Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:14 pm

I kakav je?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:14 pm

Ne film, glumac.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:15 pm

Dobar je, meni nekako predodređen baš za te kabadahije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:16 pm

E pa super onda. Ali nije sigurno, nije nigde zvanicno objavljeno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:17 pm

Mada od tih starijih ko bi pa mogao da im glumi? Jel' Erkan Can slobodan?
Ja bih njega volela u toj ulozi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:18 pm

Slobodan je. Ili Haluk.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:19 pm

Sve zavisi kolika je uloga. Da li ulazi u stalnu postavu ili je samo gost.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:20 pm

Pa, ne znam dal' bi Haluk prihvatio tu ulogu, kad nije Celala. A, to ne mogu da prežalim. suze

Ja bih baš Erkana Cana htela za ovu ulogu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:22 pm

Ni ja ne mogu da prezalim sto nije on Celal. Ali ne mira da znaci da nije prihvatio, mozda se Ay dvoumio pa su se odlucili za Cetina.
I Erkan bi bio dobar.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:23 pm

Da, kako god, ali htela sam da kažem baš to da ne mogu da prežalim što ga ne igra, iz kog god razloga bilo.

Ajde idem sad da gledam film, pa pišem sutra (ili u toku noći lol! ) utiske.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyThu Oct 13, 2016 11:25 pm

Aj idi gledaj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 8:18 am

Raspisale ste se. Neka. Vas mi je barem užitak čitati.

Sreća ekipi Icereda da kod mene i barem polovici gledatelja, koji utječu na rejting i koji klikaju na YT, prolaze amaterske krimi serije.

Sara Ulusoy ::

Da, zato što je na strani pravde. Naravno da postoje oni koji igraju prljave igre, to bez diskusije, ali ja govorim o konkretnom slučaju.  Celal je čovek s one strane zakona i on može da radi šta hoće, da ubija, da pali, da igra prljave igre, on nema granicu, Yusuf mora da je ima. On bukvalno obmanjuje i iskorišćava zvaničnog pripadnika policije za svoje prljave igre. Sarp mora da bude zvanični pripadnik policije i da ima papir na kom piše da je insajder, inače dokazi koje skupi neće biti validni.
A da ne pričam o tome da mu život insajdera ne vredi ništa i ne da ga ne štiti, nego ga baca u vatru svojim nemarom. Sarp bi odavno bio pokojan da sam nije ometao signal kamerama.
Ukratko, kao što je Poncha rekla, čovek je govno.

 topić

Ja sam samo ukratko napisala sve ovo što si ti rekla. Kad je neki lik toliko kao Yusuf, onda ni ne zaslužuje da tipkam o njemu.

Sara Ulusoy ::

Samo, Yusuf je prevideo da Sarp nije potpuno čist u glavi i da sve to može mnogo skupo da ga košta.
Isto važi i za odnos Mert-Celal.

Može slobodno onaj upaljač koji je kupovao za Akina koristiti za paljenje grada.

Bondarenkova, već smo Sara, Veronika i ja rekle da sve što Sarp napravi u pravu je. Ako se ne slažeš s nama, bit će svađe.

Sara Ulusoy ::

Može da bude i da si u pravu, jer Melek je bila odana Celalu svo ovo vreme i nije imala nikoga u životu.  Sada kada se pojavio Sarp, Celal postaje prepreka njenoj ljubavi i moguće da će vremenom i ona želeti da ga ukloni. Znači potpuno obrnuto od onoga što smo mislili, mogla bi da bude jedina koja je na Sarpovoj strani, ali protiv Celala. U svakom slučaju, mislim da će biti opasna za onu stranu protiv koje se okrene.

Melek je naučila da osim Merta i Celala nikoga nema i ne smije biti nitko četvrti. Sad još i ovaj vozač koji je stradao radi nje jer je Celal tako htio. I ona sama vidi da Mert i ona ništa i nikoga ne smiju imati, a ovamo Sarp do kojeg joj je stalo. Uspjela je zaštiti restoran, jer je vidjela da Mert ne može. Izložila se je. Možda upravo ona bude ta koja će stati na kraj Celalu. Sve ovisi koliko joj Sarp bude ulijevao povjerenje. Možda ga ona testira kad dođe kod njega.
Svakako da mi je opcija ili da zaštiti Sarpa ili da mu se pridruži draža od Bondarenkine želje kakva je htjela da Melek bude.
Melek je opasna igračica i na čijoj je ona strani, taj je u prednosti. Jako je pametna.


Sara Ulusoy ::

Za The Departed me zanima šta je isto, a šta različito nego u seriji.

Ja zasad znam da je isto to što su oba insjaderi, i Lea su provjeravali je li dio policije, a on uspješno izvlačio se.
A razlika da je tamo glavni iz policije znao u kakvom je stanju Leo, išao je kod psihologa, a ovaj Yusuf totalno suprotno. Još pogoršava Sarpovo stanje, umjesto da ga smiruje... Tamo je stari policajac bio dobar čovjek. I dobar policajac.





Gozde je objavila na instagramu video. I spominje - İki usta yanyana. Dva mjastora zajedno. Misleći valjda na Akina i Celala. Tako da je vjerojatno neko zvučno ime. Vjerojatno ovaj kojeg Sara spominje. Pojma nemam tko je on.

Najjača je. Glavno da ona stavlja slike sebe i Cage. I još se locira na Kapalicarsiji.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 14533665_1664950063816019_6360288808038039552_n.jpg?ig_cache_key=MTM2MDQwNTUxNTY4NzE0OTY3Ng%3D%3D


Inače, od sve ekipe Caga prati zasad Arasa i onog visokog na instagramu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 8:28 am

Ovi fanovi uočili vrijeme. Bolje da su gledali Sarpov broj. Baš me zanima kome bi tamo na setu zvonio mobitel da ga netko nazove.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 14733283_684871391668478_7904397248224559104_n.jpg?ig_cache_key=MTM1OTc2NTM3MDE1NjQ2MDY5Ng%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 8:35 am

Saro, jesi li čitala ovo?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 CupGQA0WgAAjSS3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 CupGQrAXgAApLYe
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 11:12 am

Nisam još pogledala film, počela sam sinoć i zaspala na prvoj polovini. Idem sad da nastavim. komp

Poncha, šta ti je bre?! Ti se već svađaš sa mnom, a ništa protiv Sarpa nisam rekla, kako li će biti kad/ako budem. Bolje tu agresivnost koristi za svađe sa onima tamo, nego sa mnom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 11:23 am

Ma yok. Nisam ja agresivna, nego kažem. Mi pravdamo Sarpa. A ti kako hoćeš.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 11:41 am

Ali stvarno ne znam čime sam te navela da uopšte pomisliš kako ga napadam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 11:43 am

Nisam ni rekla, nego ti kažem da znaš.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 1:58 pm

Ovako....
Film i serija imaju vrlo malo sličnosti, a mnogo više različitosti.

Pre svega glavna razlika je u tome što se njih dvojica (Sarp i Mert / Billy i Colin) nikad nisu videli u filmu, sve vreme je fokus na tome da njih dvojica istražuju ko je ovaj drugi, dakle ne znaju se.
Sarp i Mert su braća.

Druge dve najvažnije razlike su što je u seriji Sarpov otac radio za Celala i tu je već nit koja spaja Sarpa i Celala, odnosno motiv i razlog zašto bi se Sarp toliko žrtvovao i toliko išao protiv njega. U filmu je Costello znao Biillyjeve roditelje, ali Billy se infiltrira isključivo radi pravde i zbog posla.
Takođe je u seriji Celal oteo Merta kad je bio mali i vremenom ga dresirao, u filmu Costello vrbuje Colina, ali ne na tako drastičan način, čitavo njegovo detinjstvo nije ni približno traumatično kao Mertovo.

Billyjeva majka je umrla.

Davut kao lik ne postoji, samo ga negde na početku spomenu kao jednog od Costellovih manijaka.

U policiji je glavni Queenan, po saradnji su Billy i Queenan kao Sarp i Yusuf, ali u seriji je samo Yusuf, u filmu je pored Queenana bio i Dagman, plus kapetan Ellebry, sa kojim je Colin sve vreme "sarađivao". U seriji pak ima više likova sa Celalove strane.
Takođe su u filmu upetljali svašta nešto, pa tako na kraju ispada da je glavna krtica u FBI-iju bio sve vreme Costello, a na kraju ih ih sve uništava Dagman.

E, sad o samim likovima.
Sarp je preslikani Billy. S druge strane, Mert i Colin se dosta razlikuju, rekla sam najviše zbog različitih detinjstava, u ponašanju su već slični.
Odnos Colina i Costella je jako sličan odnosu Merta i Celala.
Costello i Celal su skoro identični likovi (ako izuzmemo to da su Celala zamaskirali kao ćepabdžiju, dok je Costello otvoreno prikazan kako diluje drogom, prostitutkama i ostalo, ali dobro to je Amerika), s tim što tek sad vidim koliko je Cetin skinuo Jacka u glumi i to mi se nimalo ne sviđa.
S druge strane ovo što Poncha kaže, za razliku od Queenana koji je zaista bio dobar čovek i dobar policajac (na kraju je sebe žrtvovao da bi Billyja spasio), Yusuf je stoka neviđena i mislim da su u građenju njegovog lika spojili Queenana i Dagmana. I uzeli su mu IQ od ovog što ga glumi Alec Baldwin.

Melek u filmu je totalno nebitan lik, postoji samo zbog ljubavne priče. Ona se prvo upoznaje sa Mertom i spetlja sa njim, posle radeći sa Sarpom spetlja se i s njim, na kraju zatrudni sa Mertom i ostavi ga kad sazna da je sve vreme bio špijun.

Scena paljenja automobila, razgovor u kancelariji na početku kada vrbuju Billija da se infiltrira i sastanci na krovovima zgrada su preuzeti.

I da, scene upoznavanja Sarpa i Celala (Bilija i Costella) su totalno drugačije. U originalu ta je scena realnija, u seriji je ta scena bolja.



Kraj je fantastičan, ovako nešto bih volela i u seriji.





When I was your age they would say we can become cops, or criminals. When you're facking a loaded gun, what's the difference? naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 2:05 pm

Trejleeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho


Nisam među živima. Stas1
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 2:19 pm

Интим не предлагать... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: naklon naklon naklon naklon naklon

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 1cbz4k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 1cbz5p st_bond

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 1cbz75

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 1cbz8k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 1cbz9o naklon

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 1cbzau naklon

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 1cbzbl srca

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 1cbzcw leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 2:44 pm

Vau. wow naklon
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 2:50 pm

E, baš to.

naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon

Jel' ti treba prevod?

Evo je još jedna sličica. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 1AwpVHeMtWs
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 3:03 pm

Znači u petak u 15:40 po našem vremenu (repriza u nedelju u 9:55 po našem), evo ih linkovi za live gledanje. veseljko
http://www.ontvtime.ru/general/tvc.html
http://www.glaz.tv/online-tv/tv-centr

Интим не предлагаю... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 VnnAd_Vrtjc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 JKUuXBH-Ry0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 M4UqiDfWsXI

Izlizala sam najavu, ne znam kako ću film preživeti. Stas2
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 EmptyFri Oct 14, 2016 3:19 pm

Ne treba mi prevod.

Mogli su malo kasnije da puste film.Bolje bi bilo da je oko osam.Sad moram da probam da se uklopim uz ovo vreme.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 20 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: