Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptySun Aug 02, 2015 8:53 pm

Ja imam dugacak spisak serija koje bih htela da pogledam.I meni se svidela prica.Verovatno cu je nekad pogledati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptySun Aug 02, 2015 9:05 pm

Gledam ove slike Cage i Leyle i skontam da mi je sa svakom narednom partnerkom bolji od prethodne. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptySun Aug 02, 2015 9:06 pm

Ja sam odgledala sve serije sa spiska, ostao mi je jos Son i onda cekam novu sezonu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptySun Aug 02, 2015 9:16 pm

Ja nisam gledala tu rusku seriju. Čitala sam o njoj.

Ovi koji su sad u Istanbulu, mogu naletjeti na Cagu kad snima. Snimaju na poznatim lokacijama. Zvučnim.
Njih dvoje mi odlično izgledaju.




Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptySun Aug 02, 2015 10:28 pm

Mene sad popustio malo Caga, sad sam u groznici za EAD, a kako ovde nemam sa kim da to olakšam, aktivnija sam na Ezelovom off-u. smeh

Da, sad već imam serijsku najdražu partnerku (ili njega sa partnerkom, kako god), a to je Serenay i filmsku, a to je Leyla. kezz
Jedva čekam film. Super mi je u ovoj fazi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 8:19 am

Gunaydin! kisic

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Tumblr_nscif557iu1smko2go2_500

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Tumblr_nscif557iu1smko2go1_500

Ajmee, kako je dobra ova serijica Ciragan, postala sam opsednuta.
A, tek neću da pričam o Ceydi i ovom mom, baš imaju hemiju i to onu pogledima, opasno me kupuju. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 8:25 am

Gunaydin. kisic

Super su mi ovdje na plaži.

Gledaj, gledaj ti onda EAD-a. Imaš malo epizoda, brzo ćeš odgledati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 8:28 am

Al' realno nije samo zbog njega, sama priča je odlična.
Uglavnom, još jedna mi je ostala, posle će mi biti žao kad završim. :P
Mislim da će mi Ceyda i on ući u top 3 parova kad odgledam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 8:32 am

Pa to je super. kezz

A gledaš li ovu novu što snima?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 8:33 am

Ne mogu zasad, ne mogu sa onom bradurinom da ga gledam. :P
Ali, po svoj prilici kako sam postala opsednuta čovekom počeću. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 8:37 am

Samo ti gledaj. kezz

Koliko ta nova serija ima epizoda?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 8:49 am

Misliš na Ertugul? Na movtexu ima 16 prevedenih, a nova sezona počinje od jeseni.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 8:57 am

Da, na to sam mislila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 9:01 am

Što, misliš ti da gledaš?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 9:15 am

Ne, nego me zanimalo koliko ima nastavaka jer ova što sad gledaš je kratka. Mislim da je Ertugul na početku imao dobar rejting. Za kasnije ne znam.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 9:31 am

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 118006 I na ovoj temi da ga postavim. kezz

Ja planiram danas da odgledam 11.epizodu Medcezira i da nastavim sa Ezelom.Mada,mislim da cu malo usporiti sa gledanjem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 9:36 am

Hvala ti i ovde. srca
Pa, da, uspori malo, ako nastaviš ovim tempom brzo ćeš završiti Ezela, pa će ti faliti. Čak ti je moj savet poslednje epizode posebno da gustiraš.

I ja sam završila sa Pobunom. OčaraTa sam. leptirici

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Ead-ceyda-o
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 9:39 am

Ezel ce mi svakako faliti,ali posle krecem KPA i verovatno necu imati vremena za tugovanje.
A posle verovatno necu moci da pratim ni jednu seriju,septembar i meseci posle njega su sa puno obaveza. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 9:40 am

Daj Bože da ti bude tako, ja polazim od sebe koja nisam mogla danima da se sredim. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 9:42 am

Sigurno ce i meni biti tesko,ali sama pomisao da u narednom periodu ne mogu da gledam serije mi je jos gora.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Ezel__eysan-007_1207657_8175_n
Lepa je ova scena.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 9:43 am

Kako je lepo uhvatio tu. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 10:10 am

Gunaydin.

Odgledala sam sinoc samo prvih pola sata tako da je jos rano za utiske, nisam skoro nista ni videla.

Kako je Adminka postala opsednuta Enginom, vidim da necu smeti ni da ga kritikujem ovde ako bude za kritiku.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 10:14 am

A ja sam bas mislila na tebe i pitala sam se kakvi su ti utisci.

Ma,slobodno ga kritikuj.Ne mozemo svi da ga volimo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 10:14 am

Dobro vidiš. lol! Ja sam rekla, sad sam postala Poncha. :P
Šalim se, istrpeću kritike, samo ti piši utiske.

A, dotad, moj (najverovatnije) poslednji YaMira klip. <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 EmptyMon Aug 03, 2015 12:18 pm

Saro, odgleda li prvu epizodu, ubi me ovo čekanja utisaka? smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: