Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 5:14 pm

E, pazi, ovaj video je postavio juče. Možda grešim, ali šta ako je ova glavna glumica?
https://www.instagram.com/p/BIKH3zVjXvC/?taken-by=st_bond
A i ona plavuša. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 5:27 pm

Ne daj Boze da ta bude glavna glumica.Nema ona dodirnih tacaka sa glumom.

Verovatno ce se ozeniti nekom devojkom na kraju filma.Treba mu devojka koja ce ga promeniti iz korena.Nadam se da ce imati dobru hemiju.Dosadno je kad Stanislav glumi,a glumica se ponasa kao da je lutka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 5:29 pm

Ne, on sa svima ima hemiju realno (čak i sa onim operisanim od glume), ali je važno da ta neka bude dobra glumica, jer on zaslužuje samo najbolje.
Ako već ne mogu Ljubava, Kaća ili Marina, nek' bude onda neka nova, koju dosad nigde nisam gledala, pa da me iznenadi. moli se
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 5:34 pm

Adminka ::
nek' bude onda neka nova, koju dosad nigde nisam gledala, pa da me iznenadi. moli se

To i ja zelim.

Ne mogu da docekam film.Slike i opis deluju odlicno. srca
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 5:35 pm

Joj, ni ja. jupi Ovo baš posebno jedva čekam. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:01 pm

Adminko, ti mene opet provjeravaš. Čitala sam komentare, onako kako i Sara ovaj naš kviz, ili ipak malo pozornije. Uspjela sam shvatiti da Sparks žuri i ispred tebe je koju minutu (granat preskače Mačka), da ste uživljeni kao i prvi put, da znate da se Stanki pojavljuje u određenoj minuti, oko 20. Ali skontah da ste gledale do pet...

Što se tiče ovog filma, znam da nećeš podnositi nijednu manekenku. A moguće da je ona plava glumica, mada meni prije izgleda jedna od tih modela.


A za Cagin film, ne znam. Uvijek mi je bio super. Kaži ti što god hoćeš, meni ni Altan nije ovdje nešto posebno za izdvojiti. Ali mi je drag lik, osvojio me brigom za Ahmeta. A Caga tako posebno mio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:12 pm

Šta ćeš, jednom diktator - uvek diktator. lol!

Šta ti misliš, jel' ona glumi jednog od modela? To je i moja pretpostavka, mada opet kažem, uopšte ne liči na modela.

Ma znam da ti je uvek bio super, ali zašto? Jel' zato što je prvi Cagin film, ili ti se njegova uloga dopala, ili pak tematika?
Jao, kako se ulizuješ Sari, a zaboravljaš ko je ovde glavni. lol! Nego, dobro, ništa ja tebi ne mogu da uzmem za zlo, kupila si me sa Stanislavom. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:15 pm

Sparks, jel' smo imale ranije ovu sliku? Nešto mi ne liči na novu, al' opet je se ni ne sećam.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 6bQuBQUSwrc

I najlepši osmeh na svetu... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 KmEr8Ak-6bA
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:21 pm

Slika nije nova,ali je verovatno sad objavljena.

Druga slika je predivna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:28 pm

A, to je onaj njegov drug za kog je provodadžisao na instagramu. kezz

Nego, dok ne zaboravim... Počela sam da gledam jednu seriju sa tvojim Pčelom, pa da ti je preporučim, mislim da će ti se dopasti.
Zove se Все только начинается i u glavnoj ženskoj je ona Nana iz Нанолюбовь.
Serija je vrlo zanimljiva, ja sam tek počela, a Pčela me je prijatno iznenadio kako glumi. I dobar su par. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:36 pm

Super.Pokusacu da je odgledam dok ne krenu OI.

Ne bih mogla njih dvoje kao par da zamislim,ali verovatno lepo izgledaju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:40 pm

Nemoj da brzaš, bolje odgledaj kad prođu OI, jer je ovo jedna od težih serija, sve je zamršeno.
Taman ja prva da je odgledam, pa kad ukapiram radnju tebe lepo pripremim. lol! Pčela ovaj put igra pozitivca.

Nećeš verovati, ali mnogo su slatki i baš lepo izgledaju zajedno. stidljivko  Nekako, Olesja mu nikad nije stajala ovako dobro, a Stasu obrnuto. kezz
Uostalom, pogledaj trejler, pa sama prosudi.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:45 pm

Deluje zanimljivo.
Bolje ti prva odgledaj.Koliko ima epizoda?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:45 pm

20. Ja sam tek na 2-oj. :P
Ali, obaveštavaću te. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:47 pm

Saro, je li tebi ovo ulizivanje? Ja čak i smetnila s uma da ti on nije nešto.

Adminko, ups, jesam li te dirnula u slabu tursku točku? Ama, nije mi nešto ekstra glumom da mogu reći da me taknuo glumom u filmu, ali lik kao lik mi je simpatičan.

Tematika aviona mi nije nešto zanimljiva i da ne glumi Caga vjerojatno bi mi promakao, nije mi ni sadržajno nešto pretjerano dobro razrađen, vidim dosta rupa, ali sveukupno likovi, ponajviše Cagin, Altanov, Ozgin, glazba, dijalozi. Nije mi drag zato što je prvi njegov film pa da ga zbog toga cijenim, nego više kakav je u njemu: mio, djetinji.



Ne znam, meni liči kao na neku od tih modela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 EmptySat Jul 23, 2016 6:52 pm

Ma kakvo ulizivanje, samo će sad da se naslađuje kad dođe i ovo pročita. lol!

Pričajte vas dve šta hoćete, meni je on odličan glumac. Nije najbolji, ali je jedan od najboljih. Joj, Red, gde si sad... smeh

Aha, razumem. Pa, dobro, drago mi je da ti je gledanje prijalo. cvetic

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=41
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: