Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 9:59 pm

Izvini, Poncha, ali kako sam ispala iz štosa u ovih nedelju dana dobro je i što sam upratila da večeras stiže fragi.

Kako me nerviraš, samo zbog svojih neslaganja sa Fatihom ti ćeš ovu seriju da izignorišeš. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 9:59 pm

Aha, hvala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:02 pm

Ma shvaćam ja da nisu upratila.

A što ću. durica
Ne idu mi njegove serije od ruke...
Nije da ću ignorirati, možda i pogledam prvi nastavak, ali ne znam hoću li gledati. Ali kad napišeš nešto na temu, čitam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:05 pm

Posle cu da se nadovezem na tvoj komentar gore, prvo fragman.

Sarp kaze Yusufu ako neko igra igru sa njim zapalice grad, ko bi to mogao da bude ako nije Yusuf? Ne verujem da tako burno reaguje na Melekinu igru, to moze da ocekuje. Jedino ako ne misli na Necipa.

Stigao je Akin, znaci Melek ce morati da cisti za Sarpom, ako Celal vidi upaljac gotovo je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:07 pm

Dobar je fragi.

Ne znam na koga misli. Možda na Necipa.

Melek ga jedina može spasiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:09 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Giphy

Ovo je odmah nakon što Melek ode... Ili? Ista je majica na njemu. Samo druga jakna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:09 pm

Trebalo bi da misli na Necipa, još ga nije prošlo stanje šoka, mada mu po faci deluje kao da sumnja na Yusufa, pa zato to njemu i kaže.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:10 pm

Koliko ja filozofiram kad komentarišem bilo šta oko ove serije. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:14 pm

Yusuf je jos rekao cekao sam ovaj trenutak. To nisam cula u prvom gledanju. Valjda se nada da ce uhapsiti Celala zajedno sa Akinom, ali Celal mu je sigurno pripremio igru.

A Mert je nekako dosao do slika ovog sto ga je oteo. Moguce da mu je Eylem rekla da radi na njegovom slucaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:14 pm

Pa kad i jeste za filozofiranje, nista se ne zna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:15 pm

Onda će mu sad smjestiti Celal.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:15 pm

Ma, Yusuf je jedna glupava budala. rolleyes

Pa, Eylem je valjda i tražila njegovo mišljenje/pomoć onda kad je bio kod njih u gostima i spremala se da mu pokaže njegovu sliku.
Jedva čekam ove momente nakon što vidi sliku, biće mnogo zanimljivo. kokice
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:20 pm

Da, da, Celal je sigurno spremio nesto opako.

Yusuf mi je postao bas jadan. Celal ga 20 godina vuce za nos, on mu ne moze nista i sad nasao mladog policajca da se igra sa njegovim emocijama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:22 pm

Recimo Omer iz KPA je igrao psiholosku igru sa Tayyarom i na kraju ga je ubio, jer nije mogao drugacije da ga pobedi, ali je on to sam licno uradio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:23 pm

Yusuf je loš policajac i loš čovjek.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:25 pm

Nešto je gadno bilo s Yusufom. To je i Celal rekao u razgovoru s nekim, mislim Mertom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:30 pm

Pre svega los policajac koji zloupotrebljava polozaj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:33 pm

A Sarpu bih porucila da odmah zapali grad. Izgledace jos vise seksi u mojim ocima. (by Sedef)
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:34 pm

To je to.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 10:57 pm

Mrs Bondarenko ::


Zašto za Yusufa to ne bi bilo tipično? Zato što je kao na strani pravde? Ne mora da znači, ima bezbroj primera baš takvih koji su na strani pravde koliko prljavije igraju od ovih mafijoza.

Ono što je šokantno je način na koji se postavio prema Sarpu, prvo mu je glumio šefa/mentora, posle mu je tražio lično da ga zove brat (što mi je odmah i bilo čudno i sumnjivo, baš je bila psiho scena), a zapravo ga sve vreme zavlači. Sad bi bilo bezveze da ispadne kako Yusuf nema pojma ni o čemu, jer bi se izgubila ta nit morbidnosti, bilo bi mnogo bolje kad bi ispalo da zna sve (ajde, ne mora da zna da je Mert Umut, jer bi bilo nelogično) i sve vreme igra prljavu igru.

Čak mi je palo napamet da su u dalekoj prošlosti Yusuf i Celal bili jako dobri prijatelji i obojica bili na istoj strani, onda je nekako Celal povredio Yusufa i ovaj tako otišao u policiju.

Da, zato što je na strani pravde. Naravno da postoje oni koji igraju prljave igre, to bez diskusije, ali ja govorim o konkretnom slučaju. Celal je čovek s one strane zakona i on može da radi šta hoće, da ubija, da pali, da igra prljave igre, on nema granicu, Yusuf mora da je ima. On bukvalno obmanjuje i iskorišćava zvaničnog pripadnika policije za svoje prljave igre. Sarp mora da bude zvanični pripadnik policije i da ima papir na kom piše da je insajder, inače dokazi koje skupi neće biti validni.
A da ne pričam o tome da mu život insajdera ne vredi ništa i ne da ga ne štiti, nego ga baca u vatru svojim nemarom. Sarp bi odavno bio pokojan da sam nije ometao signal kamerama.
Ukratko, kao što je Poncha rekla, čovek je govno.

Samo, Yusuf je prevideo da Sarp nije potpuno čist u glavi i da sve to može mnogo skupo da ga košta.
Isto važi i za odnos Mert-Celal.

I ja sam za to da Yusuf sve zna, osim da je Mert Umut, to bi bilo glupo jer bi svesno davao podatke Celalovom čoveku.

Da li su bili na istoj strani ili ne ne znam, ali morali su na neki način da budu upućeni jedan na drugog. Tu mora da ima nečeg privatnog, inače zašto bi Celal išao da nanosi zlo nekom tamo policajcu.

Mrs Bondarenko ::
Ja baš mislim da će vremenom raditi za njega i odavati mu informacije. Ona je baš kako u opisu stoji žena gladna ljubavi, kako se sve više bude zaljubljivala u Sarpa, sve više će se kidati, ali mislim da će s njom moći da se manipuliše, tačnije mislim da će Sarp moći s njom da manipuliše.

A, najgenijalnije bi bilo da je Melek zapravo Yusufova ćerka, pa je Celal oteo. Mada mi je i Davut tu sumnjiv, ja sve vreme imam osećaj da je on Celalov sin.

Može da bude i da si u pravu, jer Melek je bila odana Celalu svo ovo vreme i nije imala nikoga u životu. Sada kada se pojavio Sarp, Celal postaje prepreka njenoj ljubavi i moguće da će vremenom i ona želeti da ga ukloni. Znači potpuno obrnuto od onoga što smo mislili, mogla bi da bude jedina koja je na Sarpovoj strani, ali protiv Celala. U svakom slučaju, mislim da će biti opasna za onu stranu protiv koje se okrene.

Davut bi mogao da bude Celalov sin, to i ja mislim.

Mrs Bondarenko ::
Da, i tu smo pogrešile. Zapravo je čovek vrlo normalan i baš posmatra tu njihovu situaciju realno, čak to kad joj je rekao (iz ovog ugla gledanja) više deluje kao neko upozorenje u stilu pazi šta radiš, seti se kako su nas učili.

Da, posmatra realno, ali na kraju će i njega da ponesu emocije i zbog Eylem će napraviti istu grešku.


Za The Departed me zanima šta je isto, a šta različito nego u seriji.

Ja ću Anne da dam šansu zbog Cansi u Vahide, a i radnja mi se čini dobra. Ako mi se vidi, gledaću, ali ne uživo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 11:09 pm

Sara Ulusoy ::

A da ne pričam o tome da mu život insajdera ne vredi ništa i ne da ga ne štiti, nego ga baca u vatru svojim nemarom. Sarp bi odavno bio pokojan da sam nije ometao signal kamerama.

To je ono što me najviše nervira od svega, kad god je neka kriza on se hvata za glavu i moli Bogu da ih ne otkriju (konkretno ovaj slučaj oko kamera). rolleyes

Sara Ulusoy ::
Samo, Yusuf je prevideo da Sarp nije potpuno čist u glavi i da sve to može mnogo skupo da ga košta.

Kao onda kad je Sarp dobio paket sa Umutovom slikom, pa se ovaj prepao od Sarpove reakcije, nije očekivao da je toliko lud. smeh

Sara Ulusoy ::
U svakom slučaju, mislim da će biti opasna za onu stranu protiv koje se okrene.

Ovo naravno.

Ok, kad odgledam sutra napisaću detaljno poređenje.

Inače sam u ovoj silnoj krizi oko Stasove veze kao lek našla gledanje Leovih filmova (vazda mi je bio uteha :cereeeeek: ), ko nije gledao neka pod hitno pogleda Inception, uvek zaboravim taj film da preporučim, a vredi ga pogledati.


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Thu Oct 13, 2016 11:10 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 11:10 pm

Kazu da je Akin Isik Sener Sen. Ne znam ko je taj glumac, ali ovi na tw su u transu, to je neki njihov cenjeni glumac ko Cetin.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Thu Oct 13, 2016 11:11 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 11:11 pm

Taj je glumio u Kabadayu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 11:12 pm

Onaj Kenanov film?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 EmptyThu Oct 13, 2016 11:13 pm

Taj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 19 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: