Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:26 am

Tipična rečenica moje mame ili ista si taj i taj u seriji ili ista si otac. Prvo me to nerviralo, a sad me zabavlja. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:27 am

Ja vise ni ne slusam sta prica moja majka.Ali,stalno mi govori da nista nisam povukla na nju i da je to lose. lol!
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:29 am

Nisam ni blizu Hurem iako bih volela da imam tu životnu energiju hrabrost i odlučnost , meni je baka rekla jednom lepa moja Hatidže smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:30 am

Isti slučaj. lol!
Ma, vremenom oguglaš i pustiš nju da priča šta joj je na duši, nego je problem što se nervira kad vidi da ne mariš. smeh

Ja jesam kao Hurem. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:31 am

Nervira se kad je ne slusas,nervira se kad je slusas i ne slazes se sa njom.
Ne zna ni ona sta hoce.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:32 am

E ali to je vrh stvarno to i meni majka kaže kad nešto ne valja isti si onaj tvoj otac, a bratu tata kaže isti si ona tvoja majka i ujak...jbt koliko oni podsvesno a bome i svesno krive jedno drugo za sve loše. Da li to može da se izbegne mislilac
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:33 am

Ne može, to je valjda poenta porodice. lol!
Čudo nam forum nije zaključao ovu temu i otvorio novu, već smo prešle dve strane. mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:34 am

Krive jedno drugo jer ne zele da priznaju da su sami krivi za neke stvari.
Ali,uvek je tako u porodici. :P
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:37 am

Da da da imaš koga da kriviš i da nisi sam...jbt koja zabluda
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:39 am

Ajmo da se vratimo na lepše teme... kokice
Red, kraća ili duža kosica? :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 1epizoda6

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 69ovac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:40 am

Tacno sam znala da cu se previse zadrzati na forumu.Treba da dodjem kuci oko osam,mada sigurno ce to biti ranije. rolleyes

merhaba poljubac



Meni je lepsi sa duzom kosom. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:41 am

Kuckamo se onda opet, canim. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:42 am

Koliko je dobar ovaj Ibrahim nije zdravo, ali nije zdravo oho-ho

Hmmm na obe te slike izgleda dobro, volim kad ima kosicu bez izgleda malo detinjasto i preslatko ali davno već fura frizurice ta kratka je već 5,6 god stara slika
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:43 am

I mina ga raznese...pazi bogati ljutko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:44 am

Pa, ja sam ti rekla da imam arhivu (uglavnom ukradenu sa hr.foruma, hvala Holyss) iz BBO, a kako si ipak rešila da ne gledaš seriju, onda što da ga ne vidiš, mnogo je lep kao doca Serdar. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:44 am

Ne podsećaj me na taj kraj, dođe mi opet da plačem. placljivko
Posle Ezela i AiM, to mi je najtragičniji kraj u tur. serijama.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:47 am

Pa neću on kao dođe hoće svima da pomogne plemenit je i jedini umre nije stvar u tužnom kraju već koga su odabrali da capne...jedinog normalnog, gledaću pa ću da stanem kod neke ep i da se pravim da je kraj kao u merhametu se pravim da je kraj 35,6 epizoda kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:49 am

Pogotovo što se u poslednjoj taman sve sredilo, videćeš na šta mislim ako budeš gledala.
Mislim, meni je to baš bilo traumatično, još sve vreme misliš nešto Mustafi će biti, kad ono Serdar. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:50 am

Eto razlog više da stanem kod te neke scene...

Idem i ja puno toplih pozdrava poljubac
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 11:51 am

Ajde, i tebi kisic do sledećeš kuckanja.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 6:04 pm

Red, pre bih rekla da je ovo za ćaleta, pošto više ne može ni da se isprati sa kim se ona sve zabavljala. Bar je tako bilo dok su novine još izveštavale o njoj.


Halil mi se ne dopada kao lik, što više gledam, shvatam da je čovek totalni psihopata i više nemam nikakvu sumnju da je on glavni. Psihopate kao likove volim, ako su dobro napisani i ako su otvoreno psihopate, kao na primer Mustafa Bulut, ove pritajene ne volim. Halil mi malo vuče na Cengiza, iako je Cengiz bolje napisan lik.

Koliko god serija bila dobro osmišljena, likovi mi uopšte nisu nešto posebno, ističe se samo Kudret, ostali su previše obični ya moj ukus. Halil je imao potencijala da bude mnogo bolje napisan.
Što se Selima tiče, njega čak nismo stigli ni da upoznamo koliko ga je malo bilo. I žao mi je zbog toga, jer je Yigit odličan glumac.

Možda je razlog što ne volim EAD, odnosno nije da ga ne volim, nego sam ravnodušna prema njemu i to što su mu likovi koje igra bezvezni. I Kemal i Serdar i Halil.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 6:22 pm

Pa,jeste Halil psihopata.Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Icon_mrgreen
Kudret je odlican lik.

Ne znam da li si pisala,kako ti se cini Leyla?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 6:37 pm

Dobro, sad si verovatno odgledala epizode u kojima više nema nikakve sumnje, tako da nema potrebe da više ćutim.
Jeste Halil, on stoji iza svega, jeste i psihopata. Ali, ja sam ga volela.

Ne znam dal' je zbog EAD, ali rekla bih da nije. Tačno je da ja volim sve njegove likove i Serdara i Halila i Kemala i Cema i Mustafu, pa čak i Merta, koji mi je veća psihopata od Halila.
Ali, ja sam EAD zavolela baš u Sonu, pre toga ga i nigde nisam gledala, tako da Halila sigurno nisam mogla da zavolim zbog EAD, kao što recimo jesam Serdara.
Da je Serdara glumio neki drugi glumac, verovatno ga ne bih volela, ali pošto je EAD jednostavno sam morala da ga volim.
Ali, mislim da Halila volim nevezano za EAD i da ga je bilo ko drugi glumio, opet bih ga volela.

Ne bih se složila da liče Cengiz i Halil, možda malo, a evo zašto.
Ja Cengiza ni u jednom momentu nisam mogla da shvatim, jesam zapravo, ali nijedan njegov postupak nisam mogla da opravdam, što ne važi za Halila.
Sličnost im je samo u tome što su obojica pukli u sličnom trenutku oko slične situacije, ali Halil se razlikuje od Ceniza, jer nikad nije bio koristoljubiv i sebičan kao Cengiz.
Cengiz je bio to čitav svoj život, a Halil nije, on je takav postao od trenutka u kom je jednostavno "pukao".

I slažem se da likovi nisu ništa specijalno, ja sam isto izdvajala kad sam pisala o seriji Halila i Kudreta, Alev od ženskih, ali je imala hendikep da je glumi Berrak pa nije ispala onako kako je zamišljena.


Последњи изменио Adminka дана Wed Sep 02, 2015 6:41 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 6:40 pm

Lepo si sve objasnila.Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Clap

Zavolela si Halila,mada mislim da nema bas mnogo osoba koje su volele taj lik.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 EmptyWed Sep 02, 2015 6:43 pm

Evo, jesmo Red i ja. kezz
Zapravo, nas i spaja to što smo preko istog lika zavolele istog glumca i eto... :cereeeeek:
Očekujem i od nje neku analizu Halila, a i zanimljivo mi je kad diskutujemo oko likova.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: