Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:21 pm

I mene, zato sam toliko i uzbuđena. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:23 pm

Izgleda da smo vise uzbudjene od nje same. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:25 pm

Nije ni svesna u šta se upušta, zato. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:28 pm

Nisam ni ja bila svesna.Ali,odusevljena sam serijom. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:28 pm

Kažem - jedina serija koja po kvalitetu, priči i režiji može da se stavi u rang sa Ezelom.
Ali, Ezel je ipak Ezel. Za Son imam zamerke (sitne, doduše) na drugi deo serije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:31 pm

Hahaha, vidi sto su njih dve uzbudjene.

Ne preporucujem GS i sama sam prestala da je gledam oko 20. epizode. Pocela je kao lagana letnja serija, a posle je otisla u potpuno bezveznom smeru.

Reziser je isti kao u Ezelu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:32 pm

Ezel je neprevazidjena serija.
I Son je dobra,ali kao sto si i rekla.Ezel je ipak Ezel. <3

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:32 pm

Evet, Uluc genijalac. to
Odma' da te upozorim da će u seriji biti jedna koja parira našoj "dragoj" Berrak po antitalentu, videćeš je već. lol!

Da, Sparks, Ezel je ipak Ezel. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:33 pm

Inace se osim Yigita radujem i Erkan Canu, njega bas volim kao glumca.

Ajme u toj seriji su izgleda skupili sve "glumice" koje nemaju veze s glumom.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:33 pm

Ja ne preporucujem seriju Beni affet. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:34 pm

Da, da, Erkan je super isto. Ma, muška ekipa je sjajna, ženska loša, ali dobro, šta da se radi.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:38 pm

Ta serija ima valjda hiljadu epizoda, ko to da gleda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:40 pm

I ja večeras počinjem jednu seriju. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:41 pm

Koju?

Sto se tice Beni affet,ima 793 i vise epizoda.Ja to pratim. lol!
Sad se avgusta vracaju da snimaju jos epizoda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:42 pm

Nisi normalna, pa bolje onda uzmi neku indijsku seriju, da povećaš izbor. lol!
Pobuna na dvorcu Cigaran, naravno sa EAD. lol!
Preporučila mi Slavica, a i dobro mi dođe jer volim Ceydicu, plus ima malo epizoda.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:43 pm

A to je ona serija sto ima 4, 5 epizoda?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:43 pm

Gledala sam jednu indijsku.Odbacena se zvala.Malu nevestu ne gledam,ima vise od 1000 epizoda.

Javi utiske kad odgledas.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:43 pm

Evet.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:46 pm

Te indijske serije su meni nesto najgluplje sto postoji, ja to ne mogu da gledam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:47 pm

Ni ja, grozne su mi. Još mi Merder preporučila neke njihove filmove, kao dobri su, ali nisam mogla ni da počnem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:48 pm

Nego, jel' gledao neko onu rusku seriju Vrati moju ljubav?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:49 pm

I jeste glupo,ali ja gledam. lol!
Ima bas dosta nebuloza.Sramota je da poljubis svog muza,na primer. :P

Ja sam samo jednu rusku seriju gledala i odustala sam od svih njihovih serija. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:50 pm

Ja volim ruske serije i filmove. Gledala sam npr. Idiota, jer me zanimalo kako su mi ekranizovali omiljen roman i svidelo mi se.
Pitam, jer čitam svuda da je dobra, pa me zainteresovalo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:51 pm

Meni se svidja serija Kara ekmek.Gledala sam neke scene,deluje zanimljivo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 EmptySun Aug 02, 2015 8:53 pm

E, ja sam to probala i odgledala prvu polovinu epizode i nisam nastavila dalje.
Privukla me priča, ali sam bila u fazi kad mi se nije nastavljalo, uopšte ne umem da objasnim. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: