaš nešto njegovo, odgledaj Sadece Sen, nije loš film i on i Belcim su odlični.
Jesi ti gledala Merhamet? Ako nisi, pre bih ti preporučila to nego Kordugum. Iako znaš kraj i kraj je takav kakav je, nikad gluplji, serija je dobra, a on i Ozgu imaju super hemiju, odličan su par.

Inače, moram da kažem da Ibru posle ove serije cenim duplo više nego pre. Ne zbog glume i uloge, nego zato što za sve ove godine koliko se dopisujemo prvi put vidim da sa toliko entuzijazma pišeš o nekom glumcu koji nije Caga.

Poncha ::
Vjerujem da bi se Kivo snašao. Kivo se snađe što ga god dočeka, sad da vidimo onaj film.

Taj film čekam, prvi put ćemo gledati Kivu u ulozi oca, ako izostavimo Gumus tu nije bio akcenat na tome.

Poncha ::
Vjerujem da bi. Pogotovo ako Fahriye ne bi bila ukočena kao što joj neki zamjeraju. Ne kažem da je, ali sam tako čitala.

Mene bi to vaše zanimalo. Samo kad promislim koliko ste čedne bile. naklon

Pa plašim se da bi Fahriye bila ukočena, jer je takva, ali meni su njih dvoje vizuelno i dalje super par.

Naravno da smo bile čedne, Allah, Allah, zar si sumnjala? smeh Posle pisanja svake njihove zajedničke scene smo zaključile da bi produkcija i kanal propali od plaćanja kazni RRA. smeh

Kad smo kod RRA, oni su koliko se sećan zabranili da se u serijama stupa u vanbračne seksualne odnose, a u SBA sve sama vanbračna deca.

Poncha ::
Tako ćeš brzo odgledati? Oha, a ona Bondarenkova, nakon što sam je na jedvidte jade nagovorila da počne gledati je jednu epizodu gledala tjedan dana. I nije se navukla. Pih. Vidi se da nije Ibro njoj interesantan. A da se Stanko skidao i ubijao okolo, sve bi u dahu odgledala.
Nisam očekivala da ćeš se uhvatiti za seriju, ali me strah da ne odustaneš.
I nisam ni s kim imala komentirati seriju. :placljivko:

Naravno da ću odgledati. Kod mene nema sredine, ili maratonski ili nikako. Vidiš da sam za dva dana odgledala šest epizoda. Skoz sam neispavana.

Pa nisam se ja navukla na seriju, meni se serija u principu i ne sviđa nešto posebno, ali sam se navukla na Ferhata i nema odustajanja. Mogu da odustanem samo u slučaju da Ferhat postane anđeo.

Njih dvoje kao par me još uvek nisu zaintrigirali, ali još i nema nekih naznaka zaljubljenosti, videćemo kasnije.
Birce mi ne ide na živce toliko koliko sam mislila, iako nije baš neka glumica. Ali ona loše napumpana usta, one seljačke tetovaže i njen glas me živciraju.

Poncha ::
Ne gledam uživo. Malesef, Ibro, jesi odličan glumac, Ferhate, jesi odličan lik, ali nitko od vas nije Caga. Nemam ja živaca za sjedenje od pet sati pred ekranom ni za koga drugog. Ni za reklame.
Odgledam nakon što završi u Turskoj i postave seriju na svoju stranicu. Uglavnom usred noći (i onda me razbudi sasvim) ili odmah ujutro sutradan. A prijevod kad stignem.
Ali ako ćeš ti gledati uživo, možda bih i mogla prislit se. Ili možemo nakon što obje odgledamo.
Hoću li ovo napokon imati s kim komentirati seriju? I braniti Ferhata? facepalm

Neću ni ja gledati uživo. Inače ne praktikujem da pratim serije uživo, ili gledam na ddizi ili čekam da se završi pa da postave celu epizodu. Pošto kanal D ne dozvoljava da im se serije postavljaju na ddizi i YT, moraću da čekam da postave na njihovu stranicu.

Da branimo Ferhata? Ko sme ovde da napadne Ferhata, pa da ga branimo. smeh Canim, postoji ono što je važilo i za Sarpa i Emira, šta god kaže ili uradi u pravu je. smeh

Poncha ::
Kćerka nekog lika kojeg je sad Ferhat najnovije upoznao u zatvoru. Bila je nakratko u dvije scene u zadnjoj epizodi, ali mi se čini da tek njeno vrijeme u idućim epizodama.
Ne zna nitko što će ona sad kemijati. Ali se nadam da neće puno biti u seriji jer mi se činilo da je u uvodnoj špici stajala kao konuk oyuncu.

Aha, onda je samo na par epizoda kao Kivanc Kasabali. Dobro je, ne bih volela da bude Ferhatov neprijatelj i da me nervira, jer volim Selin i ne želim da je gledam u takvoj ulozi.

Poncha ::
Vidi njega gdje je.

Opet? Ne znam kako ih ne mrzi da svako malo putuju u Ameriku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 22, 2018 10:10 pm

Seni seviyorum iste yani, anladin mi. smeh smeh smeh Koja izjava ljubavi. smeh

Naletela sam na tw, pogledala sam nisam izdrzala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 22, 2018 10:53 pm

Sara Ulusoy ::

Pitanje je koliko će hteti da drže snimanje u tajnosti. Ako lupe zabranu objavljivanja slika, džabe isčekujemo. Ali bar ćeš moći da stalkaš ko je gde od ekipe.

Ja baš mislim da bi oni ovo mogli držati u tajnosti. Ali ako ja znam tko je od ekipe gdje, već bi se moglo znati barem donekle gdje su. Nisam ja od jučer. A ni ostali Cagini fanovi. Navikli smo s Cagom kako pratiti.

Sara Ulusoy ::

Zbog toga sam i ja gledala seriju. Najbolji su mi Baris i deca. A i sviđa mi se način na koji su predstavili njihov odnos sa ocem i samog oca. Jeste da je situacija dramatična, ali nisu napravili tešku dramu oko toga nego su više ispričali tu priču kroz humor.

Slažem se. Još uvijek mi nisu postali naporni.
Izašla je i nova najava, obećava.

Sara Ulusoy ::

Ne ičekujem da se Ferhat ne promeni, ne bi bilo logično da ostane isti s obzirom da je ušla nova osoba u njegov život i da se zaljubio u nju, ali ta promena mora da bude dozirana, ne smeju da ga promene iz korena. Sa tim nikako ne smeju da se igraju, jer Ferhat je najvažniji lik u seriji, ako njega uzmeš, od serije ne ostaje apsolutno ništa. Jer, sigirna sam da postoje samo dva razloga zbog kojih ljudi gledaju seriju, jedan je Ferhat, drugi su njih dvoje kao par.

Vidim da se slažemo.

Sara Ulusoy ::

Umesto što Handan i Yeter po cele epizode smišljaju kako će jedna drugu da zajebu, bolje da su prikazali malo krimi i akcije, čisto da privuku i mušku publiku. Od kućnih spletki hoću da poludim, samo nam je falila još i Abidinova žena i Idil, sad ima da bude u kući ko u Zoo vrtu.

Samo sam te ovdje čekala.  naklon

Sara Ulusoy ::

Tamam, canim, kad si baš toliko navalila, nema problema. smeh

Zar sam ti nešto loše rekla?  smeh

Sara Ulusoy ::

Vala, ja sam mislila da gluplji od Yusufa nema. Ma zamisli koliko je baskomiser Cem iz odeljenja za organizovani kriminal pametan i zainteresovan za posao kad je trebao tužilac da dođe da mu kaže za postojanje mafijaške grupe koja se bavi trgovinom oružja.
A i tužilac kapira zato što ih poznaje i zna čime se bave, inače ni on ne bi imao pojma.

Cem je meni gluplji od Yusufa. Ali to ćeš još i vidjeti.

I slažem se za Yigita. Da on ne poznaje tako dobro Ferhata i Namika, ne bi ni on imao dvije čiste.

Sara Ulusoy ::

Logičke greške mi idu na živce, ali sam definitivno shvatila da ću morati da se pomirim sa njima. Onolika pucnjava kada su ih jurili kolima po onoj šumi, a ni jedno staklo na kolima nije razbijeno. Pa ne košta staklo carevo blago, mogli su da ga razbiju čisto da bude uverljivije.
Onda Asli posle svega insistira da idu u policiju. Te naivni likovi mi nikad neće biti jasni, pa ne treba tata da ti bude Don Vito Coreleone da bi znala da se mafija ne obračunava u policijskoj stanici, inače mafija ne bi ni postojala.

Ok. Dobro je da ne očekuješ da ih nema.
Asli je cijeli život živjela u bajci. To ćeš isto vidjeti.

Sara Ulusoy ::

Pa ovde i nema toliko nasilja koliko ima u drugim serijama, tako da mi nije jasno zašto bi bilo ko pravio problem. Jel to zato što je Ferhat tukao doktora Sinana? Pa nije on njega tukao zato što je doktor, nego zato što mu se motao oko žene.

Mislim da se općenito odnosilo na sve liječnike. Kao prisilila, ozljede, teror, nasilje...

Sara Ulusoy ::

Kada je došao taj scenarista? Mislim da ja još uvek gledam epizode koje su pisale njih dve, sad gledam šestu.

E, baš tu gdje gledaš. Ako se ne varam. Više mi brojevi nisu jača strana.

Sara Ulusoy ::

Ibro bira razliičite uloge, nije od onih glumaca koji uvek glume iste uloge na isti način, kao recimo Ozcan Deniz.
Ako hoćeš da gledaš nešto njegovo, odgledaj Sadece Sen, nije loš film i on i Belcim su odlični.
Jesi ti gledala Merhamet? Ako nisi, pre bih ti preporučila to nego Kordugum. Iako znaš kraj i kraj je takav kakav je, nikad gluplji, serija je dobra, a on i Ozgu imaju super hemiju, odličan su par.

Tim više mi se sviđa kao glumac što ne bira iste stvari. Ne volim kad je glumac iz serije u seriju isti pa samo drugi glumci, isto sve.
Za taj sam film vidjela preporuke svugdje.
Nisam gledala. To sam baš i pisala Adminki. Kad je išlo kod nas, onda sam znala uhvatiti na TV-u pokoju scenu, znam donekle radnju, a one ključne scene sam vidjela i na YT. I sad sam, dok sam njuškala što je sve Ibro snimao odgledala dosta scena na YT. I baš mi je bio vrckav u toj ulozi. Dobar. Slažem se da je s Ozge odličan, vjerojatno i najbolji.

Sara Ulusoy ::

Inače, moram da kažem da Ibru posle ove serije cenim duplo više nego pre. Ne zbog glume i uloge, nego zato što za sve ove godine koliko se dopisujemo prvi put vidim da sa toliko entuzijazma pišeš o nekom glumcu koji nije Caga.

Osjećam se počašćeno ako Ibru tako vidiš zato što ga i ja cijenim. Ima i drugih glumaca koji su mi recimo simpatični i dragi, ali obično mi nešto kod njih nedostaje da ih nemam potrebu dodatno hvaliti. Nisu oni ništa lošiji glumci, ali očito mi nisu dovoljno pažnje zaokupili. Eto, Ibru imam potrebe pohvaliti. Vjerujem da je i zbog lika koji mi je sjeo.
Npr. Burak D. mi je baš simpatičan i volim njegov lik u seriji, ali što da kažem kad sam ga gledala evo sad u trećoj seriji (Medcezir, TKY, BH) i eto on je meni više-manje isti. Već otprilike znam kako će odglumiti. Iako mi je on je uvjerljiv i ima nešto.
Ili Mert Firat koji je dobar glumac, ali opet...

Sara Ulusoy ::

Taj film čekam, prvi put ćemo gledati Kivu u ulozi oca, ako izostavimo Gumus tu nije bio akcenat na tome.

Malo je teška priča. Ako sam dobro shvatila sinopsis i fragi. A i po slikama. Jako me zanima, a i malo imam zadrške (ne zbog Kive) od filma. Rad s takvom djecom je sklizak teren, nadam se da su temu dobro obradili. I da ovaj slatkiš neće preglumljivati kao što je to bilo u seriji gdje sam ga gledala.

Sara Ulusoy ::

Pa plašim se da bi Fahriye bila ukočena, jer je takva, ali meni su njih dvoje vizuelno i dalje super par.

Naravno da smo bile čedne, Allah, Allah, zar si sumnjala? smeh Posle pisanja svake njihove zajedničke scene smo zaključile da bi produkcija i kanal propali od plaćanja kazni RRA. smeh

Slažem se.

Nimalo. Ti i čednost?  smeh
Ne znam samo kolika bi vam isplativost bila onda.

Sara Ulusoy ::

Kad smo kod RRA, oni su koliko se sećan zabranili da se u serijama stupa u vanbračne seksualne odnose, a u SBA sve sama vanbračna deca.

To je to.

Sara Ulusoy ::

Naravno da ću odgledati. Kod mene nema sredine, ili maratonski ili nikako. Vidiš da sam za dva dana odgledala šest epizoda. Skoz sam neispavana.

Ovu seriju je možda i najbolje maratonski i odgledati. Manje analiziraš gluposti.

Sara Ulusoy ::

Pa nisam se ja navukla na seriju, meni se serija u principu i ne sviđa nešto posebno, ali sam se navukla na Ferhata i nema odustajanja. Mogu da odustanem samo u slučaju da Ferhat postane anđeo.

Njih dvoje kao par me još uvek nisu zaintrigirali, ali još i nema nekih naznaka zaljubljenosti, videćemo kasnije.
Birce mi ne ide na živce toliko koliko sam mislila, iako nije baš neka glumica. Ali ona loše napumpana usta, one seljačke tetovaže i njen glas me živciraju.

Dobro, to sam i mislila. Navukla si se na Ferhata. Što misliš da ja gledam zbog Cuneyta?

Dobro, mene su njih dvoje od početka zainteresirali. Jer mi je interesantan Ferhat u svemu tome, tako da sam se s vremenom baš vezala.

Dobro. Ni ne očekujem da te ne živcira.

Sara Ulusoy ::

Neću ni ja gledati uživo. Inače ne praktikujem da pratim serije uživo, ili gledam na ddizi ili čekam da se završi pa da postave celu epizodu. Pošto kanal D ne dozvoljava da im se serije postavljaju na ddizi i YT, moraću da čekam da postave na njihovu stranicu.

E dobro. Tako i ja radim. I to što nema na YT mi je isto glupost.

Sara Ulusoy ::

Da branimo Ferhata? Ko sme ovde da napadne Ferhata, pa da ga branimo. smeh Canim, postoji ono što je važilo i za Sarpa i Emira, šta god kaže ili uradi u pravu je. smeh

Što sad da kažem?
naklon  

Ne znam ja, ovdje nitko, ali sam čitala komentare na neke njegove postupke. A znaš mene... Iako sve razumijem, bla, bla, opet ja nekako imam opravdanje za njega.

Sara Ulusoy ::

Aha, onda je samo na par epizoda kao Kivanc Kasabali. Dobro je, ne bih volela da bude Ferhatov neprijatelj i da me nervira, jer volim Selin i ne želim da je gledam u takvoj ulozi.

E ne znam je li prijatelj, neprijatelj ili će pit krv na slamčicu Asli. Idem to pogledati u ovom nastavku.

Sara Ulusoy ::

Opet? Ne znam kako ih ne mrzi da svako malo putuju u Ameriku.

Može im se.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 12:14 am


Poncha ::
Ja baš mislim da bi oni ovo mogli držati u tajnosti. Ali ako ja znam tko je od ekipe gdje, već bi se moglo znati barem donekle gdje su. Nisam ja od jučer. A ni ostali Cagini fanovi. Navikli smo s Cagom kako pratiti.

Zato i kažem da ćeš moći ti, a i ostali fanovi da stalkate gde je ko od ekipe. Ako znaju, onda mogu da idu da ga uhode i da izvuku koju sliku.

Poncha ::
Slažem se. Još uvijek mi nisu postali naporni.
Izašla je i nova najava, obećava.

Malopre sam videla najavu. Aj barem je Cemilu objasnila da je pobrkao lončiće i da treba da se razvedu. Mada, čisto sumnjam da će on na to pristati.

Poncha ::
Zar sam ti nešto loše rekla? smeh

Yok, canim, to što mi želiš i moje želje se potpuno slažu. lol!

Poncha ::
Mislim da se općenito odnosilo na sve liječnike. Kao prisilila, ozljede, teror, nasilje...

Ma nemoj, opet taj čuveni turski lažni moral. A da je u toj sceni pustio doktora, popeo se gore i izmlatio ženu na mrtvo ime, onda se niko ne bi bunio.

Vidim digla se prašina oko toga što su ovi u UTC zajedno. To kvari porodični moral. A maltretiranje i ubistva žene i dece je sasvim moralno, varanje žene nije. Turska je zemlja u kojoj su katastrofalno rasprostranjena ubistva zbog časti, gde silovatelji dobijaju minimalne kazne, iz Šerijata su izašli samo na papiru i sad je najveći problem seksanje dvoje ljudi koji nisu u braku.

Poncha ::
Nisam gledala. To sam baš i pisala Adminki. Kad je išlo kod nas, onda sam znala uhvatiti na TV-u pokoju scenu, znam donekle radnju, a one ključne scene sam vidjela i na YT. I sad sam, dok sam njuškala što je sve Ibro snimao odgledala dosta scena na YT. I baš mi je bio vrckav u toj ulozi. Dobar. Slažem se da je s Ozge odličan, vjerojatno i najbolji.

Pa zapravo on igra dve uloge u toj seriji, pošto su Firat iz mladosti i iz sadašnjosti različiti. Ali da, bio je vrckav, više u mladosti. I Firata iz prošlosti sam volela više, nego iz sadašnjosti. Ali recimo da sam u toj seriji najviše volela Narininu ljubav prema njemu, njihovu hemiju i Deniz kao lik.
I ja mislim da je sa njom bio najbolji, neko vreme su bili i u vezi. Ne znam kakav je bio sa Deniz Cakir u Iffet i sa njom je bio u vezi dugo. Nemam pojma ni o čemu se radi u toj seriji, kad sam ga videla sa brčinama, odustala sam čak i od pokušaja da pogledam.

Poncha ::
Osjećam se počašćeno ako Ibru tako vidiš zato što ga i ja cijenim. Ima i drugih glumaca koji su mi recimo simpatični i dragi, ali obično mi nešto kod njih nedostaje da ih nemam potrebu dodatno hvaliti. Nisu oni ništa lošiji glumci, ali očito mi nisu dovoljno pažnje zaokupili. Eto, Ibru imam potrebe pohvaliti. Vjerujem da je i zbog lika koji mi je sjeo.
Npr. Burak D. mi je baš simpatičan i volim njegov lik u seriji, ali što da kažem kad sam ga gledala evo sad u trećoj seriji (Medcezir, TKY, BH) i eto on je meni više-manje isti. Već otprilike znam kako će odglumiti. Iako mi je on je uvjerljiv i ima nešto.
Ili Mert Firat koji je dobar glumac, ali opet...

Gledala si ti dosta serija i dosta smo ih komentarisali, ali nikoga nisi toliko hvalila.
Istina je da je to uspeh i lika i glumca, ali jedno bez drugog ne može. Važno je kako glumac donese lik, on ga oživi i da mu nešto svoje. Mnogi legendarni likovi bi možda bili zaboravljeni da ih nisu glumili baš ti glumci koji jesu.

Burak Deniz je prosečan glumac koji će ostati na prosečnim ulogama i prosečnoj popularnosti. Simpatičan je, ali ništa više od toga.

Mert Firat je solidan, ali i on stoji i stajaće na proseku.

Poncha ::
Malo je teška priča. Ako sam dobro shvatila sinopsis i fragi. A i po slikama. Jako me zanima, a i malo imam zadrške (ne zbog Kive) od filma. Rad s takvom djecom je sklizak teren, nadam se da su temu dobro obradili. I da ovaj slatkiš neće preglumljivati kao što je to bilo u seriji gdje sam ga gledala.

Sama tema je sklizak teren. Ako uguše dramom, džabe im i Kivo i sve ostalo.

Poncha ::
Dobro, to sam i mislila. Navukla si se na Ferhata. Što misliš da ja gledam zbog Cuneyta?

Dobro, mene su njih dvoje od početka zainteresirali. Jer mi je interesantan Ferhat u svemu tome, tako da sam se s vremenom baš vezala.

A ti zbog Cuneyta gledaš? smeh Pa što odmah ne kažeš, nego ovde pišem plahte o Ibri. U tom slučaju ne znam šta bih ti rekla, odgledaj ponovo drugu sezonu Ezela. smeh

Mene njih dvoje tek počinju da intrigiraju pošto su se najzad pomerili sa mrtve tačke, odnosno ona se pomerila.

Poncha ::
E dobro. Tako i ja radim. I to što nema na YT mi je isto glupost.

I meni je to glupost, sve ostale serije ima, samo njihove serije ne možeš da pogledaš apsolutno nigde osim na njihovoj stranici.

Poncha ::
Ne znam ja, ovdje nitko, ali sam čitala komentare na neke njegove postupke. A znaš mene... Iako sve razumijem, bla, bla, opet ja nekako imam opravdanje za njega.

Opet ti komentari. Kada će ljudi da shvate da gledamo seriju. Pa ja kad bih gledala seriju i likove sa stanovišta moralnih vrednosti kojima se vodim u stvarnom životu verovatno bih mrzela sve likove koji su mi omiljeni. Prema tome Ferhat ima kod mene opravdanje za sve svoje postupke, naročito za ono što je zalepo doktora za beton. smeh

Poncha ::
E ne znam je li prijatelj, neprijatelj ili će pit krv na slamčicu Asli. Idem to pogledati u ovom nastavku.

Hajde pogledaj, pa ja vi da li je prijatelj ili neprijatelj. A ja odoh da razrešim dilemu da li da odgledam još jednu epizodu SBA ili večerašnju epizodu Cukura.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 2:00 am

Sara Ulusoy ::

Zato i kažem da ćeš moći ti, a i ostali fanovi da stalkate gde je ko od ekipe. Ako znaju, onda mogu da idu da ga uhode i da izvuku koju sliku.

Sve znaš. Kao da to i sad ne radim. (Koliko god Cagi ide, opet smo na tragu.)

Sara Ulusoy ::

Malopre sam videla najavu. Aj barem je Cemilu objasnila da je pobrkao lončiće i da treba da se razvedu. Mada, čisto sumnjam da će on na to pristati.

Barem nešto. Neće on, ali nema veze, barem mu je rekla. On tukac uvrtio sebi.

Sara Ulusoy ::

Yok, canim, to što mi želiš i moje želje se potpuno slažu. lol!

Onda ti ga šaljem i iz večerašnje epizode. Bio je naklon.

Sara Ulusoy ::

Ma nemoj, opet taj čuveni turski lažni moral. A da je u toj sceni pustio doktora, popeo se gore i izmlatio ženu na mrtvo ime, onda se niko ne bi bunio.

Nažalost.

Sara Ulusoy ::

Vidim digla se prašina oko toga što su ovi u UTC zajedno. To kvari porodični moral. A maltretiranje i ubistva  žene i dece je sasvim moralno, varanje žene nije. Turska je zemlja u kojoj su katastrofalno rasprostranjena ubistva zbog časti, gde silovatelji dobijaju minimalne kazne, iz Šerijata su izašli samo na papiru i sad je najveći problem seksanje dvoje ljudi koji nisu u braku.

A UTC nije ni pao seks između njih dvoje, ako sam dobro shvatila zbog koga se digla prašina. Jedino "Sema" i "Alyanak" se valjaju još od početka serije. Vala, muka mi od njih.
A ovo dvoje iz zadnje epizode su imali eto neku malo jaču scenu u kojoj čak ni poljubac nije pao. Jedino onako malo položaj tijela zanimljiv.

Sara Ulusoy ::

Pa zapravo on igra dve uloge u toj seriji, pošto su Firat iz mladosti i iz sadašnjosti različiti. Ali da, bio je vrckav, više u mladosti. I Firata iz prošlosti sam volela više, nego iz sadašnjosti. Ali recimo da sam u toj seriji najviše volela Narininu ljubav prema njemu, njihovu hemiju i Deniz kao lik.
I ja mislim da je sa njom bio najbolji, neko vreme su bili i u vezi. Ne znam kakav je bio sa Deniz Cakir u Iffet i sa njom je bio u vezi dugo. Nemam pojma ni o čemu se radi u toj seriji, kad sam ga videla sa brčinama, odustala sam čak i od pokušaja da pogledam.

Nemam pojma, mislim da sam pohvatala malo i Firata iz mladosti i sadašnjosti. Čovjek zna znanje. naklon Meni je malo ovaj iz sadašnjosti, nezalizani, onako zanimljiviji. smeh
Vala kemija se osjeti, a i ono što sam pogledala njihovih scena su mi super. Da bih riječ rekla. Tako sam ja malo po malo odgledala ipak dosta toga.
Ne znam kakav je s Deniz. Ni meni brkovi nisu dragi. Čini mi se da bi Reakcija mogla biti zanimljiva.

Sara Ulusoy ::

Gledala si ti dosta serija i dosta smo ih komentarisali, ali nikoga nisi toliko hvalila.
Istina je da je to uspeh i lika i glumca, ali jedno bez drugog ne može.  Važno je kako glumac donese lik, on ga oživi i da mu nešto svoje. Mnogi legendarni likovi bi možda bili zaboravljeni da ih nisu glumili baš ti glumci koji jesu.

Mislim da si u pravu. Jer i tko mi se svidio od glumaca nije mi bio materijal za dulje hvaljenje. Eventualno me kupio nečiji lik.

Slažem se da bi mnogi bili zaboravljeni da ih baš određeni glumci nisu glumili.

Sara Ulusoy ::

Burak Deniz je prosečan glumac koji će ostati na prosečnim ulogama i prosečnoj popularnosti. Simpatičan je, ali ništa više od toga.

Mert Firat je solidan, ali i on stoji i stajaće na proseku.

U pravu si za Buraka. Prosječan je ma koliko meni simpatičan bio.

Mertu je ovaj UTC uloga karijere. Ne znam u čemu je sve glumio prije, ali ova mu je uloga legla. Što kažeš, prosjek.

Sara Ulusoy ::

Sama tema je sklizak teren. Ako uguše dramom, džabe im i Kivo i sve ostalo.

Tema je jako skliska. Malo može odnijeti u pretjerivanje, pogotovo ako pretjeraju s dramom. Ili iskarikiraju lik ovog dječaka. Ali sviđaju mi se slike. Basak je stajling napravila za deset. A nije ni čudo.

Sara Ulusoy ::

A ti zbog Cuneyta gledaš? smeh Pa što odmah ne kažeš, nego ovde pišem plahte o Ibri. U tom slučaju ne znam šta bih ti rekla, odgledaj ponovo drugu sezonu Ezela. smeh

Naravno. Toliko gledam zbog njega da mi se uopće želudac ne prevrće kad je on u kadru. A tek kad slaže neke grimase i želim biti simpatičan i smiješan face, dođe mi da ga pomilujem mišem po licu.

Sara Ulusoy ::

Mene njih dvoje tek počinju da intrigiraju pošto su se najzad pomerili sa mrtve tačke, odnosno ona se pomerila.

Dobro je to za početak.

Sara Ulusoy ::

I meni je to glupost, sve ostale serije ima, samo njihove serije ne možeš da pogledaš apsolutno nigde osim na njihovoj stranici.

I onda vidiš kad ja trebam gledati epizodu. A još kad reklame počnu na početku dok ih pogasim. Pa svaki put odaberi kvalitetu videa...

Sara Ulusoy ::

Opet ti komentari. Kada će ljudi da shvate da gledamo seriju. Pa ja kad bih gledala seriju i likove sa stanovišta moralnih vrednosti  kojima se vodim u stvarnom životu verovatno bih mrzela sve likove koji su mi omiljeni.  Prema tome Ferhat ima kod mene opravdanje za sve svoje postupke, naročito za ono što je zalepo doktora za beton. smeh

Shvaćaju ljudi da gledaju seriju. Ali Ferhat bey se malo nekad zanese. naklon Tko je nama kriv što mi opravdavamo likovima svašta.
smeh

Baš me zanima hoćeš li i dalje biti takvog mišljenja. Sad kad me razočaraš. smeh

Sara Ulusoy ::

Hajde pogledaj, pa ja vi da li je prijatelj ili neprijatelj. A ja odoh da razrešim dilemu da li da odgledam još jednu epizodu SBA ili večerašnju epizodu Cukura.

I što si odlučila? I što si odgledala? Ako si gledala SBA, daj koju Ferhatovu rečenicu. Nije ih teško izdvojiti. smeh

Pogledala sam. Hm... Majke mi, evo ne znam što je. Jako joj je zanimljiv, pomaže mu brata izvaditi iz pritvora. On se oslanja na nju, da vidiš kako ju je brzinski skenirao pogledom. Ali njen otac nešto muti, čak i ona pita oca više puta zna li Namika. A otac se zalijepio za Ferhata. Tako da jesu li prijatelji ili neprijatelji, pojma nema. Trenutno Ayhan nema ništa protiv Ferhata.

Inače, Selin i Ibro imaju neku kemiju. Ali ona je Asfer fan, bila je to već objavila na twitteru.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 2:02 am

Benim abim polis, benim abim polis...Ay vallahi deliricem. Hoce li ova to da ponavlja ko papagaj do kraja serije? Nikad nije prosla na crveno svetlo... Nervira me.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 2:03 am

A čekaj sad tek. Vidi što će mu još reći.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 2:04 am

Evo ti se još smijem. smeh

Do koje si to epizode došla? Ja više ne pamtim u kojoj je što epizodi bilo...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 2:15 am

Ja nisam normalna, vidi koliko je sati ja jos gledam seriju. Sutra cu Ibru da posaljem na posao umesto mene. smeh

Osmu gledam, rekla mu je da ne pokusava nikoga da voli jer ce verovatno da ubije voleci. Folirantkinja. Sad je upravo sela u auto i otisla da ga prijavi.

To za Selin sam ja pomislila cim sam videla fragma i njih dvoje u kadru. Cak sam htela da kazem da ubiju Asli i da ga spoje sa Selin, ali je to nemoguce s obzirom da njoh dvoje kao par imaju mnogo fanova. Mogla bi Selin malo da se mota oko njega cisto da ova bude ljubomorna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 2:16 am

Jel ova Idil i dalje trudna ili je abortirala?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 2:37 am

Sara Ulusoy ::
Ja nisam normalna, vidi koliko je sati ja jos gledam seriju. Sutra cu Ibru da posaljem na posao umesto mene. smeh

Šalji Ibru. Profesionalan je on. Ako ništa, neka šarmira okolo. A možeš i Ferhata, on što radi tu nema greške. Ili još bolje, uopće ne moraš njega slati da obavi posao, samo mu se požali i on će otići kod tvog direktora i izvikati se na njega. Što će netko tamo dirati njegovu Saru.  naklon Nemoj sumnjati da bi to napravio odlično.  naklon (Nije mu prvi put.) On je Ferhat Aslan.

Ako želiš da ti kažem da si normalna, našla si krivo mjesto.

Moj je problem da se totalno razbudim nakon epizode.

Sara Ulusoy ::

Osmu gledam, rekla mu je da ne pokusava nikoga da voli jer ce verovatno da ubije voleci. Folirantkinja. Sad je upravo sela u auto i otisla da ga prijavi.

Nastavi gledati. Tu su mi kasnije bili odlični.  naklon

Ali joj zapamti to što je rekla. Ni Ferhat joj ne zaboravlja.

Sara Ulusoy ::

To za Selin sam ja pomislila cim sam videla fragma i njih dvoje u kadru. Cak sam htela da kazem da ubiju Asli i da ga spoje sa Selin, ali je to nemoguce s obzirom da njoh dvoje kao par imaju mnogo fanova. Mogla bi Selin malo da se mota oko njega cisto da ova bude ljubomorna.

Pa ja ti mogu reći da imaju kemiju. Ili Ibro ima sa svakim kemiju kad onako prođe kroz osobu pogledom.
Asfer ti je jaka baza fanova, ali da bi ova mogla unijeti nešto malo pomutnje, mogla bi. Pisalo je i danas konuk oyuncu uz njeno ime.

Sara Ulusoy ::

Jel ova Idil i dalje trudna ili je abortirala?

To ti nije nikad prikazano. Svi i dalje misle da je trudna, ali meni njeno ponašanje ne govori to, već upravo da je abortirala.

Inače mi je ona cijeli nejasan lik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 7:11 am

Odgleda li ti to sinoć? Jesi li što odspavala ili ćeš podočnjake kao Caga i Ibro imati kad snimaju danima, a loše spavaju?

Meni bi možda bilo bolje da ne gledam usred noći epizodu, baš se razbudim. Uyku yok.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 7:17 am

Kad je serija onda što manje ulazim na Twitter i preskačem dosta toga kako bih što manje saznala radnje. Tako da onda naknadno čitam i vraćam se vidjeti što ima. Ovome sam se noćas tako od srca nasmijala. Je li ovo držanje Cagi instrukcija?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 5_CF4_BFAD-4_FA5-4_CE5-9_EB2-074646769_A5_F

Napad smijeha me uhvatio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 8:01 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 5:06 pm

Odgledala sam osmu. Allah, Allah, sta ste mi uradili ti i Ferhat, ceo dan sam hodala kao zombi. Sva sreca da nema mnogo epizoda, inace bih dobila otkaz. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 6:50 pm

Poncha ::
Onda ti ga šaljem i iz večerašnje epizode. Bio je naklon .


Ma šalji ga iz koje god hoćeš epizode, samo ne znam šta bi Turci rekli na to, ipak je on oženjen, nije moralno. lol!

Poncha ::
A UTC nije ni pao seks između njih dvoje, ako sam dobro shvatila zbog koga se digla prašina. Jedino "Sema" i "Alyanak" se valjaju još od početka serije. Vala, muka mi od njih.
A ovo dvoje iz zadnje epizode su imali eto neku malo jaču scenu u kojoj čak ni poljubac nije pao. Jedino onako malo položaj tijela zanimljiv.

Zbog Oye i Merta (zaboravila sam kako se zove u seriji) se digla prašina, a kakva je scena bila, ne znam.
Ma oni kad se uhvate za nešto, u skoro svakoj seriji ima po neko vanbračno dete, evo ja gledam tri i u sve tri ima vipe anbračne dece pa se nisu bunili. Problem je što u UTC kvare koncepciju, jer je to deo glavne radnje.

Poncha ::
Nemam pojma, mislim da sam pohvatala malo i Firata iz mladosti i sadašnjosti. Čovjek zna znanje. naklon Meni je malo ovaj iz sadašnjosti, nezalizani, onako zanimljiviji. smeh
Vala kemija se osjeti, a i ono što sam pogledala njihovih scena su mi super. Da bih riječ rekla. Tako sam ja malo po malo odgledala ipak dosta toga.
Ne znam kakav je s Deniz. Ni meni brkovi nisu dragi. Čini mi se da bi Reakcija mogla biti zanimljiva.

Kada sam rekla da sam ga više volela iz mladosti, mislila sam na lik, nisam mislila na to na šta si ti. lol! Svakako da je nezalizani Firat bolji.
Nervirao me je što ga je Narin toliko volela, a on je često povređivao i udarao u slabu tačku.

Poncha ::
Mertu je ovaj UTC uloga karijere. Ne znam u čemu je sve glumio prije, ali ova mu je uloga legla. Što kažeš, prosjek.

Ja sam ga gledala u Binbir Gece, nešto malo u Intikamu i u Kelebegin Ruyasi i nigde nije ostavio neki utisak na mene,
Poncha ::
Naravno. Toliko gledam zbog njega da mi se uopće želudac ne prevrće kad je on u kadru. A tek kad slaže neke grimase i želim biti simpatičan i smiješan face, dođe mi da ga pomilujem mišem po licu.

Meni taj glumac ima pogled psihopate, takav je bio i u Ezelu. Ali ovde je lik Cuneyta katastrofa, najljigaviji je od svih.

Poncha ::
I onda vidiš kad ja trebam gledati epizodu. A još kad reklame počnu na početku dok ih pogasim. Pa svaki put odaberi kvalitetu videa...

Jel imaš instaliran ad block? Meni se ne pojavljuju reklame uopšte na njihovom sajtu.

Poncha ::
Shvaćaju ljudi da gledaju seriju. Ali Ferhat bey se malo nekad zanese. naklon Tko je nama kriv što mi opravdavamo likovima svašta.
smeh

Baš me zanima hoćeš li i dalje biti takvog mišljenja. Sad kad me razočaraš. smeh

Ja kad zavolim neki lik, naročito ako ga glumi glumac kojeg volim, sve opravdavam, čak i kad znam da sto posto nije u pravu. I svaki lik koji radi nešto protiv njega kod mene pada u nemilost pa makar bio i u pravu. Jedino što se kada pišem na javnom forumu trudim da budem objektivna.

Ali ovo nije javni forum, prema tome, nema šanse da promenim mišljenje i da te razočaram.

Poncha ::
Pogledala sam. Hm... Majke mi, evo ne znam što je. Jako joj je zanimljiv, pomaže mu brata izvaditi iz pritvora. On se oslanja na nju, da vidiš kako ju je brzinski skenirao pogledom. Ali njen otac nešto muti, čak i ona pita oca više puta zna li Namika. A otac se zalijepio za Ferhata. Tako da jesu li prijatelji ili neprijatelji, pojma nema. Trenutno Ayhan nema ništa protiv Ferhata.

Inače, Selin i Ibro imaju neku kemiju. Ali ona je Asfer fan, bila je to već objavila na twitteru.

Hm... Glumac koji glumi njenog oca je glumio u Poyrazu i bio je valjda najveći monstrum koji je svet turskih serija ikada video. Bio je Poyrazov otac i dovoljno je da kažem da je vezao Poyraza i zakačio ga za plafon da gleda kako Aysegul vrše abortus na živo bez anestezije. Tako da makar bio i na Ferhatovoj strani, ja ću pod utiskom predhodne uloge verovatno videti u njemu loše. A Selin bi mogla malo da se mota oko Ferhata, em da ova guska bude ljubomorna, em da ih malo gledam u zajedničkim scenama.

Poncha ::
Šalji Ibru. Profesionalan je on. Ako ništa, neka šarmira okolo. A možeš i Ferhata, on što radi tu nema greške. Ili još bolje, uopće ne moraš njega slati da obavi posao, samo mu se požali i on će otići kod tvog direktora i izvikati se na njega. Što će netko tamo dirati njegovu Saru. naklon Nemoj sumnjati da bi to napravio odlično. naklon (Nije mu prvi put.) On je Ferhat Aslan.

Videla sam i tu scenu iz sinoćne epizode kad je bio kod glavnog doktora da mu objasni neke stvari. smeh

Ali kod mene to ne može, sa direktorom sam u najbližim mogućim rodbinskim odnosima. Dobila bih otkaz i kod kuće, ne samo na poslu. smeh

Poncha ::
Ako želiš da ti kažem da si normalna, našla si krivo mjesto.

Yok ya, čak i da mi kažeš da sam normalna ne bih ti poverovala. smeh

Poncha ::
Pa ja ti mogu reći da imaju kemiju. Ili Ibro ima sa svakim kemiju kad onako prođe kroz osobu pogledom.

Mislim da Ibro ima hemiju sa svima. A ima i Selin.

Poncha ::
To ti nije nikad prikazano. Svi i dalje misle da je trudna, ali meni njeno ponašanje ne govori to, već upravo da je abortirala.

Inače mi je ona cijeli nejasan lik.

Mislim da je abortirala, ne bi bez razloga prikazali kako izlazi iz ginekološke ordinacije. I to nije išla u bolnicu da Namik ne bi saznao, nego je otišla u neku ordinaciju. Ali sve je moguće.
Ona sigurno nešto muti i mislim da će ona biti Namikov kraj. A ni Namik nije baš sinonim za inteligenciju za razliku od Tayyara.

Poncha ::
Kad je serija onda što manje ulazim na Twitter i preskačem dosta toga kako bih što manje saznala radnje. Tako da onda naknadno čitam i vraćam se vidjeti što ima. Ovome sam se noćas tako od srca nasmijala. Je li ovo držanje Cagi instrukcija?

smeh Evet, daju mu instrukcije. Nije prvi put, ne znaju više šta će kad ga nigde nema.

Poncha ::
Meni ništa više nije jasno. Tko, šta, kome, kuda.

http://www.medyatava.com/haber/kanal-dnin-mehmed-bir-cihan-fatihi-dizisinin-senaristi-de-degisti_153355

Pa ovaj je valjda trebao sa Pinar da piše scenario za Netflix, pošto su odlučili da promene scenariste, sada su ga angažovali za Fatiha.


Idem da odgledam devetu epizodu, tama će se dotle završiti EDHO da odgledam i to ako budem bila u stanju i da noćas spavam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 7:07 pm

Hahahahahahahaha
Zovi hitnu. Ti u tvoj drug ste se onesvestili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 7:25 pm

Jao sto ovaj Cem melje, usta ne zatvara. A bas je sposoban, da Ferhat nije video ove i dalje bi stajao ispred kuce i pricao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 7:39 pm

Opljackacemo bolnicu u kojoj radim?
Ako hoces mozemo da idemo i u drugu bolnicu. smeh


Yurutur, yurutur, cok guzel yurutuyo. smeh



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 EmptyTue Jan 23, 2018 7:45 pm

Mislim da se scenarista promenio od ove epizode, Ferhat je duhovitiji nego inace.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: