Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 3:22 pm

Slažem se, to sam odmah htela da prokomentarišem, ali nisam htela da gunđam i kvarim svu ovu euforiju. Em to nije gledan kanal kao Rossiya 1, em puštaju u repriznom terminu. o Boze Budale odmah smanjuju šanse za gledanost. Sva sreća pa Ruskinje zaključno sa nama pomeraju sve svoje obaveze. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 3:24 pm

Istražujem sad glumačku postavu, se mi sviđa. topić Posebno ovaj što mu glumi oca.
Nećeš mi verovati, ali čak mi se i glavna dopada, baš je za taj lik.

Mada mi se od nje više sviđa ova druga.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 6371

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 279613
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 3:27 pm

Sparks, šta će biti ovo, rediteljka Neveste i Tri kraljice postavila ovu sliku sa seta na svoj instagram? wow

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 E6mh3pMc4Wo

Mislim, ne mora ništa da znači, ali vreme je da krenu sa najavama.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 3:36 pm

Bilo bi bolje da je film na Rossiya1.Barem bi imao normalan termin.

Meni se glavna glumica ne svidja,ali najbitnije je da u filmu bude ok.Svakako necu njoj da se posvetim.



Bilo bi lepo kad bi pustili najave za serije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 3:41 pm

Kad se setim Anke, kako su oni to profesionalno davali u pravom terminu, pa još časte epizodu nakon na netu... Ali, ajde da ne baksuziram u startu, svakako svi jedva čekaju film, mora da prođe uspešno. moli se

Ni meni se ovako ne sviđa, ali za taj lik je pogođena. Mada i to što kažeš, zna se koga ću da gledam. he-he

Nego kaži ti meni od kad pravimo live stream?lol!

Joj, sad mi je sve u znaku Intime. srca I koja slučajnost da najavu puste na Cansuin rođendan. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 4:33 pm

Poncha ::


Sreća ekipi Icereda da kod mene i barem polovici gledatelja, koji utječu na rejting i koji klikaju na YT, prolaze amaterske krimi serije.

rolleyes
Amaterske? Samo mi je žao što Cow Team ne počne da piše neku seriju, sigurna sam da bi probila rekorde gledanosti.
Najbolje bi bilo da napišu klasičnu akcionu krimi seriju u kojoj će se dva sata juriti pištoljima i ubijati, pa da im rejting bude 0,5 %.
Ova serija je snimljena tako da zadovolji svačije ukuse,krimi priča drama, ljubav, što se pokazalo kao uspešno.

Jedini razlog što se serije snimaju je rejting, odnosno pare, TAČKA.

Poncha ::
Bondarenkova, već smo Sara, Veronika i ja rekle da sve što Sarp napravi u pravu je. Ako se ne slažeš s nama, bit će svađe.

Mrs Bondarenko ::
Poncha, šta ti je bre?! Ti se već svađaš sa mnom, a ništa protiv Sarpa nisam rekla, kako li će biti kad/ako budem. Bolje tu agresivnost koristi za svađe sa onima tamo, nego sa mnom.

Problemi u Raju. lol!
Što se mene tiče možeš slobodno da pljuješ Sarpa, a ja ću da te napadnem da ga branim. lol!

Poncha ::
Melek je naučila da osim Merta i Celala nikoga nema i ne smije biti nitko četvrti. Sad još i ovaj vozač koji je stradao radi nje jer je Celal tako htio. I ona sama vidi da Mert i ona ništa i nikoga ne smiju imati, a ovamo Sarp do kojeg joj je stalo. Uspjela je zaštiti restoran, jer je vidjela da Mert ne može. Izložila se je. Možda upravo ona bude ta koja će stati na kraj Celalu. Sve ovisi koliko joj Sarp bude ulijevao povjerenje. Možda ga ona testira kad dođe kod njega.
Svakako da mi je opcija ili da zaštiti Sarpa ili da mu se pridruži draža od Bondarenkine želje kakva je htjela da Melek bude.
Melek je opasna igračica i na čijoj je ona strani, taj je u prednosti. Jako je pametna.

Ja mislim da će Celalu definitivno na kraj stati Mert, odnosno zadati mu poslednji udarac, ali svakako ako se Sarp i Melek udruže, Celal neće dobro proći. Ali to se neće desiti tako brzo, možda stvarno počnu da sarađuju tek pred kraj, jer Melek toliko toga zna da može da ga uništi za deset minuta.

Melek ne može da bude Bihter ili Eysan, u ovoj seriji dominiraju muškarci, ali u svakom slučaju se slažem da je opasna igračica i da je pametna. Veliki bi propust bio da Melek pretvore u zaljubljenu glupaču.
Nema nikakve sumnje da testira Sarpa kad dođe kod njega. Isto tako mislim da će ona ipak s vremena na vreme u svom tom lomljenu izmešu Celala i Sarpa smeštati i Sarpu.
Ona će postati prava opasnost kada se Sarp stvarno zaljubi u nju.

Poncha ::
Gozde je objavila na instagramu video. I spominje - İki usta yanyana. Dva mjastora zajedno. Misleći valjda na Akina i Celala. Tako da je vjerojatno neko zvučno ime. Vjerojatno ovaj kojeg Sara spominje. Pojma nemam tko je on.

Nije Sener Sen. To je neko sinoć rekao i svi su naseli, čovek od sinoć ne silazi sa tt liste. Ranini je demantovala. Ali izgleda da je neko poznat, čim je Gozde to napisala.


Bondarenkova, hvala na odgovoru.
Film nisam ni htela sad da ga gledam da ne bih previše poredila glumce.
Znam da u filmu nisu braća, ovde su to ubacili da bi zakomplikovali radnju.
Ono što bih volela da bude kao u filmu je da bude bar još neko iz policije. Možda kasnije i dodaju još neki lik.
I pored toga što smatram da bi svaki drugi kraj osim krvavog bio apsurdan, ne bih volela da baš Mert ubije Sarpa.

Pogledala sam ovu najavu za Stankov film. On ko Kivo, odmah naskače.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 4:53 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 4:57 pm

Opet ove dve same u kadru.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 84c9804df9f7a2fb5b785b4b881ab1af_k
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 4:59 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Bda30fe285c76c81d3fe6d1b8d3e25c0_k
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 5:10 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 84e31c6973298d448158d29dbc73e641_k
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 5:29 pm

Ozet

Melek ima sumnje u vezi Sarpa. Oseća da mora da razjasni te sumnje. Ako je Sarp preneo Yusufu informaciju, mora da kaže Celalu. Sarp se mnogo obradovao kada je saznao od Necipa da mu je brat živ, ali Necipu se izgubio trag tako što je zapalio kuću. Sarp saznaje da Celal planira veliki transfer sa specijalnim gostom Akinom Isikom. Misli da će ovog puta definitivno da dokrajči Celala i da dođe do brata. U Fusuninom restoranu počinje da radi momak po imenu Baris. Ko je Baris kome se Fusun približila majčinskom nežnošću? Dok se oko Celala zatvara krug, hoće li Melek koja osmišlja igru otkriti da je Sarp Yusufov čovek?


Hm... Zanimljivo... Opet akcija.
Ko je sad Baris? Možda ga je Celal postavio tamo da kontroliše situaciju.
Melek znači igra igru, videćemo kako će Sarp da je spreči da kaže Celalu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 7:25 pm

Bodnarenkova, ajde neka i vama to nešto sa Stankom. Još je i Sparks tu.



Saro, nisu moje riječi da je Icerde amaterska krimi serija, ja sam tako kažem što neki misle. Meni je Icerde super serija i nimalo amaterska. Ali, dobro.

I ja mislim da će na kraju ipak biti Mert taj, ali počinje se rušiti od Melek...
Zapravo mislim slično kao i ti u ovoj situaciji.

Što se tiče kraja, rano je još. Ali ne bih voljela da jedan brat drugog sredi. Ako već bude bilo potrebe da neki umre, ili oba, neka umru od tuđe ruke.


Slike za epizodu su odlične. naklon

Ozet je zanimljiv, a ovaj Baris mora da je neki ubačeni od strane Celala.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 7:40 pm

E. Ovaj dečko dosad se više puta slikao s Cagom... Mislim da je neki Atalayev prijatelj.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Dac2a21ef0bb7f63b9c7dfefa15b8467_k

Već sam stavila sliku, ali evo opet.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 14591037_685442694941911_6693442102564487168_n.jpg?ig_cache_key=MTM1NDM3NDIwMzM2NDY4NTE0NQ%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 14597436_879331448834579_3971448987508015104_n.jpg?ig_cache_key=MTM1MzE1OTgyOTkyNTA2MTYwOA%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 14474124_1221794767900646_1183936739056549888_n.jpg?ig_cache_key=MTM0NTk3NDk2NTk2NjU1MjA0MQ%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 12362430_874866119277354_1732962744_n.jpg?ig_cache_key=MTE0NTg1NjUwNjI2OTM5ODU5Nw%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 12357832_1532020143791506_284720116_n.jpg?ig_cache_key=MTE0NDQzMTAwMDQ5MTc4Mzg5OA%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 11311995_1400698963593904_1608749041_n.jpg?ig_cache_key=MTAwNjAzMDgwMzcwMTk4NjcxMA%3D%3D Pa malo prošao i u Medceziru...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 11377932_721145128011642_763511576_n.jpg?ig_cache_key=MTAwNDM3NDAwODI5ODMzNzQyOQ%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 11358167_937396096282615_1169951385_n.jpg?ig_cache_key=MTAwMTMwMDg0OTU3NTcyMDM0OQ%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 11311204_957390157647180_1215049465_n.jpg?ig_cache_key=NjE0NDYxODc2NTE2MDI1NDY2

I ima toga...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 7:55 pm

Mert unatoč Celalu opet kod Fusun?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 7:55 pm

Pogledala sam ovu najavu za Stankov film, nije loše.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 8:05 pm

Poncha, ja znam da ti ni u snu ne bi tako nesto rekla, naravno da sam shvatila ko je rekao.

Mislila sam da ce danas izaci jos jedan fragman, ali nista.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 8:13 pm

I ja sam mislila da će danas drugi fragi, ali izgleda da ništa od njega kad ga nisu najavili.

Slike i ozet su im zanimljivi. A izgleda da su u drugom fragiju ostavili pokazati Barisa i Akina. Ako ih uopće pokažu...

Gdje su se srele Melek i Eylem... Ispred restorana?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 8:20 pm

Sara Ulusoy ::
Pogledala sam ovu najavu za Stankov film. On ko Kivo, odmah naskače.

Zato sam ja jedva i ostala živa. Eh, kad bi mene onako zaskočio.  đavolko

Nisam danas sposobna za komentarisanje Icerdea, ne zamerite.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 8:51 pm

Ja mislim da Akina nece ni prikazati, da cemo ga videti tek u epizodi.

I ja bih rekla da je ispred restorana.
Mene najvise interesuje Melekina igra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 8:55 pm

I mene zanima. Vidimo da je došla kod njega u onu radionicu, sobu... I da je kasnije pred restoranom...

Ne mogu posložiti ništa bez drugog fragija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 8:56 pm

A i ovaj Baris, tko ga glumi? Tko je on? Je li on jedan od onih s ulice? Tko ga je tu namjestio?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 9:16 pm

U radionicu je dosla to isto vece, vidi se po odeci, a dalje ne znam.
To sto je pred restoranom je cudno, sta ce tamo?
A Baris je sigutno neko vazan, cim ga spominju u ozetu, nije neki koji je tek tako dosao da trazi posao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 11:01 pm

Da. Jedino sam to po odjeći uspjela spojiti.

I meni je nelogično. Što ima tamo tražiti. Sarpa? Ne vjerujem.

Ma nije taj samo tako došao raditi. Doveo ga je netko.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 11:05 pm

Aj, Saro, samo baci pogled na hr. Zadnja stranica.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 EmptyFri Oct 14, 2016 11:10 pm

Evo došla sam sebi koliko-toliko, sad se bacam na čitanje i komentarisanje ozeta.

Saro, ne reče mi, kako ti se čini najava? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 21 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: