Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyFri Aug 14, 2015 1:32 pm

kisic merhaba

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 11898804_387970318069312_4872186984195919832_n oho-ho
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptySat Aug 15, 2015 12:43 pm



MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 11892207_388221838044160_4999966987962672115_n
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 11902326_388221571377520_6449115230299548397_n
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptySat Aug 15, 2015 6:24 pm

Nema nikog na forumu.Sara i Adminka su na odmoru,Ponche nema. suze
Meni je dosadno a i zabrinuta sam i sad nekako moram da skrenem misli sa problema.

Mislim da cu krenuti da gledam seriju Cekajuci sunce po drugi put.Nedostaju mi. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptySun Aug 16, 2015 1:07 pm

A, ja tuzna jer se vracam za dva dana. tuzni
Ali, evo samo sam svratila da ti se javim na kratko, ne brini, nadoknadicemo propusteno. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptySun Aug 16, 2015 1:27 pm

I ja bih na tvom mestu bila tuzna. ;)
Ali,nadam se da si se lepo provela. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptySun Aug 16, 2015 6:21 pm

Sparks, evo da nisi sama. kisic U gužvi sam zadnjih dana.
Gledaj onda Čekajući sunce ako ti nedostaju. Jesi li drugo što odgledala?

Adminko, uživaj onda još malo. I ti Sara! kisic
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyMon Aug 17, 2015 9:37 am

kisic
Gledala bih ja Cekajuci sunce i to bih zavrsila seriju do 3.septembra.Ali,najverovatnije odmah krecem sa privatnim casovima i jos idem i subotom u skolu. dosadno
I onda ne bih da pocnem sa gledanjem i da prekinem jer nemam vremena.

Gledam Ezela i stigla sam do 61.epizode.Ostalo mi je jos 10 epizoda do kraja.
Gledam i Sen benimsin.Sinoc je bila deveta epizoda. :)
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyMon Aug 17, 2015 2:10 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 11139364_388914021308275_338203997671938443_n <3 :cereeeeek:


Последњи изменио Sparks Fly дана Mon Aug 17, 2015 3:47 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyMon Aug 17, 2015 2:17 pm

Onda bolje da završiš to sve što si već počela s gledanjem.

Kako subotom u školu?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyMon Aug 17, 2015 2:21 pm

Da,sve cu zavrsiti i onda cu se odmarati od serija. :P

Ma,imam pripreme za prijemni i onda se ide i subotom u skolu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyMon Aug 17, 2015 2:31 pm

Nije ni to tako loše. :)

A pripreme za faks su u sklopu škole. To je dobro.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 9:44 am

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 11892054_389040137962330_1507792047245039489_n
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Hqdefault Ovo sam gledala. :)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:08 pm

Gde ste, narode, šta ima? merhaba
Crna Sparks, šta sve gledaš, ja bih na tvom mestu pored svega toga i priprema pred prijemni odlepila. lol!
Videla sam ti ZeyKere u potpisu tamo na ani. Merder ih isto obožava, a mene oni ničim nisu privukli. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:25 pm

Ja se za prijemni i ne brinem bas mnogo. :P

Meni su Zeynep i Kerem bas divni,mnogo ih volim.Poslednja epizoda mi je bas bila cudna na pocetku.Zamalo da pomislim da je Kerem mrtav.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:29 pm

Pa, dobro, nismo svi isti. Ja sam se i zapitala jel' sam ja normalna kad jedino mene njih dvoje ne privlače. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:31 pm

Jesi normalna,sto ne bi bila.Nisu ti se svideli i to je ok. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:32 pm

Ma, imam neki čudan ukus defintivno, sve što se meni sviđa druge ne privlači i obrnuto. lol!
Evo recimo EAD, pa onda svima je Nurgul sa Muratom super par, a meni je puno bolja sa Ozcanom, itd...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:35 pm

Ja imam samo cudan ukus za hranu.
Nurugul i Murat su mi super par.
Nisam je gledala sa Ozcanom,pa ne mogu da uporedim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:36 pm

Meni je Murat najdraži sa Asli u Susu. :cereeeeek:
Dobri su mi i Murat i Nurgulica, ali nju mnooogo više volim sa Ozcanom, imali su super hemiju.
Mada, ne preporučujem tu seriju, a bogami ni film.

Nego, šta kažete na Tubinu novu frizuru?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:39 pm

Videla sam Tubinu frizuru.Imala sam takvu kad sam imala 2 ili 3 godine i uopste mi se ne svidja.Njoj lepo stoji,ali ja imam fobije od takvih frizura. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:40 pm

I ja. lol!
Ona mi je slatka, ali ja u životu ne bih smela takvu sličnu sebi da napravim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:42 pm

Ja sam sa 2 godine bila bas ludo dete,pustila me je majka da udarim glavom u zid trazeci tu frizuru. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:42 pm

Oha, što bi rekli Turci. lol!
Jel' si gledala Montevideo?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:43 pm

Jesam. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 EmptyTue Aug 18, 2015 1:44 pm

I, kako ti se čini? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: