Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 2:30 am

Odgledala sam, evo pisem utiske.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 2:38 am

Odličan je film, ima i ljubavi i romantike i drame.

Jedino što su scenaristi hteli da ispričaju dužu priču, a pošto su imali samo dva sata pokušali su sve da zguraju, kako su se zaljubili, venčali, protivljenje njenog oca, pomirenje sa njim, napredak Bariseve bolesti, tako da su neke scene malo prekratke. Sve u svemu film je dinamičan, nije dosadan ni na trenutak i ulazi mi u bolje filmove pored BKEM i Benim Dunyam.

Baris je prezanimljiv lik, potpuno drugačiji od svega što smo do sad imali prilike da gledamo u turskim serijama i filmovima zato mi je možda i žao što je sve bilo na brzinu, bilo bi zanimljivo gledati razvoj bolesti i borbu sa njom.

S druge strane, Fusun je totalno običan i meni neupečatljiv lik. Akcenat je na Barisu i ona je tu kao sredstvo da sve njegove emocije i bolest isplivaju na površinu. Koliko su Barisa odlično razradili toliko ni nju niti ostale likove nisu.

E sad ono najvažnije, još jednom sam postala Cagin fan, ja tog čoveka definitivno obožavam. Mesec dana nakon Medcezira od Yamana ni Y, naravno ni od Emira nema ništa, potpuuno drugačiji čovek. Od mimika, preko osmeha, izgleda, pogleda, načina govora, bukvalno je samo glas ostao isti. Razvalio je. naklon
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 2:42 am

Evo i ja završavam za oko 20 minuta, pa ću se nadovezati.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:03 am

Au... ja plakala na kraju. placljivko

Dakle, nema šta, film je odličan, slažem se sa Sarom da je malo sve nagurano, ali je to sa druge strane i dobro (bar meni) jer nema ni jedne scene koja je dosadna ili suvišna.
Nešto mi samo fali, odnosno nije mi dobro urađeno u prelazima Fusuninih sećanja i sadašnjosti, ali nema veze.

Bilo je toliko dobrih scena u ovih dva sata, što onih romantičnih, što onih zabavnih i veselih, a da ne govorim o početku i kraju, koji su mi možda i najmoćniji.
Mada meni možda najdraža scena između Barisa i Fusun ona u autobusu, topila sam se kako je gledao i posle kad joj je našao baš tu knjigu koja joj je trebala. :cereeeeek:
I super mi je bila scena Cage i Defne, sve vreme sam se smejala. smeh

Baris je Cagin najbolji lik dosada, znači toliko toga je mogao i uspeo u ovom liku da pokaže, da ja nemam reči.
Leyla me prijatno iznenadila, dobra mi je bila. Cagatay standarno sjajan, ne znam čak da li mi je bio bolji u onim razornim scenama, ili u onim sa Fusun. Definitivno nosi film.

Saraaaa84 ::
S druge strane, Fusun je totalno običan i meni neupečatljiv lik. Akcenat je na Barisu i ona je tu kao sredstvo da sve njegove emocije i bolest isplivaju na površinu.  Koliko su Barisa odlično razradili toliko ni nju niti ostale likove nisu.

Ovo potpisujem.

Jedva čekam da film izađe na yt, pa da napravim klip.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:14 am

E da zaboravila sam da napisem da su Caga i Leyla odlican par i da mi je ona bas lepa.

Da, Baris je najbolji Cagin lik u glumackom smislu, imao je najvise prilike da se izrazi kao glumac.

Meni je bolji u razornim scenama, jer volim da ga gledam u takvim scenama, ja sam jos za vreme AFK rekla da bih volela da ga gledam u ulozi psiohopate. Dobro, ovde nije bas psihopata, ali mu to lezi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:15 am

Male su sanse da ce film izaci na YT, Turci su mnogo poostrili to oko autotskih prava.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:18 am

Zaboravila sam koliko ti voliš psihopate. smeh smeh smeh
I dalje mi nije jasno kako onda Halila iz Sona nisi volela? :P

Baš su odličan par. Još na slikama i u onim svim trejlerima se to videlo, ali ovako na filmu je to još bolje. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:19 am

Ja ću čekati još malo, a ako ne, onda ću smućkati klip sa svim onim scenama koje nude na yt.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:28 am

Mozda zato sto Caga glumi bolje od tvog EAD. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:31 am

Zamisli sad ja na ovaj tvoj deo u kom hvališ Caginu glumu da dodam ali moj Stanislav glumi bolje od tvog Cage, kako bi se osećala? :P

Inače, mislila sam pod psihopate prvenstveno na Mustafu/Engina.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:37 am

Nemam nista protiv, mozda i glumi bolje, ne mogu da tvrdim kad ne znam.

A Mustafa je bio maestralno i napisan i odglumljen lik.

Salu na stranu, Halil mi nije toliko dobro napisan lik da bi ostavio na mene neki poseban utisak.

Inace, Caga mi je ovim filmom nadmasio Kivu sto se tice glume.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:38 am

Odoh da spavam i ja sutra radim. Poncha pametna otisla da spava, a ja se celu noc bavim Cagom.

Iyi geceler. <3

Sanjaj Stanislava.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:40 am

Pravo da ti kažem uopšte nisam razmišljala u tom smeru, nikad njih dvojicu ne poredim valjda jer ih obojicu obožavam.
Mada, sad kad se setim Leptira i uporedim sa ovim... I jeste za par nijansi bolji, ima bolje transformacije u glumi.
Nego, to ti pričaš jer ti je Kivo sad oženjen. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 3:41 am

Saraaaa84 ::
Sanjaj Stanislava.

Baš ti hvala, canim benim. <3

I ti sanjaj Cagu. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 9:59 am

Caga je odlican u filmu. naklon Leyla je bas simpaticna,a i sam film je odlican.Planiram opet da ga gledam kad zavrsim zaljenje za jednom serijom koja se tragicno zavrsila.
Delilbal je jedan od najboljih turskih filmova koje sam gledala u skorije vreme.

Adminko,jel moze na telefonu da se predje sa ove normalne verzije na onu drugu?
Trazila sam tu drugu verziju i hocu da je namestim,ali nigde ne mogu da je nadjem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 10:56 am

Jao, Sparks, što ti je avatar dooooobar! oho-ho leptirici

Može, kod početne strane foruma imaš gore u uglu opciju Mobile version i samo klikneš na nju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 11:00 am

Videla sam opciju i prebacila sam.

Ruskinjama je ovo najbolja kombinacija koju su uradile.Marina je prelepa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 11:02 am

Baš jeste. Inače im ide od ruke to spajanje na fotkama, ali ovo im je najbolji uradak. stidljivko
Uzele su najlepšu njenu sliku, a ova njegova je iz one reklame od prošle godine. he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 11:54 am

hahaha i dalje pokušavate da ubedite saru da je Halil ono top lol!

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Engin-altan-173150WH
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 11:59 am

Jel mu ovo zena? Lepa je.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 12:02 pm

Znači Delibal nije loš kokice priču znam i znam da je tužan kraj gledala sam original...  iako  fanovi Cagini ne lajkaju baš njegov novi izgled ali meni se sviđa to što se trudi da nešto promeni, ima i glumačkih pretenzija ne samo manekenskih,nema vaga umetnička duša...

žena fina, de si mico kućo stara
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 12:05 pm

E jb moram didem, taman sam mislila provešću jedan lep dan sa slatkišima i kompjuterom... ne da mi se kisic budite mi pozz kuckamo se
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 12:41 pm

Društvo, kako ste?

Saro, ha, jedva sam dočekala film pogledati. Vidim vi ste sinoć pisale, a ja nikako da saberem utiske. Film me je nasmijao i slomio, a pola nisam razumjela.
Slažem se sa svim napisanim. Ovo što je nedostajalo, mislim da su obećali staviti na DVD. Sad ne znam je li to dodatno ili što. U svakom slučaju, ovo što sam vidjela mi je super, jer ima svega. Nije mi dosadno, gledala sam potpuno uživljeno.
S prijevodom je dojam mogao biti samo jači.

Baris mi je super lik, Caga ga je iznio, nemam riječi. Prebacivanje je savršeno napravio.
Ne znam izdvojiti najbolju scenu ovako sad.


Adminko, ima klip na YT. Ruskinje su postavile, a one valjda opet kod nekog našle.
S tim da je već izbrisan.

Red, dobrodošla opet ovdje.
Neki Cagini fanovi vole vidjeti Cagu u svim izdanjima i drago im je da mu svaka uloga i izgled nije isti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 7:44 pm

'De si Red, kućo stara! cmok-cmok kisic
Da, ovo što ti kaže Poncha je tačno, i npr. mi smo predstavnici takvih fanova. to

Ponchita, kako si? Mogu misliti kako ti je bilo gledati one scene u filmu, pogotovo onaj kraj sa rukom. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 EmptyThu Apr 21, 2016 7:47 pm

Jel' ste gledale ovo? smeh smeh smeh



Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: