Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 1:27 am

Joj, da znaš da je to možda jedina dobra strana. smeh Meni Merder pričala da je ona tako popila kartone i banove kad se svađala na hr.forumu za vreme AiM.

Ja sam čula dok sam gledala još AiM da Kivo glumi u Ezelu i videla samo slike, ali nisam imala volju da ga gledam. ne znam Mislim na Kivine scene u Ezelu.
Ni jednu scenu unapred nisam videla, pre nego što sam počela da gledam seriju. E, posle kad sam ja bila na drugoj ep. sam videla ono gađanje strela u 15-oj i napalila se. he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 1:32 am

Da, one su se tamo klale sa onom Rivom sa kojom smo mi posle ratovale na AFK.

Ja sam morala zbog Kive. Jos me mama pita kad je trebalo da se prikaze ta prva epizoda kakva je to serija, ja rekoh ma ziva glupost. Da bih se posle par sati zalepila za ekran. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 1:35 am

Vala ja sam se sa Red što je obožavam klala oko Eysan, tako da bi na temi tek letelo perje. lol!
Mene je već prva scena privukla... Onaj uvod kad kreću na Kipru i otvaraju karte, pokazuju glavne likove, ne znam kako će se ova priča završiti, ali znam kako je počela... Samo sam pomislila genijalno, od ovog će biti nešto. naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 1:41 am

Znajuci tebe, tema bi verovatno bila zatvorena na kraju. lol!

I meni se svidela od prve scene. Ali zadnja me je naterala da se odmah preselim za komp.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 1:44 am

Zasigurno. lol!
Mene je već ona scena lažnog svedočenja... Em me je naterala da se preselim za komp (jesam sačekala da se epizoda završi, ali svejedno sam već tad osećala šta će mi biti Ezel) em sam već tad Eysan zavolela nenormalno.
Svi je tu mrze, a mene je intrigirao razlog toga, jer je bila činjenica da to nije uradila svojevoljno ili iz nekog hira, čim je plakala već kad je krenula iz suda.
Inače i ja plačem u svakom narednom gledanju kod te scene. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 1:47 am

Ja Eysan nikad nisam mrzela, cak ni tu. Pa u toj sceni je njoj teze nego njemu, vidi se da se kida dok mu se izvinjava.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 1:48 am

Ti si moj čovek! naklon
Zato ja uvek i plačem u toj sceni, njoj je mnogo teže nego njemu.
On je pun besa i večnog zašto, ali je nekad mnogo lakši i taj osećaj od onoga što je Eysan od tad pa do kraja svog života proživljavala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 1:53 am

Njemu ostaje bes i vecito zasto, a njoj vecita griza savesti i spoznaja da je svojim rukama unistila coveka koga voli i da je kriva za sve.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 1:55 am

Baš to, a mnogi tako ne gledaju, oni jednostavno ne nalaze opravdanje i razumevanje za taj njen postupak.
E, baš zato ja nju toliko volim, ona je meni najtragičniji lik u seriji. placljivko
Plus je Cansu tako odigrala, da mi je prenela svaku Eysaninu emociju kao da ja to lično osećam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:01 am

Zato sto vecina tu seriju gleda na isti nacin kao one u kojima su glavni zenski likovi svetice. Ono sto je oprosteno Eysan ili Bihter, Ferihi ili Miri nikad ne bi moglo da bude.

Istina, Cansu je idealna za tu ulogu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:04 am

A, ja baš zbog toga volim naše Eysan i Bihi. One su bile posebne žene. <3
Istina, volim i Miru, ali za takve serije mi treba duže da se prebacim, jer su za mene više serije tipa Ezela, AiM, tako gde su likovi daleko od crno-bele podele.

Iskreno se nadam da će i BG biti na tu foru, verujem u Cansuin izbor.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:08 am

Ja vise volim ove lose likove. Volim i Miru, ali ona je potpuno drugaciji lik i tako je i gledam.

Videcemo, ali s obzirom da je Cansu toliko cekala, rekla bih da bi mogao da bude lik potpuno razlicit od ovih koje je do sada igrala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:12 am

Pa da, i ja više volim loše likove. Oduvek. kezz Slažem se oko Mire, i ja sam je gledala na drugačiji način.

Ne, neću ja neku novu Eysan, to je i nemoguće, samo neću da bude svetica, hoću da intrigira i da kao i dosad (jer sam volela i njenu Silu, a Oya psihopata je tek genijalna smeh ) bude nečim zanimljiva.
Ne mora da bude masovni ubica, ali da svojim postupcima tera da je mrziš, a da ne možeš da je ne voliš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:14 am

Za to mora da bude dobar scenarista. Ko radi scenario?

Jel ovo Halil reseta ove u Vasingtonu ili on ima veze samo sa ovim sa Selimom?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:15 am

Neka Deniz, ne upamtih joj ni prezime. Uglavnom Xavi sa foruma.hr nimalo nije zadovoljna sa njom, ali ja se sve hrabrim da ne bi Cansu nakon tolike pauze prihvatila neku glupost.

Šta gledaš?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:19 am

Pa ni Ay yapim ne pravi glupe projekte, pogotovo ne za Cansu posle toliko vremena.

21. kada je Asim dosao kod Bahmana na rucak pa im izresetali kucu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:20 am

Sad sam se setila na šta misliš, baš kad si poslala poruku.
Nema to veze s Halilom, to je Baštovanu priredio onaj njegov "prijatelj".
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:21 am

Ovaj sto je svalio krivicu na njega, sto ga je sve vreme trazio?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:21 am

E, taj. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:26 am

Da nije Halil ubio Alev?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:27 am

'Oćeš stvarno da ti kažem?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:28 am

Ocu. Pa sad me nista ne bi iznenadilo od njega.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:29 am

Jesi to gledala onaj njegov razgovor sa Alev kad je Ali gledao u šoku kako ovaj priča sam sa sobom? lol!
Jeste, on je ubio.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:30 am

Da, to sam gledala. I ranije sam pomislila da je mozda on, ali nekako je sve ukazivalo na Cema.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 EmptyThu Sep 03, 2015 2:32 am

Meni je to jedna od EAD-ovih najbolje odglumljenih scena u seriji, zato mi je smešna. smeh Ali, nema veze, to Red može da me shvati ti ćeš još pomisliti da nisam normalna, kao i Sparks. lol!
Meni je u startu bilo jasno da nije Cem, previše je bilo očito. A, bila sam sigurna kod scene kad ga je Halil upucao.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: