Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo

Go down 
+2
Veronika
Mrs BugeVuge
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 1:02 am

A vidim. Samo rođendan joj je. Rekla je da joj to uzmemo u obzir.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 1:03 am

Aj uzecemo joj. Ali doci ce 7.

Sad stvarno odoh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 1:04 am

E.

Ajde. I ja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 1:05 am

smeh smeh smeh

Pa, kad je tako. Njega ovde voli jedna, ali ta jedna ga voli više nego svi ostali na ovom svetu.
Ako ne računamo i Sparks i Roses. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 1:06 am

Ti baš izazivaš.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 1:07 am

Sara je kriva za sve. lol!

Ajde odoh na slavlje, već mi je jedan sat od bonusa otišao. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 3:50 am

Hvalospev ko svaki hvalospev, ko god da ga je pisao dobro ga je nahvalio, a najverovatnije je pisala žena. Od fizičkog izgleda, preplanulog tena i pločica, preko uspeha i glumačkog talenta do gomile fanova, Ukratko, zvezda je rođena.

U novoj seriji Icerdegde igraš Sarpa imaš potpuno drugačiji imidž. Kako je trajao period promene?

Za ovu seriju se već dugo spremam. Za vreme mog boravka u USA počeli smo da spremamo lik. Sarp ima jake fizičke karakteristike, zato sam udvostručio treninge, uzeo sam časove korišćenja oružja i tuče. S druge strane sam promenio imidž, skratio sam kosu. U seriji ima vremenskih preskoka, tu je moralo da dođe do promene u fizičkom smislu.

Kako radiš na novim likovima? Šta radiš na sebi da bi postao oni?

Prvo pokušavam da upoznam lik. Na kakvom je mestu odrastao, obrazovanje, privatan život, šta mu se dopada, jako mi je važno da otkrijem narav. Zanima me koji su ključni događaji su ga napravili takvim kakav jeste. Nakon što nađem odgovore na ta pitanja, razmišljam šta bih još mogao da uradim za lik, šta bih mogao da mu dodam.

Icerde je serija puna akcije. Kakav vam je tempo? Možda možeš da nam preneseš deo čarolije tih scena.

Da, u svakoj sceni ima posebnog uzbiđenja. Stvarno je projekat koji je pun akcionih scena. Naš reditelj Ulic Baryaktar daje posebnu važnost tim scenama. Kada radiš sa profesionalnom ekipom, čarolija i ono što osetiš pri svakoj sceni ima još više smisla. Radimo zamoran posao koji zahteva puno truda. Mislim da se gledaocima svideo taj adrenalin. Sada svaki ponedeljak još više prolazi kao bomba.

Rekao si da si za lik Sarpa uzimao časove tuče. Da li si imao takvo interesovanje?

Uvek sam bio zainteresovan za sport. Igram košarku, plivam, ronim. Sa tučom sam počeo kada je Sarp ušao u moj život. Odbacuje se stres i troši se posebna energija, to sam naučio. Što je najvađnije, učiš da u seriji pokreta napraviš onaj pravi. Mislim da je to nešto što je u svakom slučaju korisno i što treba da se zna.

Tu je i teška ljubav za Sarpa. Na osnovu čega donosiš takav izbor u stvarnom životu?

Sarp je odrastao sa poteškoćama i zna vrlo dobro šta su poteškoće. Moraće dosta da se bori za ljubav i nikada neće odustati. Nikada nisam bio u situaciji da napravim takav izbor, zato ne znam šta bih uradio.

U isto vreme je to priča o dva brata. I ti imaš brata. Kakav si brat?

Odrastao sam u porodici punoj ljubavi u kojoj se zna šta su prave vrednosti. Bratu sam uvek pokušavao da se približim kao prijatelj, ne kao stariji brat. Naravno, bilo je i situacija kada sam postupao kao stariji brat. Uvek sam želeo najbolje za njega, cela porodica se trudi za to. Nije na meni da odgovorim kakav sam brat, ali imam brata kao lava i koliko je on ponosan na mene, ja sam još više ponosan na njega.

Emir, Ahmet, Zaman, Baris i Sarp. Svi su različiti likovi. I ti si drugačiji od njih. Koji ti je najdalji, a koji najbliži?

Ni jedan lik koji sam do danas igrao nisam zaboravio, svi su negde u meni. Najverovatnije se jako dobro slažu, zato što su svi od dobrog materijala. Snaga im je najsličnija osobina, sve ostalo je različito. Pogledi na život, ono što su prošli i doživeli, materijalna situacija. Od svih sam po nešto naučio.

Svi poznaju Cagataya Ulusoya, nema ko nije čuo tvoje ime. Ako ne žive u pećini... Sigurno postoje neke strane koje ljudi do sada nisu videli. Iza svih tih likova ti imaš svoj život. Šta bi bila tvoja osobina koju ljudi ne mogu ni da pretpostave?

Možda to da volim mrak. Volim da gledam trud zvezda za postojanjem u potpunom mraku. Prija mi da sedim u mraku i da razmišljam, da ostanem sam sa sobom. U mraku jasno vidiš svetlo koje sija. Ja u mraku jasnije vidim svetlo koje mi pokazuje put. Kada donosim životne odluke, osećam da razmišljam ispravnije i zdravije, gledam na stvari šire i logičnije. Neki ljudi ne vole mrak, plaši ih, ali mislim da im naivnost i jasnoću koja treba da se voli.

Kod ljudi postoji kliše ’ja se uopšte nisam promenio’. Zapravo je dobro menjati se. Prihvatiti i obnoviti istuacije. Kako misliš da si se menjao do danas? Koje osobine si izgubio a koje dobio?

Uvek sam se ponašao onako kakav jesam. Iskrenost je osobina koju najviše cenim kod ljudi. Sigurno sam se promenio, ali nikada nisam izgubio vrednosti koje sam imao pre nego što sam krenuo ovim putem. Nisam ostavio usput ono štp je krenulo sa mnom i dalje zajedno hodamo. I dalje gledam istu sliku sa istim osećanjima. Samo se promenio način na koji gledam. Sada gledam s druge strane. I što je najvažnije, gledam zbog onoga što želim da vidim. Ukratko, znam šta želim. Doživljavam stvari intenzivnije nego pre. Ali i dalje sam jako smiren. Sa današnjim duhovnim stanjem, bolje razumem ljude. Možda mi se bolje razvio osećaj empatije, zbog profesije. Ipak radim posao koji je povezan sa emocijama.

Onda ti je profesija dosta toga u životu pridonela za kratko vreme.

Svakako. Mnogo toga sam naučio iz glume. Ova profesija mi je donela dosta vrednosti, naučio sam da budem odgovoran. Kada ispuniš odgovornost prema poslu i kada osetiš da si poštovan i iskren čovek, ne može da se opiše sreča i mir koji tada osetiš. Taj osećaj je najdragocenija stvar koju sam dobio kroz posao koji radim. Za kratko vreme sam naučio sebe da budem srećan emotivnom, ne finansijskom stranom posla.

Čime bi još voleo da se baviš u ovom sektoru osim glumom? Šta te najviše uzbuđuje? Ređija,, pisanje scenarija...

Volim da koristim moć mašte i da se nečim zaokupim. Ono što je iza kamere je jako dagoceno. To je mesto koje se ne vidi na ekranu, ali u svakom pogledu se oseti. Ljude zanima šta je scenarista osećao dok je pisao scenario ili kakva je osećanja imao reditelj dok je nešto snimao. Serija ili film budi različita osećanja. Mene je uvek to zanimalo. Nešto pišem, nešt snimam, ali nije to nešto što može za jedan dan da se ostvari. Za sada samo pomatram.

Iz Medcezira i Delibala znamo da si dobar kada je muzika u pitanju. Čak sam Mutlu Sonsuz poslušala sto puta pre ovog snimanja. Sigurno ljudi imaju očekivanja od tebe kada je to u pitanju. Hoćeš li uvek tako iznenadno da otpevaš pesmu ili imaš neke planove?

Za sada nemam nikakve planove u vezi muzike. Gluma mi je prioritet i želim da i hoću da radim na različitim, trajnim i dobrim projektima.

U isto vreme si i zaštitno lice Colinsa. Kako ste se spojili?

Colins je brend koji pratim godinama. Ima ozbiljnu trgovinu i van Turske, na globalnom nivou. Glavnu ulogu da prihvatim ponudu je igralo to što je Colins mlad, energičan, međinarodni i brend sa stilom. I potpisali smo dugo i moćno partnerstvo.

Tvoji fanovi na društvenim mrežama su neverovatno aktivni. Stalno napominješ da fanovi imaju posebno mesto kod tebe. Možda imaš nešto da im poručiš odavde. Sigurna sam da sada svi željno očekuju da čuju nešto od tebe.

Neko sam ko prati društvene mreže, ali ih ne koristim previše. Uvek poštujem mišljenje i podršku mojih fanova. Uvek se osečam dobro kada imamo komunikaciju preko društvenih mreža, kada iskazuju osećanja, daje trenutne reakcije i komentare. Velika energija se sakupi na jednom mestu, ta lepa energija koju daju nekome koga vole je jedna od najvažnijih stvari koja me motiviše. Još jednom im odavde zahvaljujem što me podržavaju i što su uz mene.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 3:54 am

Evo, Poncha, da imaš šta da čitaš kad dođeš iz škole.

Zapravo je zanimljiv intervju, to uvek mnogo bolje primetim kad prevodim nego samo kad čitam.

I nemoj da mi zahvalješ, ljutiće se Bondarenkova pošto joj je rođendan. Danas možemo samo njoj da se zahvaljujemo. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 5:52 am

I kako sad da ne zahvalim. Kao da jesam.

Ovaj Caga kao da je poslao mene da mu odgovorim na neka pitanja.
Sve što je odgovorio je zanimljivo i sviđaju mi se odgovori, rječiti i odmjereni i dobri...

Zamisli koliko ti treba vremena da uz ono što se tiče glume, radiš za lik i ono što se tiče izgleda pa se dodatno trebaš spremati. Svaka čast.
Tako je i meni. Radiš par sati dnevno, ali posao koji se obavlja kad nisi na poslu je ogroman...

Puno se trudi i dobro se uživi u svaki lik.

I ja mislim da im je zamorno, ali ga svjetski odrađuju. Svaki tjedan dva sata epizode nam daju... a neki filmove mjesecima snimaju.

Sportaš!

Sarp se bori.

Ovo o bratu uopće neću komentirati, točno mu znam sjaj u oku kad o njemu priča.

Ovo o likovima sam već spomenula ranije... Bolji odgovor nije mogao dati. Svaka mu čast!
Evo zašto ja volim svaki njegov lik.
Ovo da su od dobrog materijala se slažem. I ovo što je Caga mislio, ali i na doslovni materijal.

Ovo o mraku je sad hit odgovor. Ali neka i toga. Možda netko nije gledao onih 20 minuta intervjua.

Iskrenost!
A gdje ste sad s hvatanjem na trudnoći i varanjem Cage. Neka uđe u zapisnik da sam ja rekla da nemam srca biti neiskrena prema njemu...
Cijeli odgovor je odličan.

Super su mi odgovori o profesiji i poslu, empatiji, odgovornosti. Odlično je ovo rekao.

Da nije glumac, a neka ga, bio bi vjerojatno nešto iza kamere. Vjerujem da bi i to bilo odlično.

Super, i ja želim da on radi na trajnim i dobrim projektima. Glazba i pjesme neka su tu negdje. Za njegov i naš gušt.

S Colinsom dugo i moćno partnerstvo. Super. To znači da će i dalje snimati reklame. I super mi je zašto baš Colins.

Vidi ga kako lijepo o fanovima govori. Mislim da to iskreno misli, barem na ove koji su mu fanovi bez pljuvanja. Ali je diplomatski odgovor na nivou. Bravo Caga.

Zanimljivo, lijepo, s dozom i promišljenošću odgovoreno.
Svaka čast svima.


Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 9:58 am

Draga Adminko..Sretan rođendan i neka ti se ispune sve želje koje si zamislila...

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 10:49 am

Veronika, možeš ti pisati ovdje, kad uspiješ, o seriji.


Znam,ali ovo sinoć je bila posebna situacija,ova cura je nova i došla je kod nas sa predradusudom da kod
nas može pisati samo osoba koja se divi Cagi..neku večer je kod nas objavila slike iz Delibala(jer ga je odgledala večer prije) i napisala samo
pozitivno...a na drugoj temi ono što joj se ne sviđa....a ja imam taj neki instikt kezz  iako tu temu nikad ne čitam tu večer
mi došlo da provirim tamo...Inače mi je ok i htjela bi da ostane kod nas..
A i hoću potaknuti neke još osobe da pišu...kao što je Jenis...stalno čekam da se napiše nešto,jer
volim njene osvrte...

Inače tvoji gifovi kruže po mnogim temama na tabanu jer se na više mjesta piše o seriji i komentari su većinom odlični...osim naravno na AFK temi...njima se isto Aras više sviđa i seriju gledaju zbog njega..i jedva čekaju da Hazal dođe na set jer ipak u seriji glume samo njeni frendovi počev od Rize...
Gif sa Celalom i ekipom je apsolutni hit..I kad stigneš može za mene sa Davutom...njegov lik mi je odličan,a meni
je draže onaj dio kad dolazi kod nje u stan..kako se kreće..kako je ležeran... ono kad pije kavu...
Čitala sam tamo kako su sa njim pretjerali...a na mene je on ostavio najjjači dojam u trećoj ep.


Saro ja tamo prenosim i tvoje prijevode nadam se da ti ne smeta...zahvalit ću ti se drugi dan kezz
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 10:56 am

Baš me zanima što mislite o ovome...

Mert u svom stanu ima sliku sa Melek dok su još bili maleni...ne znam kako mu nije palo na pamet da usporedi slike...pošto je i on kao i Umut otet.

A možda je mali Umut kad je otet očekivao od svog brata
da će mu pomoći...a kako nije, u njemu je prevladala ljutnja i sve vezano za obitelj je duboko potisnuo....On cijelo vrijeme pokazuje neku netrpeljivost prema Sarpu...i kad vidi da ovaj pati...kao da uživa u tome...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 12:50 pm

Sara Ulusoy ::
I nemoj da mi zahvalješ, ljutiće se Bondarenkova pošto joj je rođendan. Danas možemo samo njoj da se zahvaljujemo. lol!

smeh smeh smeh
Hvala ti Saro, pročitala sam ceo prevod. kisic

I vidi ovu Ponchu. Mene kritikovala da ne umem da skratim Stasov intervju, a ona za Cagin ispisa plahtu samo komentara na odgovore. lol!

Veronika ::
Draga Adminko..Sretan rođendan i neka ti se ispune sve želje koje si zamislila...

Hvala ti, draga! kisic

Veronika ::
I kad stigneš može za mene sa Davutom...njegov lik mi je odličan,a meni
je draže onaj dio kad dolazi kod nje u stan..kako se kreće..kako je ležeran... ono kad pije kavu...
Čitala sam tamo kako su sa njim pretjerali...a na mene je on ostavio najjjači dojam u trećoj ep.

Odjednom te volim još više. lol!
Šalim se, ali evo u ovom delu si rekla sve ono što i ja mislim. topić
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 1:44 pm

Veronika, nisam znala da se o seriji piše na još nekoj temi, ali neka, to nije loše. I kažeš kruže gifovi. Nemam ništa protiv, radim ih za svoj gušt, ali ako se nekome sviđaju, još bolje. Meni je isto hit kako plešu. smeh Kad sam vidjela rejting i ja sam onako vesela bila...

Znam da inače ne pišeš duboke analize, još manje kritiziraš, ali baš zato što si ovako nešto napisala je šteta što ne pišeš ovdje isto. Ove neće pročitati, a baš vole komentirati i razglabati.
Tvoje razmišljanje mi je odlično. Meni je isto taj detalj sa slikom značajan.
Ne mogu reći da se ne sjeća kako je izgledao. Ako na ovoj spaljenoj slici koju je naša kod Sarpa ima 5 godina, izgleda isto kao i npr. kad je imao 7 sa slike u njegovom stanu onda se valjda mogao prepoznati. Druga je stvar ako je slika prilikom pada i gaženja malo oštećena pa ne vidi najbolje, ali mi tako ne izgleda. Kako se nije sjetio usporediti slike, ne znam. Zato i govorim da je malo glup. Ili, je ipak nešto skužio.

Što se tiče ovog da je maleni Umut očekivao od velikog brace da će doći za njim, vjerojatno jest. I mogao bi možda i kriviti Sarpa kasnije.

Vidjela sam da je jedna Ibrina došla i da joj je Caga simpatičan.
Samo ti piši...

A AFK fanovi su isti ispod svakog kamena.

Ok, vidjet ću što sve ima od skraćenih scena i napraviti gifove. Kad god nešto želiš, samo reci, meni nije problem napraviti. To mi je časkom. Ostavio je na mene strašan dojam. Ne volim takve likove, ali nemam zamjerku ama nikakvu na njega.


Bondarenkova, je li ti imaš što protiv što sam komentirala svaki od odgovora?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 1:46 pm

Evo malo boljih slika. Skeniranih valjda.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFL13lW8AE_G_d
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFL13nXYAA-Plc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFMVpHWIAAssX6
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFMVu4WcAAwZbV

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFNJAMWgAARYtC
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFNJAHWEAA_a_C

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFNhwZWcAAQq0c
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFNhwcWEAARbLn

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFON4NWAAACPDU
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFON4KWIAIkAMR

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFOeZZXEAAIgGr
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFOeZXWcAAt6KC

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 CuFOpxAWcAA3SG-
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 EmptyThu Oct 06, 2016 1:50 pm

Nemam ništa protiv, samo kažem. lol!

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=47
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: