Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 10:18 am

To svakako. Opet bi nasljedstvo ostalo njoj.
Ali općenito ova ne može smisliti Melek, ne samo zbog nasljedstva. Iako, ako se sad nešto dogodi Celalu (a neće, ali eto), dosta toga je on prepisao na Melek. Opet ovisi o njoj.

Vodi.

Čim je bolestan, a ajde brini ti za zdravlje... I sve ok, ali čim je bolje, ajde Caga gdje si...
Ali sad su fanovi, neki, uhvatili Engina i Ilknur sprdati, nevezano za Cagu. To sam vidjela jučer.

Pa i za to što si pratila od početka, znala si sve o Cagi, ja morala naknadno sve kopati. I jer bi bilo super da smo ovako gledale seriju.
Prije bih i ja naučila štogod više turskog da sam se trsila razumjeti nešto što on kaže.

Vidi ovih na twitteru.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 11:02 am

Ako to rade stvarno su nevaspitani i bezobrazni, kakve oni imaju veze sa njihovim privatnim životom, ljudi su saradnici njihovog omiljenog glumca. Ali oni sebi previše daju za pravo da svakoga komentarišu i pljuju, a posle se žale kad ih ovi blokiraju jer neće da čitaju njihove gluposti.

Dosta sam ja naučila turski zahvaljujući Ferihi, izvor informacija su mi bili samo Turci i ako sam htela nešto da saznam morala sam da ih razumem.
A koliko je serija bila zarazna više nego i jedna druga posle nje, ti i ja bi ceo dan visile na relaciji forum twitter.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 11:05 am

Halil smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 C2H15OZWIAAOle5
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 11:16 am

A ako hoćeš pogledaj. Čak mi se čini da je nešto i brisano. https://twitter.com/Jansetoooo0/with_replies
Ako se ne varam jedna je Enginu pisala direktno.

Zato i kažem. Da sam onda pratila, koliko sam bila u AFK-u, bila bi sve čitala, pa bih vjerojatno bolje i naučila. Ne puno, ali...
Sad svi Cagini fanovi slave na 6 godina. Trebam li ti čestitati?

Halila ajme. Faca ajme.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 11:22 am

Pratim ih obe i ovu sto si postavila i ovu sto se dopisuje sa njom i obe su dokone. Sta njih briga za Ilknurino cvece i da li ce ona da se vozi u mercedesu. Stvarno su budale.

Oni slave zato sto je to ujedno o godisnjica pocetka njegove karijere.

Hahaha, Halil je bio smesan, to je iz one epizode kad ih je oteo. U toj epizodi sam ozbiljno posumnjala u mentalno zdravlje scenaristkinja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 11:26 am

Čini mi se da su izbrisale nešto. Ali baš dokone neke.

E, slave to svi. Godišnjica AFK-a, godišnjica karijere, godišnjica praćenja...

Ma pusti ti smiješan. Užasan je bio. Sad mi se sledi krv.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 11:33 am

Pa one su ti glavne za trazenje ovih intervjua, filmova i ostalog.

Da, ceo timeline mi je u Ferihi.

Meni je bio smesan, ali je istovremeno bio i uzasan. Definitivno najsmesniji mi je bio u periodu kad su bili vereni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 11:35 am

Svaka im čast.

Najbolje sad da se Caga premori do kraja, a onda neka žale.

E to si dobro rekla. Ali ovo u planinskoj kući, ajme.

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 11:47 am

Sretna Nova cure kisic

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 12:04 pm

Poncha hvala,vidjela sam da ima video sa dodijele,gledala bih da je bio Caga ..

Čestitam i godišnjicu...

Gdje se glasa?

Stvarno nam dečko izgleda iscrpljeno i nadam se da ne čita te gluposti...

Svi bi voljeli da je Sarp spasi,pa zato mislim da neće...možda Mert,a da Sarp sazna
za odnos Merta i Melek.Ili možda Davut kezz

Kad sam vidjela ovu Halilovu sliku i ja sam se nasmijala..iako mi dok sam gledala i nije bilo baš smiješno...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 12:10 pm

Ja sam imala upaljeno, ali kako nije bilo Cage, a znala sam da neće ići čim su izišle slike samo njih dvije, odustala sam i nisam gledala.

Stavila sam link, ali evo i ovdje: http://www.showtv.com.tr/testler/meleki-coskunun-elinden-kim-kurtaracak/109 Glasaj onda za koga misliš.


To sam i ja promislila. Kao, svi bi da Sarp bude, onda oni iznenade.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 4:10 pm

Ovi scenaristi vole da izadju iz klisea i vrlo je moguce da ce uraditi suprotno od omoga sto svi ocekuju i da ce je spasiti neko drugi.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun Jan 15, 2017 1:08 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 6:51 pm

Tko sad vodi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySat Jan 14, 2017 6:53 pm

Bendis najavlje super epizodu.



Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 14553320_192301141245692_1893735124726448128_n.jpg?ig_cache_key=MTQyNzY0NTg1NjM5NTY1NzE4Mg%3D%3D Neki lik sa seta.
Şu kara kışa iki tane sıcak 'gülüş' bırakalım .
#içerde @cagatayulusoy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 1:10 am

I dalje vodi Sarp sa 65%.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 1:11 am

U ovoj crnoj zimi ostavimo dva topla osmeha.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 1:12 am

Bendis uvek najavljuje super epozodu, ali i ja mislim da ce biti super epizoda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 9:09 am

Je li ovo Kivo potpisao ponovno za Mavi?




Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 C2MP_V6WEAAf13W

A ovi su dobili pismo od doktora pa znaju za posebnu dijetu i za to što ne smije Caga koristiti... Ili su guglali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 9:18 am

Guglali su naravno. Pa i budala zna da ovo sto su naveli ne sme da jede. Ali vise ga stvatno preterase. Ok, shvatili smo da su tekstovi o njemu najcitaniji (egofc smeh ) ali usli su coveku i jetru, da mogu da dodju do snimaka jetre i to bi objavili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 9:20 am

Ne znam za Kivu, nisam videla to za Mavi. Mada je Kivo najbolje zastitno lice sa kojim je Mavi ikad radio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 10:03 am

Izgleda da je tacno ovo za Kivu i Mavi. Mogli bi sad na prolece i ono i Colins da snime po reklamu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 12:44 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 C2NO6ynWIAAecET
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 6:07 pm

Naravno.

To za Kivu sam vidjela, ali nisam sigurna bila jesam li razumjela.
Pretpostavljam i ja da će Caga i dalje snimiti reklamu, ono na proljeće. Konkurencija.

Je li ovo nostalgija?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptySun Jan 15, 2017 6:09 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 C2OaJkkWEAA7zar

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 C2OaKKSXAAAyawu

Bak, ove.




A ove su stare ili?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 C2ORIjKWQAAE7p2

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 C2OQyIiWQAEJQjq
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 EmptyMon Jan 16, 2017 12:45 am

Srećna Nova sa zakašnjenjem, devojke! grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 7 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: