Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 2:28 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 CvNf0oUWcAAbzWg
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 3:41 pm

Što je ovo maloprije Hakan pisao na twitteru? Ima li danas što od fragija?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 CvNgkhuXgAEk_7a


Sve si rekla, nemam više što nadodati... Slažem se.

Ma nije ni meni važno kome je i što važno, nego kažem da meni su neusporediva ova dva para.
Čekaj, tek je počelo, imat će vremena biti i bijesan (ajde, to već nekad i je) i da pribija uz zid... I ironičan.

A vidi ovih, Caga imao zamjenu za te scene. Ne znam trebam li se nasmijati...

Znači, na setu su svi.

E, ove su mi scene odlične.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Giphy

Ej, ma gledajte ih samo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 3:46 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 14666132_594789660706490_6170418530083653578_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 14610872_594789870706469_4496109323744212877_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 14639841_594789744039815_7465815651869703083_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 14632886_594789854039804_6311549628226847303_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 14591598_594789664039823_4446274856184069217_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 14729332_594789657373157_7663928056586448638_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 14691006_594789877373135_5688366780820976410_n

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 5:22 pm

smeh smeh smeh smeh smeh

Sećate se one moje drugarice što je pljuvala po Vladu i Yamanu?
Danas mi je rekla da Svi moji mezimci (Stas, Caga, Ljubava, Kivo, Cansu) imaju sindrom ja sam najbolji i da to govori kako nešto nije u redu sa mnom kad ih volim. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 5:25 pm

Posle odgovaram na ostalo, samo da dođem do kompa.

A, ako je danas svetski dan harizme (iako i mene nervira šta sve izmišljaju) onda je danas Stasov dan. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 5:48 pm

Kadar jedne od mozdanih oluja pre fragmana.

Mora danas da izadje, vec je cetvrtak.
Ali ako tek sad prave, izaci ce kasno veceras.

Covek koji ne koristi dublera ni za sta, koristi ga za ljubavne scene, budale. Mozda mi ustvari sve vreme gledamo dublera u takvim scenama, mozda se covek zarekao da ce da ljubi samo Hazal.

Caga, Kivo i Cansu definitivno nisu takvi. To sto natprosecno dobro izgledaju i sto su samouvereni, ne mora da znaci da su narcisi. A rekla bih da ni Stanislav nije takav.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:06 pm

Još ga nisu ni najavili, sigurno će kasno.

A stvarno. Nego, neka kažu ime toga lika, možda i on može početi glumiti...

Slažem se. Za Cagu sam sigurna da nije narcis, a nisu ni ostali, samo su samouvjereni.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:20 pm

E, bre Poncha što mi ne dade neki znak da ćeš u ovako kasne sate odgovoriti, bila sam budna do 5.

Poncha ::

Inače mi Eylem ide na živce najviše od ekipe dobrica. Puno sebi daje za pravo i igra na osjećaj krivnje, to je meni ispod svakog nivoa.

Slažem se.
Mada ja nisam sigurna da ti ide više na živce od Yusufa. lol!

Što se tiče Sarpa i Melek, oni ne mogu da se porede sa Mertom i Eylem. Meni Mert i Eylem nemaju ni hemiju, nisu mi ni fizički nešto neviđeno dobro (pogotovo što mi je Damla antipatična), a nemaju ni neku priču, bar ne zasad. Znam na koje misliš kad kažeš da svuda čitaš kako su im bolji od SarMela, ali oni bi svaki drugi par više voleli od bilo kog para u kom je Caga bez Hazal.
I inače mi Aras dosad ni sa jednom svojom partnerkom nije činio nezaboravni par, čak mi se najviše dopadao u paru sa Farah, koja mu je glumila sestru. Aras mi je više solo igrač, dok mi je Caga totalno suprotno, on dosad nije imao partnerku sa kojom nije bio super.

Sara Ulusoy ::
Dok je kod Yamire bilo strasti, a pogledi su im slabije išli, SarMel imaju sve to u paketu.

Kod YaMire bilo strasti? Kada, molim te, ja se nešto ne sećam. kezz
Bilo je samo u onoj sceni pod tušem, koju su nam isekli. I onaj moj omiljeni njihov poljubac, ali u tim epizodama kad su bili u svađi su generalno imali i neku hemiju.
Meni su YaMira ostali u sećanju kao par sa malo slabijom hemijom i strasti, ali par koji sam baš obožavala zbog priče, povezanosti i te njihove slatkoće i medenoće. :cereeeeek: Inače ne volim tako cvrkutave parove.
I slažem se da SarMel imaju sve, najkompletniji su.

Slažem se za Yesim, glumica je osveženje i najbolja od ponuđenih. Čak ovako kad je vidim bude mi žao što ona nije glumila Sude u MC-u.

A, zar nije Sarp kad je drugi put došao kod Melek izvukao tu bubicu? mislilac Ili se meni to učinilo.

Sara Ulusoy ::
Kod Eylem i Fusun mi samo nije jasno kako ne poznaju Sarpa. Ako ga ni Fusunina bolest nije odvojila od Celala i vratila kuci, znaci da tu nesto ima. Yok, njih dve sve vreme teraju svoju pricu. I Fusun je losa majka, lako je biti uz dete kad je na dobrom putu, cim malo skrene, odmah ga se odrice.

Evo, ovo sam isto ja baš napisala nakon odgledane 4. epizode, to i jeste ono što mi smeta kod Fusun, ni u jednom trenutku joj nije palo napamet da pomisli kako se Sarp priključio Celalu iz nekih drugih razloga.

Sara Ulusoy ::
Pored zavodjenja, volim kad je besan (to ti je ono kad se unosi ljudima u facu i kad bije celu musku postavu lol!) i kad je ironican i bezobrazan (zbog ovoga sam volela Emirove scene sa gospodjom Sanem).

Joj, sad si me podsetila zašto sam volela Emirove scene sa Sanem. smeh
A, umeo je i sa Aysun da bude takav.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:24 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 MyrOkHTxydU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:29 pm

Spremio ti korpu da ti posalje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:32 pm

kisic
Instinktivno sam isto tako pomislila i ja. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ali, u opisu kaže da voli da poklanja cveća, posebno za rođendane. I zahvalio se toj cvećari koja mu je ispunila želju baš onako kako je zamislio.
I kome bi sad mogao da bude rođendan? Marku je tek u novembru, većina kolegenica koje mu znam su Račice, Vodolije i Blizanci, roditeljima da kupuje cveće za rođendan ne znam ...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:37 pm

Meni su Caga i Serenay imali tu neku hemiju koja bi proizvela odlicne strastvene scene da ih je Ece napisala. Bilo je tog nekog naboja medju njima. Toga sa Hazal nije bilo ama bas ni malo. Jos kad pomislim na onaj jastuk medju njima. rolleyes Yaman i Mira su bili par za koji je bila potrebna Femir hemija bas zato sto su bili cvrkutav par.

Vidis, ovo ti je super ideja, bila bi bolja Sude od Sebnem koja je nikakva glumica.

Jeste, drugi put je uzeo bubicu.

Meni je bilo najbolje kad je podjebava i onda joj se onako bezobrazno nasmeje i kaze Sanem hanim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:38 pm

Pa tebi salje, procitao je Ponchinu poruku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:41 pm

Poncha, u Turskoj je skoro osam sati, jos nema objave za fragman, da nece oni nas i danas da zeznu. Ali stvarno nije normalno da objave prvi fragman dva dana pred seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:45 pm

Slažem se da je bilo naboja, o tome smo mislim i davno pričale kako su bili jako bliski i da su se redovno oslanjali jedno na drugo u scenama, koliko su imali međusobno poverenja. Ali, Ece to nije iskoristila nimalo.

Koji jastuk? U onoj sceni seksa?
Sad si me sa tim jastukom podsetila na onu čuvenu priču oko staklenika i da li je bilo jastuka među njima. Kad Beren 'ladno izjavila da joj nije bio potreban jastuk, jer se oseća prijatno u tim scenama. lol!

Sanem hanim. smeh

Sara Ulusoy ::
Pa tebi salje, procitao je Ponchinu poruku.

Ahh... Kako te samo volim. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:46 pm

Možda su za šestu spremili samo jedan fragi?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:51 pm

smeh smeh smeh smeh smeh





Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:52 pm

Da, u sceni seksa. Taj jastuk mi je totalno pokvario dozivljaj, a sigurna sam da nije Caga trazio da bude tu.
S obzirom da i Beren i Kivo nemaju problem sa takvim scenama, mislim da im ne treba jastuk.

Samo neka se oni opustaju, ovakvo stanje ponedeljkom nece dugo trajati. Fox zavrsava RK i stavice ponedeljkom ili Kosem ili novu komediju, ni jedan ni drugi zanr nema ponedeljkom, Star nece jos dugo trpeti Paramparca sa onakvim rejtingom i oni ce da stave neku novu seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:55 pm

To je stvarno glupost i neprofesionalizam. rolleyes

Pa, malo im slava i rejting udarili u glavu.
Mada, opet je dobro kad izađe toliko malo toga u fragiju, posle gledaš epizodu sa uživanjem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:57 pm

Hejteri me obozavaju. smeh smeh smeh Koja kraljica. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 6:59 pm

Al' kad kaže slučajno sam ušla u tu aplikaciju. smeh smeh smeh
Ja sam se neviđeno navukla na seriju, 25 epizoda sam progutala u cugu, sad ne mogu da dočekam narednu. Čak se ni A&A nisam toliko obradovala, a celo leto čekam nastavak.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 7:03 pm

Aj, kad Sara kaže da je cvijeće tebi, neka bude za tebe...

A pretjeraše s ovim sporim fragijima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 7:04 pm

A, znam da ti nije video poruku, ali maštam. :cereeeeek: Ionako sam ga sinoć opet sanjala. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 7:05 pm

Neka. Možda je i vidio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 EmptyThu Oct 20, 2016 7:05 pm

Kako video? wow Kad? wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 40 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: