Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo

Go down 
+2
Veronika
Mrs BugeVuge
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 1:07 pm

Bas ste se lepo raspisale, zamljivi su mi komentari, posle odgovaram.

Treba da shvatite da je Caga samo lep i to samo kad je Emir, dobro i kao Sarp zato sto ima istu frizuru, nema pojma sa glumom, pritom je i glup, a armija fanova je povrsna, svi gledamo samo keramiku i ostali gradjevinski materijal. Ne znam o cemu vise raspravljate. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 1:11 pm

Mada moramo da se suocimo sa bolnom istinom da je Yamanova keramika bila bolja nego Emirova ako ne racunamo Emirov put.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 1:50 pm

Lep ti je avatar, Poncha.

Poncha ::
Bondarenkova, nisam ja bila tužna zbog kraja Yamire (oni su ionako sretno i zauvijek ostali zajedno) nego zato što sam znala da mi Cage nema duže vremena kad završi MC. Dok je snimao znala sam da će svaki tjedan pokoja slika sa seta, pa koji video, pa epizoda... A kad završi, nema ga više.

Nisam se onda dobro izrazila, niko nije bio tužan zbog kraja YaMire, kad je kraj odličan, nego smo generalno bile tužne jer se serija završava. To nam je bila prva serija koju smo tako pomno pratile, vezale smo se za ekipu, plus ovi tvoji razlozi zbog Cage.

Bravo, našla si baš taj video sa te dodele, o kojoj smo sinoć pričale!

I nemoj da si nepravedna, nije tačno da pišemo samo kad tebe nema. Ne znam koje tri lujke su ono veče lumpovale, kad su i nastale promene ovih nickova. lol!

Veronika, ma naravno uzmi koji hoćeš, ja sam u galeriji dodala samo neke osnove, pošto su ti likovi okosnica našeg foruma. ;)
Inače, kako je mršav izbor, pa vidiš da ja avatare menjam svake nedelje koliko ne mogu da se odlučim koja Stasova slika mi je bolja. leptirici

Jao, Saro... smeh smeh smeh

I opet nema ove Sparks, a obećala je da će danas doći. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 1:59 pm

Evo,pojavila sam se.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:00 pm

Ne, to se meni priviđaš. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:06 pm

Verovatno ti se i Stas prividja jer ni on nije aktivan na instagramu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:07 pm

On ne mora da mi se priviđa, o njemu stalno mislim i čak ga sad i sanjam. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:09 pm

To je prava ljubav.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:09 pm

Btw, kad nema tvojih, Ruskinje redovno prave lepe sličice. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 RuDuPMxvrSs

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 On_0nOUc1d0
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:13 pm

Nema sanse da pravim kolaze.Sva moja aktivnost se svela na torrent i bit torrent.

Bas mi se svidja prva slika. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:14 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:19 pm

Videla sam da je postavljen taj snimak,ali kasnije cu pogledati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:22 pm

Jel' treba da prevodim? Možda i Roses zanima...

Ali, svakako ova nije mnogo maštovita, na dosta toga se osvrnula iz onog intervjua koji je nedavno dao. Tek pred kraj ga pita nešto novo.
I opet je rekao da mu je komedija najdraži žanr. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:24 pm

A, nešto mi deluje prehlađeno, po glasu mu se oseti.
Ali, kako slatko izgovara neskoljko projektov. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:28 pm

Ne treba mi prevod.Mogu da skontam sta prica.

Pa,bio je na Krimu.Tamo je hladno,ali svakako je sezona bolesti.Ja cu morati da poboljsam imunitet pre nego sto odemo u Rusiju inace cu stalno biti bolesna.Mrzim zimu i hladnocu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:32 pm

A, najgenijalnije je kad ga pita jel' misli da je lep, a on je onako pogleda i kaže da misli da je simpatičan. :cereeeeek:

Ako budemo išle u Rusiju sad kad krene zima, gotove smo.
Onda bolje da odemo prvo na Grenland da se pripremimo. lol!
Baš mi pričala drugarica ova što je bila u Moskvi da dok je još bilo kod nas leto, u to vreme se ona ćebićima grejala u Moskvi. Leti! A, čudno, u serijama im leta deluju sasvim toplo. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:37 pm

Mrs Bondarenko ::

Baš mi pričala drugarica ova što je bila u Moskvi da dok je još bilo kod nas leto, u to vreme se ona ćebićima grejala u Moskvi. Leti!
molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm

Onda cemo ubrzati plan.Nek se Stas sto pre zaljubi u tebe.Onda se vencajte i zivite srecno do kraja zivota.A ja cu u Milano kod mog verenika.Ne mogu ja hladnocu da podnesem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:39 pm

smeh smeh smeh
Doduše, ja dobro podnosim hladnoću, volim Rusiju, a pored Stasa mi je svejedno dal' sam u Sibiru ili u Sahari. Tako da za mene nije problem, samo me treba deportovati tamo. lol!

A, tvoje verenike ne mogu više da pohvatam. Zar nisi na vk slavila mesec dana sa Raduljicom?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:42 pm

Dobro,bices uskoro deportovana.

Da,Raduljica mi je verenik.On igra kosarku u Milanu.Imam i drugog verenika,ali on ce da me zeni ako se razvedem od Raduljice.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:43 pm

Eto, bila sam u pravu, samo sam malo omašila brojke. lol! I Raduljici ćeš uskoro reći zbogom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:46 pm

Necu.Raduljica je ljubav mog zivota,ali ko zna sta nosi sutra.Mislim da ce mi traziti da potpisem predbracni ugovor tako da to moze da utice na nas odnos.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:48 pm

Ako me sećanje ne vara, dani pre nego što si se ohladila od Pčele su isto tako počinjali sa on je ljubav mog života. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:51 pm

Pogresila sam kad sam rekla da je Pcela ljubav mog zivota.Raduljicu stvarno volim,ali nece mi biti problem da prekinem vezu ako mi trazi da potpisem predbracni ugovor.Mada,o braku nismo jos razgovarali.Nagovestio mi je da planira brak,ali ne sada.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:54 pm

Da, a tako isto si volela Tea, mislim for real and ever. lol!
Ali, ajde, dobro, ako već kažeš da ste pričali, to je druga stvar. Mislim, sa prethodnicima ipak nisi pričala. lol!

A, ko je drugi srećnik?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 EmptyFri Sep 30, 2016 2:57 pm

Teo nije hteo da me zeni.Ne mogu ja vecno da mu budem devojka.

Drugi srecnik je Aidan Turner.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: