Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 6:44 pm

Jedva cekam da Red napise nesto o Halilu.Ja ga ne volim,ali zelim da cujem i misljenja onih koji ga vole.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 6:45 pm

Pa znam ja zašto sam je dovela. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 6:47 pm

Da,vas dve morate da branite Halila.Zajedno ste jace. oho-ho
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 6:47 pm

smeh Moram sad nešto da završim, nemojte puno da pišete, brzo se vraćam. grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 6:49 pm

Idi ti,ja sam ionako dosla pre vremena i mogu da te cekam. lol! kezz
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 6:52 pm

Stigla sam do pola 21.
Halil i Cengiz su slicni utoliko sto su uradili slicnu stvar iz istog motiva. Cengiz je oduvek bio los i od njega se zapravo to i ocekivalo, Halil je okolini pokazao sasvim suprotno lice. Sto se shvatanjao tice, ne mogu da shvatim ni jednog ni drugog. Cak i ne pokusavam da ih shvatim, jer me ne podsticu na to, kao na primer Eysan, Ali, Bihter i ostali likovi koji se racunaju pod "losi".
U ovoj seriji je previse paznje posveceno dogadjajima i zapletu, celoj toj misteriji, a malo razradi likova.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 6:57 pm

Mislim da ne bi mogli da odrze radnju na nivou i da se  detaljno posvete likovima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 6:59 pm

Istina, dobro je uradjeno ono sa godinama i dogadjajima iz proslosti i buducnosti.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 7:00 pm

Jeste,odlicno je uradjeno.I sam kraj je odlican.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 7:02 pm

Za kraj jos ne znam, sutra, prekosutra cu odgledati.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 7:03 pm

Tako brzo si stigla do kraja. wow
Planiras li nesto posle Sona da gledas?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 7:22 pm

Za sada ne planiram dok ne pocne sezona. Mozda par filmova.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 7:58 pm

Ja ne mogu da verujem da je prvi deo 15.epizode AY izbrisan na sajtu na kom gledam. ljutko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 8:03 pm

Saraaaa84 ::
Halil i Cengiz su slicni utoliko sto su uradili slicnu stvar iz istog motiva. Cengiz je oduvek bio los i od njega se zapravo to i ocekivalo, Halil je okolini pokazao sasvim suprotno lice. Sto se shvatanjao tice, ne mogu da shvatim ni jednog ni drugog. Cak i ne pokusavam da ih shvatim, jer me ne podsticu na to, kao na primer Eysan, Ali, Bihter i ostali likovi koji se racunaju.

Slažem se da su uradili sličnu stvar iz istog motiva. Ali, po meni je to jedina njihova sličnost.
I sama si lepo rekla, Cengiz je oduvek bio loš, Halil nije.
On je jako bio dobar, sad da ti ne spojlerišem, ali sve što će reći Selimu u onom flash back-u u 24-oj je tačno, pogotovo kad se gleda iz njegovog ugla.
Njegov ceo život se vrteo oko Selima, šta god Selim za*ebe Halil ispravi, šta god Selim zaželi Halil pruži, itd.
Ne kažem da ga to opravdava za ono šta je uradio, ali itekako sam mogla da ga shvatim.
Cengiz je npr. sve dobio od Omera odmalena.

E, sad, da li sam ja Halila toliko zavolela jer ga je EAD tako odglumio ili sam ga jednostavno tako doživela, ne znam, ali da mi ulazi u moju listu tih likova o kojima i ti govoriš - ulazi mi.


Sparks, imaš na balkanju prvi deo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 8:06 pm

Pogledacu posle da li tamo radi,sad gledam KE.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 8:32 pm

Pa, jel' ste normalne, što niko ne postavlja ove sličice? :cereeeeek: srca

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 11935012_394627720736905_469380277730525818_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 10325653_394627744070236_5676009188735040140_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 1538780_394649750734702_3172227908009790024_n :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 11953099_394627724070238_165409441582796008_n A, sa Leylom može selfi... durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 9:02 pm

Lepe slike.Jedva cekamm film.Oni su preslatki.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 9:04 pm

Jesu.
A, evo jedne koju pre nismo imali, sa seta. stidljivko

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 11960075_394658960733781_7295010681514147801_n
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 9:30 pm

Da, to su im jedine slicnosti.
Moj utisak je za sada takav, mozda se do kraja i promeni.

Normalno da nije bilo selfija kad su glupi fanovi odmah navalili da ih spoje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 9:32 pm

Misliš da zato nije bilo selfija?
Pa, kako onda Cansu i Kenan nemaju nijedan selfi, a družili se posle Ezela i imaju normalne fanove?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 9:47 pm

Da, mislim da zato nije bilo.
Pa nemaju zato sto u vreme Ezela selfiji nisu bilo popularni, a posle su se privatno vidjali.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 9:48 pm

Pa, viđaju se privatno i Kivo i Sedef iz Ezela, pa su napravili jedan selfi, a ovi ništa. durica tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 9:52 pm

Hahaha, canim, kako su ti uskratili selfi, sram ih bilo.
Ja ne volim bas nesto selfije, vise volim obicne slike.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 9:54 pm

Ni ja ne volim selfije, čak me nerviraju. Svi u mom društvu kad god se skupimo moraju da opale selfi, ja se odmah sklanjam koliko me iznerviraju.
Ali, na omiljenim parovima volim da ih vidim, a nikako mi se to ne da. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 EmptyWed Sep 02, 2015 9:56 pm

Ja nemam ni jedan selfi, kameru za selfi koristim kao ogledalo kad nemam pravo pri ruci, a treba mi
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: