Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:24 pm

Sara Ulusoy ::
Problemi u Raju. lol!
Što se mene tiče možeš slobodno da pljuješ Sarpa, a ja ću da te napadnem da ga branim. lol!

A, Poncha pravi problem tako gde ga nema. lol!
Što se ovog drugog tiče, ako dođem u takvu situaciju, nema problema, čak sa zadovoljstvom canim. kisic Ti i ja smo se bar najlepše svađale. lol!

Sara Ulusoy ::

Melek ne može da bude Bihter ili Eysan, u ovoj seriji dominiraju muškarci, ali u svakom slučaju se slažem da je opasna igračica i da je pametna. Veliki bi propust bio da Melek pretvore u zaljubljenu glupaču.

E, pa baš ovo.

Što se tiče filma, nema na čemu, šta god da te još interesuje slobodno pitaj.
Generalno imam problem sa rimejkovima i originalima, kod MC sam imala sreću što nisam gledala original, ali uvek poredim i rimejkovi kod mene u startu izazivaju averziju, kakvi god bili.
E, kod ove situacije je drugačije, Leo je uvek bez konkurencije, tako da ostali ne mogu ni da mu priđu i samim tim me ne nerviraju. lol!
Šalim se, gluma je baš takva da niko nikog nije kopirao (osim Cetina) i onda nisam ni imala problem sa poređenjem. I Turci stvarno nekako kad prave te rimejkove, uzmu samo kostur, a dalje naprave skoro novu priču. Plus što je i The Departed rimejk.

Što se tiče ubijanja, ja sam za da se oni međusobno poubijaju, može iz nehata, može u samoodbrani, ali mi je to kruna tragedije i baš bi super ispalo. Na kraju krajeva, ne mora Mert Sarpa ili obrnuto, ali bar neka se drže ovakvog kraja u smislu da svi na kraju poginu.
Može i nečije samoubistvo da bude, recimo Mertovo. To mi se uklapa uz njegov slom, mada ne znam koliko je Mert sposoban sebi da oduzme život.

Sara Ulusoy ::
Opet ove dve same u kadru.
http://im.haberturk.com/galeri/2016/10/14/ver1476455463/464598/84c9804df9f7a2fb5b785b4b881ab1af_k.jpg

O Bože, ne. rolleyes
Zašto?!

Ozet je zanimljiv. Ali, bilo bi bezveze da ubace još nekog lika sa Celalove strane, već ima čopor, a ovde imamo samo Yusufa, glupo je.
Melek igra igru, ali mislim da će joj biti bezuspešna.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:26 pm

Da, zaboravih da pitam, kad ste već gledale trejler.
Jel' vam treba prevod? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:31 pm

Pa ja uopće ne trebam na hr. naklon

Ne treba prijevod. Barem ne zbog mene.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:32 pm

Ne razumem, šta je bilo? Što sad ne trebaš na hr?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:34 pm

Pa imam ja i ovdje neistomišljenika. Ti želiš opći pokolj na kraju i to još da bude obačun braće. Ja nikako...

I što bih ja tamo pametovala...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:35 pm

Dobro, najbolje onda da ja ništa više ne komentarišem oko Icerdea.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:36 pm

Pa tko je rekao da mora biti jednoumlje. Ja još kažem, super, sad se ne moram tamo živcirati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:37 pm

Super, sad ćeš se ovde živcirati.

Neka, bolje da bude jednoumlje nego da te ja živciram.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:39 pm

Ma ne, ne živiram se, ali mogu se ovdje svađati.

Komentiraj. Pa nismo se ni u MC-u uvijek slagale.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:42 pm

Allah, Allah, samo se prepirete. I da znate, vase prepiranje mi se ne svidja kao moje i Bondarenkino. lol!

Sto se ovog Barisa tice, u pravu si, dosta ih je na Celalovoj strani. Ali ne znam koliko ce njegovo prisustvo biti intrigantno u suprotnom.

Ti si znaci za totalnu tragediju. Ne znam, kako god da bude, volela bih da bude originalno. Inace, vec sada se pitam kako cu podneti Sarpovu smrt.

Poncha, koga treba da citam na hru?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:43 pm

Jednoumlje je ponekad monotono, meni se svidja kad se razlazim u misljenjima sa nekim sa kim sam na istim talasnim duzinama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:46 pm

I meni se više sviđa kad se vi prepirete... Imate talenta.

Ma ja upravo to govorim. Jednumlje je dobro, ali treba malo začiniti... Što ćemo se samo slagati? Nemoguće je to.

Saro, predzadnju stranicu prolistaj. Vidjet ćeš.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:48 pm

Nisu nam zvezde naklonjene danas. lol!
A, naravno da nije isto, ti i ja smo EzelEysan/BihterBehlul, to smo već ustanovile. :cereeeeek: Mi i kad se svađamo pršti hemija. lol!

Neću da komentarišem, vidiš da Ponchi dižem pritisak.
A, ionako sam sad sva u Intimi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:48 pm

Nemoj ti sad zbog Stanka se izvlačiti.

I tko je rekao da me ti živciraš... Uostalom, imam nizak tlak.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:50 pm

Ti si rekla da je super što sad ne moraš na hr, jer se nećeš tamo živcirati. Pa, gde ćeš onda?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:52 pm

Pa tamo sam se malo živcirala, ali se nisam svađala. Ovdje se neću živcirati...

A branit ću Sarpa i žaliti ga...


Последњи изменио Poncha дана Fri Oct 14, 2016 11:52 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:52 pm

Ima nizak, nece joj skoditi da joj malo podignes. lol!

Evet, ta hemija je proradila cim smo dosle ovde. kisic

Idem da procitam. Poncha, ako me navlacis i ako mi tamo skoci pritisak i tebi ce. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:52 pm

OMG, ovaj čovek samo što ne kaže dođi mi u krevet. oho-ho st_bond

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 S5N9e50cO9U

Spaaaarks, gde si sad sa onim stihovima? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:53 pm

Ajde. Ma samo čitaj, nemoj komentirati. Vidiš da kao da hoće da im se odgovori.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:53 pm

Sara Ulusoy ::
Ima nizak, nece joj skoditi da joj malo podignes. lol!

smeh smeh smeh

Ja volim svoju Ponchitu. Nemam srca da je diram, drugo smo ti i ja. lol!

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:55 pm

A joj. Ali svejedo. Veći je gušt. Sara će se svađati s tobom isto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:56 pm

Ja odsad sa tobom mogu samo Stasa da komentarišem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:57 pm

E onda ja neću njega komentirati. Namjerno. Iako sam sad mislila ovu sliku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:58 pm

Normalan pritisak 110/70, trenutni 120/80 i jos raste. Citam dalje...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 EmptyFri Oct 14, 2016 11:59 pm

E, pa onda jbg, šta da ti radim. lol!

Mada me zanima kako si mislila da je prokomentarišeš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 22 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: