Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jan 01, 2020 2:45 pm

Canimice, srecna vam Nova, sve najbolje vam zelim. kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jan 01, 2020 2:47 pm

Koliko je vremena proslo, ja sam i zaboravila na taj casopis. Ali tada sam bila ubedjena da ce izaci za Novu. To mi je jos i bilo logicno, a sada mi je nelogicno da su radili fotke pre dva, tri meseca i nista.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jan 01, 2020 8:07 pm

Ja pratim na instagramu pa po tome znam. Zadnji broj je bila Bensu, sad prvi ovo.

Ili je nešto drugo u pitanju, ili će to izići tek kad bude Protector. ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jan 01, 2020 8:13 pm

Bondarenkova, popodne je kod nas bila repriza te sinoćnje emisije. Nisam je odgledala cijelu (a i predugo traje), imala sam goste, ali preko oko sam vidjela nešto. Uglavnom - bilo je kako sam i rekla. Red pjesme, red pošalica u vidu nekih poznatih likova iz raznoraznih serija. Od ovih iz NG su bili Anđa i Nediljko, Mirela, Ante, Sandra i Tadija. I Vanja (ali on je bio lik iz jedne druge serije). Imali su nešto od onog iz serije, dio karaktera lika. Tipa neke njihove bračne svađe, prepirke. Mogla bih zamisliti da su te rečenice bile dio serije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jan 01, 2020 10:42 pm

Jao vidi je, poželela i Cagi sreću Novu. :cereeeeek:
Divne su želje, ali mi je hit kako provučeš u željama upućenim njemu zapravo ono što želiš ti da dobiješ od njega. lol!

Poncha ::
Završila si ti godinu s njima.

Evet. :cereeeeek:
Baš sam rekla, pa iskopaćeš snimak neka je i bioskopski, samo da završim ovu godinu sa njima, ne mogu sebi da dopustim da uđem u 2020-tu, a ne pogledam film. lol!

Poncha ::
Iz ovog tvog nekako i nisam zaključila koji je bolji. Nekako si više pisala o Pavelu, djelovalo mi je kao da si time htjela opravdati to što nije imao dovoljno prostora.  mislilac

Nemoj da me teraš da odlučujem koji je bolji, nemoj to da mi radiš!!!
Nisam htela da opravdam što nije imao dovoljno prostora, to je opravdao on sam, jednostavno sam izvukla sve ono što me je osvojilo u izvedbi. Mogu ja tako i za Maksa, ali kapiram da ti nije toliko zanimljivo da čitaš. lol!

Poncha ::
Nadam se da ti se ta scena svidjela i da ti se sviđa njihova energija u kadru.

Mačak je malo pokvario, ali aj sad da ne cepidlačim i ja. smeh
Šalim se, odlična mi je bila scena, imaju energije. :cereeeeek: Na prvi pogled deluje da Pavel jede Maksa, ali bori se i ovaj. naklon Baš bih volela da u seriji imaju više scena. I sad stvarno očekujem neku saradnju Pavela i Kozlovskog. oho-ho

Poncha ::
Bome, nadoknadio je. Maksu nije možda pitanjima zapaprio, ali je zato ovim ispijanjem.

Apsolutno. smeh

Poncha ::
Ček, što ti nisi rekla da ti prva epizoda nije bila loša?

Mene najave ove serije nisu bile privukle, ali mi je opet čudno da sam se poklopila s turskom publikom.

Bila sam blaga prema prvoj epizodi jer je uvodna, ali kasnije epizode ništa nisu nudile. Kad ja prva, koja sam Cansuin fan i nema šta njeno nisam gledala, nisam ovde imala ni volje ni želje da pratim seriju, šta očekivati od anadolskih baba i ostatka publike, koji samo šaltaju kanale po tome koji je zanimljiviji?

Ajde što scenario pre svega ništa ne nudi, ali onda gluma i režija moraju da pršte. Jedna Cansu ne može da nosi svih 2 sata, teoretski je nemoguće. Ljubav Ferhata i Sirin nikom nije zanimljiva. Sirin je loša. Od Ferhata nisu dobili šta su očekivali. O ostalima nemam ni šta da kažem, toliko su bitni. Onaj deo sa mafijom se može videti bar u pet drugih konkurentskih serija na puno bolji način. Ne pratim, ali sam ubeđena da je tako. Objektivno gledano, ko bi onda ovo gledao? Samo fanovi tih glumaca, a kad danas svako ima opciju da pogleda na netu ono što ne uhvati preko TV-a (a niko neće da juri da hvata preko TV-a nešto što mu ne pokreće adrenalin za tim) serija nema gledanost.

Poncha ::
Bondarenkova, popodne je kod nas bila repriza te sinoćnje emisije. Nisam je odgledala cijelu (a i predugo traje), imala sam goste, ali preko oko sam vidjela nešto. Uglavnom - bilo je kako sam i rekla. Red pjesme, red pošalica u vidu nekih poznatih likova iz raznoraznih serija. Od ovih iz NG su bili Anđa i Nediljko, Mirela, Ante, Sandra i Tadija. I Vanja (ali on je bio lik iz jedne druge serije). Imali su nešto od onog iz serije, dio karaktera lika. Tipa neke njihove bračne svađe, prepirke. Mogla bih zamisliti da su te rečenice bile dio serije.

Jao, baš slatko.
Jel' ima negde na netu, bacila bih pogled?

Lepo što su njih ubacili, bilo mi je čudno u onim top scenama da nisu i Anđine scene izabrali (realno, jedan je od najboljih kandidata za te scene), ali sad kapiram da je zbog ovog.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jan 02, 2020 3:51 pm

Mrs BugeVuge ::
Jao vidi je, poželela i Cagi sreću Novu. :cereeeeek:
Divne su želje, ali mi je hit kako provučeš u željama upućenim njemu zapravo ono što želiš ti da dobiješ od njega. lol!

Kome ću ako neću njemu? Pa da dan, godinu i desetljeće započnem s Rusima? lol!

Pa, ja sam odmah priznala da time zapravo želim i sebi. smeh  Ali sve želje prije zadnje, o filmu po mom ukusu, su ipak želje njemu. A i to, ako je on sretan i ja sam pa dođe na isto. (Vidiš da ja lagano i odustajem od svojih želja i njegove stavljam na prvo mjesto.)

Mrs BugeVuge ::
Evet. :cereeeeek:
Baš sam rekla, pa iskopaćeš snimak neka je i bioskopski, samo da završim ovu godinu sa njima, ne mogu sebi da dopustim da uđem u 2020-tu, a ne pogledam film. lol!

E pa ovo je pošteno.

Mrs BugeVuge ::
Nemoj da me teraš da odlučujem koji je bolji, nemoj to da mi radiš!!!
Nisam htela da opravdam što nije imao dovoljno prostora, to je opravdao on sam, jednostavno sam izvukla sve ono što me je osvojilo u izvedbi. Mogu ja tako i za Maksa, ali kapiram da ti nije toliko zanimljivo da čitaš. lol!

E pa, ja sam nekako podrazumijevala da ćeš nekako poredati njihovu glumu na onim ljestvicama. Sama opisna ocjena mi nije ostavila dojam koji je bolji jer izrazi za opisivanje jednog i drugog nisu jednaki i usporedivi.  lol!

Hic gerek yok da za Maksa isto tako.

Mrs BugeVuge ::
Mačak je malo pokvario, ali aj sad da ne cepidlačim i ja. smeh
Šalim se, odlična mi je bila scena, imaju energije. :cereeeeek: Na prvi pogled deluje da Pavel jede Maksa, ali bori se i ovaj. naklon Baš bih volela da u seriji imaju više scena. I sad stvarno očekujem neku saradnju Pavela i Kozlovskog. oho-ho

Mačak? Onaj isti? Ne misliš na životinju? Pa taj Mačak gdje god dođe sve kvari.

E vidiš, u ovoj rečenici bi se reklo da je ipak nešto sitno bolji Pavel. Pitanje je samo je li se izborio...


Ništa, molimo projekt Kozlovskog i Pavela. Ali, ako ćemo fizički - Kozlovski treba biti neka poštenjačina, umiljati i uglađeni lik, a Pavel neki nevaljalac.  lol! Ili baš obrnuto, da zamijene uloge.

Mrs BugeVuge ::
Bila sam blaga prema prvoj epizodi jer je uvodna, ali kasnije epizode ništa nisu nudile. Kad ja prva, koja sam Cansuin fan i nema šta njeno nisam gledala, nisam ovde imala ni volje ni želje da pratim seriju, šta očekivati od anadolskih baba i ostatka publike, koji samo šaltaju kanale po tome koji je zanimljiviji?

Ajde što scenario pre svega ništa ne nudi, ali onda gluma i režija moraju da pršte. Jedna Cansu ne može da nosi svih 2 sata, teoretski je nemoguće. Ljubav Ferhata i Sirin nikom nije zanimljiva. Sirin je loša. Od Ferhata nisu dobili šta su očekivali. O ostalima nemam ni šta da kažem, toliko su bitni. Onaj deo sa mafijom se može videti bar u pet drugih konkurentskih serija na puno bolji način. Ne pratim, ali sam ubeđena da je tako. Objektivno gledano, ko bi onda ovo gledao? Samo fanovi tih glumaca, a kad danas svako ima opciju da pogleda na netu ono što ne uhvati preko TV-a (a niko neće da juri da hvata preko TV-a nešto što mu ne pokreće adrenalin za tim) serija nema gledanost.

Mene i dalje čudi da je Cansu pogriješila projekt. Ali tko puno bira, pogrešno odabere. Ima i toga.
Moguće je i da nije ista priča koju je Cansu potpisala i scenarij koji je bio u narednim epizodama. Ne znam je li isti scenarist od početka serije, ali moguće da je nastala neka promjena. Svakako da se publika nije navukla na seriju. Sve one faktore koji nose gledanost nisu zadovoljili.

I u pravu si. Kad seriju nose samo fanovi određenih glumaca, onda ti glumci obično se prebace na internet i odgledaju seriju ubrzano, što njima odgovara.

Mrs BugeVuge ::
Jao, baš slatko.
Jel' ima negde na netu, bacila bih pogled?

Lepo što su njih ubacili, bilo mi je čudno u onim top scenama da nisu i Anđine scene izabrali (realno, jedan je od najboljih kandidata za te scene), ali sad kapiram da je zbog ovog.

Ta emisija je trajala nekoliko sati, ali zbilja. Njih nije bilo stalno. Vidi, kako je u najavi, tako je i bilo. To bi ti bila kratka scena, nekih 30-ak sekunda, recimo njih za stolom.
Recimo jedna od njih. Anđelka dođe s bocom rakije i kaže:"Tko je rekao da rakija pomaže u čišćenju kuće?" Nediljko nešto pogleda ili napravi. I onda opet Anđelka odgovara: "Istina. Ja kad popijem meni odma' čista kuća."
I sad je tako bilo još scena kad Nediljko viče ljubavi, ljubavi da mu nešto doda, a Anđelka ga pita da kome to govori, da ona ne zna tko je njegova ljubav... Ili kad se Nediljko obraća pivu kao svojoj ljubavi koja traje već trideset godina...

Za gledanje ima ovdje, ali pretpostavljam da ti ne možeš tu gledati.

Nije da si nešto propustila. Ne mogu reći da ima prevelike veze sa serijom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jan 02, 2020 5:42 pm

Poncha ::
Kome ću ako neću njemu? Pa da dan, godinu i desetljeće započnem s Rusima? lol!

Pa, ja sam odmah priznala da time zapravo želim i sebi. smeh  Ali sve želje prije zadnje, o filmu po mom ukusu, su ipak želje njemu. A i to, ako je on sretan i ja sam pa dođe na isto. (Vidiš da ja lagano i odustajem od svojih želja i njegove stavljam na prvo mjesto.)

Allah Allah, pa to što ih ovde komentarišeš, ne znači da su ti u srcu, a Novu godinu provodiš sa onim/onima koji su ti u srcu. lol! :P

Ljubov. :cereeeeek:

Poncha ::

E pa, ja sam nekako podrazumijevala da ćeš nekako poredati njihovu glumu na onim ljestvicama. Sama opisna ocjena mi nije ostavila dojam koji je bolji jer izrazi za opisivanje jednog i drugog nisu jednaki i usporedivi.  lol!

Hic gerek yok da za Maksa isto tako.

I ja sam, ali sam sad shvatila da ne mogu tako, mučenje mi je. Onda ne mogu ni u njima ni u filmu da uživam, osećam se kao da su mi na usmenom i ispitujem ko će da dobije 5, a ko 4. lol!
A da su bar imali više zajedničkih scena, nego ni oni sami nisu imali puno svojih zasebnih scena.

Poncha ::
Mačak? Onaj isti? Ne misliš na životinju? Pa taj Mačak gdje god dođe sve kvari.

E vidiš, u ovoj rečenici bi se reklo da je ipak nešto sitno bolji Pavel. Pitanje je samo je li se izborio...


Ništa, molimo projekt Kozlovskog i Pavela. Ali, ako ćemo fizički - Kozlovski treba biti neka poštenjačina, umiljati i uglađeni lik, a Pavel neki nevaljalac.  lol! Ili baš obrnuto, da zamijene uloge.

Evet, ne znam dal' sam se ovde hvalila kako nam glumi i stari dobri Mačak. trepko

Pavel krade svaki kadar svake scene, to je prosto jače od njega. Ali Maks se uspešno bori i izlazi na kraj. Eto tako. :cereeeeek:

Tako je, molimo producente i reditelje da nas usliše. moli se
Što se mene tiče, može ovako kako si ti rekla. Obojica su se oprobali u oba tipa uloga, tako da nemam ništa protiv ni jednog ni drugog. Zapravo, nisam ni razmišljala šta bi bilo bolje, da Pavel bude negativac, ili Kozlovski. oho-ho

Poncha ::
Mene i dalje čudi da je Cansu pogriješila projekt. Ali tko puno bira, pogrešno odabere. Ima i toga.
Moguće je i da nije ista priča koju je Cansu potpisala i scenarij koji je bio u narednim epizodama. Ne znam je li isti scenarist od početka serije, ali moguće da je nastala neka promjena. Svakako da se publika nije navukla na seriju. Sve one faktore koji nose gledanost nisu zadovoljili.

I u pravu si. Kad seriju nose samo fanovi određenih glumaca, onda ti glumci obično se prebace na internet i odgledaju seriju ubrzano, što njima odgovara.

Ovo je što si rekla, to što je nju privuklo i na šta je ona pristala na kraju uopšte nije bilo to. Menjali su scenariste. I tačno se videlo u epizodama da lik Banu iz prve epizode, nije više taj lik.

Poncha ::
Ta emisija je trajala nekoliko sati, ali zbilja. Njih nije bilo stalno. Vidi, kako je u najavi, tako je i bilo. To bi ti bila kratka scena, nekih 30-ak sekunda, recimo njih za stolom.
Recimo jedna od njih. Anđelka dođe s bocom rakije i kaže:"Tko je rekao da rakija pomaže u čišćenju kuće?" Nediljko nešto pogleda ili napravi. I onda opet Anđelka odgovara: "Istina. Ja kad popijem meni odma' čista kuća."
I sad je tako bilo još scena kad Nediljko viče ljubavi, ljubavi da mu nešto doda, a Anđelka ga pita da kome to govori, da ona ne zna tko je njegova ljubav... Ili kad se Nediljko obraća pivu kao svojoj ljubavi koja traje već trideset godina...

Za gledanje ima ovdje, ali pretpostavljam da ti ne možeš tu gledati.

Nije da si nešto propustila. Ne mogu reći da ima prevelike veze sa serijom.

A pa dobro onda, ako već kažeš da ništa nisam propustila.

Da, ovde ne mogu da gledam. Al' nema veze, kapiram na koju je foru.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jan 02, 2020 9:50 pm

Mrs BugeVuge ::
Allah Allah, pa to što ih ovde komentarišeš, ne znači da su ti u srcu, a Novu godinu provodiš sa onim/onima koji su ti u srcu. lol! :P

Pa i provodim, naravno. Ali isto kao što si ti prvo pisala o Rusima, ja sam o Turcima. :P

Da ne bi bilo zabune, napisala bih ja to i da nisam odgovarala o Rusima.

Mrs BugeVuge ::
I ja sam, ali sam sad shvatila da ne mogu tako, mučenje mi je. Onda ne mogu ni u njima ni u filmu da uživam, osećam se kao da su mi na usmenom i ispitujem ko će da dobije 5, a ko 4. lol!
A da su bar imali više zajedničkih scena, nego ni oni sami nisu imali puno svojih zasebnih scena.

Onda da zaključimo da su obojica jednako dobri glumci? Barem u filmu. Nijedan nije bolji i oba su zadovoljila sve kriterije? Ni jedan ni drugi nisu mogli biti bolji od samog sebe.

Mrs BugeVuge ::
Evet, ne znam dal' sam se ovde hvalila kako nam glumi i stari dobri Mačak. trepko

Možda i jesi, ne znam. Začudilo me, ali opet mi ne djeluje potpuno nepoznato.

Mrs BugeVuge ::
Tako je, molimo producente i reditelje da nas usliše. moli se

Oba su u tim vodama, mogu se i oni primiti tog posla.

Mrs BugeVuge ::
Ovo je što si rekla, to što je nju privuklo i na šta je ona pristala na kraju uopšte nije bilo to. Menjali su scenariste. I tačno se videlo u epizodama da lik Banu iz prve epizode, nije više taj lik.

Moguće da je onda stvar toga. Mada, da je ostao i isti, pitanje je bi li bilo isto.

Mrs BugeVuge ::
A pa dobro onda, ako već kažeš da ništa nisam propustila.

Da, ovde ne mogu da gledam. Al' nema veze, kapiram na koju je foru.

Imali su tako tih provala, znaš njihove face, ali da si nešto propustila - nisi. Naravno, ja nisam cijelo vrijeme gledala tako da ne mogu tvrditi je li nečeg posebnog bilo, ali eto, čini mi se da nije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyFri Jan 03, 2020 2:21 pm

S obzirom na to da je od jutros u studiju za snimanje zvuka jedan od glumaca Muhafiza, zvuk za seriju još nije u potpunosti gotov.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyFri Jan 03, 2020 2:27 pm

BugeVugova, možeš pogledati onaj najnoviji video Asima. smeh Ispadne po ovome da je veći dio serije čista improvizacija. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyFri Jan 03, 2020 7:01 pm

Jesu li rekli nesto o datumu trece sezone? Koliko sam ja videla, nisu, ali nisam bas nesto pazljivo pratila drustvene mreze ovih dana?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyFri Jan 03, 2020 7:02 pm

Endzi, jesi ti odgledala sve epizode FiS ili samo prvu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptySat Jan 04, 2020 6:13 pm

Nisu, doduše nisam se ni ja pretrgla od praćenja, ali čini mi se da svi samo nagađaju - ništa službeno nema.

Meni zapravo idu na živce ovi neki glumci, koji će biti u trećoj sezoni, koji još od završetka snimanja viču yakinda i lupaju neke mjesece, a prošlo je i nekoliko mjeseci i od tog njihovog nema ama baš ništa.rolleyes Pa čak ni najave.
Pogotovo mi ide na živce ovaj, koji se ulizuje fanovima. Čovjeka upratili, a on već sad umislio da je zvijezda.
Eto, kao što vidiš, on već neke nove mjesece govori.

Ja ne očekujem seriju prije četvrtog.


Bu arada, Umut, redatelj, je obećao ovakvo nešto s Cagom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptySat Jan 04, 2020 6:20 pm

Jesi li ti odgledala Atiye?

Meni se nekako čini da su njih bolje izreklamirali. Ono kad igraju igru s kartama mi je odlično. Kad kažem da su bolje izreklamirali, mislim da sam dosta toga vidjela, a ništa nisam ni tražila ni pratila pa samim time vidim da dođe i do onih koji nisu vezani ni za seriju ni za glumce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptySat Jan 04, 2020 6:24 pm

Bu arada, kakvu poruku nosi Ilknurin story?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptySun Jan 05, 2020 3:45 pm

Da, pa ja sam na najavu potpuno zaboravila. Stvarno su mogli da izbace neki fragman. Ali to sto ga nisu izbacili govori da to bas i nece biti tako yakinda. Bar ne u narednih mesec dana. A na te sto pisu yakinda vise ne obracam paznju, to pisu bar pet meseci pa nista. I ja mislim da ce biti tamo krajem marta, pocetkom aprila.

E bilo bi super da naprave ovako sa Cagom, odlicno je ovo.

Nisam. Sve nesto danas cu, sutra cu... Sad imam posla oko Bozica. Sprenaj kucu, pravi rusku, kolace i ostalo, pa cu da pogledam ipak posle praznika.
Ne znam kako je konkretno Netflix radio rekamu, ali vidim da je dosta ljudi koje pratim gledalo i da im se svidja.

Nemam pojma, nisam videla story. Sta je stavila?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Jan 06, 2020 10:37 am

Na dobro vam došao Badnji dan i večer!  kisic

Sara Ulusoy ::
Da, pa ja sam na najavu potpuno zaboravila. Stvarno su mogli da izbace neki fragman. Ali to sto ga nisu izbacili govori da to bas i nece biti tako yakinda. Bar ne u narednih mesec dana. A na te sto pisu yakinda vise ne obracam paznju, to pisu bar pet meseci pa nista. I ja mislim da ce biti tamo krajem marta, pocetkom aprila.

E bilo bi super da naprave ovako sa Cagom, odlicno je ovo.  

Pokrenuli su se, evo jutros, zapravo i upravo sada, traje neko snimanje. Ilknurina sestra se javila, piše joj na akreditaciji Netflix, Hazarkina ekipa je na setu, ovaj lik što radi za Netflix je objavio sliku koja je možda i najbolja:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 AA82184-F-70-AA-43-AD-B56-B-EF139-DC3949-E Pogledajte dobro fotku.

O kakvom se točno snimanju radi, ne bih ulazila. Ali nešto se događa.

Nadam se da će biti zanimljivo i kod njih, da neće biti nešto prekratko i glupo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 76775-A38-6-B2-E-45-F9-9-E32-58-CC446087-D7

Sara Ulusoy ::

Nisam. Sve nesto danas cu, sutra cu... Sad imam posla oko Bozica. Sprenaj kucu, pravi rusku, kolace i ostalo, pa cu da pogledam ipak posle praznika.
Ne znam kako je konkretno Netflix radio rekamu, ali vidim da je dosta ljudi koje pratim gledalo i da im se svidja.

Da, mislim da je većina ovih koje pratim odgledala seriju.  

Sara Ulusoy ::

Nemam pojma, nisam videla story. Sta je stavila?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 55152-B16-15-CB-4-FCD-B794-4-BAD00024453 Da je to Engin objavio možda bih bila na nekom zaključku, ovako...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Jan 06, 2020 1:18 pm

Hvala, canim. kisic

Srecan Badnji dan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Jan 07, 2020 8:09 am

Sretan Božić! kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Jan 07, 2020 2:25 pm

Srećan Božić! <3 grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Jan 07, 2020 2:33 pm

Srecan Bozic. Hristos se rodi. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Jan 07, 2020 3:04 pm

Sara Ulusoy ::
Endzi, jesi ti odgledala sve epizode FiS ili samo prvu?

Samo prvu u celini, ostale sam gledala na preskoke, do četvrte, posle sam odustala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Jan 07, 2020 3:11 pm

Sanjala sam noćas Stasa. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Šetam ja sa društvom po Kalemegdanu i vidim njega, priđem mu i zamolim da se slikamo, onda sam ga ugnjavila prvo smo se islikali sa mog, pa sa njegovog, posle sam mu tražila da mi šalje slike preko instagrama, a onda smo počeli da se dopisujemo i viđamo. :cereeeeek: Baš lep san, lep poklon za Božić. stidljivko

Poncha ::
Pa i provodim, naravno. Ali isto kao što si ti prvo pisala o Rusima, ja sam o Turcima. :P

Da ne bi bilo zabune, napisala bih ja to i da nisam odgovarala o Rusima.

Pošteno, sve razumem.

Poncha ::
Onda da zaključimo da su obojica jednako dobri glumci? Barem u filmu. Nijedan nije bolji i oba su zadovoljila sve kriterije? Ni jedan ni drugi nisu mogli biti bolji od samog sebe.

Najbolje ovako, bar dok ne dođe serija, ili ne pogledam film u normalnom formatu.
Ali bold je najbolje rečen.

Poncha ::
Oba su u tim vodama, mogu se i oni primiti tog posla.

moli se

Poncha ::
Moguće da je onda stvar toga. Mada, da je ostao i isti, pitanje je bi li bilo isto.

Pa nemam pojma.

Poncha ::
BugeVugova, možeš pogledati onaj najnoviji video Asima. smeh Ispadne po ovome da je veći dio serije čista improvizacija. smeh

Evo javljam utiske čim pogledam, nikako da se domognem kompa na duže.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Jan 07, 2020 3:12 pm

Gde nam je novogodišnji kolaž za pozadinu? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jan 08, 2020 3:24 pm

Sara Ulusoy ::
Odgledala sam.

I ja, tek danas. Večeras nema nove epizode? I sad mi je žao ako večeras nije nova epizoda.

Sara Ulusoy ::

Sad da sam pala i nesvest koliko je dobra serija, nisam. Ali ne mogu da kazem ni da je losa. Nije mi bilo dosadno dok sam gledala, kako je islo prema kraju, postajalo je zanimljivije. Odgledala sam i fragman za drugu i koliko kapiram radnja pocinje tek tada. E sad, koliko ce gledaoci da oproste sto je prva malo slabija i da nastave, videcemo.

Kad je počeo uvod i Demet kad govori mi je djelovalo - ajme ja ovo neću moći gledati. Ne zbog nje, nego mi je djelovalo, po naraciji, da će previše biti zbljuv, patetika, drama i sve... Srećom, već sam se rasplakala s djecom. Mali iz BH mi je baš bio dobar odabir za tog brata. (Doduše, nisam skužila ili sam putem izgubila - što joj se dogodilo sa starijom sestrom?) A bilo mi je dobro i kad je odrasla. Sviđaju mi se Demet i Ibro. Zbilja. Imaju mi to nešto. Sviđa mi se i Mehdijevi zaposleni. Malu Helin obožavam. U Protectoru mi je zračila nekom pozitivom, ali vidim da zrači i ovdje. Jednostavno glumica uspije dočarati tu neku vedrinu. Kako zeza Mehdija  :cereeeeek:. Sviđa mi se i Mehdijev prijatelj što je glumio u IG. Mogao bi i ovdje imati komičnu notu. Glumac ima facu za to.

Baš kao što si rekla - kako je išlo kraju postajalo je sve zanimljivije.

Sara Ulusoy ::

Likovi.... Ja toliko sebicnih ljudi, sebicnih roditelja na jednom mestu nisam videla, uzas. Vecina mi opasno seta po zivcima. Razmera izmedju pozitivnih i negativnih je otptilike kao u SBA. Sad ne moze se reci da su to klasicni negativci tipa Namika, ali recimo da su najblaze receno iritantni.
Meni se najvise svidja Mahdi. Nije zbog Ibre, nego lik je ono, sto na umu to na drumu i on i njegova ekipa iz autoservisa su mi super. Ima Ferhatov smek malo zbog Ibre i nacina govora, inace nema veze sa njim, potpuno je drugaciji.
Zeynep je dosta slozena i na trenutak pomislim salak, na trenutak mi je bude bas zao, na trenutak je razumem. Sve u svemu, ako mi ne bude maltretirala Mahdia, dobro cemo se slagati. lol!
Za hemiju mogu da kazem da se razvija. Nije kao na slikama, yani, ne izgledaju kao da ce da naskoce jedno na drugo, ali svakom sledecom scenom je sve bolja.

Mislim da si ovo tako dobro rekla - ne znam kad sam vidjela seriju s toliko sebičnih likova. Ne znam. Od koga god da krenem. Djeluje mi da jedine dvije osobe koje nisu sebične su Mehdi i Zeynep. I dobro, možda Mehdijevi ljudi. Ovo drugo, nemam pojma što bih prokomentirala. S nijednim likom nisam na čisto.

Mislim, što da ti kažem? lol! Jasno kao dan da je Mehdi najbolji lik. I neovisno o tome glumi li ga Ibro ili ne. (Inače, do jednog trenutka u seriji nisam ni skužila da ima brkove.  smeh ) Jednostavno je čovjek principijelan, muževan, čvrst, dobrodušan, pristojan. Naoko nije loš, naravno. Sad, bih li komentirala za Zeynep da je on bolji izbor od Faruka da Faruka glumi meni neki draži glumac, ne znam. Ali... Demet koliku- toliku kemiju ima s Ibrom, s ovim drugim ravna ploča. I nisam baš primijetila da je Zeynep nešto tužna što je prekinula s Farukom.  ne znam  

Meni radnja dosta vuče na Silu. Ima dosta sličnih motiva koji su malo drugačije odrađeni. Ali ne mogu reći da mi se ne sviđa. Dapače. Samo da ne idu previše na dramu.

Sara Ulusoy ::

Produkcija je ok, muzika onako, rezija dobra.

S ovim se slažem.

Sara Ulusoy ::

Nisam duzila zato sto ti nisi odgledala da ti ne bih otkrivala radnju, kad odgledas, komentarisacemo.

Jeste da ne mogu da kazem da me je serija ne znam koliko osvojila, ali ipak me je zainteresovala i ipak cekam sledecu epizodu.

Evo sad jesam pa možeš.

I mene.

Sara Ulusoy ::

I jos jedna zamerka... Demetini fanovi su uglavnom mladja populacija, pa je mozda malo vise trebalo da bude mladjih. Jos neki par ili tako nesto.

Ja bih igrala na kariku i spajanje one male i repera, što rade kod Mehdija. I da uvedu nešto humora. I da Mehdijevoj nećakinji nađu nekog. Time bi imali mlađih parova.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: