Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 4:46 pm

Poncha ::
Nisam još odgledala epizodu s prijevodom pa ću kasnije odgovoriti na ostalo.

Veronika, reci sinu da ima jedna tamo luda koja je jutros kad je na twitteru vidjela, turske vijesti, da je Tudor (kluba moga dio) trener Glate, za kojeg navijaju i Atalay i Engo i broji Cagini prijatelji i on sam (samo što on nije toliko vatreni navijač, više voli igrati nego gledati...) ostala paf. Samo da ne napravi neki glupost.
Pozdravi dijete drago. Vidiš kako pamti. Na mamu je.
A veliki dio Cagine obitelji navija za Besiktas, tu je Bilić bio trener.

Rekla sam mu da ima jedna mlada cura na forumu koja je isto jako sretna zbog Tudora to je za njega veliki uspjeh,otišao je u Tursku u neki manji klub,gdje je napravio dobar rezultat...Sve znam i da je Slaven bio na naslovnici GQ TUR.,a i trenutnu situaciju u WH.Mi smo navijači drugog kluba ali nas raduju njihovi uspjesi. Nisam nešto pretjerano luda za sportom,ali jesu i muž i sin,tako da svaki dan čujem što se događa i u nogometu i u NBA-u ...


Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 5:30 pm

Sara Ulusoy ::
Videla sam čak i ja koja uopšte ne pratim fudbal da je Igor Tudor postao trener Galatasaraya, ceo dan danas je na turskoj tt listi.

Caga, Kivo i Kenan navijaju za Galatasaray.



Kad smo kod izbacivanja sa večere, Mert je tu dokazao svu svoju bestidnost i bezobrazluk. Koliko čovek treba da bude bez karaktera da sedne za isti sto sa svojim neprijateljem koga želi da ubije i to u njegovoj kući. Pa ja ne bih sela tačno da mi život zavisi od toga. A tek što čovek koji je mafijaška produžena ruka priča nekome o prljavim poslovima. Niko to ne zna, ali on zna. Sam je poverovao u svoje laži i izigrava policajca. A koliko je droge spašeno zahvaljujući njemu i onaj jadan Aslan je ubijen zbog njega, nevin čovek i sad prodaje moral.

A pitanje je šta su preživeli u prošlosti. Da se među njima desilo nešto više od obične ljubomore i takmičenja ko će biti bolji do sada bi nam bilo prikazano. Ali Mert je toliko opsednut Sarpom da mu je i to razlog da ga mrzi. Coskun nije glavni razlog, po meni, Coskun je samo okidač da sva zavist izađe na površinu i Mertu je to alibi koji je sebi dao da se bavi Sarpom bez zadrške.

Šta je Mert za 21 epizodu uradio da nađe porodicu? Ništa. Jedno veliko ništa. Hajde nije pristao na Coskunovu ucenu i nije dao Celalove snimke, ali mogao je na drugi način nevezano za Coskuna da istražuje. Ima uvid u celu policijsku arhivu, Istanbul jeste ogroman grad sa mnogo stanovnika, ali ni tamo se ne otimaju deca svaki dan, mogao je da uđe u arhivu i da istražuje nerešene slučajeve otmica iz tih godina, mogao je da plati privatnog detektiva koji će da mu pomogne, a on da mu daje informacije. Postoji hiljadu načina, ali ne, nema on vremena za to, on mora da juri Sarpa.
Što se Merta tiče, za šta god da se uhvtim, ostane mi u rukama, prosto za postupke to lika ne mogu da nađem opravdanje.




Slažem sa svim što si napisala...Kad sam govorila o prošlosti,mislila sam općenito u životu. Vidjeli smo koliko je mali Sarp patio,a i koliko pati veliki..tako da nikad nisam ni pomislila da su jedan drugog povrijedili osim normalnih bratskih svađica.
Kad si već spomenula Arslana,ne sjećam se da je njegova smrt nešto posebno Merta dotakla..koliko znam bio je neki susret sa njegovom majkom pred policijom i to je to...

Mislila sam bez ovoga,ali moram prenijeti jedan komentar "Koji je ovo
put da Mert spašava Sarpu život?"
Pitam se kako je on to Sarpu spasio život.

Ja sam se divim ljudima koji znaju sebe lagati,mislim da im je
ljepše u životu.




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 6:03 pm

Veronika, slažem se s tobom. Iznimno mi je drago da je jedan ovako mladi trener, koji ima svega par vođenje klubova, došao do jednog jako uspješnog kluba.

A što se tiče spašavanja života, ovisno o tome kako se broji. Onaj put kad je ranjenog Sarpa izvukao iz šume i ostavio ga pred autoparkom, onda "brisanje" snimke s Leylom, sad iz hladnjače... Ne znam je li bio još koji put. Nešto ne pamtim više.
Ne znam samo bi li to bilo potrebno da Sarp nije spasio mlađem život u šumi i ranio sebe (mogao je umrijeti), snimkom, kao prikriveni policajac, ne bi bio oštećen, a sad, koliko znam, spasio je mlađeg tako što ga je podigao na ramena. Ne znam tko je koga spasio prvi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:20 pm

naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4ubz2KWMAE5JjZ

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:22 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4ucJ0VXUAA1VJv

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4ucJ0lXUAQagm-

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4ubshlWcAAff8q

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4uclOAXUAE1mqX

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4uctLlW8AQWpOa

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4uctLXWIAEtg93

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4uctMuW8AAqr_5


Последњи изменио Poncha дана Wed Feb 15, 2017 7:29 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:23 pm

Upravo sam zbog toga došla. Bu neeeeee? oho-ho oho-ho oho-ho Stas1 Stas1 Stas1 <3 <3 <3 :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: U transu sam trenutno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:24 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4ubz2KWMAE5JjZ
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:24 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4udW0EWIAA3JSV
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:25 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:32 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 C4ufPRSXUAUX96V
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:37 pm

Jos i da Beren sedi sa njima bilo bi savrseno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:50 pm

A sto je Caga otisao na dodelu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:51 pm

A otišlo ih je dosta. Eno i Ali Aksoz isto.

Ne znam, valjda su svih pozvali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:51 pm

Mozda ce nekome da uruci nagradu.
Ako uruci Kivi ja sam u urgentnom. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:52 pm

Evo Cansu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 EmptyWed Feb 15, 2017 7:53 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: