Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 7:49 pm

Cem stalno ponavlja da ce da strpa Ferhata u zatvor, nadam se da scenarista na kraju nece to da nam uradi. Jasno je da Ferhat ne moze da ima srecan kraj, ali bolje da umre, nego da ga nesposobni Cem uhapsi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 7:55 pm

Ova Asli je tolika glupaca da nema dalje.
Los si, mracan si, ne zna nista drugo da kaze. Koji moj si se onda zaljubila u njega, bi yuru git, Allah, Allah.
Ali dobro joj je ocitao bukvicu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 8:34 pm

Pitanja za sto poena. Pul biber var mi? Sahin Cigal nerde? lol!
Ugasi kameru od sada je za 18+. lol!

Svidja mi se ovaj scenarista, duhovit je, celi epizodu umirem od smeha.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 9:06 pm

Sara Ulusoy ::
Odgledala sam osmu. Allah, Allah, sta ste mi uradili ti i Ferhat, ceo dan sam hodala kao zombi. Sva sreca da nema mnogo epizoda, inace bih dobila otkaz. lol!

Ja ti mogu preuzeti krivnju što sam malčice doprinijela tome da počneš gledati Ferhata, ali on je sam kriv što je dobar (za pomaknute) pa te vuče da ga odgledaš. Ja da sam imala priliku ovu seriju gledati maratonski to bi mi najviše odgovaralo. Jer kad gledam maratonski se najbrže zahvatim za lik. Kao da se i sad nisam. naklon Možda dobro da sam ipak ovako polako gledala epizode. smeh

A, vidim da te uhvatilo raspoloženje tokom epizode kad ovako i ovoliko komentiraš. Idem redom. Ti samo nastavi...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 9:28 pm

Ovaj Cuneyt je sve snimio. Pa on stvarno hoce da ga Ferhat ubije. Sada ce garant da preti Yeter, cisto sumnjam da ima hrabrosti da preti Ferhatu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 9:31 pm

Sara Ulusoy ::

Ma šalji ga iz koje god hoćeš epizode, samo ne znam šta bi Turci rekli na to, ipak je on oženjen, nije moralno. lol!

Je, inače je Ferhat sav moralan čovjek. smeh

Sara Ulusoy ::

Zbog Oye i Merta (zaboravila sam kako se zove u seriji) se digla prašina, a kakva je scena bila, ne znam.
Ma oni kad se uhvate za nešto, u skoro svakoj seriji ima po neko vanbračno dete, evo ja gledam tri i u sve tri ima vipe anbračne dece pa se nisu bunili. Problem je što u UTC kvare koncepciju, jer je to deo glavne radnje.

I mislila sam da je zbog njih dvoje. Serhan se zove.
Ništa, ona mu je došla u stan, brijala ga je, mahala onom britvom oko njega, on joj poljubio ruku, a njene noge su bile između njegovih.

I ja gledam tri. Čak i u BH je Rahmet vanbračno dijete. A u SBA vanbračnih koliko hoćeš.

Sara Ulusoy ::

Kada sam rekla da sam ga više volela iz mladosti, mislila sam na lik, nisam mislila na to na šta si ti. lol! Svakako da je nezalizani Firat bolji.
Nervirao me je što ga je Narin toliko volela, a on je često povređivao i udarao u slabu tačku.

Nisam ni mislila da ti je zalizani bio bolji. Ok, shvaćam. smeh Ja sam mislila ovako na oko, pokret i to.

Možda da sam i ja gledala bih rekla isto. I meni se Narin učinila jako simpatičnom.

Sara Ulusoy ::

Ja sam ga gledala u Binbir Gece, nešto malo u Intikamu i u Kelebegin Ruyasi i nigde nije ostavio neki utisak na mene,

I ja sam tamo, kad je bio jako mlad. Zato sam i rekla da ne znam gdje je sve glumio.
U ovoj ulozi je dobar glumac, uvjerljiv. I lik mi je dobar.

Sara Ulusoy ::

Meni taj glumac ima pogled psihopate, takav je bio i u Ezelu. Ali ovde je lik Cuneyta katastrofa, najljigaviji je od svih.

Meni je on nedefiniran. Na početku mi je još imao neke nade, ali svakom idućom epizpdom sve ljigaviji mi je postajao. Sad ga ne mogu smiliti.
Lik ne znaš koliko bi mu godina dao. Ali njegovi pokreti, pogledi, face... Užas.

Sara Ulusoy ::

Jel imaš instaliran ad block? Meni se ne pojavljuju reklame uopšte na njihovom sajtu.

Nemam. To mi onda treba. Jer se meni reklame pojavljuju na početku, pa 5 sekundi (ako su te) traju i nakon ih možeš ugasiti. Nekad na početku, nekad usred gledanja. To me živcira. I još su često reklame glasnije nego ostalo pa mi se sve ori kad su one.

Sara Ulusoy ::

Ja kad zavolim neki lik, naročito ako ga glumi glumac kojeg volim, sve opravdavam, čak i kad znam da sto posto nije u pravu. I svaki lik koji radi nešto protiv njega kod mene pada u nemilost pa makar bio i u pravu. Jedino što se kada pišem na javnom forumu trudim da budem objektivna.

Ali ovo nije javni forum, prema tome, nema šanse da promenim mišljenje i da te razočaram.

Pa takve smo. naklon

A, dobro onda. Odmah sam rahat. Jer vidim danas se osjećam totalno luda što sam malo jutros čitala komentare.

Sara Ulusoy ::

Hm... Glumac koji glumi njenog oca je glumio u Poyrazu i bio je valjda najveći monstrum koji je svet turskih serija ikada video. Bio je Poyrazov otac i dovoljno je da kažem da je vezao Poyraza i zakačio ga za plafon da gleda kako Aysegul vrše abortus na živo bez anestezije. Tako da makar bio i na Ferhatovoj strani, ja ću pod utiskom predhodne uloge verovatno videti u njemu loše. A Selin bi mogla malo da se mota oko Ferhata, em da ova guska bude ljubomorna, em da ih malo gledam u zajedničkim scenama.

Ja ovom liku ni glumcu ništa ne vjerujem. Ne znam zašto. Ulazi/izlazi iz zatvora kako mu dođe, kćer mu advokat, upadne na svadbu, a nitko ga nije pozvao, nađe Ferhata u njegovom restoranu, pije s njim, odjednom je očinska figura, dijeli savjete šakom i kapom... A kad se pojavio na vjenčanju, Handan ga je gledala sa zanimanjem, a on pak Yeter skenira pogledom. Ne govori nikom da zna Namika...

Sara Ulusoy ::

Videla sam i tu scenu iz sinoćne epizode kad je bio kod glavnog doktora da mu objasni neke stvari. smeh

Ali kod mene to ne može, sa direktorom sam u najbližim mogućim rodbinskim odnosima. Dobila bih otkaz i kod kuće, ne samo na poslu. smeh

A nema spojlanja. Gledaj po redu. smeh Znači ne ljutiš se na njega što je dreknuo. naklon Ay, tako si mi odmah draža.

E sad ga usra i ti. Nema veze, sikinti yok, Ferhat se ne boji ni rodbine - on i njima sve skreše u bradu. Čak i dayiji. Samo se ti njega drži.

Sara Ulusoy ::

Yok ya, čak i da mi kažeš da sam normalna ne bih ti poverovala. smeh

smeh

Sara Ulusoy ::

Mislim da Ibro ima hemiju sa svima. A ima i Selin.

Itekako ima.

Sara Ulusoy ::

Mislim da je abortirala, ne bi bez razloga prikazali kako izlazi iz ginekološke ordinacije. I to nije išla u bolnicu da Namik ne bi saznao, nego je otišla u neku ordinaciju. Ali sve je moguće.
Ona sigurno nešto muti i mislim da će ona biti Namikov kraj. A ni Namik nije baš sinonim za inteligenciju za razliku od Tayyara.

U kući misle da je trudna i dalje, ona tako svima i dalje nastavlja nabijati na nos. Ali...
Prvo, ne bi otišla negdje nepoznato, drugo valjda se ne bi oblila alkoholom da je trudna (ako želiš toliko trudnoću, ne piješ), a i svaki put kad se spomene beba, složi neke glupe face.

Muti, samo ne kužim što.

Sara Ulusoy ::

smeh Evet, daju mu instrukcije. Nije prvi put, ne znaju više šta će kad ga nigde nema.

Znam da nije, ali sinoć sam se ovome ismijala samo tako. Baš mi je došlo dobro. I meni nedostaje pa mi je lakše kad i drugima fali, ali način na koji oni njega upućuju što će raditi mi je tako smeh. naklon Dobro on ima i živaca.

Sara Ulusoy ::

Pa ovaj je valjda trebao sa Pinar da piše scenario za Netflix, pošto su odlučili da promene scenariste, sada su ga angažovali za Fatiha.

To oni rošade rade unutar iste produkcije. Što bi čovjek ostao neiskorišten.

Sara Ulusoy ::

Idem da odgledam devetu epizodu, tama će se dotle završiti EDHO da odgledam i to ako budem bila u stanju i da noćas spavam.

Ajde.. I nastavi s ovim lajv utiscima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 9:41 pm

Sara Ulusoy ::
Hahahahahahahaha
Zovi hitnu. Ti u tvoj drug ste se onesvestili.

smeh

Tu su mi Abidin i Ferhat bili odlični. Kako se ovaj pokupi za njim. Sve mu odmah jasno bilo.

Sara Ulusoy ::
Jao sto ovaj Cem melje, usta ne zatvara. A bas je sposoban, da Ferhat nije video ove i dalje bi stajao ispred kuce i pricao.

Melje on. To mu je i Ferhat predbacio.  naklon

Sara Ulusoy ::

Opljackacemo bolnicu u kojoj radim?
Ako hoces mozemo da idemo i u drugu bolnicu. smeh

Yurutur, yurutur, cok guzel yurutuyo.  smeh

smeh Ja sam se valjala s njim u toj epizodi. Bio je raspoložen baš.


Sara Ulusoy ::
Mislim da se scenarista promenio od ove epizode, Ferhat je duhovitiji nego inace.

Nije. U šestoj je došlo do promjene. Ali ovdje je scenarist bio poseban.

Sara Ulusoy ::

Ova Asli je tolika glupaca da nema dalje.
Los si, mracan si, ne zna nista drugo da kaze. Koji moj si se onda zaljubila u njega, bi yuru git, Allah, Allah.
Ali dobro joj je ocitao bukvicu.

On njoj uvijek očita bukvicu. A pusti je neka priča. On joj pamti svaku riječ, poslije će se sjetiti što mu je govorila.
I upravo ti dijalozi koji su kod njega i nje su mi super.

Sara Ulusoy ::

Pitanja za sto poena. Pul biber var mi? Sahin Cigal nerde?  lol!
Ugasi kameru od sada je za 18+.  lol!

Svidja mi se ovaj scenarista, duhovit je, celi epizodu umirem od smeha.

Var var.
Hladno im je odgovorio da ga je ubio.

Umiri ti umiri. Dobro je da ga nisi počela prozivati za nelogičnosti. Ali sviđa mi se tvoj optimizam. Odmah sam opuštenija.

Sara Ulusoy ::

Ovaj Cuneyt je sve snimio. Pa on stvarno hoce da ga Ferhat ubije. Sada ce garant da preti Yeter, cisto sumnjam da ima hrabrosti da preti Ferhatu.

U pravu si. I ne samo njoj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 9:48 pm

Zavrsila sam devetu. Bila je dobra epizoda. Bas je bilo svega i smeha i suza i besa.
Ova Yeter me na trenutke nervira, a na trenutke mi je bude zao .
Sa desetom nastavljam sutra, jedva gledam, ne verujem da cu ni EDHO izdrzati da pogledam.

Sutra odgovaram na ovo i nastavicu sa live komentarima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 9:59 pm

Meni je isto deveta bila odlična epizoda. I bilo je svega, slažem se.

Ja s njim često zasuzim, ne znam zašto. Ali tako mi ga nekad dođe žao.

Yeter i mene kako od koje epizode. Ona mi je odličan lik bez obzira voljela ja nju ili ne.

Nastavi kad budeš mogla. I naspavaj se. Neće Ferhat nigdje, a ionako ti nije puno ostalo. Ja bih mogla ili UTC ili ako prijevod sjedne ponovno. Ali ako gledam Ferhata, opet ništa od spavanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyTue Jan 23, 2018 11:08 pm

Vidi se kako BH pratim kad sam zamijenila imena likovima. smeh Mislila sam na Hikmeta. A i oni sa svojim božepomozi imenima, a ima ih puno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 1:58 am

Ipak sam Ferhata gledala. Kad dođeš do 14. epizode vidjet ćeš, po meni, baš jaku scenu. Nisam išla za tim što je Ferhat izgovorio u sebi mičući usne nakon razgovara s Yigitom kad sam gledala prvi put, ali sad sam obratila pažnju. Zanima me je li u sebi rekao cok.

I stvarno, kakav bio da bio. Ja isplaka dušu za njim. Bojim se kakav će biti kad sazna da mu Necdet nije otac.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 7:23 am

Znači, pretpremijera je barem 13. 2. u Istanbulu.

http://www.af-media.eu/index.php/cinema-europe/hadi

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 26908113_1581626901913434_6343289267831247296_n

14. Stuttgart, 15. Beč, 16. Rotterdam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 8:40 am

Znaci utvrdila si gradivo. Sa prevodom ili bez?

Ja nisam ni EDHO odgledala, komirala sam se.

Pa recimo da bih ja verovatno srusila kucu do temelja da tako nesto saznam, to pomnozi sa deset, racunam da je Ferhat toliko ludji od mene, otprilike takva ce biti reakcija.
Samo, mislim da ce Asli tu itekako najebati sto je krila.

Ey Allahim ya, koliko sam se navukla, sabah sabah pisem o seriji. lol!

Znam da je premijera u februaru, ali nisam znala da ce putovati i po inostranstvu.
Stuttgart mi ne spominji, jos ne mogu da prezalim sto nisam za Novu isla tamo kad je bila premijera Delibala, a bila sam pozvana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 10:03 am

S prevodom, tabi.

Nema veze, danas ćeš.

Mislim da će ga to dotući. I to nakon ovoga sam sigurna, mislim nakon ove epizode.

Baš mi je drago. Kako mi je žao što nisi ranije počela gledati.

E, tko ti je kriv. Meni je žao isto. Ja sam htjela u Istanbulu odgledati premijeru. Vala, koliko sam luda, bila bih i išla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 10:03 am

Vala, ali jesi li vidjela bomba haber? U Gecceu? Caga i Bestemsu?!

Engo, vala, Engo!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 11:40 am

Ja ne poznajem Istanbul. Malesef, orijentacija u prostoru mi je nikakva. Mislila sam uvijek da je Etiler dio Besiktasa, a Emirgan da je preko mosta. Tamo gdje je La Boom.

I onda sad čitam jedini pišu ovi viđeni na Etileru, drugi pak na Emirganu. I onda se pitam koliko sam glupa. Nemojte mi se smijati sad što pojma nemam. Da sam znala Istanbul i da se lako snalazim sama, možda bih davno tamo i otišla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 12:44 pm

Svi su preuzeli iz iste Starove emisije to. naklon

Fanovi su poludili. Engo, slijedi ti iščitavanja. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 2:23 pm

Neću više. Obećavam... smeh

Majke mi, ovi Turci manje svoj jezik razumiju nego ja. Mogli su barem poslušati sve što kažu u emisiji ovi tračeri pa onda sastaviti vijest za portal/novine... Svatko je pisao onoliko koliko njima odgovara.
Sad mi je jasno zašto Emirgan-Etiler, ali neću brisati. Neka stoji moje prosipanje.

Inače, ima isječak na YT iz emisije (ali nedostaje početak), ali su u međuvremenu postavili i cijelu emisiju Duymayan Kalmasın na YT, a dio o ovome počinje na 12:15. Ako ćeš gledati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 6:26 pm

Ay dur, dur, dur. Sta se sve izdesavalo, ja pojma nemam. Prvo sam se presekla kad sam videla da si napisala Caga i Bestemsu, mislila sam da ce mu biti partnerka u seriji, pocela sam vec polako da se oprastam od serije. Posle mi je laknulo kad sam videla da je ask dedikodu. Pa dobro, sta da radimo, ja sam se pomirila sa tim da on nema ukusa. Yuh, gde nju nadje, jebote.
Mogu misliti koji je haos na tw.

Koliko ja znam Etiler je na opstini Besiktas, a Emirgan je na Sariyeru.

A gde su oni vidjeni, u La Boomu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 6:30 pm

I opet me ponizava, vec pocinjem da se ljutim. lol! Na kraju cu se razvesti. Jebote, ja opet njega varam sa prvom klasom, on mene sa desetom. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 6:37 pm

I pita moja mama gde si nasla SBA sa prevodom?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 6:44 pm

Pogledala sam sad ovo. Na osnovu cega su oni ovo zakljucili. Bili su u istom klubu, izasli su, Caga je seo u taksi i otisao na Etiler, a ona? Ne kaze se da je i ona otisla za njim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 8:09 pm

Poncha ::
I mislila sam da je zbog njih dvoje. Serhan se zove.
Ništa, ona mu je došla u stan, brijala ga je, mahala onom britvom oko njega, on joj poljubio ruku, a njene noge su bile između njegovih.

Aha, kako su napravili skandal, ja sam mislila da su se u najmanju ruku valjali po Serhanovom i Mervinom bračnom krevetu.

Poncha ::
I ja gledam tri. Čak i u BH je Rahmet vanbračno dijete.

Poncha ::
Vidi se kako BH pratim kad sam zamijenila imena likovima. smeh Mislila sam na Hikmeta. A i oni sa svojim božepomozi imenima, a ima ih puno.

Jel se otkrilo ko mu je otac?

Da, imena su im takva da ne mogu ni da popamtim kako se ko zove. Hikmet, Fikret, Rahmet, Ismet... lol!

Poncha ::
I meni se Narin učinila jako simpatičnom.

Imala je i Narin trenutke kad me je nervirala, ali sam je u principu volela. Ja skoro uvek više volim i tolerantnija sam prema liku čiju ljubav više osećam.

I kad smo kod toga, spomenula si Rekaciju, zaboravila sam da ti kažem da je Ibro napustio tu seriju, ako se dobro sećam posvađao se sa nekim, valjda sa scenaristom ili rediteljem. Tako da ne znam koliko je epizoda bio, ali serija ionako ima samo desetak epizoda.

Poncha ::
I ja sam tamo, kad je bio jako mlad. Zato sam i rekla da ne znam gdje je sve glumio.
U ovoj ulozi je dobar glumac, uvjerljiv. I lik mi je dobar.

Pa dobar je on glumac, ali mu fali ono nešto. Pritom ne mislim na izgled.

Poncha ::
Meni je on nedefiniran. Na početku mi je još imao neke nade, ali svakom idućom epizpdom sve ljigaviji mi je postajao. Sad ga ne mogu smiliti.
Lik ne znaš koliko bi mu godina dao. Ali njegovi pokreti, pogledi, face... Užas.

Cuneyt je bez trunke karaktera. U početku sam na trenutke imala utisak da stvarno voli Gulsum, ali on ne voli nikoga.
Ja volim negativne likove, volim prishopate, ali moraju da imaju stav, karakter i čast. Udarce ispod pojasa mrzim. Tu mislim na muške likove, ženama se intrige mogu oprostiti.

Poncha ::
Nemam. To mi onda treba. Jer se meni reklame pojavljuju na početku, pa 5 sekundi (ako su te) traju i nakon ih možeš ugasiti. Nekad na početku, nekad usred gledanja. To me živcira. I još su često reklame glasnije nego ostalo pa mi se sve ori kad su one.

Obavezno instaliraj, biće ti mnogo lakše. Znam da su te reklame glasnije i da su dosadne, jedno vreme je morao da se isključi ad block da bi se gledalo nešto na njihovoj stranici, ali sva sreća kratko je trajalo.

Poncha ::
A, dobro onda. Odmah sam rahat. Jer vidim danas se osjećam totalno luda što sam malo jutros čitala komentare.

Ja još nisam čitala komentare, osim ono što mi se pojavi na timelinenu na tw. Kad odgledam sve epizode svratiću do dizifilma da vidim šta se piše.

Poncha ::
Ja ovom liku ni glumcu ništa ne vjerujem. Ne znam zašto. Ulazi/izlazi iz zatvora kako mu dođe, kćer mu advokat, upadne na svadbu, a nitko ga nije pozvao, nađe Ferhata u njegovom restoranu, pije s njim, odjednom je očinska figura, dijeli savjete šakom i kapom... A kad se pojavio na vjenčanju, Handan ga je gledala sa zanimanjem, a on pak Yeter skenira pogledom. Ne govori nikom da zna Namika...

Ako planiraju duže da ih zadrže kao goste glumce, onda će se garant ispostaviti da je neprijatelj. Ali opasan, jer ne pokazuje otvoreno da je neprijatelj.

Poncha ::
A nema spojlanja. Gledaj po redu. smeh Znači ne ljutiš se na njega što je dreknuo. naklon Ay, tako si mi odmah draža.

Šta ću da se ljutim što se drao. Šta ima tamo neki glavni doktor da određuje njegovoj ženi kada će da dolazi na posao, dolaziće kad on kaže. lol! Uostalom, nadrndani Ferhat je najseksi Ferha. lol!

Poncha ::
U kući misle da je trudna i dalje, ona tako svima i dalje nastavlja nabijati na nos. Ali...
Prvo, ne bi otišla negdje nepoznato, drugo valjda se ne bi oblila alkoholom da je trudna (ako želiš toliko trudnoću, ne piješ), a i svaki put kad se spomene beba, složi neke glupe face.

Muti, samo ne kužim što.

Dok se nije saznalo da je Ebru Sahinova ćerka, ja sam mislila da je ona, ali nije. Ona ili radi za nekog velikog Namikovog neprijatelja ili sama hoće da ga uništi iz nekog razloga.

Poncha ::
Znam da nije, ali sinoć sam se ovome ismijala samo tako. Baš mi je došlo dobro. I meni nedostaje pa mi je lakše kad i drugima fali, ali način na koji oni njega upućuju što će raditi mi je tako :smeh.. naklon Dobro on ima i živaca.

Evo, pojavio se, doduše ne on, nego vest, tako da je fanovima to dovoljno, imaju materijal danima da pričaju, da im ne bude dosadno.

Poncha ::
Tu su mi Abidin i Ferhat bili odlični. Kako se ovaj pokupi za njim. Sve mu odmah jasno bilo.

Najbolje mi je bilo kad je Abidim postavio ono za klizav pod i rekao onom čoveku da je unutra čišćenje. smeh

Poncha ::
Umiri ti umiri. Dobro je da ga nisi počela prozivati za nelogičnosti. Ali sviđa mi se tvoj optimizam. Odmah sam opuštenija.

Čekaj sad da počne istraga oko Sahinovog ubistva, sigurna sam da se tu od logičkih grešaka neče znati ni ko pije ni ko plaća.

Poncha ::
Yeter i mene kako od koje epizode. Ona mi je odličan lik bez obzira voljela ja nju ili ne.

Ja Yeter ne volim, ali ima trenutaka kada je žalim. Inače, istina, zanimljiv je lik, nije ona dobra, ali nije ni skroz loša, kao recimo Handan. Ali je ova dobra glumica. Nju sam gledala malo u Intikamu i jedno vreme je glumila u EDHO.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 10:38 pm

Sara Ulusoy ::
Ay dur, dur, dur. Sta se sve izdesavalo, ja pojma nemam. Prvo sam se presekla kad sam videla da si napisala Caga i Bestemsu, mislila sam da ce mu biti partnerka u seriji, pocela sam vec polako da se oprastam od serije. Posle mi je laknulo kad sam videla da je ask dedikodu. Pa dobro, sta da radimo, ja sam se pomirila sa tim da on nema ukusa. Yuh, gde nju nadje, jebote.
Mogu misliti koji je haos na tw.

Koliko ja znam Etiler je na opstini Besiktas, a Emirgan je na Sariyeru.

A gde su oni vidjeni, u La Boomu?

Vidiš. Ja sam to danas baš pratila. Prvo sam vidjela da je Gecce objavio, a onda pročitala i druge portale. Nakon toga odgledala i par puta video.

Ma pitala sam to jer sam i ja tako mislila, a onda me je zbunilo zašto jedini pišu Etiler, drugi Emirgan. Shvatila sam nakon što sam odgledala.

Sad je izašlo i ovo. Pa ti čitaj i prevedi ako ti se da...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 DUVg-StXkAIL5nO
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 EmptyWed Jan 24, 2018 10:40 pm

Sara Ulusoy ::
I opet me ponizava, vec pocinjem da se ljutim. lol! Na kraju cu se razvesti. Jebote, ja opet njega varam sa prvom klasom, on mene sa desetom. lol!

smeh Uspiješ me nasmijati.

Znam da je ne možeš smisliti pa sam i očekivala ovakvu nekakvu reakciju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: