Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyTue Jan 31, 2017 9:57 pm

Jesi odgledala 12. Anne? Ja veceras gledam EDHO, sutra cu Anne.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyTue Jan 31, 2017 9:57 pm

Baš je dosadna. A, da je bar Coskun zaista pucao Eylem u glavu, bar bismo imali neke koristi od njega. Ovako gledam natezanje sat vremena nizašta. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyTue Jan 31, 2017 9:58 pm

Jesam, nego čekam da odgledam i 13. pa da spojim komentar.

A, za to sam zakasnila skroz live, pa ću odgledati posle, sad završavam Icerde. Ne pitaj me ništa, ni sama ne znam kako sam se organizovala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyTue Jan 31, 2017 10:02 pm

Nismo mi te srece da joj neko prospe mozak pre kraja. Jos da vidis kad na kraju prezive samo ona i Fusun.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 12:07 am

Ne znam ni što pišem komentar na epizodu, kad ne zaslužuje. Stoga ću samo navesti dobre stavke, jer ako krenem sa lošima, neću stati.

Sarp! naklon  Od početka do kraja.
Reakcija za Yusufa, sve što mu je rekao je identično onim što smo mi pisale ovde nakon čuvene Necip epizode, pa sve do kraja. Kako je zeznuo na kraju Yusufa, oduševila sam se, bolje nije mogao da mu se osveti. bravo
Još na kraju koliko se ovom nesrećniku ne da da uhvati Celala u zločinu, Sarp će naravno tokom cele serije biti insajder i na kraju ima da mu se omili to mesto, pa neće ni hteti da se vraća u policiju. smeh

Nego, Yusuf nam je konačno posle 12 epizoda rekao i jednu pametnu rečenicu, iako je izlizana. I to važi za sve likove u ovoj seriji, niko od njih nema nijednog drugog neprijatelja do sebe samog.

Moram da kažem da mi se sviđa Bensuina frizura, lokne joj mnogo bolje stoje od ravne kose.

I moram jedan naklon Arasu da dodam, za poslednju scenu. Plakala sam sve vreme.
Uvek on mene uspe da pogodi svojom glumom, ali ovako jako me je doticao samo kao Mete u OBGZK. I one scene sa Coskunom su bile više nego mučne, još kad je krenuo da ga mlati kao nekad, nisam mogla da gledam, ubrzala sam scenu.

U principu mislim da je ovo najlošija epizoda u čitavoj seriji, ali više me brine to što im je svaka naredna epizoda postala gora od prethodne. 11. je lošija od 10, a 12. duplo gora od 11.
Pola scena nisam ni gledala, ili sam ustajala da nešto sredim po kući, ili sam listala Stasov instagram (sad mi je njegova doza bila posebno potrebna). I zaista mi nije jasno koja je bila poenta da gledamo pola sata večeru kod Celala i posle kad naručuju kestenje? Mada, šta se čudim, kad su sat vremena posvetili Eylem koja nikako da napiše članak i Fusun koja kritikuje Barisa koji lomi sve po restoranu. To su zaista jako važne scene za ovu seriju. rolleyes
Čak mi je i Alyanak sa svojim forama postao dosadan, ja da hoću da gledam gomilu onih odvratnih crnih, niskih i zdepastih Turaka otišla bih u Tursku. kafa

Moj im je predlog da smanje minutažu, zaista nema potrebe da jedna epizoda traje duže nego prosečan film. Evo sad sam mogla da odgledam bilo koji film, a izgubih vreme nizašta. To im je najmanje što mogu da urade, ako već nemaju ideje kako da im teče epizoda. A, pre dok gledaš ovu seriju ne ideš ni u wc, gde su ta vremena? ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 8:58 am

Ja sam odgledala s prijevodom.

Par stvari mi nije jasno.
- Je li ono prava Melekina tetka i hoće li joj pričati o majci kako jest ili je tu nešto spetljano od strane Davuta i Celala? Zanima me je li Mert tu ženu pronašao prije nego li je Celal došao do nje i prijetio joj.
Onaj razgovor Davuta i Celala u autu kaže da nešto smjeraju, a ako nitko drugi ne smije znati - znači ni Sarp, ni Mert ni itko treći, može biti da je nešto u vezi Melek.

- Onaj Gokhanov inspektor je rekao ovome da se sprijatelji s Yasarom, znači nije ovo neka akcija hapšenja i slično, tako da vjerujem da niti je imao Gokhan prisluškivač, niti pancirku...

- Baris mi je bio dobar. Ali toliko mi izgleda traljev i smotan, sad kad mu Coskun uteče.

- Hoće li itko provjeriti da Gokhan nije upucan iz Sarpovog pištolja?

Koliko mi je kucuk Umut simpatičan, sladak i mio, toliko Mert antipatičan.


Bondarenkova, rekli smo ti da je tih par epizoda, nama bar, bilo dosadnije.
Ali ako nemaš volje dva sata gubiti na seriju, ne trebaš.
Što se tiče komentara, i mi smo pljuvale te epizode.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 9:05 am

Po slikama sa seta dosta ih je na istom setu. Cagatay, Bensu, Aras, Damla i Fusunka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 12:33 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 12:37 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 IMG_0329
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 2:13 pm

Umireeeeem!!!!!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 C3lPPUhWQAAy48p
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 3:08 pm

Uuu, koliko dobra slika. wow
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 5:01 pm

kisic cure...

Saro slika je nemam riječi,uljepšala mi dan...

Poncha ništa ne stižem,sinoć tek odgledala 4 ep. BSAG popravila mi je
dojam nakon treće...nastavljam sa gledanjem..

Što se tiče naše zadnje ep. nije mi bila toliko loša i meni je Mert još više pao u očima i na kraju ,a posebno
u onoj sceni kad još pogoršava ionako tešku situaciju za Sarpa.Ajde bar se Eylem malo smirila i počela razmišljati zašto Sarp to radi...mislim trebala je davno.

Razgovor Sarpa i Melek mi se svidio,po meni je Sarp bio iskren s njom koliko može,ukazao joj je na neke stvari ,ja sam to doživjela kao njegov pokušaj da je malo prodrma,da gleda na stvari malo šire..
To što ga ona nije poslušala i to mi se sviđa, jer da ga je poslušala ispala bi samo vjerni pas koji ne misli svojom glavom.

Drago mi je da nam se šefica aktivirala što se serije tiče i što me podsjeća na Davutove scene <3
A vidim da je dobila i novu mezimicu..koju sam ja nešto malo i prije čitala na nekom drugom mjestu kezz pratimo istu seriju.





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 5:25 pm

Caga zna kad je vrijeme za objavljivanje slika.

Veronika, drago mi je da si se javila.
Meni je epizoda ipak bolja s prijevodom, ali ništa posebno. Toliko me mlađi braco nervira. Ona njegova unošenja i hapšenje...
On je njemu praktički smjestio.
Razgovor Melek i Sarpa je zapravo dobar. Lijepo joj je rekao, samo Celalov čovjek ne bi trebao tako.

A za BSAG mogu reći da mi je zasad ok serija. Zanimljiva mi je priča tako da mogu gledati.
Je li to misliš na novu forumašicu? Poznata ti s hr-a ili?


Sparks, pa gdje si ti? Dobrodošla si ovdje uvijek, žao mi je što nestaneš na dugo.




Uglavnom, neka si ti Mert uhvatio Sarpa. Sad će bar prikazati neke scene s početka ponovno.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 C3lzvyfWYAAvH7x

Melekin lak?

Vidi ga, visina je tu.








Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 5:38 pm

Sparks, Veronika kisic

Mislim da su ovo Melekini nokti. Znaci prelistava Sarpov dosije. Verovatno mu je ona advokat.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 5:41 pm

Mrs Bondarenko ::

Sarp! naklon Od početka do kraja.
Reakcija za Yusufa, sve što mu je rekao je identično onim što smo mi pisale ovde nakon čuvene Necip epizode, pa sve do kraja. Kako je zeznuo na kraju Yusufa, oduševila sam se, bolje nije mogao da mu se osveti. bravo
Još na kraju koliko se ovom nesrećniku ne da da uhvati Celala u zločinu, Sarp će naravno tokom cele serije biti insajder i na kraju ima da mu se omili to mesto, pa neće ni hteti da se vraća u policiju. smeh

U celoj toj epizodi jedine scene vredne pomena su prva sa Yusufom i ta kad ga je zeznuo.

Meni svakako deluje primamljivije Sarp mafijaš, tako da ne bih imala ništa protiv da pređe na mračnu stranu, ali mislim da je postalo jasno da neće.

Tu 12. epizodu su najviše zeznuli što su Eylem dali toliko prostora, aj bar da je nečemu koristila i da je objavila tu vest, nego nije. To je lik koji nikome ne privlači pažnju i treba da ostane u ne drugom, nego trećem planu kao što i jeste u svim ostalim epizodama. Sva sreća da su scenaristi to izgleda brzo shvatili i nadam se da im neće pasti na pamet da joj daju jednu epizodu u kojoj će biti ispričana njena priča. Ako već budu hteli da ispričaju njenu priču, mogu to da urade usput, mada može i bez toga.

Rekla sam to više puta, šteta što je lik Eylem tako glupo napisan. Drugačije sam je zamišljala na početku. Mislila sam da će se baviti svojom profesijom, da će istraživati, da će biti Sarpova sestra u pravom smislu te reči, da će ga podržavati... A ona ne služi ničemu osim da trača sa Fusun teyze i da nesvesno još više kvari odnos majke i sina. Bila bi mi možda draža da je samo malo inteligentnija, a ovako sa jedva dvocifrenim koeficijentom inteligencije može samo da mi ide na živce.

I nama su tada u fragmanu dali scenu koja je izgledala kao da se Mert suočio sa Cokunom, a posle se ispotavilo da je tu i Eylem. Nadala sam se pravom suočavanju, ali osim tih batina, tu se ništa posebno nije desilo.

Mrs Bondarenko ::
I moram jedan naklon Arasu da dodam, za poslednju scenu. Plakala sam sve vreme.
Uvek on mene uspe da pogodi svojom glumom, ali ovako jako me je doticao samo kao Mete u OBGZK. I one scene sa Coskunom su bile više nego mučne, još kad je krenuo da ga mlati kao nekad, nisam mogla da gledam, ubrzala sam scenu.
Aras je bez diskusije perfektno odradio tu scenu, ali ja sam se više saosećala sa Meteom nego sa Mertom. Ne zato što ne prenosi emociju, daleko od toga, nego zato što se meni zvezde sa Mertom nikako ne poklapaju. Taman mi ga bude iskreno žao, on uradi nešto što me iznervira.

Mrs Bondarenko ::
Moj im je predlog da smanje minutažu, zaista nema potrebe da jedna epizoda traje duže nego prosečan film. Evo sad sam mogla da odgledam bilo koji film, a izgubih vreme nizašta. To im je najmanje što mogu da urade, ako već nemaju ideje kako da im teče epizoda. A, pre dok gledaš ovu seriju ne ideš ni u wc, gde su ta vremena? ne znam

Meni su epizode od 14 do 19 sasvim ok i zanimljive, mada nisu baš tako da ne može da se ode do wca. Najveći problem ove serije po meni je mali broj glumaca. A na sve to imamo samo tri nezavisna lika, Sarp, Mert, Celala i dva polunezavisna Melek i Davut. To je premalo. Već je seriji potrebno osveženje i uvođenje novih stalnih likova.

Ne mogu nikako da smanje minutažu. Da bi oni smanjili minutažu moraju i svi ostali, jer bi se to katastrofalno odrazilo na rejting. Samo malo sveže krvi bi rešilo problem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 5:41 pm

Poncha ::
Ja sam odgledala s prijevodom.

Par stvari mi nije jasno.
- Je li ono prava Melekina tetka i hoće li joj pričati o majci kako jest ili je tu nešto spetljano od strane Davuta i Celala? Zanima me je li Mert tu ženu pronašao prije nego li je Celal došao do nje i prijetio joj.
Onaj razgovor Davuta i Celala u autu kaže da nešto smjeraju, a ako nitko drugi ne smije znati - znači ni Sarp, ni Mert ni itko treći, može biti da je nešto u vezi Melek.

Ja sam se nadala da će bar tetka biti Celalov neprijatelj i da će kada vidi da je Melek protiv Celala krenuti u neku akciju protiv njega, mada kad sam videla glumicu bilo mi je jasno da od toga nema ništa. Tako da mislim da će tetka da ispriča ono što je Celal naredio, da ispljuje sestru i da objasni Melek kako je Celal baba ustvari duša od čoveka. Ta situacija da je Celal uvek korak ispred svih već polako počinje da mi ide na živce.

Poncha ::

- Onaj Gokhanov inspektor je rekao ovome da se sprijatelji s Yasarom, znači nije ovo neka akcija hapšenja i slično, tako da vjerujem da niti je imao Gokhan prisluškivač, niti pancirku...

On se sa Yasarom nasao zbog kupoprodaje droge, tako da ni nilo logično da je došao da ga uhvti na delu i da ga uhapsi.

Poncha ::

- Baris mi je bio dobar. Ali toliko mi izgleda traljev i smotan, sad kad mu Coskun uteče.

Baris je genije, u celoj priči mu ništa drugo nije čudno nego to odakle Sarpu toliki stanovi. To ga jedino interesuje. lol!
Ne verujem da će Coskun da beži, zna da mu jedino bezbedno mesto kod Sarpa. Samo već postaje nelogično zašto ne progovori. Toliko mrzi Celala, želi da mu se osveti, najbolji način za to je dasve ispriča. Ali kako scenaristima ne odgovara da sve ispriča, ne znam onda čemu on koristi u seriji osim da dosađuje.

Poncha ::
- Hoće li itko provjeriti da Gokhan nije upucan iz Sarpovog pištolja?

Pretpostavljam da će tako Sarp i izaći. Drugačije ne bi mogao ni da se izvuče bez obzira što je policajac. Ako Gokhan preživi svedočiće on da ga nije Sarp upucao. A ne verujem da će umreti, upucan je u nogu i u rame.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 8:10 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 8:11 pm

Je li ovo Sarp pobjegao?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 8:26 pm

Y: Kako se ovo desilo, Mert?
M: Sarp je to uradio?
S: Sarp Yilmaz je upucao policajca.
S: Moram da nađem Yasara. Inače ću završiti u zatvoru i sve za šta sam se borio postaće laž.
M: Prekini da progoniš Sarpa.
M: Neću.
F: Jednog dana će se on i taj dečko suprotstaviti.
M: Pun pogodak.

----------------------------------


Sviđa mi se fragman. Znači Sarp je uspeo da pobegne. Ovo će biti kao 9, epizoda kad je jureio Alyanaka i Selamija. Znači Yasara ćemo da se rešimo u ovoj epizodi.

Melek, aferin kiz. Brani Sarpa.

Ono je bila Semina ruka.

A ono sa pištoljima, ne zna se ko koga juri i ko na koga puca.

Mert je stvarno nenormalan. Ne razumem toliku dozu mržnje. Čak i da je Sarp ubio Coskuna uradio je to po nalogu baba Celala. Otkud je Sarp mogao da zna da Mertu treba Coskun da bi saznao gde mu je porodica. Trebao je lepo da dođe ko čovek pa da kaže. I iako nemam visoko mišljenje o Mertovoj inteligenciji, prosto ne mogu da poverujem da je progutao onu Celalovu šuplju priču.

I s obzirom da je Sarp pobegao, ne može preko pištolja da se dokaže da nije on pucao. Barut svakako ima na rukama jer je ispalio više metaka, a ti pištolji koje mafija nosi su nelegalni i nemaju dozvole za njih da bi moglo da se okaže iz čijeg je pištolja pucano.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 8:30 pm

Fragi je odličan, ništa mi nije jasno.

Ne mogu ja sad pljuvati po ovome.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 8:33 pm

Ja vala mogu, po fragmanu je jasno da se neće opametiti i da će nastaviti sa idiotskim ponašanjem samo sada još jačim intezitetom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 8:44 pm

Ma mislim nije meni problem njega pljuvati. Nego nemam živaca za njega...

Vidi ga, uvalio je Sarpa do grla. Namjerno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 8:56 pm

A da bar ima nesto od toga, nego nema.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 9:00 pm

ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko

Svi likovi koje sam ikada mrzela u serijama su mi trenutno simaptični u odnosu na Sule. Kakav je to ološ od čoveka, nikako mi ne ide u glavu. Šta znači iči prijaviti Zeynep i onda celu epizodu cmizdreti za Cengizom i na kraju reći Aliju bolje da dete ide u sirotište nego da bude sa Zeynep, jer ona mrzi tu ženu? Na osnovu čega ona nju mrzi, videla je dva puta u životu. Ajde mrzi je, neka je mrzi njena stvar, ali da li je moguće da toliko mrzi svoje rođeno dete. Još kaže ja sam njena majka, ja sam je rodila. Efendim? Ti si jdan nuklearni otpad od čoveka koji ne zaslužuje ništa drugo nego da crkne u najgorim mukama. Nju je čak i Cengiz odjebao, nema dalje. Čak i Cengiz je pokazao minimum žaljenja što je čovek umro zbog njih, nju boli uvo, ona gleda kako da se useli čoveku u kuću. Dok sam gledal epizodu živci su mi bili podignuti u vazduh. Ono što me najviše pogađa je što ta idiotkinja nije imaginarni lik, takvih monstruma ima i u stvarnom životu. Valjda će oni mafijaši dobro da je izmuče.
Još došla kod Alija, naspavala se i na kraju počela da preti čoveku. A on joj je jedini pomagao. Ono dranje u bolnici, šminkanje da se svidi Cengizu, razvlačenje s onim tipom onako pijana, povraća mi se.

Cahide, mislim stvarno, tu ženu koliko god scenaristi pokušavali da naprave dobrom, kod nje mi stalno nešto ne štima. Kad je Sinan došao kod nje i pitao je da li je znala da je Zeynep otela, umesto da je bar ispričala zašto je otela, ona čoveku počela da drži lekciju o majčinstvu. Sva sreća da je Sinan sam shvatio o čemu se radi. Samo izgleda poprilično zadrt i privržen zakonu, odan poslu, čisto sumnjam da će tako lako popustiti. Aj bar je pocepala onaj parpir i podržala Zeynep, dok mi nije sasvim pala u očima. Ali čini mi se da će sad da se okomi na Gonul.

Gamze i onog njenog debila neću ni da komentarišem, samo ne mogu da verujem da neko može da bude toliko glup. Ionako ima rizičnu trudnoću i išla je da radi aminocentezu iz hira da bi budali dokazala da je dete njegovo. facepalm

Da pričam malo o ljubavi, koje u ovoj seriji nema. smeh Neću Alija, ja hoću da Zeynep bude sa Sinanom. Totalno sam se zagrejala za njih dvoje i bili bi super par. Iako Serhata nikad nisam smatrala nešto posebno zgodnim tipom, u ovoj seriji izgleda bolje nego ikad. Što se mene tiče, ZeySin :cereeeeek:

Sinan izgleda isto ima problem sa majkom, čudno reaguuje kad mu se spomene najka, a i nije hteo da joj se javi na telefon. Čak sam pomislila da bi mama mogla da mu bude ona Gonulina prijateljica što im je pomogla, koje je čini mi se ženski Celal Duman.

Gonul je izletelo da je bila u zatvoru, tu smo se malo pomerili sa mertve tačke, ali Zeynep kako je van sebe zbog situacije sa Melek, nije previše insistirala. Valjda će kad izađe iz zatvora da se pozabave detaljnije tom temom.
E sad... Zeynep je uhapšena, Melek će očigledno biti poslata u sirotište (već mi se diže kosa na glavi kad pomislim na te scene). Duru je pitala da li mogu oni da je usvoje, Cahide je rekla da ne mogu zato što su Zeynepina porodica. Pitanje je ko će da je usvoji. Ali? Mada mislim da on ne može kao sam muškarac.

I zadnje scena me je rasplakala. Cansu Dere, Beren Gokyildiz, Vahide Percin. naklon naklon naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 EmptyWed Feb 01, 2017 11:41 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 16124044_963941687074029_1734407196847898624_n.jpg?ig_cache_key=MTQ0MDY1NzE0MTUxMzA3OTQzNg%3D%3D
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: