Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:26 pm

Svi mi govore da sam zrela za svoje godine.To mi dodje kao pohvala jer ja ne mogu drugacije da se ponasam. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:28 pm

Naravno da je pohvala. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:31 pm

Jesi li ti lepo pocrnela na moru?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:36 pm

Slabo nešto, koliko sam plivala i sunčala se da bih jedva dobila bakarnu boju.
Ali, to je moja sudbina, pomirila sam se sa tim odavno. smeh
Nego, kad sam se vratila prehladila sam se i evo sad živim na čajevima. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:38 pm

Ni ja ne mogu da pocrnim ali to je zbog nedostatka melanina.

Brzo se oporavi.Nadam se da nije nista ozbiljno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:40 pm

Jadne mi sa belim tenom. lol!
Nije, obična prehlada, kad sam baksuz. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:42 pm

Ne bih mogla da pocrnim ni kad bih bila dva meseca na moru.
Kod mene se obicna prehlada vrlo brzo pretvori u ozbiljnu prehladu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:45 pm

E, pa tako je i sa mnom. A, more k'o more, svuda isto, međutim Zejtinlik je nešto neopisivo, treba to videti. Ja zamalo nisam plakala.
Što?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:47 pm

Verujem da ti je bilo mnogo lepo.

Ma,imam slab imunitet pa sve bude ozbiljan problem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:49 pm

Pa, jel' piješ neke vitamine?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:51 pm

Pijem ali sve je to vestacko.Svi mi preporucuju Zlatibor.
Moram da idem sledece godine.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:53 pm

Idi obavezno. I Tara je dobra i Sokobanja.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 2:56 pm

Sokobanja mi je blizu i sigurno cu ici.
Planirano je da sa drustvom idem na Taru ali verujem da na kraju necemo ni ici.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 4:11 pm

Vratila se Adminka i vas dvije ste se raspisale.

I odmah klip išla raditi. I prehlađena.

kisic




Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 4:16 pm

Gde si Ponchita, baš si mi nedostajala. kisic
U poslednje vreme kad god pomislim na Cagu prvo se setim tebe. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 EmptyTue Aug 18, 2015 4:23 pm

Jesmo,bas smo se raspisale. kezz

Pa,glavna asocijacija na Cagataya je Poncha.Idu jedno sa drugim. <3

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=29
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: