Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySun Jan 14, 2018 2:14 pm

Sve najbolje vama dvjema!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySun Jan 14, 2018 2:17 pm

Ovaj Engin kao da otvara klub neki za igranje i ugodno provođenje vremena. Obožavam stolni nogomet, a ni biljar mi nije mrzak (iako mi igranje njega nije jača strana).

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 26318862_555646424814769_2885046656481361920_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 26362922_1403932533052464_8811905292200574976_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySun Jan 14, 2018 3:11 pm

kisic kisic kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySun Jan 14, 2018 4:05 pm

Šta se ovo piše da su Cansu i Engin Akyurek u vezi? Tek sad vidim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySun Jan 14, 2018 6:50 pm

Srecna Nova godina!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 15, 2018 7:07 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 15, 2018 8:46 pm

Kivo... wow :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 15, 2018 10:08 pm

Poncha ::
Ne znam zašto, ali ja imam neki osjećaj da će uskoro. Kroz mjesec, dva. Ne bi se Caga još vratio iz Amerike da se nešto ne kuha. Možda griješim.
Ali Netflix mi se čini da ima neku svoju politiku. Vidiš što je danas odgovorio.

I ja mislim da se ne bi vratio iz Amerike da nešto ne sprema.
Čisto sumnjam da će Netflix objaviti na twitteru, pre nego što dođe do toga da oni objave, objaviće neko drugi, ali izgleda tek kad postane zvanično, tračevi teško, ni jedan do sada se nije ispostavio kao tačan.

Poncha ::
Apsolutno je da je Caga zreliji i na većem nivou. Ali kad pogledam nijanse u pisanju lika onda mi je Yaman taj koji će mi odvući pažnju više nego Sarp, bez obzira na Cagu.

Ako izuzmemo karakterne crte likova, Sarp mnogo bolje izgleda od Yamana, tako da ipak Sarp.

Poncha ::
Udala se. Došli su na svadbu i djeca i koliko su god Kiraz i Fiko pokušali pokvariti vjenčanje pozvavši Barisa i prekinuti ga, nisu uspjeli. Fiko je najjači. Baris je onda nakon vjenčanja oteo Filiz. Imam osjećaj da je u to upeljan i Tufan.

Cemil celog života živi tu u naselju, Baris došao pre par meseci i svi ga vole više i navijaju za njega.

Videla sam fragman za 18. Ako se Filiz opameti i ne ode sa Cemalom Barisu pred očima, javi da nastavim da gledam.

Adminka ::
Film, podeljen na dve epizode. Hoćeš da pogledaš? lol!

Da, obavezno. lol! Zato sam te i pitala da li ima nešto novo, da bih odmah pogledala. smeh

Poncha ::
Malo mi je ružno da ga zovem Kozom.

smeh
Poncha ::
Ovaj Engin kao da otvara klub neki za igranje i ugodno provođenje vremena. Obožavam stolni nogomet, a ni biljar mi nije mrzak (iako mi igranje njega nije jača strana).

I meni se čini da otvara neki klub za te igrice.
Ja volim bilijar, a fudbal ne volim ni stoni ni običan.

Adminka ::
Šta se ovo piše da su Cansu i Engin Akyurek u vezi? Tek sad vidim.

Ne znamo da li je istina, jedan dan su sve novine pisale o tome.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyTue Jan 16, 2018 9:11 am

Sara Ulusoy ::

I ja mislim da se ne bi vratio iz Amerike da nešto ne sprema.
Čisto sumnjam da će Netflix objaviti na twitteru, pre nego što dođe do toga da oni objave, objaviće neko drugi, ali izgleda tek kad postane zvanično, tračevi teško, ni jedan do sada se nije ispostavio kao tačan.

Ne znam. Ne mora nužno značiti da je vezano uz Netflix.

I meni se čini da neće. Ako pratiš što objavljuju (ili što odgovaraju) svako par dana im netko nešto postavi u vezi s Caginom serijom, oni odgovore, ali ništa ne kažu. Postavljaju im pitanja i za druge serije koje se prikazuju. Tu kad i kad odgovore.

Sara Ulusoy ::

Cemil celog života živi tu u naselju, Baris došao pre par meseci i svi ga vole više i navijaju za njega.

Videla sam fragman za 18. Ako se Filiz opameti i ne ode sa Cemalom Barisu pred očima, javi da nastavim da gledam.

Onih dvoje velikih su vidjeli pravo lice Cemila, tj. zna da je on njih iskoristio da otjera Barisa. Nije im ni inače pretjerano simpatičan, ali hajde...
Ono dvoje manjih, Ismu ne računam, osjećaju da im Cemil nije drag, ni njegova majka koja je kao babaroga s njima, a Barisu vjeruju, vjeruju da Baris voli njih i njihovu sestru, a Cemilu ne vjeruju. I vide kako se Filiz žrtvuje za njih. U Barisu traže podršku (to ćeš vidjeti ako nastaviš gledati), ali na vjenčanju su hit. Na sve načine, cirkusirajući, pokušali su usporiti i prekinuti vjenačanje.

Nekako, nisam sigurna da ćeš nastaviti gledati.

Imam osjećaj da će Cemil psiho nastupiti. Što si spominjala uspoređujući ga s Halilom. Jer pisho je.

Sara Ulusoy ::

I meni se čini da otvara neki klub za te igrice.
Ja volim bilijar, a fudbal ne volim ni stoni ni običan.

Ne znam zašto sam takvog dojma. Je li to u sklopu onog što i dosad radi ili se okreće nečemu još... Nekako imam osjećaj da je isprepleteno.

Volim i ja, ali u njemu nisam baš tako dobra. Nažalost. Nogomet volim i mali i veliki i stolni (koji mi ide.)

Ali sad mi je ovo Engino mjesto drago.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyWed Jan 17, 2018 10:38 am

Vjerujemo li mi više u ovo što Biresn piše? Pitam da znam hoću li komentirati ili ne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyWed Jan 17, 2018 4:43 pm

Otkud znam, ne verujem vise nista dok ne stigne zvanicna objava.
Evo, ona i dalje pise da ce reditelj biti onaj Can.

Ali, ako je istina, ako su tek sad nasli scenaristu, a strani scenaristi nisu navikli da pisu tempom kojim pisu Turci, pitanje je kada ce da pocne snimanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyWed Jan 17, 2018 4:50 pm

Zato te i pitam.

E sad. Mene par stvari zanima. Ili rečeno buni...
Ovo bi trebalo biti po onoj knjizi, je li tako? Ima li te knjige na engleskom da bar scenaristi imaju kakav uvid u originalnu priču? Ili se neće držati knjige?
Može li stranac koji ne poznaje tursku povijest (a ovo bi trebalo biti isto nešto što uključuje povijesne činjenice i izvore, tako je bilo najavljivano) pisati dobru priču?
I što kažeš. Dok se napiše scenarij... Oha...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyThu Jan 18, 2018 11:51 pm

Ne znam nista, ali u pravu si. Nije problem da se knjiga prevede na maternji jezik scenariste, to se brzo odradi, ali strani scenarista ne zna tursku kulturu, smisao za humor, sta gledaoci vole i zele da gledaju, za to apsolutno mora da ima turskog asistenta. Mada, serija bi trebala da bude univerzalnija, jer se ne radi samo za tursko trziste.
Ma sve ce to nekako da se uskladi, ali pisanje scenarija bi moglo da se oduzi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyFri Jan 19, 2018 6:44 am

Pitam zato jer su prije par mjeseci postavljali pitanja Ipek hoće li biti knjige i na drugim jezicima. Mislim da je tada nije bilo, ne znam je li se što promijenilo. Nisam pratila.
Što kažeš, nije problem prevesti knjigu na jezik scenariste, ali i za to je potrebno neko vrijeme... Onda dok je on pročita, plus upoznavanje s kulturom i humorom, kao što kažeš, ima tu posla puno... Onda samo pisanje.
Serija bi trebala zadržati nešto turskog duha i štiha ma koliko ona bila univerzalana i namijenjena i inozemnom tržištu (prvenstveno zbog teme).
Dobro, uz original i pomoć Turčina, moglo bi od ovoga biti i nešto kvalitetno.

Ali... Neće ovo brzo... Ako bude brzo, bit će sklepano.
Ne vjerujem da mi ovi ispadaju manje profesionalni od kojekakvih turskih produkcija. Od 5. mjeseca se zna za seriju, knjiga po kojoj se radi ekranizacija, u međuvremenu potvrde glavnog glumca i onda više od pola godine nema ničega u vezi serije.

Ne mirišem mi ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyFri Jan 19, 2018 10:38 am

Ne znam hoćeš li nastaviti s BH. Cemil je po nju došao tek na kraju epizode. Ne znamo hoće li otići ili ne.
I mislim da ne bi ni otišla da on nije imao neki monolog. Čak je stala braniti Barisa...

Inače, vratila se Sukran... I vratila je djecu kući.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyFri Jan 19, 2018 1:00 pm

Evo na opet...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyFri Jan 19, 2018 6:32 pm

Evo, snimanje je odlozeno za mart. Naravno, kad svakih pet minuta menjaju scenaristu, treba vremena. Ocekivala sam da su Netflix i O3 kao strane produkcije profesionalniji od Turaka, a ispade da je ipak Ay yapim Ay yapim. Kad god krenem da ih kritikujem, druge produkcije mi ipak pokazu da su oni najbolji.

Sto se BH tice, videcu kada cu da nastavim, mislila sam da ipak krenem SBA. Ima vec dovoljno epizoda, rejting je solidan, a prica se da ce Kenanova serija ici sredom. Mozda im je cak to pametnije, jer Soz i Cukur vuku veliki deo rejtinga i ne moze jedan dan da bude tri serije sa rejtingom oko deset, sto verujem da od Fatiha ocekuju. A i glupo im je da pomeraju seriju koja ima zadovoljavajuci rejting.

Vratila se Sukran... Ona mi strasno ide na zivce, ali mozda su scenaristi odlucili da se tako rese braka sa Cemilom. Pitanje dece je reseno, Filiz nema potrebe da ih usvoji, prema tome nema potrebe ni da bude u braku sa psihom. On ce svakako praviti problem i nece joj dati razvod, ali to mi ne smeta ukoliko je Filiz sa Barisem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyFri Jan 19, 2018 6:34 pm

I sta bi sa najboljom serijom godine? Pojavila se bolja?
Pojavio se i Soz posle Icerdea, pa nisu zavrsili na osmom mestu na rejting listi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyFri Jan 19, 2018 6:42 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Img_2010

Hm... Nije lose, osim Hakana Kurtasa. jao
Samo nisam sigurna kakav ce par biti Burcu i Bugra i Ceyda bas ne izgleda kao Burcina majka.

Ovog glumca sto mu je slika ispod Bugrine ne znam, prvi put ga vidim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptyFri Jan 19, 2018 9:57 pm

To je ono što kažem. Baš ne mogu vjerovati da su ovoliko neprofesionalni. I što sad? Odjednom će im ovaj scenarij se sigurno svidjeti... Mah... Neću više uopće komentirati.

Mislila sam da ni nećeš nastaviti. Ova zadnja epizoda mi je bila nešto dosadnija, bolja mi je recimo prošla bila. Ali i ova je imala svojih momenata.
Cemil je stvarno psiho. Kad je vidio da je Filiz ipak stala u obranu Barisa, odjednom joj je nabio grižnju savjesti. Filiz je imala priliku otići i prije, nije. Ali je bila u svom tonu.
I meni Sukran ide na živce i nije mi drago što se vratila jer sve poremetila, ali zapravo je dobro što je došla. I odmah je sve postrojila.

Što se SBA tiče. Ne znam koliko je to serija za tebe. I ja primijetim toliko grešaka, koliko li ćeš tek ti. Pogotovo ako ti ne sjednu kao par.
Već sam pisala koliko me uspiju izbaciti iz takta, ali opet ja u par likova vidim smisla. Iako ovi scenaristi nisu baš vični u pisanju.
Naravno, ako počneš i ne bude ti se svidjelo, lako možeš odustati.

Najbolja serija je dolaskom nove serije totalno propala. Džaba im sve. Ovo će ići do kraja sezone samo zato što je to Halit.
Ovaj kanal je najlošiji kanal kad je promidžba u pitanju.
Bojim se da će im i Fatih tako nakako proći. I još ako idu na DE koji iz epizode u epizodu sve bolji rejting ima.

Vidjela sam to za za Ay yapim.
Ceyda mi je definitivno premlada za ovu ulogu. Ok, i ranije je glumila mame odraslim ljudima, ali mi je ipak za ovo premlada.
Hakan mi se čini da se nešto popravio u glumi. U ulozi kojoj sam ga zadnje gledala je uspio biti zanimljiv i iritantan i ljigav, što valjda ipak ima nekog smisla.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySat Jan 20, 2018 10:19 am

Pogledaj što Gecce piše.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySun Jan 21, 2018 6:59 pm

Poncha ::
To je ono što kažem. Baš ne mogu vjerovati da su ovoliko neprofesionalni. I što sad? Odjednom će im ovaj scenarij se sigurno svidjeti... Mah... Neću više uopće komentirati.

Ne znam šta izvode toliko. Ok, ni meni se ne sviđa samostalan rad od Pinar Bulut kad nije u kombinaciji sa Keremom, ali zar im je trebalo osam meseci da to ukapiraju? Još su bili potpuisali ekskluzivni ugovor, da ne može da radi ni jednu drugu seriju. Totalno nelogično. Pa evo šta O3 radi sa Fatihom. Snimili su celu prvu epizodu, potrošili preko milion i tek onda su shvatili da im se ne sviđa scenario i režija, pa je epizoda poslata na reviziju i snimana ponovo. Trebala je da počne početkom sezone, prošlo je pola sezone, nema još ni fragmana. Mislim, ta serija me ne interesuje, ali radi se o istoj produkciji.

Poncha ::
Mislila sam da ni nećeš nastaviti. Ova zadnja epizoda mi je bila nešto dosadnija, bolja mi je recimo prošla bila. Ali i ova je imala svojih momenata.
Cemil je stvarno psiho. Kad je vidio da je Filiz ipak stala u obranu Barisa, odjednom joj je nabio grižnju savjesti. Filiz je imala priliku otići i prije, nije. Ali je bila u svom tonu.
I meni Sukran ide na živce i nije mi drago što se vratila jer sve poremetila, ali zapravo je dobro što je došla. I odmah je sve postrojila.

Meni Cemil ne igra ulogu kada je u pitanju nastavak gledanja, važna je Filizina reakcija.Ako ona bude uz Barisa i ne bude ulazila u Feriha tripove, nema nikakvih problema.

Zapravo, ako pogledamo realno, njen postupak nije neshvatljiv, uhvatila se za slamku spasa da izvuče decu iz doma. Ali, ovo nije stvaran život nego serija, a meni je više muka od trećih osoba koje rastavljaju glavni par. Rastanak mogu da podnesem samo kada su razlog oni sami, kao Mira i Yaman ili Elif i Omer.

Poncha ::
Što se SBA tiče. Ne znam koliko je to serija za tebe. I ja primijetim toliko grešaka, koliko li ćeš tek ti. Pogotovo ako ti ne sjednu kao par.
Već sam pisala koliko me uspiju izbaciti iz takta, ali opet ja u par likova vidim smisla. Iako ovi scenaristi nisu baš vični u pisanju.
Naravno, ako počneš i ne bude ti se svidjelo, lako možeš odustati.

Ako mi ne sednu kao par, tu se gledanje za mene završava.

Počela sam da gledam, noćas sam odgledala dve epizode. Jednim delom si u pravu, serija nije za mene, ali jednim delom i jeste. Koliko sam uspela da ukapiram za ove dve epizode, što se mene tiče, jedino zbog čega vredi gledati seriju je Ferhat. Apsolutno jedina pozitivna strana. Lik je totalno u mom fazonu, baš ono što volim, totalni psihopata, fitilj yok, sve možes da očekuješ od njega, ali opet se vidi da se ispod te hladnokrvnosti krije nešto dobro što ima u sebi. Kupio me je već u prvoj epizodi.
Kada je u pitanju Ibrica aka hodajući sex, meni je on odličan. Ja inače smatram da je dobar glumac i nije me razočarao, uloga mu je baš sela. A ta neka ukočenost o kojoj se pričalo u prvoj epizodi, bilo je takvih momenata, recimo ono kada je ušao kod nje u stan da uzme stvari, kada je čistačica bila tu, ali to je deo uloge, baš tako je i trebalo da odigra da pokaže hladnokrvnost.
Ah, Poncha, ah, opet ste me navukle na Ibru, a taman sam se bila ohladila. lol!

O njoj još ne mogu ništa da kažem, jer je cele dve epizode provela plakajući. Ono, udaješ se za Ibru koji te gleda najseksi pogledom i cmizdris danima, glupača, ja bih prodala dušu đavolu da me on zaprosi. Yuh be! lol!

Šalu na stranu, mogu da je razumem (silim se smeh ), ali nadam se da neće tako nastaviti.

Što se ostalih likova tiče, OMG, kuća je zmijsko leglo, ne zna se ko koga voli, ko koga mrzi, ko kome spletkari iza leđa, ko je čije dete i ko se sa kim jebe. Svi su mi katastrofa. Samo mi se onaj jedan čini kao da je veran Ferhatu, ne mogu da se setim kako se zove, on je valjda sin od Handan.

Logičkih grešaka, naročito kad je policija u pitanju ima koliko hoćeš. Na sve mogu nekako da zažmurim, ali da Aslih brat koji je kao neki ne znam koliko uspešan policajac i koji je glavni inspektor nije čuo za Ferhata i Namika i ne zna čime se bave. Tako nešto je nemoguće s obzirom da su oni predstavljeni kao velika mafija, a Namik je i u politici.

Sema i Eylem su pozajmile neke likove i radnju iz svojih predhodnih serija. Tako su se i Gumus i Mehmet venčali na silu, doduše ne pod pretnjom, i živeli su kap stranci pa su se onda zaljubili, a Namik je kao Tayyar iz KPA. Čak je i Tayyar rekao Fatihu da mu je stric, isto kao što je Namik rekao Ferhatu da mu je ujak.
A ostatak radnje, događanja u kući, borba za presto i ostalo je čist kliše.

Sve u svemu, za sada nastavljam zbog Ferhata.

I ne znam zašto Kivo i AY yapim nisu realizovali ovu seriju. Svakako je bolja od CvG, a da ne pričam da je lik Ferhata daleko bolji od lika Cesura i da bi Kivi bolje legao nego Cesur.

Poncha ::
Ovaj kanal je najlošiji kanal kad je promidžba u pitanju.
Bojim se da će im i Fatih tako nakako proći. I još ako idu na DE koji iz epizode u epizodu sve bolji rejting ima.

Kanal D je svojom katastrofalnom politikom od vodećeg kanala postao sranje. Bukvalno ih vadi stogodišnja serija Arka sokaklar u totalu i VS u AB i ABC.

Ja nešto imam utisak da Fatih neće doživeti bum kakav očekuju. Mislim da će imati dobar rejting, ali ne ono 10, 11, 12.
Sve im je jedno kojim danom će da idu, svi su zatrpani. Vikend ne dolazi u obzir, a ostalim danima ima po dve serije koje vuku veliki rejting, samo je sreda sa jednom takvom serijom, mada DE ima rejting za dve serije.

Poncha ::
Pogledaj što Gecce piše.

Šta piše? Ono za Serenay? Ja nešto ne verujem u tu priču.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySun Jan 21, 2018 10:00 pm

Yok, yok, ja sa Asli nikad necu na zelenu granu. Zar se busi nozem Ferhatovo seksi telo? Allahim sana geliyorum, koja guska!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySun Jan 21, 2018 10:33 pm

Sara Ulusoy ::

Ne znam šta izvode toliko. Ok, ni meni se ne sviđa samostalan rad od Pinar Bulut kad nije u kombinaciji sa Keremom, ali zar im je trebalo osam meseci da to ukapiraju? Još su bili potpuisali ekskluzivni ugovor, da ne može da radi ni jednu drugu seriju. Totalno nelogično. Pa evo šta O3 radi sa Fatihom. Snimili su celu prvu epizodu, potrošili preko milion i tek onda su shvatili da im se ne sviđa scenario i režija, pa je epizoda poslata na reviziju i snimana ponovo. Trebala je da počne početkom sezone, prošlo je pola sezone, nema još ni fragmana. Mislim, ta serija me ne interesuje, ali radi se o istoj produkciji.

Ni meni ništa više nije jasno. Baš sam razočarana. Sreća njima da je ovo Cagin projekt.

I nisi mogla bolje ovo objasniti, ista stvar kao i s Fatihom. Samo što ovdje nisu sve snimili, ali su vjerojatno imali napisane epizode.

Sara Ulusoy ::

Meni Cemil ne igra ulogu kada je u pitanju nastavak gledanja, važna je Filizina reakcija.Ako ona bude uz Barisa i ne bude ulazila u Feriha tripove, nema nikakvih problema.

Zapravo, ako pogledamo realno, njen postupak nije neshvatljiv, uhvatila se za slamku spasa da izvuče decu iz doma. Ali, ovo nije stvaran život nego serija, a meni je više muka od trećih osoba koje rastavljaju glavni par. Rastanak mogu da podnesem samo kada su razlog oni sami, kao Mira i Yaman ili Elif i Omer.

Ne igra Cemil toliko ulogu, ali meni je njega previše. Ne mogu ga nikako.
Mislim da će otići s njim. Guska.

Ma dobro. Uhvatila se za slamku spasa da spasi djecu. Ali mogla je i odustati, mogao joj je i Baris pomoći isto tako... Samo ne znam kako ne vidi da je Cemil ljigavac.
S tim da meni Filiz i Feriha imaju baš sličnosti. A brate i ovi njihovi dečki ih zaključavaju.

Sara Ulusoy ::

Ako mi ne sednu kao par, tu se gledanje za mene završava.

Ajde, javi kad i ako odustaješ.

Sara Ulusoy ::

Počela sam da gledam, noćas sam odgledala dve epizode. Jednim delom si u pravu, serija nije za mene, ali jednim delom i jeste. Koliko sam uspela da ukapiram za ove dve epizode, što se mene tiče, jedino zbog čega vredi gledati seriju je Ferhat. Apsolutno jedina pozitivna strana. Lik je totalno u mom fazonu, baš ono što volim, totalni psihopata, fitilj yok, sve možes da očekuješ od njega, ali opet se vidi da se ispod te hladnokrvnosti krije nešto dobro što ima u sebi. Kupio me je već u prvoj epizodi.
Kada je u pitanju Ibrica aka hodajući sex, meni je on odličan. Ja inače smatram da je dobar glumac i nije me razočarao, uloga mu je baš sela. A ta neka ukočenost o kojoj se pričalo u prvoj epizodi, bilo je takvih momenata, recimo ono kada je ušao kod nje u stan da uzme stvari, kada je čistačica bila tu, ali to je deo uloge, baš tako je i trebalo da odigra da pokaže hladnokrvnost.
Ah, Poncha, ah, opet ste me navukle na Ibru, a taman sam se bila ohladila. lol!

Onda, uhvatilo te kad si već dvije odgledala.
Pa u pravu sam kad se tiče da ćeš nelogičnosti i gluposti (pogotovo kad je akcija i krimi u pitanju) uočiti. Smetat će ti i ići na živce. Samo je pitanje hoćeš li se prije navući toliko na lik da ćeš im prelaziti preko gluposti.
Znam da će ti se, odnosno da je svidio lik Ferhata odmah. Vala, i meni je.

Meni je Ibro toliko pozitivno otkriće glumački. I ja, koja nisam gledala njegove prijašnje uratke, sam od prve epizode govorila da to što je ukočen je dio uloge. Da ni ne smije biti opušten.

Je li trebam preuzeti krivnju, što? smeh

Sara Ulusoy ::

O njoj još ne mogu ništa da kažem, jer je cele dve epizode provela plakajući. Ono, udaješ se za Ibru koji te gleda najseksi pogledom i cmizdris danima, glupača, ja bih prodala dušu đavolu da me on zaprosi. Yuh be! lol!

Pa jesam li ja pisala da je i glupa. Imala je baš glupe ispade.

Sara Ulusoy ::

Šalu na stranu, mogu da je razumem (silim se smeh  ), ali nadam se da neće tako nastaviti.

Ma razumijem je i ja, donekle. Neće ako te to tješi. Ako proguraš još koju epizodu.

Sara Ulusoy ::

Što se ostalih likova tiče, OMG, kuća je zmijsko leglo, ne zna se ko koga voli, ko koga mrzi, ko kome spletkari iza leđa, ko je čije dete i ko se sa kim jebe. Svi su mi katastrofa. Samo mi se onaj jedan čini kao da je veran Ferhatu, ne mogu da se setim kako se zove, on je valjda sin od Handan.

Isto dobro zapažanje.

Abidin, u pravu si. On i onaj drugi, brko, Dilsiz su uz Ferhata. Vjerni i život bi dali za njega. A i on njima vjeruje.

Sara Ulusoy ::

Logičkih grešaka, naročito kad je policija u pitanju ima koliko hoćeš. Na sve mogu nekako da zažmurim, ali da Aslih brat koji je kao neki ne znam koliko uspešan policajac i koji je glavni inspektor nije čuo za Ferhata i Namika i ne zna čime se bave. Tako nešto je nemoguće s obzirom da su oni predstavljeni kao velika mafija, a Namik je i u politici.

A tek si počela gledati.

Policija je glupa na kub.

Sara Ulusoy ::

Sema i Eylem su pozajmile neke likove i radnju iz svojih predhodnih serija. Tako su se i Gumus i Mehmet venčali na silu, doduše ne pod pretnjom, i živeli su kap stranci pa su se onda zaljubili, a Namik je kao Tayyar iz KPA. Čak je i Tayyar rekao Fatihu da mu je stric, isto kao što je Namik rekao Ferhatu da mu je ujak.
A ostatak radnje, događanja u kući, borba za presto i ostalo je čist kliše.

Ne znam sjećaš li se kad sam ja rekla da su se toliko pripremale, a iskopriale su lik iz KPA. Baš sam mislila na Tayera. Čak je i bolnica zajednička. Jedan dobrotvor, drugi dobrotvor...
Nisam išla za tim da su one pisale i Gumus. Da, u pravu si i za to.

A sve je to dobro, jer dok su one pisale bio je ženski štih priče.

Sara Ulusoy ::

Sve u svemu, za sada nastavljam zbog Ferhata.

Zapravo, koliko god ja pljuvala po svemu, lik Ferhata me najviše drži. Doduše, meni su i oni kao par sjeli.

Sara Ulusoy ::

I ne znam zašto Kivo i AY yapim nisu realizovali ovu seriju. Svakako je bolja od CvG, a da ne pričam da je lik Ferhata daleko bolji od lika Cesura i da bi Kivi bolje legao nego Cesur.

Meni je strašno žao što Ay yapim nije ostao pri ovoj seriji i prepustio je drugima. Sigurna sam da bi u njihovim rukama ovo bolje prošlo. Možda ne sjajno, ali bolje. I možda onda ove dvije ne bi prepustile palicu drugome.

Ja sam toliko navikla na Ibru da ne znam kako bi sad Kivu vidjela u ovome. Meni je Ibro sjeo u ulogu samo tako, kao da je za njega pisana.

Ne znam zašto je Kivo ovo odbio. Možda mu nije bilo zanimljivo posle Kuzeya.

Sara Ulusoy ::

Kanal D je svojom katastrofalnom politikom od vodećeg kanala postao sranje. Bukvalno ih vadi stogodišnja serija Arka sokaklar u totalu i VS u AB i ABC.

Slažem se.

Sara Ulusoy ::

Ja nešto imam utisak da Fatih neće doživeti bum kakav očekuju. Mislim da će imati dobar rejting, ali ne ono 10, 11, 12.
Sve im je jedno kojim danom će da idu, svi su zatrpani. Vikend ne dolazi u obzir, a ostalim danima ima po dve serije koje vuku veliki rejting, samo je sreda sa jednom takvom serijom, mada DE ima rejting za dve serije.

Isto mislim i ja.

Sara Ulusoy ::

Šta piše? Ono za Serenay? Ja nešto ne verujem u tu priču.

Zato sam ti i rekla da pogledaš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 EmptySun Jan 21, 2018 10:37 pm

Sara Ulusoy ::
Yok, yok, ja sa Asli nikad necu na zelenu granu. Zar se busi nozem Ferhatovo seksi telo? Allahim sana geliyorum, koja guska!

Nemoj sad odustati. Lutfen...

Je li vidiš?

Ajde, bome očitao joj je bukvicu kasnije.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: