Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyWed Jun 15, 2016 2:42 pm

Jos dve emisije i zavrsava se Ples sa zvezdama.Jedino ako ne prave polufinale,finale i super finale.Uglavnom,blizi se kraj. jupi jupi
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyWed Jun 15, 2016 5:50 pm

Pocinje gomila letnjih serija, naci ces vec nesto za gledanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyWed Jun 15, 2016 7:42 pm

Slažem se da je bitno, ali vjerojatno još ne znaju sve slobodne glumce... Pregovaraju.

Ja sam Hanim Koylu gledala sve epizode, nije mi loša serija. Nije da sve razumijem sve, ali ok mi je. Glupo mi je što se završava, a pogotovo razlog kraja s obzirom na to da ne stoji loši na rejting listi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyWed Jun 15, 2016 10:44 pm

Pa verovatno jos nisu ni sa kim potpisali, jer bi Ranini sigirno objavila. A ove trac novine su Kivu i Cagu sparili sa svim mogucim glumicama koje su slobodne.

Trebali su da sacekaju da se zavrsi Survivor i Evropsko prvenstvo, tada ce da skoci rejting. A glupo je sto su uopste i poceli sa serijom pre kraja sezone.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyThu Jun 16, 2016 11:49 am

Slažem se.

To je točno. I sad će serija završiti niti nije uspjela preživjeti kao ljetna.


Na slikama iz Amerike se vidi da je Caga dobio boje. Nije blijed kao što je bio u MC-u... Vidi se da je na suncu...

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Bella-Hadid-in-Jeans-at-The-Nice-Guy--06-662x906

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyThu Jun 16, 2016 4:26 pm

Ranini pise da ce se serija zvati Iceride i da je planirano da ima samo 39 epizoda.

Mislim da ce to pre zavisiti od rejtinga, ako bude dobar rejting produzice, pogotovo ako se serija bude prikazivala na Show tvu. Oni posle Ferihe nisu imali ni jedan bas uspesan projekat, tako da ako uhvate dobar rejting nece ga ispustiti tako lako.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyThu Jun 16, 2016 7:06 pm

Sparks Fly ::
Jos dve emisije i zavrsava se Ples sa zvezdama.Jedino ako ne prave polufinale,finale i super finale.Uglavnom,blizi se kraj. jupi jupi

Jao, divno! jupi jupi jupi
Sa neviđenim zadovoljstvo ću odgledati te finalne emisije, a onda je Stanislav opet samo naš. srca

Cagi mnogo bolje stoji ovako kad pocrni, baš mu je dobra boja.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyThu Jun 16, 2016 7:20 pm

I pobeda je sigurno njegova.Lude Ruskinje ce sigurno glasati,a ni devojke iz Gruzije nisu ravnodusne prema njemu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyThu Jun 16, 2016 7:33 pm

Ma, u to ne sumnjamo. ;) Pa, u svakoj emisiji vodi, što po glasovima, što po ocenama žirija.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyThu Jun 16, 2016 9:07 pm

Gledala sam Yuksek Sosyete, malo su razvukli epizodu, ali nije mi losa tema. Naravno puna je klisea i vec vidjeno, ali moze da se gleda letos dok ne pocne sezona.
Obrnuto je od Ferihe, ona laze da je siromasna, a i on laze da je neko drugi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyThu Jun 16, 2016 9:22 pm

I ja sam gledala,ali mi je bas dosadna epizoda bila.Svakako cu je gledati jer nemam sta drugo ali zasitila sam se turskih serija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyThu Jun 16, 2016 9:34 pm

Pa da, razvukli su, za dva sata se skoro nista nije desilo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 10:34 am

Saro, čitala sam to što su napisala... Znači, promijenili su naslov, znaju se scenaristi. Pa čuj, ok je broj nastavaka i za cijelu seriju. Da, ne znam je li koja serija Showu bila dobro gledana.


Znači, počeli ste gledati. Ja sam isto mislila pogledati kad se skupi koji nastavak. Čini mi se zanimljivo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 11:25 am

Dovoljno je 39 epizoda, to je taman cela jedna sezona. Ali Show voli da oduzi serije sa dobrim rejtingom, zbog toga je i bilo trece sezone AFK. Mada, Ay yapim nije Fatih, oni ne snimaju serije unedogled samo zbog dobrog rejtinga.
Meni nije bas drago sto ce biti Show, ne znam zasto su se odlucili za njih.

YS ima dobar rejting, u ABu bolji od KVP.

Kivina partnerka ce izgleda biti Tuba. Nisam zadovoljna, ne deluju mi kao dobar par, pogotovo sto Tuba izgleda starije otkad se osisala. Bolji je par sa Cansu ili sa Serenay.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 11:56 am

Mogu ti sve potpisati što si rekla.

Baš sam gledala da je dobro startao i potukao skoro sve serije. Tako da i obećava.


Čitala sam to. I isto se slažem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 7:00 pm

Ucankus pise da se pregovara za Caginu partnerku sa Bestemsu Ozdemir. Nadam se da nije istina, ta devojka mi je antipaticna i ruzna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 10:41 pm

Sparks, si videla ovo? Kad sam videla prvo sam se setila tebe, ali ionako ih je predivno videti zajedno. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 13445639_973611346067672_7886098744178098336_n

Mnogo se on u poslednje vreme viđa sa VMlj ekipom, prvo režiser, onda Olesja, Pčelica, pa sad i Nastja... Mirišem uskoro neku fotku sa Ljubom. moli se
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 10:47 pm

Deo intervjua sa Cansu, izdvajam ovo pitanje i isti odgovor:

Koji je vaš omiljeni lik koji ste igrali?

-To je stvarno teško odabrati. Svi likovi su deo mene. Ali moram priznati da Eysan (Ezel) ima nešto drugačije, ja još uvek mislim na nju.
<3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 10:53 pm

Jel to novi intervju? Jel rekla nesto za novu seriju?

Inace, Halitova partnerka ce biti Berg, znaci pocelo je ponavljanje parova.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 10:55 pm

Novi je, evo ti deo u kom daje neke naznake, mada mislim da ništa novo nije rekla:
Kako provodite vaše dane, imate li hobi?

-Upravo sam završila posao za reklamu. Srećna sam što imam slobodnog vremena do nove TV serije. Kada počnem sa snimanjima za TV znam da će biti iscrpljujuće i znači da nema odmora. Tako da koristim ovo vreme da budem što mirnija i opuštenija. Što se interesa tiče to se menja sa vremena na vreme, ali interesi za putovanja nikad ne jenjavaju.


Pa, kad jedino sa njim i ima neku hemiju, sa svima ostalima mi je nula.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 11:09 pm

Meni ona ni sa njim nema neku posebnu hemiju, a on je totalno rasturi sto se tice glume. Ne volim ja ni njega nesto posebno, ali je odlican glumac.

Ta Cansu je pametna zena, snimila je dve serije koje su postale popularne i sad zaradjuje silne pare od reklama. Bas je briga, snimi reklamu od minut i zaradi vise para nego sto bi da sedi 24 sata na setu.

Ne znam koja bi sad to serija mogla da bude, od Beyaz Geceler je odustala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptyFri Jun 17, 2016 11:13 pm

Ma ni meni nisu nešto posebno, ali sa njim mi je bar par, a ni sa jednim ostalim mi nije bila zanimljiva.

Ne diraj mi Cansu, znam na šta time ciljaš. lol! Šalu na stranu, ne uspeju svi sa dve serije toliko godina već unazad završene da i dalje budu jednako popularni, a njoj to uspeva već godinama.
Mada me brine ova rečenica kako interesi za putovanjima nikada ne jenjavaju. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptySat Jun 18, 2016 12:19 am

Allah, Allah, uvek mislis da te podbadam, nisu svi kao ti. :P
Ali ja sam je pohvalila upravo iz tog razloga. Nije snimila nista vec pet godina, a i dalje je popularna i samim tim i dobija toliko ponuda za reklame. Pa neko ko nema zvucno ime ne moze da zivi od reklama. Evo ti recimo Hazal, snimila je dve uspesne serije i posle toga tri neuspesne i toliko joj je pala popularnost da vise ni oni glupi portali nemaju interes da izmisljaju vesti o njoj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptySat Jun 18, 2016 12:46 am

Ma zezam se malo, to mi je najdraži deo ćaskanja sa tobom, canim. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 EmptySat Jun 18, 2016 9:32 am

Aaaaaa,Stanislav i Nastasja oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho
Prelepi su.I ja bih volela sliku sa Ljubavom. <3
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: