Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyWed Oct 19, 2016 11:55 pm

U petak u 15:40. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyWed Oct 19, 2016 11:57 pm

Bicu ja tu ako ne budem imala posla u to vreme.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyWed Oct 19, 2016 11:57 pm

Gde si ti videla to da Anne ima samo 11 epizoda?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyWed Oct 19, 2016 11:58 pm

jupi
Volim te! kisic

Piše i na hr. forumu i na ani. I to je Snob objavio, a on nikad ne širi dezinformacije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:00 am

Dobro onda. Nisam istrazivala pa zato pitam da li je pouzdana informacija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:01 am

Nažalost jeste. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:02 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:05 am

Aha, pa onda jeste. Ranini je bila na partiju povodom serije tako da ce i ona verovatno napisati detalje kad se vrati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:08 am

A, kako je samo nagrdila prvi fragman serije, to joj neću oprostiti.

Nego, jel' ja jedina izgleda nemam pojma kako ta Ranini izgleda? smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:13 am

Niko ne zna kako Ranini izgleda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:16 am

Ona mene inace nervira, ali ima najbolje informacije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:17 am

Idem da spavam, umrecu od nedostatka sna.

Iyi geceler. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:18 am

A i tebe nervira? wow E, dobro, sad mi je lakše. lol!

Laku noć, canim. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 12:21 am

Da, obozava da se pravi pametna i stalno nesto kritikuje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 3:53 am

Ova serija je odlična jer svaku scenu koju možda propustiš gubiš. Sve je dobro osmišljeno i ako ne pratiš dobro jao ti ga.
Uspiju prevariti i ako pozorno gledaš.

Yusuf je za mene kao policajac očajan. Totalno neprofesionalan, na stanu što ga ja ne volim jer mulja Sarpu... Vodi akciju, a ne potrudi se ni saznati informacije. Oslanja se na Sarpa. Ima sreće.
A Sarp ga ne može skužiti još jer mu je previše stalo da nađe brata, a ovaj mu točno podilazi.

To kad su stavili bubicu, mislim da nisu očekivali da će odmah razgovarati. Mene je kopkalo je li možda Yusuf nastavio slušati kad je Sarp otišao.

Umuta mi je žao pogotovo kad ga Eylem ostavi nasred ceste. Koza. Ali hajde bar mu je ostavila ono.
Inače mi Eylem ide na živce najviše od ekipe dobrica. Puno sebi daje za pravo i igra na osjećaj krivnje, to je meni ispod svakog nivoa.

Ona dva policajca nekako ne vjeruju Mertu. A bome ni Yusuf. A Mert je cijeli nonšalantan u policiji. Nekako mi nije dorastao zadatku. Zasad radi greške.

Meni su Sarp i Melek daleko najjači u seriji. Po svemu. Kao par su mi miljama draži od Eylem i Merta.
To što se štite mi je super. Toliko su mi dobro sjeli kao par da navijam za njih.
Pun su pogodak Bensu i Caga.

Aylanak mi nije iritantan, ali on je uz Yesim taj koji ima Sarpa u ruci.
Yesim ne vjerujem da ce cinkati Sarpa jer zna da je Sarp gotov ako kaže i ostaje bez njega. Dobit će nekog drugog vozača. A ovako može što hoće s oboje. Nije glupa.

Za Barisa uopće ne mogu skontati tko je. Ali mi se čini ok lik.




Za Anne mislim da je premalo toliko epizoda, ali bolje joj je da ima siguran broj kad je Fatith u pitanju. Taj duži seriju, prekraja, mijenja kako mu odgovora. A nakraju naprasno ukine.

A što se Stanka tiče imaš sad njegovih projekata na izvoz. Dosadno ti ne može biti.
Ako budem tu kad počne film onda ćemo poželjeti sreću.

Za Ranini se slažem. Bahat stav. Ne znam tko je, ali ima neke svoje miljenike među glumcima. Ipak, informacije koje Ranini postavi su se pokazale najtočnijima.

Saro, neka ona nastavi gledati onda. Aj da napokon pročitam neki tako dobar komentar.





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 1:00 pm

Saro, ideš li na Festival turskog filma u Beogradu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 1:06 pm

Došla sam ranije s posla. jupi

Ponchita je noćas imala inspiraciju.

Istina, baš moraš sve da pogledaš inače se izgubiš, ne znaš ko je kome kada postavio zamku. A ja već preko 30 epizoda pratim Kiralik Ask preko fragmana i uvek mi je sve jasno, toliko nema radnju. Baš mi je falila ovakva serija, volim kad se mozga i bude ti gušt da komentarišeš i da razvijaš teorije, a ne one klasične serije, prokomentarišeš epizodu i nemaš šta više da kažeš. Poyraz i EDHO su super, ali fali im taj deo, precizno je urađena karakterizacija likova i tačno se zna ko je kakav, ovde nikad ne znaš ko će u kom trenutku da bude na kojoj strani i šta će da uradi. Ovde svako u svakom trenutku osim Celala i Yusufa može da promeni stranu.
Kad spomenuh Poyraza, odgledala sam sam epizodu, već su teško počeli da sačmalamaju, zato je ipak bolje tridesetak epizoda. Ali zato Burcin i Ilker rasturaju, mislim da Poyraz trenutno ima najbolju glumačku postavu i apsolutno su zaslužili da pokupe nagrade na Altin Kelebeku. EDHO je isto na dobrom putu da zasačmalama.

Mislim da je Yusuf postao svestan svoje nesposobnosti i da bez Sarpa ne može da uradi ništa, zato i radi sve da ga zadrži. Samo, poprilično se uplašio Sarpa kada je ovaj rekao da će da zapali grad, vidi i on da Sarpu fale daske u glavi i da igra koju igra može da se okrene protiv njega. I baš je tako što si rekla, Sarpu je stalo da nađe brata i veruje Yusufu, zato ne može da ga provali. Neki su komentarisali kako Sarp nije provalio da je Yusuf Necip, bilo je jasno da je njegov glas, ok, jeste, glumac ima malo specifičan naglasak, ali u psihološkom stanju u kom je bio Sarp u tom trenutku, čovek ne bi prepoznao svoju majku, a ne Yusufa.

Da, nisu očekivali da će odmah Celal zvati, ali ima se posrećilo. Ne verujem da je nastavio da sluša, jer bi onda čuo ono što je Melek snimala i upozorio bi Sarpa.

Meni u celoj seriji idu na živce samo Eylem, Fusun i Yusuf. Ne koriste mozak uopšte, a to mrzim. Eylem je na čelu kolone, jer se još plus pravi pametna, a nema gore kombinacije od toga.

Sarp je za ovo vreme prošao razne testove i stekao mnogo više poverenja kod Celala, nego Mert kod Yusufa. Nije poslušao Celala kada mu je rekao da mora da stekne poverenje, da Yusuf priča njemu sve što drugima ne priča. Sada će u najnezgodnijoj situaciji biti on kad Celal sazna da su mu postavili zamku za koju Mert uopšte nije znao. Ukoliko Sarp ranije ne zaustavi celu akciju.
Još će plus da krenu da traže krticu u policiji.

Ma kakvi Mert i Eylem, kod ovo dvoje sve što tražiš ima. Ima potencijala za sve kombinacije. Plus su fizički odličan par. Plus kod Merta i Eylem nema strati ni malo, kod ovo dvoje je visoki napon. Da RRA dozvoljava, gledali bismo staklenik 2. Kod Femira mi je to falilo, hemija vrhunska, gledaju se kao niko, a strast nula, Hazal jednostavno nije jebozovna žena, zato je Emir morao Ruyu da pribije uza zid. Dok je kod Yamire bilo strasti, a pogledi su im slabije išli, SarMel imaju sve to u paketu.
Yesim je i ubačena kao lik da spletkari u ljubavnom delu priče i da razbije monotoniju mafijaško-policijske radnje. Definitivno daje seriji neku posebnu svežinu i glumica je dobar pogodak. U glumačkom smislu najbolja od ženske postave. Želi Sarpa, što i nije za zameriti tridesetšestogodišnjoj ženi stogodišnjeg Celala, i neće ga tako lako prepustiti Melek koju ionako ne podnosi. Ali Sarp se dfinitivno igra sa vatrom, jer ako stvarno bude petljao sa Yesim i Melek to sazna, neće se dobro provesti.

Za Anne bih rekla da je serija napravljena sa ciljem da se proda u inostranstvu i da MF izađe na strano tržište. Mislim da oni ni jednu seriju nisu prodali napolju, a Med samo Ferihu. Zato i jeste tako slaba reklama u Turskoj, a tako pompezna na MIPCOMi. Pravili su poseban parti na najpoznatijoj plaži u Monte Karlu, flota helikoptera je prevozila zvanice iz Kana. Inače Kan-Monte Karlo je 50 km stigne se za pola sata kolima, ali Fatih je najzad odrešio kesu.

Jao, ne spominji mi Fatihovo kasapljenje serija, dva puta sam gledala nešto njegovo i nikad više. Ali sa AFK je zapravo ispalo super. Jesu nam uništili omiljenu seriju, ali to je spasilo Cagu iz njegovih kandži. Tada uopšte nije bio u planu Emirov put, nego potpuno nova Cagina serija, pa je dve epizode pred kraj AFK odlučeno ovako. Zamisli da je krenula nova serija od dve tri sezone, načekali bismo se mi saradnje sa Ay yapimom. Sve loše stvari koje su se tada Cagi izdešavale, kasnije su se pretvorile u njegovu korist, čak i hapšenje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 1:07 pm

Ne idem, niko iz moje okoline nije zainteresovan za Turke, a ne ide mi se sama. Mada nisam pogledala ni program festivala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 1:19 pm

I i dalje ne mogu da se nacudim kako No 309 ima ovoliki rejting.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 1:30 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 CvNSbCsWAAALIdg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 CvNScqoWYAAi5nP

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 CvNSe9SWAAAjNKU
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 1:38 pm

Danas je svetski dan harizme. Kakvu sve glupost nece da izmisle.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 1:39 pm

Raspisala sam se kad sam se probudila usred noći (neka me prehlada drži, sva djeca oko mene u školi bolesna) i pročitala vaše komentare. Nastojala sam barem nešto odgovoriti.

Upravo zato i jest zanimljivo gledati seriju. Ovdje je jako teško samo na osnovu fragija zaključiti kad vidiš da i nakon dva puta odgledane epizode ne znaš skoro ništa jer su likovi tako pisani.
Drago mi je što ti gledaš i druge serije pa kažeš isto ovo.

Definitivno je Yusuf svjestan da niti ima inteligencije, niti snage za borbu s Celalom i da mu je prijeko potreban Sarp. Bez Sarpa je on potpuno nesposoban i sve što je poduzeo u vezi Celala je Sarpovo djelo.
Tim više vidiš koliko je nesposoban. Mogao je poslušati još Melek kad već ima bubicu i špijunira. Mogla je ona još nešto dogovarati. Imao bi odmah dokaz jer bi čuo za igru.
Mislim da si dobro rekla za Sarpovo psihološko stanje, nije bio u stanju razaznati glas.

Meni Eylem najviše ide na živce. Sva nekakva nježna, meketava, petlja se gdje joj nije mjesto, uvodi neke svoje načine vraćanja Sarpa kući.

Pa ja uglavnom, osim ovdje, čitam kako su Eylem i Mert super i bolji su im. Meni su slatki i ama baš ništa više. Onako, kao i u svakoj seriji kad imaš neki sladak oku par. Ništa tu pretjerano nema kemije i energije. Ali zbog Merta mi je drago da su par.
Za razliku od njih, Sarp i Melek mi imaju sve. Kemija, pogledi, energija među njima... Cagino skeniranje nje.
I mislim da si sve ovo super napisala.
Mislim da je sad vrijeme štićenja i nježnog, zavodljivog Sarpa, a kasnije, može i nešto eksplicitnije.
Emir je Ruyu (obje verzije) odlično zakucao.
Slažem se za Yesim. I mogu reći da glumica stvarno ostavlja dobru energiju i sa starim Celalom i mladim Sarpom.

Vjerojatno jest onda to u pitanju s Anne. Mada tko zna što će Fatih još s tim.

I imaš pravo. Caga je na kraju ipak ispao pobjednik. Rekla bih da je na greškama i propustima naučio i nije pustio da ga to povuče na lošije nego samo na bolje. Lakše ja podnosim uništenu seriju, nego da je Caga samo neki glumac čija se karijera ne razvija. Ja kažem, hvala Fatihu što mu je dao priliku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 1:41 pm

Ma vidjela sam maloprije. Kivin je film isto.

Tako bude i kod nas u Zagrebu. Ja sam razmišljala otići ako bude Delibal, ali nije bio. Rodica mi je gore pa bih nju nagovorila da ide.

Znači i Celal je na setu. A Sarp kad radi ima sivu košulju, a na svečanostima bijelu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 1:41 pm

A očito ljudima treba neka pitka serija. Nije za svakog ovo što trebaš uključiti glavu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 EmptyThu Oct 20, 2016 2:26 pm

Ma preko fragmana ovde nista ne mozes da zakljucis. Hakan napravi fragman tako da te zainteresuje, a jako malo otkrije od radnje. Na osnovu proslog fragmana smo mogli da zakljucimo da ce biti policijska akcija, da je Mert nasao Coskunovu sliku i da se pojavio Akin Isik, cak na kraju ni to nije bio pravi Akin. A sta se sve poske u epizodi izdesavalo.

Najnelogicnija stvar u seriji je kako je Yusuf na toj poziciji na kojoj jeste, jos predaje na akademiji, a najlogicnija je sto 20 godina nije uspeo ni da pridje Celalu. Celal je za njega suva inteligencija, ali ima drugu manu, previse je siguran u sebe i u to da vodi igru, to moze da ga unisti. Ne zna da ima jaceg protivnika od Yusufa.

Ma gde da prisluskuje Melek, covek nije poslusao Celalov razgovor, a hoce da ga uhapsi. Da nije bilo Sarpa, ostao bi sa onim kisobranima.

Kod Eylem i Fusun mi samo nije jasno kako ne poznaju Sarpa. Ako ga ni Fusunina bolest nije odvojila od Celala i vratila kuci, znaci da tu nesto ima. Yok, njih dve sve vreme teraju svoju pricu. I Fusun je losa majka, lako je biti uz dete kad je na dobrom putu, cim malo skrene, odmah ga se odrice.

Ti sto su im Mert i Eylem super ili ne vole Cagu, kravica team, ili ne vole Bensu, ovi sa tw.
A i pravo da ti kazem bas me briga sta ko misli, meni je vazno da meni odgovara stanje kakvo jeste.
Hm, zavodljivi Sarp... Jedno od mojih omiljenih Caginih stanja, u tim momentima mu je ton glasa da poludis. Pored zavodjenja, volim kad je besan (to ti je ono kad se unosi ljudima u facu i kad bije celu musku postavu lol!) i kad je ironican i bezobrazan (zbog ovoga sam volela Emirove scene sa gospodjom Sanem).

Danas je neko na tw postavio gifove zakucavanja druge verzije Ruye. I jos neko je prokomentarisao i podsetio me kako su Femirovci tada izmislili da je Caga u toj sceni imao dublera. Zamisli budale, a preocigledno je da su Cagina ledja. Toliko nisu mogli da podnesu jos tada Cagu sa drugom partnerkom.

Tacno, super je Yesim i sa Celalom i sa Sarpom.

Sa Fatihom se nikad ne zna, ako serija bude imala dobar rejting, mozda ce hteti da je produzi, mada ne znam koliko ti poduhvati mogu da mu prodju kid Cansu.

Ma samo kad se resio Fatiha. Dizala mi se kosa na glavi kad se pojavila vest da ce se naknadno snimati poslednja serija Emirovog puta. Na svu srecu, Caga je to odbio, jer se vec bio dogovorio sa Ay yapimom.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 39 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: