Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 10:10 pm

A, niste mi rekle ko je sprečio Melek da se ubije?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 10:22 pm

Ovo je sve blesavo. Znači taj Puh je nenormalan, a Kerem ako se ne buni onda stvarno ne znam. Jedino ako misli završiti, bez obzira na rejting, s ovom sezonom...
Svatko normalan može pogledati epizodu ili na YT ili brojim drugim stranicama.

Bondarenkova, možeš ti o Mertu pisati što hoćeš. Ali ja neću baš čitati od njemu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 10:28 pm

Celal je sprecio Melek.

Kako god, cak i da planiraju da zavrse, ne mogu da se igraju sa poslom i trudom i Icerde ekipe i Show tva, da bi reklamirali Serenay, ako toliko veruju u nju neka se reklmiraju preko nje, ni Icerde nisu reklamirali ni preko koga drugog nego preko Cage.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 10:32 pm

Ma uopće neću komentirati, nema logike s logikom ako uspješnu seriju i najbolju tako omalovažavaju.

Nerviraju me i oni i Mert. Ne znam tko više.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 10:46 pm

Kakva sad Serenay, jel' ona u Surviveru-u?

Ijao, Poncha, pa zar moje postove da ignorišeš zbog fiktivnog lika?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 10:51 pm

Epizoda je bila dosadna.

Koliko god bespotrebnih likova ima, dobili su minutažu ko nikaad u životu. Alyanak od prve do 18 epizode nije imao ukupno minutažu kao u ovoj epizodi.

Da krenemo od prve scene...
Shvatam da je Sarp hteo da iskoristi Melekin bes da zakopa Celala, ali po meni je bio bespotreban i malo naivan pokušaj. Ako se sutra Melek pomiri sa Celalom, i ako razmisli, biće joj jasno da Sarp nije odan Celalu. Samog sebe je stavio u poziciju da kasnije bude pod sumnjom.
Mada je u pravu za ono što joj je rekao da Celal stalno ubija ljude, da nije ubio samo njenu majku. Ali Melek je dok je to što je Celal nemilosrdni ubica nije pogodilo, išla okolo i svima pričala kako je Celal baba dobar čovek mekog srca.

A pre toga je Sarvut scena, hemija je radila sto na sat, posle kad je ušao kod Melek, uopšte ih nisam doživela.
I da, Sarmel uopšte više ne doživljavam, čak nisam sigurna ni u Sarpova osećanja prema Melek, počinjem da mislim da je samo iskorišćava. Ili je možda to što sam našla drugi par uticalo na mene da se ohladim od njih, a scenaristi ne rade ništa što bi me vezalo za njih.
Ali Celal nas izgleda čita, nazvao je Sarpa i Davuta golupčićima. :cereeeeek: lol!

I Gokhan ispade insajder, aj bar nećmo da se bavimo njegovim glupostima. Ukoliko preživi, naravno. Nadam se da će preživeti, bilo bi mi žao Yusufa da izgubi sina, a tek je saznao za njega. Mustafa Ugurlu je stvarno fenomenalno odglumio scenu kada je sanzao i kada je zvao Sarpa.

Eylem je proradio mozak, najzad posle 19 epizoda, već sam mislila da joj kroz glavu duva promaja. Ali opet je ispala glupa, drugačije ne može. Kad je već videla da je Sarp tako razgovarao sa Celalom, zašto joj je trebalo pet meseci da ukapira da Sarp ima neki cilj. Jer se pre toga ponašala odoitski prema Sarpu, pa pretpostavljam da tada nije posumnjala da Sarp iz nekog razloga to radi.
Fusun je tek posebna priča, ta žena stvarno ima mozak amebe. Mrzim tako mlitave žene koje nisu u stanju da se bore i odmah se predaju. Neću više da radim, plašim se da ću izgubiti Sarpa, ustvari već sam ga izgubila, bla, bla, bla. Hic merak etme Fusun teyze, tu je Mert, a pored Merta koje Sarp i koga briga za njega. Još kad sazna da joj je sin, pa ima da poleti od sreće, onda je verovatno neće ni interesovati da li je Sarp živ ili je mrtav.

Coskun se naravno folira da je izgubio pamćenje, sada ćemo još njime da se bavimo.
Još je došla i Melekina tetka, ma milina.
Ova serija zarađuje milione, umesto što se već deset epizoda vrtimo u krug sa Coskunom i ostalim glupostima, bolje bi im bilo da dovedu neko zvučno ime, nekog harizmatičnog čoveka koji će biti Celalov veliki neprijatelj. Koga više interesuje Coskun, Alyanak, Yasar. To su sve toliko sitne ribe, da je već neuverljivo da toliko odolevaju Celalu.

E sad Mert...
Toliko zakopavaju Merta da ne znam kako ćemo posle da ga prihvatimo kao Sarpovog brata. Znači čovek je neviđeni licemer i kukavica. Pa kad je toliko hrabar što ne pokaže zube Celalu, a vrlo dobro zna da ga je on ubio. Nego hajde da iskoristim svoj položaj i da kaznim Sarpa. Još sam ja naivna mislila da će u onom skadištu da ga pita kao čovek za Coskuna. Ne sada će on da isteruje pravdu i da hapsi Sarpa za posao na koji ga je poslao njegov Celal baba. Taman je i Eylem rekao da neće moći više da ga štiti, Celalu će da kaže da ga je uhapsio jer su tu bili drugi članovi ekipe, morao je. Oh, super, izvukao se na sve strane, sad može da bude miran. Folirant na kub. Pritom naravno uopšte nije bitno da li će čovek da preživi ili ne, daj da mi hapsimo.
I kakav je ono bezobrazluk posle scene kada su izrešetali restoran. Ko je on da onako razgovara sa Sarpom i da štiti Fusun i Eylem od Sarpa.
Vala do sada sam ga pravdala na ovaj ili onaj način, ali u ovoj epizodi je isplivalo svo zlog iz njega koje je potiskivao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 10:55 pm

Mrs Bondarenko ::
Kakva sad Serenay, jel' ona u Surviveru-u?

Ijao, Poncha, pa zar moje postove da ignorišeš zbog fiktivnog lika?

Puhu tv je Ay yapimov partner, nema veze sa Survivorom. Na njihovom sajtu mogu da se gledaju sve Ay yapimove serije koje su blokirane na YT u Turskoj, jer će Serenay snimiti internet seriju koja će se prikazivati na Puhu tvu. I sad da bi oni sebe izreklamirali i da bi imali što više pregleda pozivaju ljude da ne gledaju Icerde na tvu, nego da gledaju Survivor, a posle da gledaju epizodu na njihovom sajtu.
A inače u toj Serenayinoj internet seriji glumi i naša omiljena glumica B....

Ja ću da te čitam i da se svađam sa tobom kad budeš branila Merta. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 10:58 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 C3VrIgSWQAEiCap
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:01 pm

I mislim da é sutra rejting biti ispod 9 u totalu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:09 pm

Samo me interesuje Mertova faca kad Sarp u sledećoj izađe kako je i ušao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:10 pm

Ma ja uopće nemam volju komentirati.

Epizoda je bila dosadna. Na stranu što Sarpa nije bilo puno, jednostavno je sve bilo praznog hoda. Svega pomalo, a skupa ništa.
Nebitni likovi danas imali prvo mjesto. Vala, što da kažem.

Što se tiče Sarpa i Melek. Njih su s vremenom uništili, ali su mi jako dragi.
Mislim da se danas Sarp zaletio, ne znam što je pokušao kod Melek. Valjda joj na finjaka ukazati za Celala.
Malo su me razočarali.

Zar Gokhan nije trebao imati pancirku kad ide na zadatak?

Mert mi nije ni bio drag, ali svakim nastavkom sve je gori.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:16 pm

Ko kaže da ću ja braniti Merta? Jedino ako treba da ti malo dignem pritisak, kad ti padne kao Šurdi. lol!

A, za ovo šta da kažem osim da kopiraju Ruse u svakom smislu. E, ako im taj Puhu bude napredovao, moći ćete uskoro i da gledate Icerde pre ovih na TV-u.

Berrak, ljubav najdraža, ponovo cveta u punom zanosu. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:18 pm

I koja glupost internet serija, sneek peak... Tu već kopiraju Amere. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:19 pm

Možda i ima pancirku, videćemo u sledećoj. A možda i nema, ne nosi je ni Sarp. Gokhan je isto što i Sarp.

Sarpa i nije bilo toliko malo koliko su scene bile dosadne.

Ali mene je ovaj Puhu iznervirao više nego Mert. Ay yapim ne zna više gde udara, sezonu im bukvalno vadi Icerde i umesto da se trude to da zadrže, oni miniraju. Serija će svakako ići do kraja sezone, ali pad rejting znači i manje reklama, a samim tim i manje para.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:21 pm

Bila pre neki dan repriza Šurde na prvom.
Ja i imam pritisak ko Šurda, tako da imaš prostora da mi digneš. lol!

Samo je Oyku falila, pa da se takmiče koja više blista. rolleyes jao
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:25 pm

Da, opet repriziraju. A, meni drago, volEm tu seriju.
Znam, ali dići ću ti ga kad se najmanje nadaš. lol!

Vala komotno mogu da izbace Serenay i ubace ovu, onda će im to biti najuspešnija i najgledanija serija ikad.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:28 pm

Nije ga bilo malo, meni su čak i dobre bile njegove scene. Ali ukupno loše.

Pretpostavljala sam da kad Gokan ide na zadatak s toliko lovom da bi mogao imati ili pancirku ili bi netko trebao biti s njim.
Kako su oni mislili uhvatiti Yasara? Diktafon?

Ma mene je ovo sve razočaralo.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:30 pm

I ja volim Šurdu, ne znam koliko puta sam gledala.

Sad još trebam da te se plašim. lol!

A pa da, obe su poznate po rejtingu, gde se one pojave rejting padne.


Ušla sam na DF forum, bolje da nisam. Mertovci su ljuti na scenariste jer prikazuju Merta kao glupog, a on je ustvari pametan. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:31 pm

Moguće da je Gokhan imao prisluškivač kod sebe. Ne znam, neke scene nisam baš pažljivo pratila, od dosade sam čitala tw.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:33 pm

Zar samo sad? lol! Pa, mene kao diktatora ovde stalno treba da se plašiš. lol!

Poncha, hoćeš i tebi da dižem pritisak? lol! Ili je tebi već dovoljno visok? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:35 pm

A izvini, nisam znala, evo plasim te se stalno. lol!

Poncha je besna, ne diraj je, da ona tebi ne podigne pritisak. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:36 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:38 pm

Poncha, samo da znaš, dok god ne gledaš Cagine slike sa striptizetom i prognoze braka, nemaš prava da besniš na događaje u seriji. lol!

Ne kažem, i ja sam besnela na finalu TK, ali i od goreg ima gore. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:41 pm

Sta je TK? Tri kraljice? Sto si besnela?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 EmptyMon Jan 30, 2017 11:42 pm

Zbog kraja. Divan su nam poklon priredili pred Novu godinu. A, onda sam oplela po čitavoj seriji, ako hoćeš, mogu da ti nađem taj kilometarski post. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: