Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo

Go down 
+2
Veronika
Mrs BugeVuge
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:36 pm

Da, evo moje liste omiljenih likova.

Od ženskih:
1. Eysan
2. Bihter
3. Daša
4. Ilona
5. Mira

Muški:
1. Vlad
2. Ramiz
3. Kerpeten Ali
4. Inspektor Nikolaj
5. Halil iz Sona

Sad sa Icerdeom i novim Stasovim serijama se lista može poprično izmeniti, jedino su prva mesta uvek sigurna.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:38 pm

Meni su i muski i zenski pomesani, Bihter je prva i od muskih i od zenskih, ostali se smenjuju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:38 pm

Sara Ulusoy ::
Verovatno je umoran. Igra u pozoristu i snima seriju.

kisic
Baš je i naveo kako ga jedino iscrpljuje što se tiče posla kad radi paralelno više projekata, a to je nedavno imao. Moguće onda da je i to.
Mada, Roses, pogledaj onu novinarku, pa pored nje bi se i moje raspoloženje srozalo. :P

Kako ga uočiše, ja nikog ne primećujem kad njih dvoje gledam.
Hm, biće zanimljivo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:40 pm

Ne znam kako ga uocise, imaju oko za detalje.

Izasao i ozet, sada cu da prevedem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:40 pm

Ja ne mogu da mešam, jer su mi i Eysan i Vlad prvi. Eysan za par nijansi više volim, ali lakše mi je da ih lepo odvojim.

Jeej, čekamo prevod. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:43 pm

Tebi ne treba prevod, evo ti turska verzija.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 CtnL_x3VIAIC9Ve
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:45 pm

Zanimljiva je samo poslednja rečenica, ovo ostalo smo manje više videli u fragmanu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:47 pm

Oho, poslednja rečenica je itekako zanimljiva. he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:55 pm

One noći kada je Omer ubijen od strane Davuta, Sarp je bio prinuđen da puca sebi u rame da bi spasio život inspektoru Mertu. To mora da ostane tajna između Sarpa i Merta. Dok Mert beži u pokušaju da se spase, Davut ostavlja ranjenog Sarpa samog u šumi da umre. Sarpu koji misli da će umreti to veče u šumi, pomaže neko neočekivan. Davut će morati da položi račun za to Celalu. Alyanak sumnja da je neko pomogao Sarpu koji je došao ranjen na parking. Fusun je celu noć zvala Sarpa, ali nije uspela da ga dobije. Fusun je zabrinuta da mu se nešto nije desilo i dolazi kod Alyanaka. Kriju od Fusun da je Sarp ranjen. Celal leči Sarpa u tajnoj kući kod jezera. Između njega i Melek koja ga ne ostavlja samog počinje emotivno zbližavanje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:56 pm

Jao, što će Poncha, Veronika i Roses da se obraduju. kezz

E, Roses, jel' da računam i tebe u live gledanje kad krene neka od Stasovih serija? Meni i Sparks je to ritual.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 5:59 pm

Znaci bar pola epizode ce njih dvoje provesti na jezeru. Zanimljivo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:00 pm

Znači i ti to misliš? wow Uh, pa to će biti puno momenata.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:02 pm

Ona je onda dosla posle rasprave sa Mertom i nije vise ni odlazila. Na slikama on ima dve odevne kombinacije, a ona je isto obucena kao tada kad se raspravljala sa Mertom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:03 pm

Kad će više ovaj fragi...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:05 pm

Oko 9 verovatno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:07 pm

Tek? molimmmm
Ja mislila sad će za pola sata, sat najviše i još ovde fino zasela. lol!

Pih, ovaj Icerde mi sad organizuje život kao MC nekad, a taman sam fino htela da izađem. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:30 pm

Adminko, racunaj i mene, samo mi moras ranije najaviti sta, gdje, kako... Sto se tice privremenog neraspolozenja, umor je sigurno kriv, pa jos i ako je prehladjen...

Saro, hvala na prevodu. Zadnja recenica jeste zanimljiva, bice tu lijepih scena vidim. Ma bas su mi par njih dvoje, mogla bih da ih gledam cijelu epizodu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:33 pm

Roses, ne brigaj, samo da krene neka od njegovih serija i sve ću ti postaviti i najavu i sinopsis, slike, glumce, link za live gledanje. Tad neću znati za sebe. lol!
Sparks i ja smo prošle godine gledale Anku, pa sam prevodila i uživo, ma bila je ludnica. Divno nam je bilo, sad će biti još luđe. jupi

roses ::
Ma bas su mi par njih dvoje, mogla bih da ih gledam cijelu epizodu.

Slažem se, ja sam čak počela da skupljam njihove slike i pravim neke kolaže. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:46 pm

Pa izadji, sacekace te fragman kad dodjes.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:49 pm

Evo sad mi jedna Ruskinja komentariše avatare i za jedan napisala Takvih muškaraca kao što je on više nema... <3
Saro, ma neću, sačekaću fragman, gotovo je sad sa mojim RL. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:52 pm

I ja sam potpuno zapostavila RL od kada je pocela serija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:52 pm

E, Roses, evo ti da glasaš za Stasa, još traje glasanje. pozitivac
http://www.teatral-online.ru/star/nominations/

Na slikama su uputstva, to sam pravila za Ponchu i Saru, ali poslužiće i tebi. poljubac

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 ULfZ8w_RrkQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 WPr5EyOuwvY
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:53 pm

Saro, a zamisli još kad mi krene Anne, pa ja ne umem da balansiram između RL i praćenja serije, kako li ću da se posvetim obema serijama. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 6:58 pm

Samo Icerde pratim ovako, ostale kad stignem i koliko stignem. Kad bih vise serija pratila ovako morala bih da dam i otkaz na poslu. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 EmptyFri Sep 30, 2016 8:42 pm

Ali ti opet sa jednom serijom uspeš da uspostaviš balans, ja ni sa tom jednom to ne umem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: